Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

Va kaip atrodė mano vaikas kažkada. Ant kojų žaizdos šlapiuojančios, ant veiduko vietomis šlapiavo. Ausytės dažnai būdavo išburkusios, ištinusios, suskeldėjusios ir šlapiuojančios. Va čia mums buvo tas didžiausias pablogėjimas. Tuomet jau teko hormonus imtis.

user posted image
user posted image

nuotraukas ištrinsiu rytoj, kažkaip nesinori ilgai čia jų laikyti.
Papildyta:
Emolientai - drėkinantys kremai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 20, 11:30)

Na, nesakyčiau, kad jo atsakomybė lygi 0. Čia iš savo patirties kalbu. Bet kiekvienam gal kitaip atrodo. Šiaip jau apie Grušauską ne viena iš mamų gali gerą žodį pasakyti. Ne tik iš šioje temoje dalyvavusių ar dalyvaujančių, bet ir iš kitų mano pažįstamų, draugų tą girdėjau ne kartą.

Man tai keista, ka tos mamos jame gero izvelge? g.gif Nebent simpatija jau cia ne kaip daktarui..... biggrin.gif Nes priskirti hormonu tai ir as, be medicininio issilavinimo galiu. Ta pati ir seimos gydytojas gali, ko ten pas ji eiti is viso. Labai jau lengva jo duona - uzmete aki, se jums hormonu receptuka ir keliaukit.

Nori pasakyti, Amica, kad jis jaucia atsakomybe uz tai, kas liks is tavo vaiko odos po keliu metu? Nori pasakyti, kad jam rupi ar tie hormonai nesustabdys tavo vaiko augimo, ar nepazeis antinksciu ar dar kokios zalos nepridarys? Ne velnio jam nerupi, nes jeigu rupetu, tai dometusi, kokiomis naturaliomis priemonemis galima slapiuojancias vietas uzgydyti, patartu pasidaryti tyrimus, o ne priesingai - nuo ju atkalbinetu. Abejingesnio savo pacientams daktaro dar nemacius - jusu vaikas jam dzin, kaip mano mokiniai sako "iki lemputes". Jis tik baisu ereli pries tas pasimetusias mamytes vaidina, rado matote kur savo samoji laidyti schmoll.gif
Atsakyti
Dabar viska supratau doh.gif tai tikrai mano vaikas dar labai graziai atrodo blush2.gif Vis tiek aciu uz patarimus. Tikiuosi mes iki to nedaesim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 20, 13:46)
unsure.gif  Galima, be abejo, bet taip jau nesinori čia naujų veidų matyti  verysad.gif . Laikykitės  4u.gif
Na, mano manymu, sakyčiau dar bandykit be hormonų apseiti, jei niekur tie plėmai nešlapiuoja. Arba tik kokias tris dienas po kartą dienoje patepkite tuo tepalu, žiūrėkite kaip bus. Nes iš tiesų nėra dar baisu pas jus, nors jums gal ir baisiai atrodo. Jums tik gerą, tinkantį vaikiukui emolientą atrasti reikia ir vis ieškoti naujų, kad pakaitalioti galėtumėte.

suprantu. na tik noriu papasakoti kaip mums buvo.mus berė labai siaubingai raudonoms pletmomis ir į jas spuogiukai tai kasydavosi net labai gaudavom net į vystikla vynioti kad nenusidraskytu hormoninius tepaliukus tepėm bet tik laikinai padėdavo ir vel tas pat tai paskui išbėrimas. tai mums labai homeopatas padėjo jau beveik neberia tik nuo morkų beria
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 20, 13:06)
Va kaip atrodė mano vaikas kažkada.

Eina sau, kraupus vaizdelis blink.gif , net pasiurpau visa. Nu va cia vienas is tu atveju, kai hormonu tikrai reikia.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,gal kam yra buve,kad atsirastu pulingos zaizdos ir netgi furunkulai ?Ka daret,kad nepasikartotu ?
Amica ,kas tas melynas patepimas aplink zaizdeles?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 10:44)

Papildyta:
Jeigu slogos ir astmos nekankina, tai jums dabar tikslingiausia butu pasidaryti tyrimus maisto alergenams nustatyti. Patarciau maisto palete is kraujo ir durio tyrimus. Galima aisku ir aplinkos alergenu palete is kraujo pasidaryti.

Aciu uz pataryma 4u.gif
O nuo kada gali atsirast astma ar rinitas?Ar jeigu butu,tai jau prasidetu blush2.gif Ar galima kaip nors padeti,kad nieko neatsirastu,ar cia nuo musu nepriklauso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2009 06 20, 13:08)
Idesiu nuoroda, kad nereiktu kelti nuotrauku, maniskis dabar miega, tai abu zandus nufotografavau. Dar ir ant koju yra tokie plemai.  verysad.gif  http://public.fotki....s/p1190080.html


Tai pritariu Grušauskui smile.gif Mano vaikas per pagerėjimus taip neatrodo. Aišku kiekvienam sava bėda didžiausia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 14:07)
Man tai keista, ka tos mamos jame gero izvelge?  g.gif Nebent simpatija jau cia ne kaip daktarui..... biggrin.gif Nes priskirti hormonu tai ir as, be medicininio issilavinimo galiu. Ta pati ir seimos gydytojas gali, ko ten pas ji eiti is viso. Labai jau lengva jo duona - uzmete aki, se jums hormonu receptuka ir keliaukit.

Nori pasakyti, Amica, kad jis jaucia atsakomybe uz tai, kas liks is tavo vaiko odos po keliu metu? Nori pasakyti, kad jam rupi ar tie hormonai nesustabdys tavo vaiko augimo, ar nepazeis antinksciu ar dar kokios zalos nepridarys? Ne velnio jam nerupi, nes jeigu rupetu, tai dometusi, kokiomis naturaliomis priemonemis galima slapiuojancias vietas uzgydyti, patartu pasidaryti tyrimus, o ne priesingai - nuo ju atkalbinetu. Abejingesnio savo pacientams daktaro dar nemacius - jusu vaikas jam dzin, kaip mano mokiniai sako "iki lemputes". Jis tik baisu ereli pries tas pasimetusias mamytes vaidina, rado matote kur savo samoji laidyti  schmoll.gif


Aš dar žinau tokių atvejų , kad išgydžius su hormonais lengvus AD , jie nebesigkartoja. KAIp butent anoje foto. Aš savojo foto, gal net nedėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 20 birželio 2009 - 16:13
Amica, zinok man tas tavo vaikiuko vaizdas is galvos neina blink.gif Aciu dievui, kad dabar jau geriau. Bet as kaip isiziurejau, tai man atrodo, kad tas berimas skiriasi nuo mano maziaus berimo.

O pas mus nauja stadija - ad pagerejo, tai atsirado dilgeline doh.gif . Tai rodo, kad musu visi berimai tikrai alergines kilmes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 19, 15:30)
Jo, dar maitinu. Pradzioj gal per pienuka, ziuresiu kaip reaguos, o paskui gal ir paciam vaikui bandysiu duoti. Bet su gydytojo prieziura, aisku. Tarp kitko, musu gydytoja minejo, kad tas kordicepsas visiskai saugus preparatas ir duodamas net kudikiams.  g.gif Gal kaip kurios firmos sakau? Reikes pasidomet del sito, dekui uz info  4u.gif .


mano aplinkoje daug kas vartoja tianshi produktus, aš pati šiuo metu -PROPOLIS Natural.tikiuos, kad per pieną pateks mažiukei.Gal juokingai nuskambės, bet mes tuos produktus imam iš tokios moters, kuri dar truputį abrakadabra užsiima blush2.gif , t.y. su virgulėmis nustato ar tau jis šiuo metu reikalingas... Paskutinį kartą sakė, kad man reikia kordicepso, o dukrai- propolio, tad pasirinkau kaip vaikui geriau blush2.gif
QUOTE(Amica @ 2009 06 20, 13:30)

Svarbiausia nepanikuoti ir neprarasti šalto, sveiko proto, nors kai vaikui būna labai blogai, tuomet tikrai imi stresuoti  doh.gif .

Šito- nepanikuoti ir išlaikyti sveiką protą- išmokstama su laiku verysad.gif Pats pirmas kartas būna skaudžiausias. Paskui kaupi patirtį ir atsiranda pasitikėjimas savimi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 20, 13:06)
Tuomet jau teko hormonus imtis.

As jau buciau iki tokios situacijos nedaleidus - tokiu atveju buciau seniai arba hormonu ar dar ko nors emusis. Vaje, kaip tu nebijojai, kad jam infekcija isimes?Kaip jus is viso issikapstet is tokios busenos?

Vargsas vaikiukas - kiek kancios veidely toje nuotraukoje matosi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 20 birželio 2009 - 20:35
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 22:33)
As jau buciau iki tokios situacijos nedaleidus - tokiu atveju buciau seniai arba hormonu ar dar ko nors emusis. Vaje, kaip tu nebijojai, kad jam infekcija isimes?Kaip jus is viso issikapstet is tokios busenos?

verysad.gif man irgi tokia mintis kilo...
Atsakyti