Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 20, 17:34)
mano aplinkoje daug kas vartoja tianshi  produktus,...........

Ir kaip jums jie tie Tianshi? Yra kam nors koks nors poveikis?

Papildyta:
QUOTE(mandarin4 @ 2009 06 20, 13:20)
suprantu. na tik noriu papasakoti kaip mums buvo.mus berė labai siaubingai raudonoms pletmomis ir į jas spuogiukai tai kasydavosi net labai gaudavom net į vystikla vynioti kad nenusidraskytu hormoninius tepaliukus tepėm bet tik laikinai padėdavo ir vel tas pat tai paskui išbėrimas. tai mums labai homeopatas padėjo jau beveik neberia tik nuo morkų beria

O pas koki homeopata gydotes ar gydetes?
Papildyta:
Linciukinai, kur ta fot dingo? Dar pagrizau i berima isiziuret, bet jau nera blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 23:21)
Linciukinai, kur ta fot dingo? Dar pagrizau i berima isiziuret, bet jau nera  blink.gif



Istryniau ax.gif kaip pamaciau kokiu bedu buna, tai susigedau. Maniskis cia pasaka. Gal ir bereikalingai as cia audra sukeliau blush2.gif Galiu ideti jei idomu, dar is is priekio nufotografavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 13:07)
Man tai keista, ka tos mamos jame gero izvelge?  g.gif Nebent simpatija jau cia ne kaip daktarui..... biggrin.gif Nes priskirti hormonu tai ir as, be medicininio issilavinimo galiu. Ta pati ir seimos gydytojas gali, ko ten pas ji eiti is viso. Labai jau lengva jo duona - uzmete aki, se jums hormonu receptuka ir keliaukit.

Nori pasakyti, Amica, kad jis jaucia atsakomybe uz tai, kas liks is tavo vaiko odos po keliu metu? Nori pasakyti, kad jam rupi ar tie hormonai nesustabdys tavo vaiko augimo, ar nepazeis antinksciu ar dar kokios zalos nepridarys? Ne velnio jam nerupi, nes jeigu rupetu, tai dometusi, kokiomis naturaliomis priemonemis galima slapiuojancias vietas uzgydyti, patartu pasidaryti tyrimus, o ne priesingai - nuo ju atkalbinetu. Abejingesnio savo pacientams daktaro dar nemacius - jusu vaikas jam dzin, kaip mano mokiniai sako "iki lemputes". Jis tik baisu ereli pries tas pasimetusias mamytes vaidina, rado matote kur savo samoji laidyti  schmoll.gif


Ausru, kaip ir sakiau - kiekvienas turi teisę turėti savo nuomonę apie vieną ar kitą asmenį, dalyką, daiktą, reiškinį ir t.t. Aš iš savo ir man pažįstamų žmonių patirties su Grušausku galiu teigiamai atsiliepti apie jį. Kitų patirtis gal kitokia.

QUOTE(Linciukinas @ 2009 06 20, 13:14)
Dabar viska supratau  doh.gif  tai tikrai mano vaikas dar labai graziai atrodo  blush2.gif  Vis tiek aciu uz patarimus. Tikiuosi mes iki to nedaesim  blush2.gif


Labai jums to linkiu 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(mandarin4 @ 2009 06 20, 13:20)
suprantu. na tik noriu papasakoti kaip mums buvo.mus berė labai siaubingai raudonoms pletmomis ir į jas spuogiukai tai kasydavosi net labai gaudavom net į vystikla vynioti kad nenusidraskytu hormoninius tepaliukus tepėm bet tik laikinai padėdavo ir vel tas pat tai paskui išbėrimas. tai mums labai homeopatas padėjo jau beveik neberia tik nuo morkų beria


Labai smagu, kad homeopato pagalba jums buvo teigiama 4u.gif

QUOTE(Lara2 @ 2009 06 20, 14:14)
Amica ,kas tas melynas patepimas aplink zaizdeles?


Geras klausimas, jau net pamiršau kaip vadinas doh.gif . Vaistinėje pirkom. Tipo uždžiovina žaizdas. Gal metilo mėlis g.gif . Bet mums nieko nepadėjo schmoll.gif . Fuxinas pagelbėjo.

QUOTE(Lince1 @ 2009 06 20, 16:11)
Tai pritariu Grušauskui smile.gif Mano vaikas per pagerėjimus taip neatrodo. Aišku kiekvienam sava bėda didžiausia smile.gif
Papildyta:
Aš dar žinau tokių atvejų , kad išgydžius su hormonais lengvus AD , jie nebesigkartoja. KAIp butent anoje foto. Aš savojo foto, gal net nedėsiu smile.gif


doh.gif drinks_cheers.gif

Apie tai ir aš girdėjau. O savo vaiko foto gal įdėk. Kartais reikia kitoms mamoms pamatyti kaip atrodo tikrai kraupus vaizdas sergant vaikui AD.

QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 16:12)
Amica, zinok man tas tavo vaikiuko vaizdas is galvos neina  blink.gif Aciu dievui, kad dabar jau geriau. Bet as kaip isiziurejau, tai man atrodo, kad tas berimas skiriasi nuo mano maziaus berimo.

O pas mus nauja stadija - ad pagerejo, tai atsirado dilgeline  doh.gif . Tai rodo, kad musu visi berimai tikrai alergines kilmes  unsure.gif


Manau bėrimai būna nevienodi. Mums ir plėmais buvo, ir pavieniais spuogeliais, ir šlapiuojančiomis žaizdomis.

Tai Daddygirl mergaitei taip buvo. Gal pameni kaip rašė.

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 20, 17:34)
mano aplinkoje daug kas vartoja tianshi  produktus, aš pati šiuo metu -PROPOLIS Natural.tikiuos, kad per pieną pateks mažiukei.Gal juokingai nuskambės, bet mes tuos produktus imam iš tokios moters, kuri dar truputį abrakadabra užsiima blush2.gif , t.y. su virgulėmis nustato ar tau jis šiuo metu reikalingas... Paskutinį kartą sakė, kad man reikia kordicepso, o dukrai- propolio, tad pasirinkau kaip vaikui geriau blush2.gif

Šito- nepanikuoti ir išlaikyti sveiką protą- išmokstama su laiku verysad.gif Pats pirmas kartas būna skaudžiausias. Paskui kaupi patirtį ir atsiranda pasitikėjimas savimi rolleyes.gif


Kalbėjau su mama ir užsiminiau apie tianshi produktus. Pasirodo ir mano mama apie juos žino biggrin.gif . Ir jei, sakė, neklystu, tai kordicepsą geriant reikia žiūrėti ar neatsiranda baltymo šlapime. O jei baltymo yra, tai kordicepso gerti negalima. Dėl virgulių, tai aš čia abrakadabros nematau schmoll.gif . Visai rimtas reikalas. Prieš daug metų Druskininkuose mano mama atrado senuką gydytoją, kuris pagal ausį ligas nustatinėdavo. Su tušinuku ausies taškus maigo ir sako kas kur negerai. Tai vat jo dėka išsiaiškinau, kad mano širdis sveikutėlė, o stiprūs skausmai širdies plote ne dėl širdies, o dėl problemų stubure. Stuburą jis man sutvarkė (manualinę darė, paskui reabilitaciją praėjau Druskininkų sanatorijoje pagal jo nurodymus) - su juo tikrai buvo problemos, tą patvirtino ir rentgeno nuotraukos, ir tradiciniai gydytojai. O kad širdis sveika, tai irgi galų gale tradiciniai gydytojai išsiaiškino doh.gif . O tas senukas gydytojas ir žoles pats rinkdavo, džiovindavo, mišinius įvairius kiekvienam žmogui atskirai ruošdavo, prieš tai kiekvieną žolę patikrindavo ar ji tinka tam žmogui, kiek tinka ir pan. Net nežinau ar tas gydytojas dar gyvas, nes tuo metu jam buvo apie 65 metus, o viskas vyko prieš 20 metų
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 20:33)
As jau buciau iki tokios situacijos nedaleidus - tokiu atveju buciau seniai arba hormonu ar dar ko nors emusis. Vaje, kaip tu nebijojai, kad jam infekcija isimes?Kaip jus is viso issikapstet is tokios busenos?

Vargsas vaikiukas - kiek kancios veidely toje nuotraukoje matosi  unsure.gif


QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 20, 21:08)
verysad.gif man irgi tokia mintis kilo...


O žinai kame esmė? O gi tame natūralume, kuris ir davarė mano vaiką iki tokios būsenos, kai mamkai smegenai nesuveikė laiku kažkuo kitu pradėti vaiką teplioti. Įsijaučiau į tą visų giriamą TS, dar prisiklausiau visokių pamokymų kaip blogai sintetiniai emolientai su visokiais parabenais ir atkakliai tepiau tik su TS. Ausru, aš net nepagalvojau apie infekciją. Jei kas tą laiką sugrąžintų atgal, taip nebedaryčiau nei už ką schmoll.gif . Gerai, kad suveikė protas nuvežti vaiką į ligoninę parodyti. Išrašė mums tada vazelino veidukui nakčiai ir hormonus dienai, kojytėms tepalą su cinku, kad uždžiovintų šlapiuojančias žaizdas ir antibiotikus toms vietoms, kad infekcija neįsimestų (nelabai kojytėms mums tie vaistai padėjo). Tai vat užteko vieno patepimo vazelinu iš vakaro ir ryte veidukas buvo žymiai gražesnis (hormonus irgi tepėm, berods savaitę laiko). Tai kur šuo pakastas, a? Vat jums ir natūralūs produktai, vat ir tepkite vien tik jais blink.gif . Štai todėl dabar nebeklausau nieko, tepu pati savo nuožiūra ir stebiu kaip kas vaikui tinka. Jau geriau emolientas su parabenais, nei tokia būklė, kokią pasiekėm tepdami tik natūraliais emolientais. Durna buvau, oi durna, užliūliuota to natūralumo. Todėl gerai tas Linces homeopatas ir sakė - geriau tepti vaiką hormonais ir jį turėti, nei netepti ir neturėti. Veidukas susitvarkė gana greitai. Po to pablogėjimų aišku kad buvo, bet jau nelygint su tuo, ką matėte nuotraukoje. O su kojytėmis labai ilgai vargome. Ištisai šlapiuodavo. Rodos tik užtraukia, jau džiaugiesi ir vėl iš naujo šlapiuoja. Baisus dalykas kai šlapiuoja, o dar vaikui niežti ir dar draskytis norisi. Kai pirmą kartą mano mažius nusidrąskė ant kojų gana nemažą plotą iki kraujų ir mano mama paskambino Grušauskui ir papasakojo kas nutiko, tai jis liepė staigiai atvežti vaiką parodyti. Bet kaip gi aš atvešiu, kai mes už gerų 2,5 tūkstančio km randamės doh.gif . Paaiškino tada mama jam situaciją, tai jis išsiklausinėjo smulkiau kas ir kaip ir pasakė kuo tepti. Padėjo mums tie jo skirti vaistai. Nors paskui buvo dar ne vienas kartas, kai vėl nei šio, nei to imdavo šlapiuoti. Žodžiu, tikrai praėjome pragarą. Bet būna ir baisesnių pragarų. Pvz Linces vaikiuko atvejis.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 23:21)
Ir kaip jums jie tie Tianshi? Yra kam nors koks nors poveikis?

Papildyta:

O pas koki homeopata gydotes ar gydetes?
Papildyta:
Linciukinai, kur ta fot dingo? Dar pagrizau i berima isiziuret, bet jau nera  blink.gif

dar gydomės pas Misį klaipėdoj. mums arčiausiai ir visai neblogi atsiliepimai apie jį 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 06 21, 00:31)
Ausru, kaip ir sakiau - kiekvienas turi teisę turėti savo nuomonę apie vieną ar kitą asmenį, dalyką, daiktą, reiškinį ir t.t. Aš iš savo ir man pažįstamų žmonių patirties su Grušausku galiu teigiamai atsiliepti apie jį. Kitų patirtis gal kitokia.
Labai jums to linkiu  4u.gif
Papildyta:
Labai smagu, kad homeopato pagalba jums buvo teigiama  4u.gif
Geras klausimas, jau net pamiršau kaip vadinas  doh.gif . Vaistinėje pirkom. Tipo uždžiovina žaizdas. Gal metilo mėlis  g.gif . Bet mums nieko nepadėjo  schmoll.gif . Fuxinas pagelbėjo.
doh.gif  drinks_cheers.gif

Apie tai ir aš girdėjau. O savo vaiko foto gal įdėk. Kartais reikia kitoms mamoms pamatyti kaip atrodo tikrai kraupus vaizdas sergant vaikui AD.
Manau bėrimai būna nevienodi. Mums ir plėmais buvo, ir pavieniais spuogeliais, ir šlapiuojančiomis žaizdomis.

Tai Daddygirl mergaitei taip buvo. Gal pameni kaip rašė.
Kalbėjau su mama ir užsiminiau apie tianshi produktus. Pasirodo ir mano mama apie juos žino  biggrin.gif . Ir jei, sakė, neklystu, tai kordicepsą geriant reikia žiūrėti ar neatsiranda baltymo šlapime. O jei baltymo yra, tai kordicepso gerti negalima. Dėl virgulių, tai aš čia abrakadabros nematau  schmoll.gif . Visai rimtas reikalas. Prieš daug metų Druskininkuose mano mama atrado senuką gydytoją, kuris pagal ausį ligas nustatinėdavo. Su tušinuku ausies taškus maigo ir sako kas kur negerai. Tai vat jo dėka išsiaiškinau, kad mano širdis sveikutėlė, o stiprūs skausmai širdies plote ne dėl širdies, o dėl problemų stubure. Stuburą jis man sutvarkė (manualinę darė, paskui reabilitaciją praėjau Druskininkų sanatorijoje pagal jo nurodymus) - su juo tikrai buvo problemos, tą patvirtino ir rentgeno nuotraukos, ir tradiciniai gydytojai. O kad širdis sveika, tai irgi galų gale tradiciniai gydytojai išsiaiškino  doh.gif . O tas senukas gydytojas ir žoles pats rinkdavo, džiovindavo, mišinius įvairius kiekvienam žmogui atskirai ruošdavo, prieš tai kiekvieną žolę patikrindavo ar ji tinka tam žmogui, kiek tinka ir pan. Net nežinau ar tas gydytojas dar gyvas, nes tuo metu jam buvo apie 65 metus, o viskas vyko prieš 20 metų

dekui na teigiama buvo nes mums iškart pasakė kad sergam AD alergologas
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 21:33)
As jau buciau iki tokios situacijos nedaleidus - tokiu atveju buciau seniai arba hormonu ar dar ko nors emusis. Vaje, kaip tu nebijojai, kad jam infekcija isimes?Kaip jus is viso issikapstet is tokios busenos?

Vargsas vaikiukas - kiek kancios veidely toje nuotraukoje matosi  unsure.gif


Lengva pasakyt, nedaleidus. Mums buvo pati pradžia , tai aš labai pasimetus buvau , o pasidaro labai greitai.Mums dar ne taip buvo. DAbar tai jau nedalaeidžiu ir aš.Išmokau su laiku, o pradžia labai sunki buvo, nes mūsų labai sunkus tas AD.
Lengvam pakanka ir natūralių priemonių, o kai sunkus, tai neįmanoma išsiversti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 21 birželio 2009 - 09:20
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 21, 10:19)
Lengva pasakyt, nedaleidus. Mums buvo pati pradžia , tai aš labai pasimetus buvau , o pasidaro labai greitai.Mums dar ne taip buvo. DAbar tai jau nedalaeidžiu ir aš.Išmokau su laiku, o pradžia labai sunki buvo, nes mūsų labai sunkus tas AD.
Lengvam pakanka ir natūralių priemonių, o kai sunkus, tai neįmanoma išsiversti.

drinks_cheers.gif visko išmosksti su laiku. Mums ir kaip pas Amicos vaikutį ant žando,tai pas mus ant krūtinės toks plėmas buvo. O daėjom iki to todėl,kad ir labai jau natūralistė buvau,vien TS tepiau čia prisiskaičius apie natūralumą ir hormonų žalą. Dabar jau žinau kada reikia traukt hormonus jau matau,kada nepadės emolientai,ar TS.

P.S Lince1 labas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 21 birželio 2009 - 09:27
labas rytas
Atsakyti
smile.gif

QUOTE(mandarin4 @ 2009 06 21, 08:36)
dar gydomės pas Misį klaipėdoj. mums arčiausiai ir visai neblogi atsiliepimai apie jį 4u.gif
Papildyta:

dekui na teigiama buvo nes mums iškart pasakė kad sergam AD alergologas


Na, manau tiesiog homeopatija jums tiko, nes būna atvejų, kai dar blogiau pasidaro. Turi čia mūsų mamytės ir tokios patirties su homeopatija.

QUOTE(Lince1 @ 2009 06 21, 09:19)
Lengva pasakyt, nedaleidus. Mums buvo pati pradžia , tai aš labai pasimetus buvau , o pasidaro labai greitai.Mums dar ne taip buvo. DAbar tai jau nedalaeidžiu ir aš.Išmokau su laiku, o pradžia labai sunki buvo, nes mūsų labai sunkus tas AD.
Lengvam pakanka ir natūralių priemonių, o kai sunkus, tai neįmanoma išsiversti.


Tai vat kad pradžia būna sunkiausia. Nors aš antrą vaiką su AD auginu, bet visgi praėjo jau 15 metų nuo tada, kai mano vyresnėlis AD turėjo. Plius jam daug lengvesnė AD forma buvo nei mažėliui, jis praktiškai hormonų nėra gavęs. Ir dar. Dabar jau žinau, kad negalima mėtytis jokiais patarimais aklai kitoms mamoms dėl jų vaikų gydymo, nes kiekvienam vaikui skirtingai viskas, o kai kito vaiko realiai nematai, tai ką gali patarinėti? Man irgi patarimus žarstė nematydami mano vaiko būklės, o kai nuotraukas įdėjau tai aiktelėjo ir net apie hormonus prašneko. Vat kodėl prašiau ir Linciukino, kad įdėtų savo vaiko foto, kad realiai matyti to vaiko būklę. Todėl ir sakau - negalima taip aklai patarimų dalinti schmoll.gif , nes nepatyrusias mamas gali taip suklaidinti, kad baisu.

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 21, 09:25)
drinks_cheers.gif  visko išmosksti su laiku. Mums ir kaip pas Amicos vaikutį ant žando,tai pas mus ant krūtinės toks plėmas buvo. O daėjom iki to todėl,kad ir labai jau natūralistė buvau,vien TS tepiau čia prisiskaičius apie natūralumą ir hormonų žalą. Dabar jau žinau kada reikia traukt hormonus jau matau,kada nepadės emolientai,ar TS.


Tai vat tas natūralumas doh.gif . Kaip ir Daddygirl muilas. Nu mačiau, kad kažkas negerai jau nuo pirmų maudynių, nu bet visos rašo kad gerai, tinka, tai galvoju - kaip čia mums gali netikti, gal tinka, gal tik man čia kas vaidenas, gal taip turi būti. O paskui tikrai pamačiau, kad nu netinka nors tu ką. Išmaudai vaiką su tuo natūraliu muilu, brauki per odą ir pirštai stringa ant odos nuo sausumo blink.gif . O išmaudau su Sebamed - pirštai slysta vaiko oda, odelė švelni. Na ir ką? Kuo geriau vaiką prausti? Velniop man tas natūralumas, jei vaikui nuo jo blogiau. Kai atsitokėjau ir vis gi nusprendžiau ištepti vaiką sintetiniais emolientais ir nupirkau tą taip mano išgirtą kremą Leti, tai abstulbau koks efektas buvo. Tada supratau kad tikrai kankinau vaiką su tuo natūralumu. Gal būtume ir nedaėję iki tokios stadijos, jei būčiau galva, o ne užpakaliu galvojusi unsure.gif . O tas Leti kremas mums padarė tikrą perversmą kojyčių gijime. Nors va Mortelės vaikiukui Leti jokio efekto nepadarė unsure.gif , buvau įdėjus pabandymui. Žodžiu, kiekvienas vaikas individualus, nėra jokio bendro recepto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 20, 23:53)
O žinai kame esmė? ...................


As tai kazkaip taip neisijauciu g.gif. Juk matai ar vaikui padeda ar ne, ar mazeja raudonis, niezulys patepus ar atvirksciai, ar slapiavimai traukiasi ar dar daugiau slapiuoja. Jeigu viena/du kartus patepus negereja, tai kada dar gali pagereti? Aisku, kad priemone netinka, koks cia dar uzliuliavimas gali buti - vaikas juk turejo plesyte plesytis ir klykte klykti. Juk per viena diena iki tokios bukles neprieisi. Bet kartais taip buna, kad protas issijungia - is asmenines patirties sakau smile.gif .

Bet as vistiek manau, kad naturalias priemones verta isbandyti pries visus sintetinius ir hormonus. Nepadeda - tada jau bandom kazka stipresnio. Hormonus reiketu pasilikti atvejams, kai nera kur trauktis. O ka daro daktarai - pirma hormonai, tada dar stipresni hormonai......... Po hormonu atrasti kazkokia naturalia priemone, kuri dar veiktu - isties labai sudetingas reikalas.

O tomis pasakomis, kad po vienetinio patepimo hormonais ad dingo visiems laikams - netikiu. Vadinasi ne ad buvo schmoll.gif . Cia tik musu daktarai vos ne visas odos ligas po atopinio dermatito terminu supaiso.
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 06 21, 11:41)
Tai vat tas natūralumas  doh.gif . Kaip ir Daddygirl muilas...............


Amica, klausyk, o is kur tu zinai, kad tas muilas toks jau naturalus? Etiketej pasiskaitei? lotuliukas.gif As parduotuvej perkamu produktu etiketemis netikiu, kurie visvien jau kazkokias patikros instancijas praeje, o tu perki namudini muila ir tiki viskuo ka tau apie ji pripasakoja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 06 21, 11:41)
Dabar jau žinau, kad negalima mėtytis jokiais patarimais aklai kitoms mamoms dėl jų vaikų gydymo, nes kiekvienam vaikui skirtingai viskas, o kai kito vaiko realiai nematai, tai ką gali patarinėti?

O as manau, kad mano patarimai vaziuoti issitirti ir isgirsti daugiau gydytoju nuomoniu niekam pakenkti neturetu, o kaip tik atvirksciai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 21 birželio 2009 - 12:57
QUOTE(ausru @ 2009 06 21, 12:51)
Bet as vistiek manau, kad naturalias priemones verta isbandyti pries visus sintetinius ir hormonus. Nepadeda - tada jau bandom kazka stipresnio.

Amica, klausyk, o is kur tu zinai, kad tas muilas toks jau naturalus? Etiketej pasiskaitei?  lotuliukas.gif As parduotuvej perkamu produktu etiketemis netikiu, kurie visvien jau kazkokias patikros instancijas praeje, o tu perki namudini muila ir tiki viskuo ka tau apie ji pripasakoja  doh.gif


Kol išbandysi visas natūralias priemones, tai ir iki Linces vaikiuko būklės gali prieiti. Oi, sunku su tuo AD unsure.gif

g.gif Na, gal ir natūralus, tik vat kodėl jis švelnumo odai neduoda, tai nežinau. Tas muilas ir man odą sausina. Neįsivaizduoju kaip jis gali tikti vaikams su AD, kai jų oda tokia sausa g.gif . Vien vandeniu vaiką nuprausus jo oda lieka švelnesnė nei nuprausus tuo Daddygirl muilu. O plaukučius kai išplaudavau tuo muilu, tai pakulos palikdavo doh.gif . Ale visos čia tiek gyrė tą muilą, kad vaikams tinka, kad aš jau pasimetus buvau, galvojau - nu negi mes kažkokie išskirtiniai? blink.gif . Bet, matyt, išskirtiniai biggrin.gif . Plaunu dabar su Sebamed skysta želė, plaukučiai švelnūs kaip pūkas, garbanos raitosi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 06 21, 13:05)
O as manau, kad mano patarimai vaziuoti issitirti ir isgirsti daugiau gydytoju nuomoniu niekam pakenkti neturetu, o kaip tik atvirksciai  ax.gif


Na, čia tikrai nesiginčysiu - kuo daugiau nuomonių, tuo geriau. Aišku, galima tarp nuomonių įvairovės ir pasimesti doh.gif , dar labiau susipainioti, bet visgi geriau daugiau žinoti. O tyrimus galima pasidaryti. Nors mes nedarėme, kažkaip nemačiau prasmės vaiką kankinti, nes ne kartą pastebėjau, kad pablogėjimai nepriklauso nuo maisto, kartais sutapimai būdavo, kartais uždavus kažko paberdavo, kartais nuo to paties neberdavo. Nesigailiu, kad tyrimų nedariau. Pasveiksim mes ir be jų rolleyes.gif . Dabar klausau savo širdies ir proto.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 21, 09:19)
Lengvam pakanka ir natūralių priemonių, o kai sunkus, tai neįmanoma išsiversti.

Lince, jeigu musu butu lengvas ad, tai mums invalidumo nebutu dave.

Bet man kazkaip atrodo, kad cia jau kazkoks perversmas musu forume g.gif . Kai as i sita temele isijungiau, tai visos alpejo nuo naturaliu priemoniu. Dabar gi atvirksciai - vien sintetiniai ir hormonai g.gif . Dievazi, mamkos, reiketu kazkoki balansa palaikyti biggrin.gif Uzteko Daddygirl pasitraukt ir visos kaip vaikai be mamos sijono - vel prie seno perbego biggrin.gif. Is tikruju, tai juk tepam savo vaikus kuo mums atrodo geriausia, bet gal leiskim naujai isijungusioms mamoms suzinoti, kad yra ir alternatyviu priemoniu tiems naftos produktams ir hormonams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 21 birželio 2009 - 13:16