Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

Labas visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kiek naujų įvykių čia pas jus bigsmile.gif

ausru čia tau 4u.gif ,kad naujomis mamytėmis pasirūpini mirksiukas.gif Kažkada labai senai aš rašiau,kad tavo vaikui pasisekė,jog turi tokią mamą,kuri vis ieško ir ieško ir matau,kad neklydau ax.gif Sėkmės jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 19 birželio 2009 - 14:23
Labukas 4u.gif

QUOTE(Amica @ 2009 06 18, 23:04)
Mortele, sveika parsiradusi namo  4u.gif  mirksiukas.gif . O su kokiom agentūrom keliaujat po platų pasaulį?

kokiom kokiom mirksiukas.gif - tipo pas mus pasirinkimas yra doh.gif anksciau kai vaiku nebuvo, daug Europos masina isvazinejom - pvz Sveicarijoj kempinguose gyvenom, maista patys gaminom - sedi vakare prie palatkes, vyneli gurksnoji ir groziesi snieguotomis kalnu virsunemis, kurias saulyte glosto wub.gif veliau, kai "masininius" atstumus pabaigem, skridom lektuvu ir vietoj masina nuomodavomes, pvz Ispanijoj ax.gif nes kazkaip gaila 5-6 dienu vien masinoj prasedeti... o skride esam ir tokiais variantais - pvz i Kuba is Londono su Thomson (TUI seserine), kuri keliones kaina internetu "pasiule" 2 kartus pigiau nei musiskiai is vokietijos su TUI, tada kuboj irgi masina nuomojom ir varinejom is savo viesbucio... i Portugalija su TUI is Frankfurto wub.gif darydavom taip - imam lektuvo bilietus 2 sav, o viesbuti 1 sav pajuri, ta pirma "laisva" savaite apvaziuojam, kita pagulim ambas isverte... tuo metu labai daug idirbio darem pries kelione - kelis men internete sededavom, knygas siuntemes, skaitem, sudarinejom marsrutus...
dabar su vaikais, jau ieskom tiesioginio skrydziu ir seslesnio buvimo, kol maziukai aisku, todel ir gaunasi Novaturas arba Novaturas doh.gif o i Bulgarija, tai varem kombinuotai - pirkom charterio bilietukus ir atskirai viesbuti ax.gif

QUOTE(kleckas*** @ 2009 06 19, 08:48)
Mortele,nesvarbu kur keliauti,svarbu nusiteikimas,o jei dar ir įspūdžių krūva thumbup.gif  thumbup.gif

vat vat drinks_cheers.gif

QUOTE(ausru @ 2009 06 19, 09:16)
Mortele, sveika sugrizusi  4u.gif
Smagu, kad laimingai, kad pailseje, su naujais ispudziais  smile.gif . O maziukas, kaip supratau, visai neblogai kelione atlaike?

mums ir psihologe sake, ir Kleckas teisingai parase - vaikams dzin, jei tevai jauciasi gerai, tai ir vaikai jauciasi gerai... thumbup.gif manau, kad maziukui buvo visiskai tas pats, ar jis butu cia namie, ar buvo ten - isskyrus, gryna ora, siek tiek jodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Ausru,pajeskosiu as kitokiu milteliu g.gif jeigu rasiu doh.gif
Daviau sian as mazylei ryziu apie 11val.,apie 12.30 ji isgere misinuka ir nuejo miegoti,kazkur po val. apsiveme doh.gif Ar gali buti nuo ryziu g.gif nes ankscia ji ju nevalge g.gif bet kiek ziurejau,ryziu nesimate blush2.gif
Atsakyti
Dar norejau paklausti,kokie tyrimai tikslesni ar geresni blush2.gif nes dabar paziurejau,ju tiek daug doh.gif
Pvz:
Alerginiai mėginiai

Provokacinis junginės mėginys su alergenais


Provokacinis nazalinis mėginys


Pikfloumetrija


Aplikaciniai odos mėginiai


Alergenų rinkinio aplikacija ant odos

Aplikacinių testų (TRUE) rinkinys alergijai cheminėms medžiagoms nustatyti


Odos aplikaciniai mėginiai (Europinis standartas),

Testas su autologiniu serumu

g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
smile.gif

QUOTE(Mortele @ 2009 06 19, 15:01)
kokiom kokiom  mirksiukas.gif


Oho, tai jūs tikri keliauninkai bigsmile.gif , net Atlantą perskridę doh.gif

QUOTE(Adeks @ 2009 06 19, 15:28)
Daviau sian as mazylei ryziu apie 11val.,apie 12.30 ji isgere misinuka ir nuejo miegoti,kazkur po val. apsiveme doh.gif Ar gali buti nuo ryziu g.gif nes ankscia ji ju nevalge g.gif bet kiek ziurejau,ryziu nesimate blush2.gif


Galėjo ir ne nuo ryžių būti, gal šiaip skrandukas sustreikavo g.gif . O ryžiai kokie? Grūdai ar dribsniai?

Tiesa, aš per naktį mirkau kynvos kruopas ir ryžius, tai paskui labai greitai suverda rolleyes.gif . Ir labai skani ryžių/kynvos košė gaunas smile.gif . Vis mąstau pabandyti vaikui duoti paprasto pieno. Grietinę valgė, nieko. Mažu ir pienas tiktų g.gif . Išbandėm manų kruopas - dėjau manų į kalakutienos faršą ir troškinau kukuliukus. Berods tinka.
Atsakyti
Na ka gryzom is vizito pas Grusauska. Buvau trumpai sakant sokiruota. Dar pas toki gydytoja neesu buvusi: zodziu isdejo mane i suns dienas, kad nieko nenusimanau apie alergijas. Is vis mano vaikas sveikas kaip ridikas, jis dar labai graziai atrodo ir t.t ir t.t. nenoriu cia visko pasakoti, bet tiesa ta, kad israse gaminama tepaliuka (skiesta hormonini tepala) ir viskas. Zinoma, nieko kito tiketis ir nereikejo, bet labiausiai nustebino jo bendravimo kultura" Nieko cia nepadarysi, visi vaikai pro ta praeina - tu neisimtis. Zirteko negerkit - nepades, maista visa valgykit - nieko nesuziuresit. Pagrindinis tikslas - kad vaikas nesikasytu ir nejaustu diskonforto". Ir is vis kokio velnio tu cia pas mane penktadieni atvaziavai? Nu nezinau, ar as cia tokia nieko nenuvokianti ir zalia, ar cia taip turi buti? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciukinas: 19 birželio 2009 - 21:34
QUOTE(Amica @ 2009 06 19, 20:27)
Galėjo ir ne nuo ryžių būti, gal šiaip skrandukas sustreikavo  g.gif . O ryžiai kokie? Grūdai ar dribsniai?


Tai turbut,kad ne nuo ryziu,nes po pietu irgi tas pats buvo doh.gif g.gif O ryzius daviau grudus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2009 06 19, 21:27)
Na ka gryzom is vizito pas Grusauska. Buvau trumpai sakant sokiruota. Dar pas toki gydytoja neesu buvusi: zodziu isdejo mane i suns dienas, kad nieko nenusimanau apie alergijas. Is vis mano vaikas sveikas kaip ridikas, jis dar labai graziai atrodo ir t.t ir t.t. nenoriu cia visko pasakoti, bet tiesa ta, kad israse gaminama tepaliuka (skiesta hormonini tepala) ir viskas. Zinoma, nieko kito tiketis ir nereikejo, bet labiausiai nustebino jo bendravimo kultura" Nieko cia nepadarysi, visi vaikai pro ta praeina - tu neisimtis. Zirteko negerkit - nepades, maista visa valgykit - nieko nesuziuresit.  Pagrindinis tikslas - kad vaikas nesikasytu ir nejaustu diskonforto". Ir is vis kokio velnio tu cia pas mane penktadieni atvaziavai? Nu nezinau, ar as cia tokia nieko nenuvokianti ir zalia, ar cia taip turi buti?  doh.gif


lotuliukas.gif Taip taip, jis toks, tas Grušauskas doh.gif . Su specifiniu jumoro jausmu biggrin.gif , nesukit dėl to galvos mirksiukas.gif . Pažįstama nusivežė vaiką pas jį ryte 8val. Sako, atidarau duris, o Grušauskas man ir sako - gyvate tu lotuliukas.gif . Moteriškė net pasimetė biggrin.gif , sako - kodėl aš gyvatė? O Grušauskas - nu atitysei vaiką 8val ryto, miegot vaikui neduodi, tai kas, ne gyvatė? lotuliukas.gif . O šiaip tai jis tiesą sakė - visi vaikai pro tą praeina, tikrai nebūsit išimtis ir jūs, kad ir kaip gaila bebūtų. Vieni lengviau per AD pragarą praeina, kiti sunkiau, treti labai sunkiai. Tikėkimės, kad jūs praeisite lengvai 4u.gif . O kad pasakė, jog jūsų vaikutis dar labai gražiai atrodo, tai irgi gal dalis tiesos jo akimis žiūrint, nes jis tų vaikų tūkstančius matęs. Patikėkit, Linciukinai, kiekvienam tėvui atrodo, kad jo vaikui baisiausia. Man irgi taip atrodė, kai vaiką pas jį nusivežiau pirmą kartą. Bet paskui buvo momentas, kai mano vaikas atrodė tikrai baisiai, net visas veidukas ištinęs, sveikos vietos ant jo nebuvo ir tada supratau, kad tuomet, kai man atrodė, kad jau baisu, tai buvo išties gražu dar. Būtumėt matę Lince1 vaikiuko nuotrauką pablogėjimo metu. Tas vaizdas man ir po šiai dienai akyse stovi. Net ne baisu, o kraupu. Vat tada supranti, kad gal tavo vaikui nėra taip blogai, kad būna žymiai baisiau ir džiaugiesi tuo. Man patinka Grušauskas tuo, kad nevynioja žodžiu į vatą ir neliūliuoja tėvų iliuzijomis, nešneka to, ką tėvai norėtų išgirsti, o sako tai, kaip atrodo jam. Dėl maisto... Mes jau ne kartą apie tai čia kalbėjome. Padaro mamos tyrimus, rodo alergiją kažkam, tų produktų neduoda, o vaiką vistiek beria. Arba rodo kažkam iš produktų alergiją, vaikui duoda tų produktų ir nieko, vaiko neberia. Kas liečia maistą, tai tikrai labai sunku atrinkti. Kartais tiesiog sutapimai būna - duodate vaikui naują produktą ir paberia. Po kiek laiko, pagerėjus vaiko būklei vėl duodate tą patį produktą ir vaiko neberia. Oi, mistika tas AD doh.gif . Mes jau čia tiek temų prikalbėję, o nieko stebuklingo neišradome ir nesuradome unsure.gif . Kiekvienam vaikui viskas skirtingai. Laikykitės, sėkmės jums ir stiprybės 4u.gif

QUOTE(Adeks @ 2009 06 19, 21:48)
Tai turbut,kad ne nuo ryziu,nes po pietu irgi tas pats buvo doh.gif  g.gif O ryzius daviau grudus rolleyes.gif


O gerai išvirti buvo? Nors jei popiet irgi vėmė, tai gal tikrai ryžiai nei prie ko g.gif . Nors visko gali būti. Gal kol kas neduokite jokių naujų produktų kelias dienas. Jei vėmimai kartosis, tai reikėtų pasirodyti gydytojui. Bent aš taip galvoju.
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 06 19, 15:28)
Daviau sian as mazylei ryziu apie 11val.,apie 12.30 ji isgere misinuka ir nuejo miegoti,kazkur po val. apsiveme doh.gif Ar gali buti nuo ryziu g.gif nes ankscia ji ju nevalge g.gif bet kiek ziurejau,ryziu nesimate blush2.gif

gali, gali - maniskis nuo avizu ir ryziu vemia, net jei ju nedaug ir sumaisytos su darzovemis unsure.gif

QUOTE(Amica @ 2009 06 19, 18:27)
smile.gif
Oho, tai jūs tikri keliauninkai  bigsmile.gif , net Atlantą perskridę  doh.gif

megstam ir stengiames 4u.gif praktiskai visas atostogas kazkur lekiam ir tik kelionems ir taupom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 19, 23:23)
lotuliukas.gif  Taip taip, jis toks, tas Grušauskas  doh.gif .....


Mane jau perspejo Ausru, kad jis keistokas, bet kad toks tai netikejau.... Na nesvarbu, bandysim naudoti ta tepaliuka, ir stebesiu savo maziuka. Is tikruju kaip gerai, kad neesu viena tokia pasimetusi ir nezinanti ka daryti, o yra didelis kolektyvas, kuris gali patarti ir uzjausti 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, gal kurios vaikutis gere Gefilus plius kapsules? Siandien savo maziukei nusipirkau, tai bandysiu girdyti...butu idomu suzinoti, jei kas gere, ar pasijuto koks poveikis.
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 19, 14:22)

ausru čia tau 4u.gif ,kad naujomis mamytėmis pasirūpini mirksiukas.gif

Sveika prapuolene smile.gif . Balioncika imu (kas belieka, kai geliu nera hihihi.gif) biggrin.gif , ir tu va prasom toki pat - 4u.gif . Musu senbuves isiatostogavo, tai tenka man naujokemis rupintis smile.gif . Bet matau Amica is atostogu grizo, tai eisiu jau ir as pavasarot turbut smile.gif . Kaip pas jus reikalai?
Papildyta:
QUOTE(Adeks @ 2009 06 19, 18:16)
Dar norejau paklausti,kokie tyrimai tikslesni ar geresni blush2.gif nes dabar paziurejau,ju tiek daug doh.gif


Jeigu slogos ir astmos nekankina, tai jums dabar tikslingiausia butu pasidaryti tyrimus maisto alergenams nustatyti. Patarciau maisto palete is kraujo ir durio tyrimus. Galima aisku ir aplinkos alergenu palete is kraujo pasidaryti.
Atsakyti