Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

Ausru 4u.gif, o jus tik bendra kraujo tyrimą pasidarėt? Kažkur skaičiau, kad esant virusiniam susirgimui limfmazgiai (vaikams) padideja maždaug iki žirnio dydžio, o kai "įsisuka" kokia bakterija gali padidėti ir iki pupelės ir net didesnio dydžio rolleyes.gif. Nedarėt CRB kraujo tyrimo?
Atsakyti
QUOTE(vasariukė @ 2009 07 01, 19:52)
Ausru 4u.gif, o jus tik bendra kraujo tyrimą pasidarėt? Kažkur skaičiau, kad esant virusiniam susirgimui limfmazgiai (vaikams) padideja maždaug iki žirnio dydžio, o kai "įsisuka" kokia bakterija gali padidėti ir iki pupelės ir net didesnio dydžio  rolleyes.gif. Nedarėt CRB kraujo tyrimo?

Man atrodo, kad tik bendra dare, bet nesu tikra. Kazin ar ta CRB daro paprastoj poliklinikoj ar cia jau siuntimo pas kokius hematologus reikia? Buk gera apsviesk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 01, 19:50)
As tai turiu tokia savo ismastyta teorija del ko padeda chloruotas vanduo, kiek ji teisinga nezinau, bet man atrodo, kad kadangi ant atopines odos daznai gyvena visokie stafilokokai, tai tas chloruotas vanduo kazkiek padezinfekuoja ir kuriam laikui buna geriau kol vel ten ju neprisidaugina.
O tas tepalas su derva jums jau nepadeda?

O musu odos problemos nublanko pries kitus rupescius. Pries puse metu ant vaiko kakliuko apziurejau guziuka - gydytoja paaiskino, kad limfmazgis, kad ad budinga kaklo limfmazgiu padidejimas. Tuomsyk lyg ir nusiraminau, bet pries kelias dienas apziurejom, kad ant kaklo jau ne vienas, o du guziukai ir dar vienas pupeles dydzio pazasty. Tai jau dabar visai neramu ko cia tie limfmazgiai taip isdidejo, tuo labiau, kad temperatura ties 37 arba buna 37 ir kelios dalys. Kraujo tyrimas tik hemoglobina siek tiek mazesni rodo, bet sako pas vos ne visus metu laiko vaikus toks buna. Slapimas geras, plauciai svarus. Vaikas linksmas, judrus, neatrodo sergantis. Nu kas cia galetu jam buti - nesuprantu  g.gif . Gal kam taip buve?
Mortele, pas kokius daktarus jus ejote del to pazasties limfmazgio? Kokius tyrimus jums dare?

tai jo,tas chloruotas vanduo dezinfekuoja,todel ir padeda,bet manu cia nesunku ji naudoti,kad nesidaugintu tie stafilokokai ax.gif
Apie koki tepala tu cia kalbi? g.gif Gal sumaisei su kuom rolleyes.gif
Del limfmazgiu tai nieko nezinau g.gif cia mazyliui tavo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 07 01, 20:12)
tai jo,tas chloruotas vanduo dezinfekuoja,todel ir padeda,bet manu cia nesunku ji naudoti,kad nesidaugintu tie stafilokokai ax.gif
Apie koki tepala tu cia kalbi? g.gif Gal sumaisei su kuom rolleyes.gif
Del limfmazgiu tai nieko nezinau g.gif cia mazyliui tavo 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ir tavo mazylei stai prasau 4u.gif 4u.gif 4u.gif . O del to tepalo tai turbut kad su Olgina sumaisiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 01, 21:11)
Man atrodo, kad tik bendra dare, bet nesu tikra. Kazin ar ta CRB daro paprastoj poliklinikoj ar cia jau siuntimo pas kokius hematologus reikia? Buk gera apsviesk 4u.gif


Paprastoj poliklinikoj smile.gif. Aš einu be jokio siuntimo, savo pageidavimu, (tik susimokėt reikia, prieš pusmetį 16 Lt kainavo) bo mano vaikų daktarė nuolat antibiotikus "apsidraudimui" skiria, tai aš jai vis pasidarius tą tyrimą atsakymais panosėj pamojuoju lotuliukas.gif. Ligoninėj gulintiems tai jis aišku nemokamas, gal ir su siuntimu taip pat g.gif, man neteko gaut siuntimo tokiam tyrimui schmoll.gif. Čia galima plačiau pasiskaityt: http://www.eksmosmtc...20baltymas.html
Atsakyti
Ausru, aš prašyčiau pilno vaizdo kraujo tyrimo ax.gif , hemoglobinas nelabai ką ir rodo, yra dar n visokių rodiklių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 01, 17:50)
O musu odos problemos nublanko pries kitus rupescius. Pries puse metu ant vaiko kakliuko apziurejau guziuka - gydytoja paaiskino, kad limfmazgis, kad ad budinga kaklo limfmazgiu padidejimas. Tuomsyk lyg ir nusiraminau, bet pries kelias dienas apziurejom, kad ant kaklo jau ne vienas, o du guziukai ir dar vienas pupeles dydzio pazasty. Tai jau dabar visai neramu ko cia tie limfmazgiai taip isdidejo, tuo labiau, kad temperatura ties 37 arba buna 37 ir kelios dalys. Kraujo tyrimas tik hemoglobina siek tiek mazesni rodo, bet sako pas vos ne visus metu laiko vaikus toks buna. Slapimas geras, plauciai svarus. Vaikas linksmas, judrus, neatrodo sergantis. Nu kas cia galetu jam buti - nesuprantu  g.gif . Gal kam taip buve?
Mortele, pas kokius daktarus jus ejote del to pazasties limfmazgio? Kokius tyrimus jums dare?

as ji aptikau balandzio pradzioje infekcinej ligoninej, jau buvo nemazas - na gal kaip tu sakai pupeles dydzio (man tik paciai keista, kad tepant vaika 5 kartus dienoje as ji aptinku iskart toki dideli, todel as manau, kad jis isdidejo pakankamai greitai), kadangi gera gydytoja pasitaike, tai nors ir nepriklause, padare to ale limfmazgio echoskopa - isvada - kazkoks darinys be kraujotakos, nors visuose siuntimuose ivardino kaip limfadenita... itarimas buvo mestas ir BCZ skiepui, nes tas guzas yra butent toje pazastyje kur ir skiepas... as kiek suprantu, jei limfmazgis butu, tai butu kraujotaka jame, ar as klystu g.gif
o limfmazgiukai pas maniski bent jau uz ausyciu yra padideje, ypac tada, kai odele prastesne...
nu tai vat, kadangi po ligoniniu skubiai nelabai kas vyko, o paskui as ji jau radau smarkiai didejanti, balandzio pab gavom siuntima i santariskiu chirurgini, i priemima... geguzes 1 d mums ji ten prapjove, isdrenavo, sake joks ten ne limfmazgis, o pulinukas... kelis kartus buvom perrisime... labai greitai issivale ir uzsitrauke, guzas liko, bet pasake, kad jis savaime turi issivaikscioti, tipo neissigaskite, ligoninej negulejom...
istorija tesiasi... dideti jis nedidejo, bet geguzes pab pamaciau to pjuvio vietoje pabalima, kas man pasirode, kaip vel puliu sankaupa, uzsirasem pas savo gydytoja, ta diena, kai pas ja ejom, jis truko pjuvio vietoje ir vel isejo balta mase... vel siuntimas i santariskes i chirurgini... chirurgas (tiesa jau kitas) apziurejes pasake, kad cia yra cista, ir kad reikia operuoti, nes ji vis atsinaujins, niekur nedings... ta pati patvirtino ir musu poliklinikos chirurge, pas kuria buvom po dienos perrisimui... kadangi tai buvo pries musu keliones, mane nuramino, kad pjauti skubiai nebutina, o ir musu gyd atostogauja, tai po visko sake susirinkti tyrimukus (krauja ir sirdies echoskopa), uzsirasyti i eile planinei operacijai (tyrimai berods galioja 2 sav, o jei nepasidarai poliklinikoj, tai ligoninej bus mokami blink.gif )...
nu tai vat jau eisim pas savo gydytoja ir gulsimes neuzilgo unsure.gif

kadangi pas ji jau tas darinys su skilute, tai tepimui turim betadino tirpala (jis gaminamas) - odos dezinfekcijai...

labukas 4u.gif

labai smagu girdeti, kad maziukams geriau wub.gif

o pas mus naujienos liudnos, maniskis atrodo labai nekaip - o itarimai tik du - arba saule, nors manau, kad ne ji kalta... arba Flora care, nu jas labaiusiai itariu doh.gif nes blogti pradejo butent su bakteriju pradzia... net nezinau ar jas betesti g.gif sudaviau 1 kursa ir jau 2 kurso puse, o vaizdas verkti norisi...
MB jau kuris laikas skundesi, kad maziukui is burnytes "peregaras" net nezinau, kaip cia teisingiau issireiksti, na kaip ir nevirskintu maistu nesa... nusprendziau duoti kursa bakteriju... mano nuomone ir ana karta jam nuo ju blogai buvo, bet tada draugas ir stafilokokas buvo, tai ten bala zino ar bakterjos gadino ar stafilokokas blogino...
jauciu stabdysiu tas bakterijas ir ziuresiu, kaip bus... grysim prie gefilus plius g.gif
Atsakyti
Ausru ir Mortele, cia jusu maziukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif

Ausru, pamirsau vakar parasyti doh.gif pirma karta kai prapjove labai panasu i pulius buvo, nes turbut viskas uzsiseneje buvo, bet antra kart man chirurge parode, ten tokia kieta balta smulki mase su siek tiek kuno skysciu, na tos altos mases net kaip ir nagu sumaigyti neina, tai vat man paasikino, kad valosi negyvi audiniai, cia visai ne puliai... bet sake saugotis infekcijos...

nu lekiam pas mama ir i kapus pas tetuka unsure.gif vakare gal paziuresiu mirksiukas.gif geros dieneles 4u.gif

Olgina, aciu labai 4u.gif o tu uzsakymeli is akomos pasidarei g.gif maciau su kortele bedu buvo, as galvoju pabandymui kelis dalykelius po nedaug imti, tai man siuntimas salyginai brangokai gaunas, sakau jei nepadarei, tai galim susikooperuotis, tada siuntima issidalintume 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Jau pagyvėjimas temoje, tik liūdna, kad kai kam iš vaikučių blogai verysad.gif .

Ausru, tu tai rašyk apie tai, kaip jums tas gydymasis sekasi, nes tikrai labai įdomu. O kiek tų pleistrų reikia sunaudoti, kad išvalytum organizmą? Suprantu, kad kiekvienam skirtingai, bet nors daugmaž?

QUOTE(ausru @ 2009 07 01, 17:50)
Kraujo tyrimas tik hemoglobina siek tiek mazesni rodo, bet sako pas vos ne visus metu laiko vaikus toks buna.


Mano mazgiui bendrą kraujo tyrimą darė 7mėn, tai hemoglobinas buvo labai geras. O kodėl jis pas tokio amžiaus vaikus turėtų būti mažesnis už normą?

O mes su ausytėmis vargstam unsure.gif . Nu niekaip į normą neatvedu. Tai geriau, tai blogiau, tai visai sublogėja. Vaikų žaidimų aikštelėje išsikalbėjau su dviem mamom, tiksliau jos jau močiutės, su anūkais ateinančios. Tai vat ir viena, ir kita patarė pabandyti padrėkinti tas vietas su vaiko šlapimu. Pateikė ne vieną pavyzdį iš savo asmeninių patirčių, kai šlapimas padėjo ir jį geriant, ir tepant, ir net į akį uždegimo metu lašinant, kai nepadėjo jokie vaistai ligoninėje. Aišku šlapimas turi būti vaiko ir kuo mažesnio. Ar esate kuri tokį reikalą bandžiusi?
Atsakyti
Labai aciu visoms uz pasidalinta info 4u.gif , jau nuo tu bedu tai isvis stogas vaziuoja doh.gif .
Mortele, gal ir pas mus sakau supuliavo tas limfmazgis po tos infekcines ligutes? g.gif Duok dieve, kad tik tiek butu unsure.gif . Darau spaudima savo gydytojai, kad rimtai mus tikrintu, nenusiraminsiu, kol nuodugniai neistirs.
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 07 02, 01:30)
as ji aptikau balandzio pradzioje infekcinej ligoninej, jau buvo nemazas - na gal kaip tu sakai pupeles dydzio (man tik paciai keista, kad tepant vaika 5 kartus dienoje as ji aptinku iskart toki dideli, todel as manau, kad jis isdidejo pakankamai greitai), kadangi gera gydytoja pasitaike, tai nors ir nepriklause, padare to ale limfmazgio echoskopa - isvada - kazkoks darinys be kraujotakos, nors visuose siuntimuose ivardino kaip limfadenita... itarimas buvo mestas ir BCZ skiepui, nes tas guzas yra butent toje pazastyje kur ir skiepas... as kiek suprantu, jei limfmazgis butu, tai butu kraujotaka jame, ar as klystu  g.gif
o limfmazgiukai pas maniski bent jau uz ausyciu yra padideje, ypac tada, kai odele prastesne...
nu tai vat, kadangi po ligoniniu skubiai nelabai kas vyko, o paskui as ji jau radau smarkiai didejanti, balandzio pab gavom siuntima i santariskiu chirurgini, i priemima... geguzes 1 d mums ji ten prapjove, isdrenavo, sake joks ten ne limfmazgis, o pulinukas... kelis kartus buvom perrisime... labai greitai issivale ir uzsitrauke, guzas liko, bet pasake, kad jis savaime turi issivaikscioti, tipo neissigaskite, ligoninej negulejom...
istorija tesiasi... dideti jis nedidejo, bet geguzes pab pamaciau to pjuvio vietoje pabalima, kas man pasirode, kaip vel puliu sankaupa, uzsirasem pas savo gydytoja, ta diena, kai pas ja ejom, jis truko pjuvio vietoje ir vel isejo balta mase... vel siuntimas i santariskes i chirurgini... chirurgas (tiesa jau kitas) apziurejes pasake, kad cia yra cista, ir kad reikia operuoti, nes ji vis atsinaujins, niekur nedings... ta pati patvirtino ir musu poliklinikos chirurge, pas kuria buvom po dienos perrisimui... kadangi tai buvo pries musu keliones, mane nuramino, kad pjauti skubiai nebutina, o ir musu gyd atostogauja, tai po visko sake susirinkti tyrimukus (krauja ir sirdies echoskopa), uzsirasyti i eile planinei operacijai (tyrimai berods galioja 2 sav, o jei nepasidarai poliklinikoj, tai ligoninej bus mokami  blink.gif )...
nu tai vat jau eisim pas savo gydytoja ir gulsimes neuzilgo  unsure.gif

kadangi pas ji jau tas darinys su skilute, tai tepimui turim betadino tirpala (jis gaminamas) - odos dezinfekcijai...

labukas  4u.gif

labai smagu girdeti, kad maziukams geriau  wub.gif

o pas mus naujienos liudnos, maniskis atrodo labai nekaip - o itarimai tik du - arba saule, nors manau, kad ne ji kalta... arba Flora care, nu jas labaiusiai itariu  doh.gif nes blogti pradejo butent su bakteriju pradzia... net nezinau ar jas betesti  g.gif sudaviau 1 kursa ir jau 2 kurso puse, o vaizdas verkti norisi...
MB jau kuris laikas skundesi, kad maziukui is burnytes "peregaras" net nezinau, kaip cia teisingiau issireiksti, na kaip ir nevirskintu maistu nesa... nusprendziau duoti kursa bakteriju... mano nuomone ir ana karta jam nuo ju blogai buvo, bet tada draugas ir stafilokokas buvo, tai ten bala zino ar bakterjos gadino ar stafilokokas blogino...
jauciu stabdysiu tas bakterijas ir ziuresiu, kaip bus... grysim prie gefilus plius  g.gif

Sveikos.
Cia tavo mazyliui, 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kad viskas butu gerai.
O del bakteriju,tai man irgi buvo doh.gif daviau vienus gerti ir ziuriu,kad nieko gero,tai gerai viska perskaiciau,o ten atskirai parasita,kad i sudeti ieina kazkokie pieno komponentai doh.gif
Atsakyti