Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(mandarin4 @ 2009 07 11, 12:28)
sveika na manau daug kuo tau nepadėsiu tik papasakosiu savo truputi istorijos. mums ir sakė kad AD. kasėsi prisimenu ir nežmoniškai. bet dabar taip jau nėra mums padėjo homiopatas bet klaipėdoj labai geras homiopatas , bet nežinau ar ryštumiais į klp važiuoti.  bet kiek žinau dar Popovas yra Vilniui neblogas ir homiopatas tik jo kordinačių neturiu. o aš maitinimą nutraukiau nes pamačiau kai pati nemaitinu vaiko taip stipriai neberdavo.  bet čia tik mano patirtis.



Aciu, mandarin4, gavau tavo laiskuti i AZ 4u.gif Ziuriu tavo Vakaris tik 5 dienom anksciau gime, nei mano pupa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare2009 @ 2009 07 11, 13:43)
Aciu, mandarin4, gavau tavo laiskuti i AZ  4u.gif Ziuriu tavo Vakaris tik 5 dienom anksciau gime, nei mano pupa  wub.gif

geras 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare2009 @ 2009 07 11, 09:50)
Sveikos, mamytes  4u.gif Norime ir mes su Saulute prisijungti prie jusu, nuo 3 men t:
G

Kadangi visos turite daugiau maziau patirties, norejau paklausti jusu nuomones:
1. Ar butina atsisakyti pieno produktu, jei tyrimas alergijos pienui neparode (darem du kartus)
2. Ar verta 7 men kudikiui daryti kraujo tyrima, ar jis gali kazka parodyti tikslingai?3. Ar galit parekomenduoti gera hemeopata Vilniuje?
4. Daktarai sako, kad nustoti maitinti MP neverta, bet gal tai butu iseitis? Ar verta pereiti prie misinuku?

Is anksto dekoju uz pamastymus  4u.gif

Iš savo patirties smile.gif
1. Mums aplamai reikia žiūrėt konkrečiai kiekvieną produktą, jei sureaguoja, tai nebeduodu.
2.Mes bandėm homeopatą Vilniuje Gemą, tai mums nebuvo jokio poveikio, gėrėm daug mėnesių vaistus, bet nieko, o vieną kartą kai pablogėjo eilinį kartą, nutraukiau ir viskas.
O mums tas kraujo tyrimas naudos nedavė.
3.Aš nutraukiau 9 mėn. maitinimą, nes kategoriškai keli gydytojai liepė nutraukti, bet mums kaip ėjo viskas sava eiga, taip ir eina. Tik tolyn sakyčiau gal lengviau arba aš išmokau pagal situaciją vaistus atsirinkti.

O to AD sunku suprasti, anksčiau patepdavau kedro riešutų aliejumi, 2 buteliukus esu sutepus, o dabar paėmaiu ir patepaiu, tai tokia reakcija gavosi, kur tepaiu išmėtė dilgėline ir vaikas pradėjo draskytis ir prašyt , kad kasyt, nes jam taip niežtėjo, kad baisu. Tai ploviau, ištepiau tepalu , kur tinka, sugirdžiau antialerginių vaistų ir paskui dar hormonų ištepiau. Su natūraliom priemonėm reikia labai atsargiai
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 11, 15:26)
Iš savo patirties smile.gif
1. Mums aplamai reikia žiūrėt konkrečiai kiekvieną produktą, jei sureaguoja, tai nebeduodu.
2.Mes bandėm homeopatą Vilniuje Gemą, tai mums nebuvo jokio poveikio, gėrėm daug mėnesių vaistus, bet nieko, o vieną kartą kai pablogėjo eilinį kartą, nutraukiau ir viskas.
O mums tas kraujo tyrimas naudos nedavė.
3.Aš nutraukiau 9 mėn. maitinimą, nes kategoriškai keli gydytojai liepė nutraukti, bet mums kaip ėjo viskas sava eiga, taip ir eina. Tik tolyn sakyčiau gal lengviau arba aš išmokau pagal situaciją vaistus atsirinkti.

O to AD sunku suprasti, anksčiau patepdavau kedro riešutų aliejumi, 2 buteliukus esu sutepus, o dabar paėmaiu ir patepaiu, tai tokia reakcija gavosi, kur tepaiu išmėtė dilgėline ir vaikas pradėjo draskytis ir prašyt , kad kasyt, nes jam taip niežtėjo, kad baisu. Tai ploviau, ištepiau tepalu , kur tinka, sugirdžiau antialerginių vaistų ir paskui dar hormonų ištepiau. Su natūraliom priemonėm reikia labai atsargiai


Minejai antialerginius vaistukus, kokius naudojat? Mes kol kas kasdienai naudojam excipial su migdolo aliejum, kai persti odele, bet paberimu daug nera - eucerin su 10% urea, kai beria su niezuliu ir stripriai hemeopatini IRIKAR (bet sakyciau nelabai padeda), o blogiausiu atveju hormonius hidrokortizon (Advantan atsisakiau, kai suzinojau kokios gali buti pasekmes), del kuriu labai pergyvenu doh.gif Beje, kartai tavegilio 1/4 tabletes duodu pries nakti, irgi prasciausiom naktim...

Kam jus alergiski? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare2009: 11 liepos 2009 - 19:26
Labukas .Taigi šventes praleidom ligoninėj.Pradėjo vaikas vemt.Sekmadienį kaip ir neblogai laikėsi,bet pirmadienio rytą pabudo toks vangus,be reakcijos.Išlėkėm į ligoninę.Pora dienų palašino lašalines.Grįžom namo.Vėl vėmė.Toks jausmas,kad ryžiai netiko.Dabar nėra gerai,bet laikomės.Svarbiausia,kad ligoninėj Justo prakaitas sureagavo su patalynės skalbimo milteliais.Parsivežėm labai išbertą.Šiai dienai kūnelis šiek tiek pabertas.Bet veidas doh.gif .Žliumbiu iš nevilties.Jau nežinau,ką blogai darau.Nutraukčiau bakterijas,smectas,hydralius,bet gal tada vėl labai blogai pasijaus..Ir skaudžiausia,kad iš artimų žmonių vis tenka išgirsti,kad mes tą alergiją išsigalvojam,ir vaikui neduodam visko valgyti.. verysad.gif .Padrikai aš čia,bet nors truputį išsiliejau.
Atsakyti
kleckas*** - laikykis, mamyte 4u.gif . Tik Tu ir težinai, as Tavo vaikui tinka, tekalba ir tebumba kas ką nori unsure.gif Sveikatytės Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 07 11, 22:33)
Labukas .Taigi šventes praleidom ligoninėj.Pradėjo vaikas vemt.Sekmadienį kaip ir neblogai laikėsi,bet pirmadienio rytą pabudo toks vangus,be reakcijos.Išlėkėm į ligoninę.Pora dienų palašino lašalines.Grįžom namo.Vėl vėmė.Toks jausmas,kad ryžiai netiko.Dabar nėra gerai,bet laikomės.Svarbiausia,kad ligoninėj Justo prakaitas sureagavo su patalynės skalbimo milteliais.Parsivežėm labai išbertą.Šiai dienai kūnelis šiek tiek pabertas.Bet veidas doh.gif .Žliumbiu iš nevilties.Jau nežinau,ką blogai darau.Nutraukčiau bakterijas,smectas,hydralius,bet gal tada vėl labai blogai pasijaus..Ir skaudžiausia,kad iš artimų žmonių vis tenka išgirsti,kad mes tą alergiją išsigalvojam,ir vaikui neduodam visko valgyti.. verysad.gif .Padrikai aš čia,bet nors truputį išsiliejau.

Laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikatos jum.
Turbut visiem taip,nieks nezino is kur tie berimai atsiranda doh.gif g.gif Ir neklausik tu nieko,tegul sako ka nori,nes vistiek niekas iki galo musu nesupras verysad.gif kas su tuo nesusidure
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 07 11, 21:33)
Labukas .Taigi šventes praleidom ligoninėj.Pradėjo vaikas vemt.Sekmadienį kaip ir neblogai laikėsi,bet pirmadienio rytą pabudo toks vangus,be reakcijos.Išlėkėm į ligoninę.Pora dienų palašino lašalines.Grįžom namo.Vėl vėmė.Toks jausmas,kad ryžiai netiko.Dabar nėra gerai,bet laikomės.Svarbiausia,kad ligoninėj Justo prakaitas sureagavo su patalynės skalbimo milteliais.Parsivežėm labai išbertą.Šiai dienai kūnelis šiek tiek pabertas.Bet veidas doh.gif .Žliumbiu iš nevilties.Jau nežinau,ką blogai darau.Nutraukčiau bakterijas,smectas,hydralius,bet gal tada vėl labai blogai pasijaus..Ir skaudžiausia,kad iš artimų žmonių vis tenka išgirsti,kad mes tą alergiją išsigalvojam,ir vaikui neduodam visko valgyti.. verysad.gif .Padrikai aš čia,bet nors truputį išsiliejau.


Puikiai suprantu, zmones, kurie nesusidure su tikra alergija, neisivaizduoja, ka tai reiskia... doh.gif Zinau, kad negalima hormonais tepti veiduko, bet mes kelis kartus, kai jau buvo visai prastai (veidas visas raudonas, isbertas, vokai raudoni ir uztine), patepem blush2.gif Tikiuosi greitai pasveiksit, stiprybes mamytei 4u.gif
Atsakyti
Kleckas, negirdėk kas ką šneka. Vaikas ne jų, vaikas tavo. Iš šono visi mandri ir gudrūs patarimus dalinti, kritikuoti, smerkti ir pan. Bet kai patys realiai susidurtų su ta situacija, va tada kitaip prabiltų. Jei matai, kad gražiuoju lietuviškai nesupranta, siųsk po galais juos visus į keturias pasaulio šalis ir pasakyk, kad atsiknistų. Lai pasigimdo patys po vaiką ir augina kaip tik nori.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 07 12, 21:28)
Kleckas, negirdėk kas ką šneka. Vaikas ne jų, vaikas tavo. Iš šono visi mandri ir gudrūs patarimus dalinti, kritikuoti, smerkti ir pan. Bet kai patys realiai susidurtų su ta situacija, va tada kitaip prabiltų. Jei matai, kad gražiuoju lietuviškai nesupranta, siųsk po galais juos visus į keturias pasaulio šalis ir pasakyk, kad atsiknistų. Lai pasigimdo patys po vaiką ir augina kaip tik nori.

drinks_cheers.gif Laikykis ir maziau kreipk demesio i kitus 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
kleckas*** 4u.gif 4u.gif - stiprybės .labai super pasakė jau mamos drinks_cheers.gif . Mum ir dabar, kai vaikui jau trys metai tuoj, vis dar kaltina išsigalvotom alergijom, kad vaiko "normaliai" nemaitinam (pvz. nuo užragautų žirnių ir braškių naminių, mūsiškė dabar išberta ir išsidrąskius rankas tai nuo peties iki riešų rolleyes.gif .. kojas.. panašiai), bet mes tai žinom kas prie ko - žinom, kad negerai tie produktai mum, tiesiog "atsipalaidavom" labai ir davėm daugiau nei paragaut doh.gif Atrodo, kad žmonės lyg su šalmu ant akių blink.gif - mato, kad vaikas žiauriai atrodo ir visviena sako - "čia jum dėl išsigalvojimų tie bėrimai" - lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na, ir ar verta dėl tokių galvą sukt mirksiukas.gif - nekreipkit dėmesio. Jūsų vaikas, jūs matot kas ir kaip - juk net ir tie patys "profai" gydytojai tik pasekmes mato, atsekt viską jiem sunku, o kartais nė neįdomu ( doh.gif ) - taigi, stiprybės eit savo šeimos keliu, o ne blaškytis kreipiant dėmesį į kitų nuomones, kurios dažnai išsakomos visai negalvojant ką sako schmoll.gif . 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif
kleckas*** stiprybės tau ir mažiau kreipk dėmesį į aplinkinius... pasiūlyk pasaugot vaiką porą dienų gal apsiramins...
šiaip ką aš galiu pasakyt... kai šneka, kad išsigalvoji, tai viena, o kai anyta užauginusi du vaikus su AD pradeda aiškinti kaip man auginti savo dukrytę... ir kad neduočiau to ar ano... bet aš tai juk matau kad ne nuo to... (čia konkrečiai buvo apie žemuoges kalba, nes mat jos dukra joms alergiška)... bet aš turiu savo argumentuotą nuomonę ir visada atsikertu, tai ji man jau nieko nebesako, bet perduoda per MB doh.gif vargšas atklauso ir jos ir dar po to mano priešingą nuomonę...
nubėgo ji pas savo pažįstamą gydytoją, pas kurį savo vaikus vesdavo ir prirašė vaistų... aš jau prieš tai jai sakiau, kad prirašys hormonų... gynėsi kad ne.. o teisi buvau aš... aiškino, kad taigi čia lengvas (išrašė tą vadinamąją grietinę) bet nėra taip blogai dukrytei kad aš ją hormonais tepliočiau... žodžiu.. gerai dirba gydytojai, kai net nematę vaiko vaistus išrašo ane? kur ten vaiko, gi dar net metukų nėra...
unsure.gif žodžiu išsiliejau truputuką ir aš...
taip gerai buvo Tunise, o grįžus buvo stiprus pablogėjimas... gydytoja iškarto pasakė, kad klimatas netinkamas, na bet neemigruosi gi... dabar per savaitę jau baigiam sutvarkyt situaciją su jūros druska ir TS...
Atsakyti