Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

ausru saunu girdet kad sveikstat thumbup.gif del vaistu tai galima svarstyt padejo-nepadejo, dabar to nesuzinosi, bet vaikui vis tiek savijauta pagerino...o kad tempa nukrito tai irgi gal jau jai laikas buvo nukrist, juk tridiene i gala ejo, ir neduodant vaistuku jau turejo kristi mirksiukas.gif MB tavo teisus, auksta tempa kovoja su virusu, nereik skubet numusinet, bet nereik irgi lazdos perlenkt...
o del kuno vesinimo, blauzdu kompresu rasiau kad bent jau mums irgi veiksminga smile.gif del aptrynimo degtine alergologai jau nebepataria del labai plonos, jautrios vaiku odos, galimo apsinuodijimo ir pan.
Atsakyti
Na va kaip gerai ausru ,kad jau sveikstat 4u.gif

Aš,tai naktį šimtą kart keliuosi,kai serga. Tikrinu rankas ,jei vėsios būna,tai vadinasi tempa kyla ir jam šalta,tai visą apkamšau,o kai jau visas karštas būna,tada atkloju,kad kuo vėsiau jam būtų. Man net termometro naktį nereik aš prisiliečiu su lūpom prie smilkinių ir aišku man jau kokia tempa pas vaiką ax.gif

Mums nuo tempos geriau Ibufen sirupas,kažkaip mums jis tinka geriau,nei paracetamolio žvakutės.
Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2009 06 25, 13:22)
MB tavo teisus, auksta tempa kovoja su virusu, nereik skubet numusinet, bet nereik irgi lazdos perlenkt...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 25, 11:14)
Mums tai labai blauzdu kompresai padejo  thumbup.gif . Vakar vaistu nedaviau, o tik sitais kompresais ir gydemes. Siandien musu tempas jau apie 37 . Bet jau siaubingai isbere mazuli!!!  blink.gif Viskas i viena susidejo - ir tridienes berimas, ir ligai pasitraukiant alergija visu grazumu islipo. Tai jau atrodo vargsiukas  doh.gif

Sveikatos tavo mazyliui 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gerai,kad jau gereja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kietute @ 2009 06 25, 10:24)
siais laikai degtine itrint vaiku labai nepataria - vaiku oda plona, absorbuoja nemazai alkoholio, galimas apsinuodijimas. Gyd. Markuniene, kuria labai gerbiu ir pasikliaunu, kaip islaikancia balansa tarp naturaliu priemoniu ir cheminiu, grieztai pries degtine/spirita vaikams, ypac kudikiams.

temperaturos ir mes neskubam numusineti, jei ji virs 38,5, ziurim i savijauta ir dedam vesius kompresus. taip pat ziuriu, ar blauzdeles nevesios (jei vesios reiskia dar kyla tempa). bet jei prasidetu traukuliai, tai tikria taip ramiai nereaguociau su ledo gabaliukais, kaip rasoma straipsnyje:)
panasiais klausimais man patinka knygoje "Padekime augti" siulomos priemones, ten ir kompresu visokiu aprasytu. zodziu, mums tinka apie gydyma, kas ten pateikta.


Dėl traukulių tai tikrai. Man vieną kartą užteko pajaust tą jausmą, aš daugiau tikrai nebenorėčiau. Iki tol buvau tik girdėjus, kad tokie yra, bet kas konkrečiai būna, tai tikrai neįsivaizdavau. O kai vaikas pradėjo tampytis, pamėlynavo ir nustojo kvėpuoti, tai kažin kuri mama ramiai sureaguotų, ir dabar natūraliai mušti bijau, po tokių dalykų.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Visoms sveikatos ir visiems vaikuciams sveikatos 4u.gif . Dingstu kelioms dienoms - poilsis nuo interneto biggrin.gif . Pas mus karsta nezmoniskai doh.gif , i dusa kelis kartus per diena varau doh.gif


Sekmes ir iki 4u.gif
Atsakyti
Mamos, dar syki aciu, kad sirgot kartu su mumis 4u.gif . Atrodo, kad tikrai sveikstam ir jau galesim viena is vaikisku ligu isbraukt is saraso. Bet as irgi dingstu kelioms dienoms, nes dabar kai maziui geriau pasijutau toookia pavargus doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 25, 20:52)
Mamos, dar syki aciu, kad sirgot kartu su mumis  4u.gif . Atrodo, kad tikrai sveikstam ir jau galesim viena is vaikisku ligu isbraukt is saraso. Bet as irgi dingstu kelioms dienoms, nes dabar kai maziui geriau pasijutau toookia pavargus  doh.gif .

Gero poilsio ir nesirkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 25, 21:52)
Mamos, dar syki aciu, kad sirgot kartu su mumis  4u.gif . Atrodo, kad tikrai sveikstam ir jau galesim viena is vaikisku ligu isbraukt is saraso. Bet as irgi dingstu kelioms dienoms, nes dabar kai maziui geriau pasijutau toookia pavargus  doh.gif .

Dziaugiuosi, kad jums geriau. Gero poilsio 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

nu vat matosi, kad vasara tongue.gif tylu, kaip pries audra lotuliukas.gif
mes intensyviai vasara isnaudojam - vakarais vazinejam dviraciais - visi keturi ax.gif savaitgaliais kur pas draugus i sodyba ir pan... kazkaip jau mastau... kad tos vasaros nedaug beliko, tuoj ruduo, ilgi tamsus vakarai, brrrr... o ir siaip vasara orais nelepina - geras oras bet ne savaitgali lotuliukas.gif

Ausru, malonu, kad maziukas sveiksta, o jau turbut ir sveikas... pailsek 4u.gif

Amica, tau musu salto orelio kelis gusius siunciame 4u.gif

Mes per mindaugines i pajuri trauksim, tiesa i Pape Latvijoj biggrin.gif

QUOTE(Olgina @ 2009 06 12, 17:00)
Israse mums kompensuojama Neocate Advance. Maciau, kad Mortele prase placiau apie tai. Tiesiog artejant musu pirmajam gimtadieniui Astrauskaite uzpilde prasyma ligoniu kasoms isimties tvarka kompemsuoti mums Neocate ir po metu, nes Aptamil Pepti mums netinka, o alternatyvos nera. Po pusmecio atejo atsakymas is ligoniu kasu, kad kompensuos biggrin.gif greitai dirba musu ligoniu kasos doh.gif Iki tol gereme Aptamil Pepti, nenorejau vaiko visai be misinio palikti.

aciu, labai 4u.gif supratau.. jus pas Astrauskaite ir vaikstot? mes tada savosios Vaiciulionienes prasysim, kadangi neuzilgo eisim, tai bandysiu prasyti, kad ji jau dabar rasytu, nes jei pusmeti lauksim, tai ziurek naujiems metams ir sulauksim doh.gif o Advanco vaistinese yra, ar specialiai uzsakineti reikia g.gif kazkaip nesidomejau... tik kazkada buvau internete uztikusi, kad toks yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mortele: 26 birželio 2009 - 17:15
QUOTE(Mortele @ 2009 06 26, 18:13)
Labukas  4u.gif

nu vat matosi, kad vasara  tongue.gif tylu, kaip pries audra  lotuliukas.gif
mes intensyviai vasara isnaudojam - vakarais vazinejam dviraciais - visi keturi  ax.gif savaitgaliais kur pas draugus i sodyba ir pan... kazkaip jau mastau... kad tos vasaros nedaug beliko, tuoj ruduo, ilgi tamsus vakarai, brrrr... o ir siaip vasara orais nelepina - geras oras bet ne savaitgali  lotuliukas.gif

aciu, labai  4u.gif supratau.. jus pas Astrauskaite ir vaikstot? mes tada savosios Vaiciulionienes prasysim, kadangi neuzilgo eisim, tai bandysiu prasyti, kad ji jau dabar rasytu, nes jei pusmeti lauksim, tai ziurek naujiems metams ir sulauksim  doh.gif o Advanco vaistinese yra, ar specialiai uzsakineti reikia  g.gif kazkaip nesidomejau... tik kazkada buvau internete uztikusi, kad toks yra  biggrin.gif

Sveikute, kokie jus saunuoliai, kad sitaip aktyviai gyvenate ir vasaros dieneles isnaudojate, pas mus, Lietuvoje, vasara tokia trumpa.., o dar kai oru nelepina, tai isvis doh.gif Mes irgi neuzilgo i pajuri trauksime, i Nida ir koki menesiuka prie juros su maziuke pabusime, tikiuosi, kad ten mums pageres.

Jo, mes pas Astrauskaite vaikstome. Kai mums israse to Neocate advance, tai Astrauskaite pasake eiti i ligonines vaistine pasiimti, kaip supratau jie mums isanksto uzsake.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Na tikra vasara cia biggrin.gif , anei gyvos dvasios doh.gif . Tikiuosi visu vaikuciams gerai rolleyes.gif . Mes vis su ausytem vargstam, o visa kita normoje kol kas. Ir valgom jau daug nauju produktu bigsmile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

aš vis užeinu, o čia nei gyvos dvasios bigsmile.gif , tikros atostogos ax.gif . Mes dienas leidžiam pajūry, maudomės, deginamės vacation1.gif , valgom daug uogų thumbup.gif , odelė labai graži ir švari, jokių bėrimų thumbup.gif , va ką reiškia vasara ax.gif . Labai linkiu ir kitiems vaikučiams to paties 4u.gif
Atsakyti