Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

sveikos gyvos 4u.gif
Senokai bebuvau uzsukusi nes sekmingai kovojame su AD, tad net sukaitau beskaitydama nuo pradziu visa tema ka esate pridiskutavusios smile.gif

As galiu pasakyti kas mums labai padejo:
1. Gefilus plus be laktozes gerosios bakterijos. Pastebejau, kad jas geriant daug greiciau pasireiskia alergija ragaujant naujus produktus, bet zymiai silpnesne ir po paros iskarto praeina. Tad kolkas vaiko veidukas yra visai grazus smile.gif tfu, tfu, tfu per kairi pet smile.gif
2. Mieste bebuname labai retai - vis vaziuojame i kaima, nes pastebejau, kad grynas oras irgi vaikui i sveikata

Adeks del sojos, o kedel jus nebandote Aptamilo Laktoze free. Maniskis netoleruoja laktozes, o daktare sojos nerekomendavo vien del to, jog tai labai paveikia berniuku vaisingumui. Tad mes sekmingai geriame si, mineta, misinuka
Atsakyti
Labukas.Noriu paklausti,o kur perkat šiuo metu vaikams obuolius?Savo baigiu,o kruopienių be obuolių nevalgo doh.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Otaip, džiugu kad išlindai 4u.gif biggrin.gif , o tai labai retai jau užsuki mirksiukas.gif . Sveikatos tavo mažiukėms 4u.gif . Dėl pampersų... Mano vyresnėliui pediatrė buvo patarusi pirkti nebalintos celiuliozės pampersus. Tai vat net anais laikais, prieš 16 metų aš jų gavau Gariūnuose. Moltex pampiai, vidus rudas, o ne baltas kaip kad visų pampių. Maniškiui labai tiko. O mazgiui tinka ir balti pampiai, tik aš gan dažnai juos keičiu, o ypač dabar, kai karšta. Jau mielai dėčiau tik triusikučius, bet kad mes niekaip dar su puodu nesusidraugaujam - nesupranta mano vyrutis ko iš jo norima ant to puodo, vos pasodinus stojasi lauk doh.gif . Tai nekankinu nei jo, nei savęs. Nu vistiek ateis tas laikas, gi nedarys į kelnes iki 18 metų lotuliukas.gif

Lawanda, nu super jums čia ta sodyba thumbup.gif . Labai gerai, kad pavyko nusipirkti rolleyes.gif . Ir dėl vaikų šaunu, kad sveikstate wub.gif . Dėl emolium kremo. O mėginukų irgi neturi niekur? Bandyk bet kokių emolientų mėginukų prašyti, vis nemokamai, o gal kas ir tiks. O jei netiks, nebus tiek gaila, sau sutepsi galų gale.

Meduve, jau kaip smagu skaityti tavo postą dėl ko senokai bebuvai užsukusi bigsmile.gif . Šaunu net labai, kad jums pagerėjo thumbup.gif

Kleckas, aš perku obuolius parduotuvėje kaip ir visa kita. Ekologiško nieko neperku, nebent sezono metu mama iš LT obuolių iš draugės sodo įdeda ar kokią cukiniją.

Po vakarykščių jūrinių procedūrų ausytės žymiai gražesnės bigsmile.gif . Bent jau karštis atslūgo. Paburkimas vienos ausytės dar šioks toks yra, bet tikrai jau geriau nei buvo vakar. Na ir su kremais teplioju ištisai, vos ne kaukes vaikui ant ausų dedu lotuliukas.gif

Ausru, kiba vasaroji, kad nesirodai šiandien? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 06 21, 22:48)
labai įdomios diskusijos  smile.gif  ausru, amica laikykit frontus, nes žiūriu tikrai senbūvės prigęso  mirksiukas.gif

Kad jau man ne do frontu blink.gif - per paskutines 24 valandas pabuvojom ir reanimacijoj ir ka tik is ligonines su 39 temperaturos pabegom scare.gif. Nu zodziu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na jau tas AD pribaigt gali. Šiandien per 2-3 valandas kakliukas paraudo ir šlapiuot pradėjo. Net nesupratu, bet tai stipriai, o iš ryto tai džiaugiausi, kad gražus kakliukas.Dabar vos ne akyse blogėja. Gal koks maistas netiko, bet nieko naujo nedaviau.
Ir aplamai mums šiandien ryškus pablogėjimas per dieną, ir kojyčių ir rankyčių įlinkiukai suskilo. O naktimis beveik visada kojytėmis duoda, reta naktis ramesnė. Pavargau . verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 22 birželio 2009 - 20:22
QUOTE(ausru @ 2009 06 22, 20:56)
Kad jau man ne do frontu  blink.gif - per paskutines 24 valandas pabuvojom ir reanimacijoj ir ka tik is ligonines su 39 temperaturos  pabegom scare.gif. Nu zodziu  doh.gif  doh.gif  doh.gif

4u.gif o kas nutiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 06 22, 20:22)
4u.gif  o kas nutiko g.gif

Vakar is niekur nieko vaikas atsikele su auksciausia temperatura. Nei kosti, nei sloguoja, is kur ta temperatura - nesuprantu. Visa diena musem paracetamolio zvakutemis, bet nelabai sekmingai. Nusivezem i priemima, apziurejo, sako gal tridiene karstine g.gif ? Patare Ibumetino ketvirti tabletukes suduot, jei paracetamolis neveiks. Tai vakare vakar sugirdziau ta ibumetina - vaikas lept ir nuleipo blink.gif . Nesupratom kas jam pasidare - lyg ir uzmigo kazkaip super greitai blink.gif, bet toks visas isglebes, be jegu, tai sedom ir vel i priemima. O ten tiesiai i reanimacija nusiunte blink.gif - siaip del viso pikto kaip labai alergiska. Padare kraujo tyrimus - tipo lyg i virusa panasu, bet neaisku. Bande lasalines uzstatyt - pusvalandi laiko vaika kankino, rikde, rankyte bade - niekaip. Per ta laika dar mane bande is procedurinio isprasyt - is pradziu bande itikinet, kad tipo vaikui bus geriau - nepasiseke, po to, kad joms stresas, kad mama salia, del to tipo nesiseka. Nu nafik, sakau atsiprasant, ka jus cia man per pasakas sekat? Reanimacijos sesutes dar ne tokiomis ekstremaliomis salygomis turi moketi dirbti, o cia matai joms tyliai savo vaika apsikabinusi mama kliudo. Nepavyko joms manes isprasyti, o galiausiai, kai nezinau kiek kraujo mano vaikui nuleido, sakau aciu, gal pirma ant triusiu issibandykit! Nu zodziu doh.gif ........kai viskas galutinai uzkniso pasiemiau savo vaika su 39 tempo ir grizom namo verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 22 birželio 2009 - 20:58
QUOTE(ausru @ 2009 06 22, 22:57)

Nejuokauk su tokiais dalykais blink.gif
Nenoriu gasdinti, bet ... g.gif
Man irgi teko palikt vaiką už reanimacijos durų , ir į vidų niekas neleido, tik atsiuntė žmogų paaiškint ką daryt ruošiasi, liepė porai valandų dingt. Vienintelis dalykas, dėl ko paskui įleido-kad maitinu ax.gif Vaikui tuomet buvo 8 mėnesiai.
Ir ką-sepsis.
Po gydymosi man pasakė-nesuradom, neatsekėm priežasties iš kur jis pas jus atsirado.
Atsakyti
oho ausru unsure.gif nugi laikykitės 4u.gif 4u.gif , gal rimtai tridienė, ten gi būna kad šoka tempa, pamenu maniškiui buvo virš 39 dvi paras, ant rankų ištisai pralaikėm doh.gif vaistai padėdavao tik valandai, mušiau temperatūrą aptrynimais kambario temperatūros vandeniu, kompresus dariau ant blauzdų kas 15 min keisdavau, laikykitės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 22, 21:19)
QUOTE(ausru @ 2009 06 22, 22:57)

Nejuokauk su tokiais dalykais blink.gif
Nenoriu gasdinti, bet ... g.gif
Man irgi teko palikt vaiką už reanimacijos durų , ir į vidų niekas neleido, tik atsiuntė žmogų paaiškint ką daryt ruošiasi, liepė porai valandų dingt. Vienintelis dalykas, dėl ko paskui įleido-kad maitinu ax.gif Vaikui tuomet buvo 8 mėnesiai.
Ir ką-sepsis.
Po gydymosi man pasakė-nesuradom, neatsekėm priežasties iš kur jis pas jus atsirado.

Kur cia juokausi, man visai juokas neima. Nesuprantu kaip sitiek laiko gali tempas laikytis blink.gif Bet toj ligoninej velgi sveikas protas neleido pasilikt - is reanimacio kai perkele i skyriu, tai pagulde prie infekciniu palatu, kur visokie rotavirusiniai guli ir tt., tai jeigu mums tik tridiene, tai kam mums dar tais rotavirusais persirgti? Arba palatoj uz sienos kazkoks berniukas be sustojimo kosejo, paklausiau kas jam - sako pneumonija! Nu tai kaip sitaip galima? 11 menesiu vaika, dar sitoki alergiska, kuriam neaisku kokie vaistai tinka, paguldyti prie sitokiu ligoniu?! Dar palatoj musu jokios kriaukles, vaikas apsi....., o as ji visa slapia nuo prakaito turiu nesti per visa skyriu su atidarinetais langais iki artimiausios kriaukles! Be to, is ligonines raciono mano maziuj netiko nei viena kose, o ir man praktiskai niekas netiko. Vyras siandien n kartu su termosais leke - gamino vargsas ir nese kiekvienam musu ir pusrycius ir pietus ir vakariene atskirai unsure.gif Palatoj, nors gulejom vieni, jokios ramybes - traukia govedomis - tai viena sesele, tai kita, tai gydytoja, tai slauge, tai valytoja, tai dar kazkas - ir taip kas 15 min. Vaikas mano ir taip jautrus buvo, svetimu neprisileisdavo, o nuo to kankinimo del lasalines taip isibaimino, kad vos tik kas i palata - tas zviegte zviegia net gesta. As be miego visa para laikau nenulaikau to klykiancio vaiko. Tik nuraminu, sudedam bluosta - vel durys vyrst ir kas nors atsivelka! Tai kiek galima tokiomis salygomis tverti? O gydymas - vien tik paracetamolio zvakutemis, nes lasalines taip ir nesugebejo pastatyt doh.gif . Tai zvakute as ir namuose moku vaikui isidet. Tik baisu kas mano mazuliui, kad jau antra para su sitokiu tempu, ar tikrai ta tridiene? verysad.gif

O kada ir kaip paiskejo, kad jums tas sepsis? Po kokiu tyrimu? Mums krauja ir slapima tai tyre, atsakymuose lyg ir nieko labai blogo nebuvo unsure.gif


P.S. Dar ta ligonines palatyle, nezinia kokiais milteliais skalbta, atrodo deginte nudegino - vos tik prisiliecia, ima draskytis kad baisu! O ir sutepti kaip? Nei sviestuka yra kur pasisildyti, nei kur prakaita vaikiukui nuplauti - reikia tepti ant suprakaitavusios odos! Palatoj istisai skersvejis nuo tu nepaliaujamu vaiksciojimu, ir siaip nera taip silta kaip musu vonioj, o vaikas juk su tempu auksciausiu! Nu zodziu ...............
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 23 birželio 2009 - 01:59
Lince1, nu taip liūdna tavo postą skaityti verysad.gif . Jau tikrai jums nepagailėta blink.gif . O tu ar bandei kada jūros vandeniu plauti ar su ta negyvos jūros druska tirpalą daryti? Šiandien savo mazgiaus prie jūros nevežiau, bet padariau tirpalą su negyvos jūros druska ir kai užmigo pietų abi ausytes ištepiau ir visus spuogelius kur radau. Kai nubudo (išmiegojo apie 3val) nuploviau su švariu vandeniu. Nu ausytės tai akivaizdžiai pagerėjo, karščio nebeliko, nebepaburkę, gana švelnios (bet ištisai tepu su Xemose, tokias vos ne kaukes uždedu, ausys baltos palieka lotuliukas.gif ). Ryt vėl pakartosim tą patį.

Ojei, Ausru... blink.gif . Nu ir kas gi jums dabar? Mano vyresnėliui gal koks pusmetis buvo ar kiek daugiau, kai tempa užkilo iki 39 virš. Nuvežėm į infekcinę, gydytoja apžiūrėjo ir pasakė, kad nieko blogo nemato blink.gif . Ir išleido namo. Ir ką gi - po dviejų dienų tempa krito nukrito ir tiek žinių. Taip ir nesupratau kas buvo. Nei vėmė, nei viduriavo, nei slogavo, nei kosėjo.
Kas dėl sepsio, tai čia labai rimtas reikalas. Man kai laiku plaučių uždegimo nenustatė "kompetentinga" tuomet mano šeimos gydytoja, tai greitoji mane į reanimaciją išvežė, o ten kitą dieną toks propiesorius pasakė, kad jei dar pora dienų būčiau namie pabuvus, tai mane ne į reanimaciją, o į morgą būtų išvežę blink.gif . Man irgi sepsis buvo. Kas liečia buvimą ligoninėje, tai tavo aprašyta situacija brrr.... schmoll.gif , bet kai nežinai kas vaikui yra, tai vėl gi g.gif . Dėl seselių nemokėjimo paimti iš venos vaikui kraujo, tai čia jau baisu, bet reikėjo reikalauti, kad ateitų sesutė, mokanti tai daryti. Ausru, tu gi moki balsą pakelti cool.gif . Kai mano mazgiui ėmė iš venos kraują, tai mums buvo berods mėnuo. Tai dvi sesutės buvo. Viena laikė rankytę (beje, manęs niekas niekur nevijo tuo metu, aš buvau prie vaiko), kita gal 5min, jei ne daugiau, pirštais čiupinėjo tą rankytę. Lėtai, neskubėdama, pamaigydama. O kai paėmė adatą, tai buvo tik bakst ir viskas. Na, mums šiuo atveju pasisekė. Bet jums vistiek kažkaip reikia tyrimus pasidaryti g.gif
Atsakyti
Ausru, laikykitės 4u.gif , labai gerai, kad nepalikai vieno vaiko tom raganom doh.gif , mes ir kai gulėjom su Jonu, visur ėjau iš paskos, nors seselės gal ir nelabai patenkintos, bet kai mama šalia jos su tuo vaikučiu visai kitaip elgiasi, mane ir norėjo išprašyt, bet sakau jau ačiū, niekam nepaliksiu vaiko schmoll.gif . Ir man ir jam geriau kai abu kartu, o kai reanimacijoj gulėjom, taip pat buvom su vyru visą laiką šalia ir niekas niekur mūsų net nebandė išprašyt, nei kai kateterius statė, nei kai narkozę leido, įtariu čia gal kiekvienos ligoninės tvarka, aš tai apakus doh.gif , kaip gali neleist būt prie tavo nuosavo vaiko, tuo labiau kūdikio doh.gif . Šiaip tridienei būdinga labai aukšta tempa, kurią sunku numušt, stebėkit, jei niekas daugiau nesidaro, gal ir bus čia jum ji g.gif . Tris dienas tempa, į ketvirtą turėtų išbert.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meda01: 23 birželio 2009 - 08:43