Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

atėjo ir man siuntinukas iš akoma per nepilną savaitę... 500 g TS su pristatymu kainavo nepilnai 43 Lt
tiesa debetinės kortelės nepriima, bet su kreditine pavyko sumokėt smile.gif
tai jau tepliosim zuika mano... ačiū už nuorodą 4u.gif
o beje gal kas bandėte iš ten užsisakyti muilo? labai įdomu būtų sužinot nuomonę...
Atsakyti
lotuliukas.gif smile.gif

QUOTE(ausru @ 2009 05 27, 08:23)
Duoks ta baliona - paimsiu  smile.gif . Bet nzn, didvyre kazkaip nesijauciu, nes juk Daddygirl liko iskaudinta. Galejau, kaip kazkas rase, ir subtiliau informacija pateikt ir apsieiti be tu asmeniskumu.

Tu teisi del to bumerango, Amica - bumptels ir man kada nors tas bumerangas sugrizes uz isspinduliuota neigiama energija  smile.gif .


blink.gif O ką sakyti apie tai, kaip dabar jaučiasi tos mamos, kurios visą tą laiką pirko iš jos TS?

Tavo geri darbai išspinduliuotos neigiamos energijos bumerangą sustabdys mirksiukas.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 05 27, 10:18)
Kažkam reikėjo parašyti visą tiesą mirksiukas.gif Gaila,tik,kad taip ilgai tylėjai ir iš manęs juokeisi,kai aš buvau jai labai dėkinga ax.gif ,nes tikrai galvojau,kad labai pigiai perku ir t.t


Tai vat pasakysiu, kad apie TS Ausru man parašė į až kiek anksčiau. Bet aš negalėjau patikėti tuo. Tiesiog pamaniau, kad Ausru gal ką maišo. Man galvoje netilpo mintis, kad galima šitokią sumą viršaus imti. Tad ir Ausru informaciją praleidau šiek tiek pro pirštus ir dar kartą nusipirkau 200gr už 50lt doh.gif . Bet kai Ausru visą tiesą išrėžė temoje, tuomet tikrai abstulbau, nors ir tai dar nenorėjau tikėti tuo, kas buvo akivaizdu.

Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 05 27, 10:31)
O kai kas jautėsi kaip auka iš mūsų gerai pasinaudojęs. smile.gif


Vat šita pozicija tai mane labiausiai šokiravo blink.gif . Nu bet gi reikėjo žmogui sausam iš balos išlipti cool.gif

QUOTE(Otaip @ 2009 05 27, 10:36)
Panos, neprikalbėkim per daug ko nereik - nėr ko nei kitam blogumų siūst,nei sau dūšios apkraut. Percituoju gruodžio mėnesio vienos mamų žinutę  mirksiukas.gif  . Štai kada ta nuoroda pas mus temoj pasirodė.


Otaip, kai Gosiukė iš brolio gavo TS, aš su ja susirašiau per až. Tik jos pasakyta kaina ne ką tebuvo mažesnė už Daddygirl kainą. Dar pridėjus man parsisiuntimą iš Vilniaus, gautųsi tik kelių litų skirtumas. Tad man nei į galvą neatėjo, kad reikėtų pačiai pasidomėti ta nuoroda.
Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2009 05 27, 11:09)
čia biškelį ne į temą pasigirsiu blush2.gif , penktadienį sodybą perkamės, nugi dabar daržoves jau dėsiu pati augint savo šeimynai, nugi vis ekologiškiau pradėsim gyvent  rolleyes.gif


Sveikinam 4u.gif . Puikus pirkinys bigsmile.gif . Ir daržovėms auginti, ir pailsėti nuo miesto šurmulio, ir vaikams laisvai pabėgioti rolleyes.gif

QUOTE(Otaip @ 2009 05 27, 11:22)
Pas man žemės prie namo yr, bet tai ne žemė - o žvyras (ant buvusio žvyro karjero mes gyvenam  doh.gif )  - tai šiemet tik svogūnus, cukinijas, moliūgus, agurkus, pomidorus ir krūvą prieskonių sodinau - visa kita kitamet,matyt,kai kokio juodžemio ar durpių atsivešim - bo kaina jo biškį kandžiojas, jei jau didesniam plotui - kalbu apie bulves, pupeles, morkas ir pan. , pirkt. Kitiem metam pasilieku jau šita  cool.gif . Savo daržovė -  thumbup.gif


Oho, tai jums jau reikia pavargti su tokia žemele doh.gif

Tuoj visos po truputį pradės ūkininkauti biggrin.gif . Gal ir man kieme tarp akmenukų daržoves reikia pasisodinti? bigsmile.gif . Kaimynai anglai agurkus tai buvo pasisodinę lotuliukas.gif . Negalėjau savom akim patikėti, kai urbanizacijos kieme ant akmenukų pamačiau agurkėlius saulutėje besišildančius lotuliukas.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 05 27, 12:06)
Žodžiu pačios kaltos,kad žioplos buvom mirksiukas.gif Dedam TS temoj tašką ir viskas,tema išsemta smile.gif


Bus gera pamoka ateičiai neužkibti ant tokių kabliukų doh.gif . Ir taškas.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 05 27, 15:38)
Otaip, kai Gosiukė iš brolio gavo TS, aš su ja susirašiau per až. Tik jos pasakyta kaina ne ką tebuvo mažesnė už Daddygirl kainą. Dar pridėjus man parsisiuntimą iš Vilniaus, gautųsi tik kelių litų skirtumas. Tad man nei į galvą neatėjo, kad reikėtų pačiai pasidomėti ta nuoroda.

ax.gif aha,aš ėmiau, o pačiai nesigavo nupirkt per tarpininką (kažkodėl negavo jis),o pačiai - kortelės neturiu, neduoda (bo pajamų irgi neturėjau tokių lotuliukas.gif ), o vyras - kaip tik naują buvo išsiėmęs ne kreditinę, tai ir nesiėmėm - paėmiau iš Gosiukės kažkiek, kažkiek per kitus iš UK, kas kokio TS gavo,atvežė biggrin.gif - aš gi jau viską teplioju senokai bile kokiu riebalu (ir blynam, ir vaikam, ir sau plaukam pvz. alyvuogių aliejus pas man ojojoj kaip eina). Beja, Gosiukei irgi tik taip gavos tuomet - su dideliu antkainiu iki jos atkeliavo, kaip supratau iš jos.
QUOTE(Amica @ 2009 05 27, 15:38)
Oho, tai jums jau reikia pavargti su tokia žemele  doh.gif

Tuoj visos po truputį pradės ūkininkauti  biggrin.gif . Gal ir man kieme tarp akmenukų daržoves reikia pasisodinti?  bigsmile.gif . Kaimynai anglai agurkus tai buvo pasisodinę  lotuliukas.gif . Negalėjau savom akim patikėti, kai urbanizacijos kieme ant akmenukų pamačiau agurkėlius saulutėje besišildančius  lotuliukas.gif


biggrin.gif patikėk doh.gif .. taigi klojau popierių (mulčiavimui), tada po kiekviena sėkla puskibirį pirktinės žemės (biškutį maximoj nuspirkom) -ar tas juodžemis man žvyru gražiai tik "neišsivaikščios", o mano agurkėliai ir visa kita kad tik kokie špiguliukai nebūt doh.gif doh.gif lotuliukas.gif - nagi,ir tu sodink (spėju,žemė panaši pas jus biggrin.gif ) - rungtyniausim kas didžiausią agurką ant akmenų užaugins lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 27 gegužės 2009 - 15:06
Laba 4u.gif
4u.gif naujai prisijungusiai mamytei ax.gif
Man 100g TS ir 100g kakavos sviesto gavos nepilnai 40 lt, bet čia mažas kiekis buvo, bet ir tai man atrodo labai pigiai lotuliukas.gif . Tiesa, papasakokit ką darot su kakavos sviestu blush2.gif , nes dabar teplioju su tuo luitu sau veidą, nu nei šis nei tas lotuliukas.gif , reiktų pasidaryt gal kokį mišinuką, ale tik kaip g.gif . Šiaip galima atsiskaityt su kreditinėm kortelėm, pvz Visa clasic, Mastercard, visų dažniausiai turimos Visa Electron, man rodos netinka g.gif .
Laiskriste, tu sakyk kai tau reikės, aš užsakysiu mirksiukas.gif ,no problem kaip sakant mirksiukas.gif , greit pristato, tik vat su atsiėmimu nežinau kaip bus lotuliukas.gif
P.S. kitą sav. jau būsiu su auto ir būtinai apsireikšiu, nu net sarmata blush2.gif
O su ta istorija dėl TS tai bent jau aš nieko nekaltinu, galėjau ir pati pasidomėt kainom ir t.t., o ne tiesiai imt ir užsakinėt doh.gif , tik va keista ir man, kad Daddygirl ėmė ir pabėgo iš mūsų g.gif, o taip mylėjo šitą temelę g.gif lotuliukas.gif , negi mes tokios baisios ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meda01: 27 gegužės 2009 - 15:13
QUOTE(Meda01 @ 2009 05 27, 15:08)
, tik va keista ir man, kad Daddygirl ėmė ir pabėgo iš mūsų g.gif, o taip mylėjo šitą temelę g.gif  lotuliukas.gif , negi mes tokios baisios ax.gif

Meda, tai cia as visas "is temos isvarau" ax.gif - jau trecia mama pabega scare.gif . Sakiau reikes pristabdyt savo arsu buda, o tai liksiu temoj viena ir nebus su kuo chatint g.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 27 gegužės 2009 - 15:55
Labukas 4u.gif

vis paskaitau, o neparasau daugiau blush2.gif tik nelabai ka ir kada rasyti turiu biggrin.gif MB vel komandiruoteje, as vel su dviem zuikiais doh.gif bet galiu pasigirti - kita penktadieni isvarom i Roda visi - laukiu nesulaukiu ax.gif

Ausru, nusipirkau Maximoj tavo rekomenduota bulve - cia ta saldzioji, ar ne? bet dar nebandziau duoti, nes eileje kiauliena buvo... tai turbut ryt bandysiu... ir juodukai neispirke buvo hihihi.gif

galiu dar pasiguosti verysad.gif maziukas vakar apsiveme po pusryciu - isejom i parka, vadinasi, pasivaikscioti doh.gif teko grist... visa vezima ir pats visas apsivare - pusryciams daviau ryziu su bananu... po pertraukos pabandziau kruopas ivesti - nu reikia trecia maitinima kieta duoti, tai ryziu aisku nevalge vienu, su bananu paskaninau, gal puse aratinio saukstelio, suvalge gal 100 ml... o rezultatas doh.gif nors anksciau ir banano, ir ryziu valges... ir viskas ciki buvo...
nu tai siandien vaizdelis verysad.gif nekalbant, kad beveik visas raudonas, tai ir kelios slapios vieteles buvo verysad.gif

ai dar kam aktualu... maniskiui jau neigaluma patvirtino ir dokumentus seniunijoj pridaviau pasalpelei... jei kokios info reikia, sakykit, parasysiu 4u.gif

vat vat, man irgi klausimas - ka jus su tuo kakavos sviestu darot g.gif

ir dar kedro aliejus mane sudomino g.gif tik nepamenu, kuri naudojat, lyg nemaciau ar raset kur perkate... ar tik Kaune g.gif ir idomu kaip tas kur ausru linka imete (as ji ir buvau radus...)

ruosiausi ryt i svecius, kad kad seiminike su snargliu, o mums pries kelione negalima susirgti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 05 27, 14:11)
Tai vat pasakysiu, .....................

Amica, dekui, kad parasei 4u.gif 4u.gif 4u.gif , o tai baisiai tingejos aiskint kaip cia kas, kodel ir uz ka buvo.
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 05 27, 15:50)

Ausru, nusipirkau Maximoj tavo rekomenduota bulve - cia ta saldzioji, ar ne?

Aha, ta pati. Tikiuosi jums irgi tiks.
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 05 27, 15:50)

galiu dar pasiguosti  verysad.gif maziukas vakar apsiveme po pusryciu - isejom i parka, vadinasi, pasivaikscioti  doh.gif teko grist... visa vezima ir pats visas apsivare - pusryciams daviau ryziu su bananu... po pertraukos pabandziau kruopas ivesti - nu reikia trecia maitinima kieta duoti, tai ryziu aisku nevalge vienu, su bananu paskaninau, gal puse aratinio saukstelio, suvalge gal 100 ml... o rezultatas  doh.gif nors anksciau ir banano, ir ryziu valges... ir viskas ciki buvo...
nu tai siandien vaizdelis  verysad.gif nekalbant, kad beveik visas raudonas, tai ir kelios slapios vieteles buvo  verysad.gif

Vargsiukas blink.gif , gal jam tas bananas netiko? g.gif Mums tai bananas schmoll.gif . O trecia maitinima tai ta prasme, kad jau 3 kartus per diena kieta maista valgysit ar kaip? Mes tai dar tik 2 kartus kieta valgom - pusrycius ir pietus, ir plius dar mp kokius 6 kartus per para. Niekaip nesugalvoju ka vakarienei maziui pradet duoti, nes neisvengiamai ims tie patys produktai labai jau daznai kartotis. g.gif Jau kuris laikas galvoju, kad butu labai saunu, jei kiekviena mama savo vaiko savaites valgiarasti imestu. Ka manot apie sita ideja? Gal kokiu minciu viena is kitos pasisemtume.
Atsakyti
[mes irgi vis valgė jogurtą su mėlynėmis , bet šiandien pavalgius akyse išbėrė veidelį, ko gero perdauginau, per dažnai daviau, nes jau su spanguolėm taip prisidirbau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 05 26, 16:07)
[
2kg TS man kainavo 80lt. bigsmile.gif Įsivaizduojat bigsmile.gif ,nu negaliu patikėt,juokas pro ašaras lotuliukas.gif
ausru tigi ką tik perskaičiau puiklapių aliejaus aprašyme,kad jo deda į kaukes nuo plaukų slinkimo. Gal ką sugalvosi,kur jo įlašint mirksiukas.gif


O tai persiuntimas nieko nekainuos? tai gal reik lėkt rytoj kortelę užsisakyt, nes aš daug sutepu to TS. Nebereikėtų nieko prašynėt, labiausiai mėgstu pasidaryt viską pati. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 05 27, 10:18)
Man parsiuntimas  nieko nekainuos,tai iš vis popigiam čia man biggrin.gif .


Ups blink.gif , ar tik tu neuzsisakei uz daugiau nei 50 svaru? Jau esu rasiusi, kad pirma karta man nepavyko uzsisakyti - pervedziau pinigus, laukiau laukiau, bet siuntinio nesulaukiau, o po kokios savaites gavau e-maila, kad tureciau pervesti 25 svarus i kazkokia Akomos saskaita, nes tipo nesumokejau shippingo. Kadangi ju puslapyje rasoma, kad shippingas iskaiciuojamas automatiskai, tai as pagalvojau, kad cia kazkokie neaiskus reikalai ir pareikalavau pinigus grazinti. Ta syki sakiausi uz daugiau nei 50 svaru.

O pries kokia savaite uzsisakiau nediduka siuntinuka, shippinga iskaiciavo, ir kaip nekeista gavau be problemu. Jeigu gerai issiaiskinau, tai iki 2 kg jie siuncia per Royal Mail'a, o virs 2 kg jau per kurjeri. Tai gal per kurjeri jiems siusti problematiska g.gif , o gal tiesiog ten ju puslapis "grybauja", kad shippingo virs 50 svaru neitraukia - zodziu kazkas stringa, todel geriau uzsisakineti siuntas iki 2 kg (tik dar reikia tureti omenyje ir tai, kad pakuote irgi sveria).
Atsakyti
Man kakavos sviestas super thumbup.gif . 1-2k savaitėje tuoj po dušo visą kūną išsitepu. Ilgiau patepliojus kūnas toks švelnus pasidaro, taip liesti odą malonu rolleyes.gif . Nemaišau aš jo su niekuo, taip ir tepu iš gabalo.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 27, 16:47)
Meda, tai cia as visas "is temos isvarau"  ax.gif - jau trecia mama pabega   scare.gif . Sakiau reikes pristabdyt savo arsu buda, o tai liksiu temoj viena ir nebus su kuo chatint  g.gif    hihihi.gif

lotuliukas.gif Jooo pabėgs visos iš smėlio dėžės ir žaisi viena lotuliukas.gif .Čia,tik humoras nieko asmeniško mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 05 27, 19:00)
O tai persiuntimas nieko nekainuos? tai gal reik lėkt rytoj kortelę užsisakyt, nes aš daug sutepu to TS. Nebereikėtų nieko prašynėt, labiausiai mėgstu pasidaryt viską pati. smile.gif

Nea jūs ne taip mane supratot biggrin.gif .Man TS užsakė Londone gyvenanti draugės draugė,sumokėjo ji iš savo sąskaitos. Jai jį pristatė į namus. O dabar jis jau važiuoja pas mane,nes jos vyras važiuoja į Lietuvą ir man parveža,todėl man nieko ir nekainuos pristatymas bigsmile.gif,tik 80lt - 19.99svarų . Na nebent su tuo vyriškiu kaip tai dar reiks atsiskaityti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 27 gegužės 2009 - 18:43