Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(Meda01 @ 2009 06 30, 16:05)
Laba 4u.gif

aš vis užeinu, o čia nei gyvos dvasios bigsmile.gif , tikros atostogos ax.gif . Mes dienas leidžiam pajūry, maudomės, deginamės  vacation1.gif , valgom daug uogų thumbup.gif , odelė labai graži ir švari, jokių bėrimų thumbup.gif , va ką reiškia vasara ax.gif . Labai linkiu ir kitiems vaikučiams to paties 4u.gif


O mes šiandien buvom alergologijos centre, tai liepė gultis į ligoninę, bet neguliau. Alergiškas daug kam, bet vėl bandysiu , nes rodo alergija bulvei, o morkai, avižoms ne, bet mums reaguojaį tuos produktus. O 4 kl. pienui,kaiušiniui ir pelynui.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,

Mamkos man regis as atradau gera oi gera dalyka g.gif . Jei norit papasakosiu, bet mamkos jus tik be skepticizmu, ok?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 30, 19:27)
Sveikutes  4u.gif ,

Mamkos man regis as atradau gera oi gera dalyka  g.gif . Jei norit papasakosiu, bet mamkos jus tik be skepticizmu, ok?

Pasakok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 30, 21:27)
Jei norit papasakosiu, bet mamkos jus tik be skepticizmu, ok?

nu užvedei ir palikai, pasakok gi biggrin.gif o dėl skepticizmu tai pažadėt galim,ar ištesėsim, pamatysim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 30, 20:27)
Sveikutes  4u.gif ,

Mamkos man regis as atradau gera oi gera dalyka  g.gif . Jei norit papasakosiu, bet mamkos jus tik be skepticizmu, ok?

Laukiam, laukiam, pasakok 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 30, 20:14)
O mes šiandien buvom alergologijos centre, tai liepė gultis į ligoninę, bet neguliau. Alergiškas daug kam, bet vėl bandysiu , nes rodo alergija bulvei, o morkai, avižoms ne, bet mums reaguojaį tuos produktus. O 4 kl. pienui,kaiušiniui ir pelynui.

O kodel atsisakete i ligonine? kokius tyrimus jums padare? Kaip jusu situacija dabar, ar kiek pagerejo jums?
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 30, 22:03)
nu užvedei ir palikai, pasakok gi biggrin.gif o dėl skepticizmu tai pažadėt galim,ar ištesėsim, pamatysim lotuliukas.gif


Suvedziojau nu biggrin.gif . Isbandem Kinotakara - thumbup.gif . Nakciai uzdedu maziukui ant paduku - ryte buna tokie juodi ir prisisunke, kad net varva. Dar tik 3 naktis dejom, o oda tikrai pagrazejo. Nenoriu plestis kas tai per daiktas, pasiskaitykit kam idomu va cia ir va cia . Galesiu jei noresit nufotkint ir imest kaip atrodo is po nakties.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 01, 09:21)
Suvedziojau nu  biggrin.gif . Isbandem Kinotakara -  thumbup.gif . Nakciai uzdedu maziukui ant paduku - ryte buna tokie juodi ir prisisunke, kad net varva. Dar tik 3 naktis dejom, o oda tikrai pagrazejo. Nenoriu plestis kas tai per daiktas, pasiskaitykit kam idomu va cia ir va cia . Galesiu jei noresit nufotkint ir imest kaip atrodo is po nakties.

Labas.O kur tu juos užsisakei?Ir kokia kaina?Gal čia mums pačioms reikėtų?
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 07 01, 00:28)
Laukiam, laukiam, pasakok 4u.gif
Papildyta:

O kodel atsisakete i ligonine? kokius tyrimus jums padare? Kaip jusu situacija dabar, ar kiek pagerejo jums?


Darė dūrio mėginius, gal kokius 20. Jis nusidraskė užvakar, o dabar jau normaliai, o ką toj ligoninėje, jis nieko neprisileidžia, tai abiems nervų kainuos. Vakar trise vos išlaikėm, tik įėjus į kabinetą draskytis pradėjo, kol tuos lašiukus lašino. Net durt nereikėjo, o laikėm aš, MB ir anyta. Tyrimai panašūs kaip ir kraujo prieš metus. GEraiu Panevėžyje pasidarysiu kraują. Mums tai visada kai tik pas alergologą nuvažiuojam siulo gultis į ligoninę. VAkar kelionėje irgi nesidraskė, mums dabar didžiausia problema draskymasis, oda tai nėra baisi.Nors žiūrint su kuo lyginsi. smile.gif Mūsų situacijoje normali, aišku , jei lyginsi su mama , kur žandus pabertus buvo įdėjus, tai baisi mūsų oda, labai baisi.
O dartariukas tai tikrai labai nieko, patiko man, buvom pas Černaiuską.
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 07 01, 09:47)
Labas.O kur tu juos užsisakei?Ir kokia kaina?Gal čia mums pačioms reikėtų?

Mums gydytoja uzsake K-link atstovybeje Vilniuje (nuoroda buvau ikelus), pakuotes kaina 165 Lt. Pradziai reiketu maziausiai 3 pakuociu. Dabar ruosiuosi 8 dezutes pirkti, tai pigiau gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 01, 11:21)
Suvedziojau nu  biggrin.gif . Isbandem Kinotakara -  thumbup.gif . Nakciai uzdedu maziukui ant paduku - ryte buna tokie juodi ir prisisunke, kad net varva. Dar tik 3 naktis dejom, o oda tikrai pagrazejo. Nenoriu plestis kas tai per daiktas, pasiskaitykit kam idomu va cia ir va cia . Galesiu jei noresit nufotkint ir imest kaip atrodo is po nakties.

Sveikos.
Tai super,kad padeda thumbup.gif
O as isbandziau maudyt chloruotam vandeny ax.gif turbut irgi padejo,nes buvo labai isberta,be hormonu niekas napadedavo,o dabar netepu hormonais ir visai gerai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 01, 13:32)
Darė dūrio mėginius, gal kokius 20. Jis nusidraskė užvakar, o dabar jau normaliai, o ką toj ligoninėje, jis nieko neprisileidžia, tai abiems nervų kainuos. Vakar trise vos išlaikėm, tik įėjus į kabinetą draskytis pradėjo, kol tuos lašiukus lašino. Net durt nereikėjo, o laikėm aš, MB ir anyta. Tyrimai panašūs kaip ir kraujo prieš metus. GEraiu Panevėžyje pasidarysiu kraują. Mums tai visada kai tik pas alergologą nuvažiuojam siulo gultis į ligoninę. VAkar kelionėje irgi nesidraskė, mums dabar didžiausia problema draskymasis, oda tai nėra baisi.Nors žiūrint su kuo lyginsi. smile.gif Mūsų situacijoje normali, aišku , jei lyginsi su mama , kur žandus pabertus buvo įdėjus, tai baisi mūsų oda, labai baisi.
O dartariukas tai tikrai labai nieko, patiko man, buvom pas Černaiuską.

aga, mes vienakart irgi buvome pas Cerniauska, patiko jis ir man.
Turiu toki klausimeli g.gif ar durio meginiu ir kraujo tyrimu rezultatai pas jus sutampa? Pas mus tai nelabai sutapo.
Laikykites, sveikatytes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 07 01, 14:25)
O as isbandziau maudyt chloruotam vandeny ax.gif turbut irgi padejo,nes buvo labai isberta,be hormonu niekas napadedavo,o dabar netepu hormonais ir visai gerai atrodo rolleyes.gif

As tai turiu tokia savo ismastyta teorija del ko padeda chloruotas vanduo, kiek ji teisinga nezinau, bet man atrodo, kad kadangi ant atopines odos daznai gyvena visokie stafilokokai, tai tas chloruotas vanduo kazkiek padezinfekuoja ir kuriam laikui buna geriau kol vel ten ju neprisidaugina.
O tas tepalas su derva jums jau nepadeda?

O musu odos problemos nublanko pries kitus rupescius. Pries puse metu ant vaiko kakliuko apziurejau guziuka - gydytoja paaiskino, kad limfmazgis, kad ad budinga kaklo limfmazgiu padidejimas. Tuomsyk lyg ir nusiraminau, bet pries kelias dienas apziurejom, kad ant kaklo jau ne vienas, o du guziukai ir dar vienas pupeles dydzio pazasty. Tai jau dabar visai neramu ko cia tie limfmazgiai taip isdidejo, tuo labiau, kad temperatura ties 37 arba buna 37 ir kelios dalys. Kraujo tyrimas tik hemoglobina siek tiek mazesni rodo, bet sako pas vos ne visus metu laiko vaikus toks buna. Slapimas geras, plauciai svarus. Vaikas linksmas, judrus, neatrodo sergantis. Nu kas cia galetu jam buti - nesuprantu g.gif . Gal kam taip buve?
Mortele, pas kokius daktarus jus ejote del to pazasties limfmazgio? Kokius tyrimus jums dare?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 01 liepos 2009 - 18:07