Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 09:44)
Sveika  prapuolene  smile.gif . Balioncika imu (kas belieka, kai geliu nera hihihi.gifbiggrin.gif , ir tu va prasom toki pat -  4u.gif . Musu senbuves isiatostogavo, tai tenka man naujokemis rupintis  smile.gif . Bet matau Amica is atostogu grizo, tai eisiu jau ir as pavasarot turbut  smile.gif . Kaip pas jus reikalai?

biggrin.gif senbuvėms nusėdo batareikos hihihi.gif
Pas mus nieko naujo dar vis užeina pablogėjimų bangos,bet kažkaip aš jau nepergyvenu taip,turbūt jau susigyvenau su tuo AD,o gal tiesiog nuleidau rankas ir nieko neieškau unsure.gif

Kai nusitrina,ar apsidrasko krūtinę,tai naudoju puiklapių aliejų uždžiovinimui thumbup.gif
Jo mums galimą tept į dieną,tik vieną kartą,nes paskui jau labai išsausina stipriai ax.gif

Tai tiek pas mus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2009 06 19, 21:27)
Na ka gryzom is vizito pas Grusauska. ...................


g.gif Atrodo, kad to gydytojo atsakomybe lygi 0. Gerai jam lengva ranka tokius patarimus dalinti, kai vaikas ne jo.

Linciukinai, vaziuokit darytis tyrimu, nes jeigu is maisto kazkas labai alergizuoja, tai prieisit dar ne iki tokios bukles. Jeigu nei vienas tyrimas alergijos nerodys - tuomet jau galesit nesitaikyt to maisto.

Del Zyrteko - jeigu zyrtekas nepadeda, tai dar nereiskia, kad ir visi antihistamininiai, kaip jis sako, "sudas". Mums zyrtekas nepadejo, bet uztat ketotifenas net labai. Gydytojai, aisku, nepasakys koks vaistas yra jusu vaikui geriausias - reikia bandyti ir atsirinkti.

O su hormoniniais uzburtas ratas - kuo daugiau tepi, tuo daugiau ir stipresniu reikia. Baisu net prisiminti kaip mes tame rate buvom blink.gif . Aciu dievui, kad prota apsviete tokiu "daktaru" kaip Grusauskas neklausyti.
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 20, 08:57)
biggrin.gif senbuvėms nusėdo batareikos hihihi.gif
Pas mus nieko naujo dar vis užeina pablogėjimų bangos,bet kažkaip aš jau nepergyvenu taip,turbūt jau susigyvenau su tuo AD,o gal tiesiog nuleidau rankas ir nieko neieškau unsure.gif

Kai nusitrina,ar apsidrasko krūtinę,tai naudoju puiklapių aliejų uždžiovinimui thumbup.gif
Jo mums galimą tept į dieną,tik vieną kartą,nes paskui jau labai išsausina stipriai ax.gif

Tai tiek pas mus. mirksiukas.gif


Turbut ne Duracelio buvo biggrin.gif .
Smagu, kad jums puiklapiai sitaip tinka smile.gif . Kai priprasit, galesi kpangnana bandyti, bent mums tai - thumbup.gif . Man patinka, kad jis ne toks riebus kaip ts, nes tas tai tikras taukas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 10:11)
Turbut ne Duracelio buvo  biggrin.gif .
Smagu, kad jums puiklapiai sitaip tinka  smile.gif . Kai priprasit, galesi kpangnana bandyti, bent mums tai -  thumbup.gif . Man patinka, kad jis ne toks riebus kaip ts, nes tas tai tikras taukas  doh.gif

lotuliukas.gif tai jau tikrai ne Duracelio mirksiukas.gif

Man tas akomos TS iš vis toks riebalas g.gif,o mums reikia kažko labiau drėkinančio,o ne riebalinančio. Bandžiau maišyt TS su kokoso aliejum,tai netinka mums.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 20 birželio 2009 - 09:35
QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 10:11)
g.gif Atrodo, kad to gydytojo atsakomybe lygi 0.  Gerai jam lengva ranka tokius patarimus dalinti, kai vaikas ne jo.

Linciukinai, vaziuokit darytis tyrimu, nes jeigu is maisto kazkas labai alergizuoja, tai prieisit dar ne iki tokios bukles. Jeigu nei vienas tyrimas alergijos nerodys - tuomet jau galesit nesitaikyt to maisto.

Del Zyrteko - jeigu zyrtekas nepadeda, tai dar nereiskia, kad ir visi antihistamininiai, kaip jis sako, "sudas". Mums zyrtekas nepadejo, bet uztat ketotifenas net labai. Gydytojai, aisku, nepasakys koks vaistas yra jusu vaikui geriausias - reikia bandyti ir atsirinkti.

O su hormoniniais uzburtas ratas - kuo daugiau tepi, tuo daugiau ir stipresniu reikia. Baisu net prisiminti kaip mes tame rate buvom  blink.gif . Aciu dievui, kad prota apsviete tokiu "daktaru" kaip Grusauskas neklausyti.


Mano maziui pirma karta veiduka ir kakliuka taip isbere. Bandysiu stebeti ka duodu ir kaip reaguoja i kiekviena maista. Gal cia tik toks vienkartinis sokas buvo. Nors ant koju tai jau puse metu demes turim, kurios nenyksta. Tik man neaisku Zyrteko anotacijoje apie vaikus iki 1 metu net neraso, tai gal negalima jo is vis duoti tokiems maziems. Mano seimos gydytoja liepe ketvertuko tabletes viena karta dienoje duoti, tai dabar net suabejojau. Gal geriau negerti to Zyrteko, nenaudoti tu hormoniniu tepalu, o is kart vaziuot i Vilniu alergologini ? As kaip suprantu, tai pavartojus vaistus gali paskui iskreipti rezultatus? Kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 06 19, 23:37)
Mamytes, gal kurios vaikutis gere Gefilus plius kapsules? Siandien savo maziukei nusipirkau, tai bandysiu girdyti...butu idomu suzinoti, jei kas gere, ar pasijuto koks poveikis.

Mano gėrė.Žiūrint kokio tu poveikio tikiesi mirksiukas.gif .
Atsakyti
smile.gif

QUOTE(Mortele @ 2009 06 19, 22:35)
megstam ir stengiames  4u.gif praktiskai visas atostogas kazkur lekiam ir tik kelionems ir taupom  ax.gif


Nu šaunuoliai 4u.gif . Man kelionės irgi super rolleyes.gif , jei galėčiau, tai tik ir keliaučiau. Niekas neatims to, ką pamatei, patyrei wub.gif

QUOTE(Linciukinas @ 2009 06 19, 22:48)
Na nesvarbu, bandysim naudoti ta tepaliuka, ir stebesiu savo maziuka. Is tikruju kaip gerai, kad neesu viena tokia pasimetusi ir nezinanti ka daryti, o yra didelis kolektyvas, kuris gali patarti ir uzjausti  4u.gif


Tepaliuką naudok kai bus tikrai blogai. Patepsi, matysi, kad pagerėjo ir nebetepk. Blogas reikalas tie hormonai, bet kaip Lincei1 sakė homeopatas - geriau tepti vaiką hormonais ir jį turėti, nei netepti ir neturėti. Nes situacijų įvairių būna, kartais hormonai neišvengiami. Mes pvz labai ilgai vargome su šlapiuojančiomis žaizdomis ir gana nemaži plotai buvo. Nebus labai lengva, Linciukinai, bet svarbiausia nenuleisti rankų ir tikėti, kad viskas kažkada baigsis mirksiukas.gif 4u.gif . Aš auginu jau antrą vaiką su AD. Pirmasis išaugo ir jokių pasekmių neliko - nei oda sausa, nei jį kas alergizuoja, valgo ką nori. Tfu tfu tfu doh.gif

QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 08:44)
Bet matau Amica is atostogu grizo, tai eisiu jau ir as pavasarot turbut  smile.gif .


Aš kaip kada laiko turiu smile.gif . O tu eik eik pavasaroti cool.gif


Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 20, 08:57)
Pas mus nieko naujo dar vis užeina pablogėjimų bangos,bet kažkaip aš jau nepergyvenu taip,turbūt jau susigyvenau su tuo AD,o gal tiesiog nuleidau rankas ir nieko neieškau unsure.gif


Laiskriste, kažkada visa tai baigsis, tikėkime tuo 4u.gif . O kad perdaug nepergyveni ir nepuoli į paniką tai labai gerai mirksiukas.gif . Ir nedink ilgam, nes dabar tai tikrai jau prapuolus buvai cool.gif

QUOTE(ausru @ 2009 06 20, 09:11)
g.gif Atrodo, kad to gydytojo atsakomybe lygi 0.  Gerai jam lengva ranka tokius patarimus dalinti, kai vaikas ne jo.

Linciukinai, vaziuokit darytis tyrimu, nes jeigu is maisto kazkas labai alergizuoja, tai prieisit dar ne iki tokios bukles. Jeigu nei vienas tyrimas alergijos nerodys - tuomet jau galesit nesitaikyt to maisto.

O su hormoniniais uzburtas ratas - kuo daugiau tepi, tuo daugiau ir stipresniu reikia. Baisu net prisiminti kaip mes tame rate buvom  blink.gif . Aciu dievui, kad prota apsviete tokiu "daktaru" kaip Grusauskas neklausyti.


Na, nesakyčiau, kad jo atsakomybė lygi 0. Čia iš savo patirties kalbu. Bet kiekvienam gal kitaip atrodo. Šiaip jau apie Grušauską ne viena iš mamų gali gerą žodį pasakyti. Ne tik iš šioje temoje dalyvavusių ar dalyvaujančių, bet ir iš kitų mano pažįstamų, draugų tą girdėjau ne kartą.

Pasikartosiu - ne visada tyrimai būna tikslūs. Iki baisios būklės galima prieiti ir tuomet, kai maistas nealergizuoja. Gali alergizuoti realiai ir tie produktai, kurie pagal tyrimus buvo nustatyti kaip nealergizuojantys, o nealergizuoti tie, kurie buvo nustatyti kaip alergizuojantys. Otaip mergaitei darė tyrimus, tik truputį kitokius nei čia dauguma daro, tai pagal tuos tyrimus vaikui buvo leista valgyti tik 7 produktus blink.gif . Bet Otaip valgydino vaiką taip, kaip jai atrodė geriau, iš savo realios patirties.

g.gif Na, mums taip nenutiko. Nors hormonus naudoti teko. Gal kad naudojom su protu g.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 20, 09:34)
Man tas akomos TS  iš vis toks riebalas g.gif,


Aš nuolat kaitalioju TS su Uriage Xemose ir su Avene Trixera. Kol kas su šitais verčiamės. Sveiką odą tepu tik su TS, bet labai plonai. Kadangi pas mus jau karščiai, tai vaiką tenka kasdien kišti po dušu. Vanduo chloruojamas, po maudynių visada tenka ištepti visą kūną kremais. Dabar per dieną nugarą, krūtinę ir rankas tepu 1k, veiduką ir kojas - 2k, ausytes - 3-4k. O buvo laikas, kai tepdavomės po 10k dienoje doh.gif

QUOTE(Linciukinas @ 2009 06 20, 09:59)
Mano maziui pirma karta veiduka ir kakliuka taip isbere. Bandysiu stebeti ka duodu ir kaip reaguoja i kiekviena maista. Gal cia tik toks vienkartinis sokas buvo. Nors ant koju tai jau puse metu demes turim, kurios nenyksta. Tik man neaisku Zyrteko anotacijoje apie vaikus iki 1 metu net neraso, tai gal negalima jo is vis duoti tokiems maziems. Mano seimos gydytoja liepe ketvertuko tabletes viena karta dienoje duoti, tai dabar net suabejojau. Gal geriau negerti to Zyrteko, nenaudoti tu hormoniniu tepalu, o is kart vaziuot i Vilniu alergologini ? As kaip suprantu, tai pavartojus vaistus gali paskui iskreipti rezultatus? Kaip manot?  g.gif


Svarbiausia nepanikuoti ir neprarasti šalto, sveiko proto, nors kai vaikui būna labai blogai, tuomet tikrai imi stresuoti doh.gif . Stebėk vaikutį, gal atrasi kas alergina iš maisto, aplinkos. Bet nepamiršk, kad gali būti ir sutapimai. Mes nenaudojom nei Zyrtekų, nei ketotifenų, nei jokių kitų antihistaminų. Jei tiksliau - naudojom gal kokią savaitę per kažkur 1,2 metų sirgimo. Linciukinai, įmesk savo vaikučio foto kaip jis atrodo.
Atsakyti
jei galima registruojus ir aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 20, 12:30)
Svarbiausia nepanikuoti ir neprarasti šalto, sveiko proto, nors kai vaikui būna labai blogai, tuomet tikrai imi stresuoti  doh.gif . Stebėk vaikutį, gal atrasi kas alergina iš maisto, aplinkos. Bet nepamiršk, kad gali būti ir sutapimai. Mes nenaudojom nei Zyrtekų, nei ketotifenų, nei jokių kitų antihistaminų. Jei tiksliau - naudojom gal kokią savaitę per kažkur 1,2 metų sirgimo. Linciukinai, įmesk savo vaikučio foto kaip jis atrodo.



Idesiu nuoroda, kad nereiktu kelti nuotrauku, maniskis dabar miega, tai abu zandus nufotografavau. Dar ir ant koju yra tokie plemai. verysad.gif http://public.fotki....s/p1190080.html
Atsakyti
QUOTE(mandarin4 @ 2009 06 20, 11:35)
jei galima registruojus ir aš  4u.gif


unsure.gif Galima, be abejo, bet taip jau nesinori čia naujų veidų matyti verysad.gif . Laikykitės 4u.gif

QUOTE(Linciukinas @ 2009 06 20, 12:08)
Idesiu nuoroda, kad nereiktu kelti nuotrauku, maniskis dabar miega, tai abu zandus nufotografavau. Dar ir ant koju yra tokie plemai.  verysad.gif  http://public.fotki....s/p1190080.html


Na, mano manymu, sakyčiau dar bandykit be hormonų apseiti, jei niekur tie plėmai nešlapiuoja. Arba tik kokias tris dienas po kartą dienoje patepkite tuo tepalu, žiūrėkite kaip bus. Nes iš tiesų nėra dar baisu pas jus, nors jums gal ir baisiai atrodo. Jums tik gerą, tinkantį vaikiukui emolientą atrasti reikia ir vis ieškoti naujų, kad pakaitalioti galėtumėte.
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 20, 09:34)
Man tas akomos TS  iš vis toks riebalas g.gif,o mums reikia kažko labiau drėkinančio,o ne riebalinančio. Bandžiau maišyt TS su kokoso aliejum,tai netinka mums.

Tai manau, kad kpangnanas jums pats tas butu, nes jo tokia konsistensija kaip kokoso aliejaus, vos vos riebalina ir labai puikiai geriasi. O jau slapiuojancioms vietoms kaip gerai thumbup.gif , antsyk uztraukia thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 20, 13:46)
Na, mano manymu, sakyčiau dar bandykit be hormonų apseiti, jei niekur tie plėmai nešlapiuoja. Arba tik kokias tris dienas po kartą dienoje patepkite tuo tepalu, žiūrėkite kaip bus. Nes iš tiesų nėra dar baisu pas jus, nors jums gal ir baisiai atrodo. Jums tik gerą, tinkantį vaikiukui emolientą atrasti reikia ir vis ieškoti naujų, kad pakaitalioti galėtumėte.


Atleiskit uz durna klausima, o tas emolientas, tai kas yra? Drekinamieji tepalai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciukinas: 20 birželio 2009 - 13:00
QUOTE(Linciukinas @ 2009 06 20, 09:59)
Mano maziui pirma karta veiduka ir kakliuka taip isbere. Bandysiu stebeti ka duodu ir kaip reaguoja i kiekviena maista. Gal cia tik toks vienkartinis sokas buvo. Nors ant koju tai jau puse metu demes turim, kurios nenyksta. Tik man neaisku Zyrteko anotacijoje apie vaikus iki 1 metu net neraso, tai gal negalima jo is vis duoti tokiems maziems. Mano seimos gydytoja liepe ketvertuko tabletes viena karta dienoje duoti, tai dabar net suabejojau. Gal geriau negerti to Zyrteko, nenaudoti tu hormoniniu tepalu, o is kart vaziuot i Vilniu alergologini ? As kaip suprantu, tai pavartojus vaistus gali paskui iskreipti rezultatus? Kaip manot?  g.gif

Mums irgi zyrteka nuo 2,5 menesio skyre, bet mums jis schmoll.gif. Jeigu i Vilniu galvojat vaziuoti, tai pries tyrimus antihistamininiu reiketu kokias 2 savaites buti nenaudojus. Cia pries durio tyrimus taip ilgai, o kai is kraujo nustatineja, tai ir savaites uztenka ar net maziau.
Atsakyti