Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(ausru @ 2009 06 17, 19:13)
Gerti.
Papildyta:

Cia kaip kam, kaip ir pati sakei. Mums tai brangus, nesam kazkokie milijonieriai - pvz, viena dezute 10-ciai dienu - 88Lt. Cia tik vienas preparatas, o kur dar kiti, kuriuos rekomendavo  irnesakyk.gif


Na tai lauksim visos rezultatu ir tikekimes geru smile.gif Ir manau, kad kiekviena, kuri zino kazkoki buda, ar kazka girdejusi, kas kaip galetu padeti, turetu pasidalinti savo ziniomis. Juk musu cia gana daug, o tikslas visu vienas - isgydyti savo angelelius. ax.gif
Atsakyti
Ausru, pasakyk pavadinimą ax.gif , užkrito man dabar tie preparatai doh.gif , bet įtariu, kad žinau apie ką tu kalbi, vienas pažystamas gydytojas juos platina, nu kaip pamiršau pavadinimą, negaliu, amnezija doh.gif
Atsakyti
Nu va, pasirodo apie tą būdą ir preparatus ne viena žino biggrin.gif . Ausru, tikėkimės jums tikrai tai padės 4u.gif . Tik vat aš nesupratau vieno dalyko. Tu ką, aparatūrą ten sugadinai? blink.gif . Lince, tu domėkis kuo tik tau reikia ir nesuk galvos kas ką pagalvos mirksiukas.gif

O aš vakar troškinau paprikas su mėsa. Ir vaikis mano tą mėsytę valgė. Daviau su nerimu ir baime, bet šiandien anei jokio pasikeitimo į blogą pusę bigsmile.gif . Tik vat ausytės niekaip mums neužgyja unsure.gif . Na, bet kad tik blogiau nebūtų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amica: 17 birželio 2009 - 21:48
Va prisiminiau, kartais ne Tianshi produktai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 06 17, 22:00)
Va prisiminiau, kartais ne Tianshi produktai g.gif

Dalis preparatu, kuriais gydys, bus is Tianshi produkcijos, bet musu gydytoja minejo ivairiu firmu pavadinimus, gaila, kad neuzsirasiau doh.gif . Dabar kur mums ten kazkoki stebukla is Japonijos uzsake, tai kitoks pavadinimas, daug ilgesnis, bet neatsimenu nors tu ka g.gif Menesio pabaigoj turetume gauti.
Atsakyti
Sveikos.
Ausru,o tai kiek tavo vaikui metu,kad dar perankst tuos tyrimus daryt g.gif Tikiuosi jums pades ir greit viskas susitvarkys 4u.gif
O as jau ir nezinau ka man daryt,mazyle visa isberta,kasasi,niekas nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 06 18, 13:40)
Sveikos.
Ausru,o tai kiek tavo vaikui metu,kad dar perankst tuos tyrimus daryt g.gif Tikiuosi jums pades ir greit viskas susitvarkys 4u.gif
O as jau ir nezinau ka man daryt,mazyle visa isberta,kasasi,niekas nepadeda verysad.gif


O tai ir hormonai nepadeda? Nes kai jau tikrai blogai be jų neapseisi. KAi tikrai turi sunkų AD be jų neišsiverti.
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 06 18, 12:40)
Sveikos.
Ausru,o tai kiek tavo vaikui metu,kad dar perankst tuos tyrimus daryt g.gif Tikiuosi jums pades ir greit viskas susitvarkys 4u.gif

11-ta menesiuka baigiam smile.gif . O ten toks tyrimas, kad reikia ramiai issedeti 2-3 valandas su tokiais laidukais ir ausinemis ant galvos.
Bet mes ir tradicines medicinos neapleisim - ruosiames pakartotinai darytis tyrimus vel, nes esant iskreiptai imunines sistemos reakcijai tie alergizuojantys produktai daznai kinta. Musu alergologas minejo, kad bent 2 sykius i metus reiketu pasidaryti. Man kazkaip lengviau, kai zinau i ka orientuotis. Aisku 100%-tinio tikslumo nera ko tiketis, bet ant kelio uzveda.
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 06 18, 12:40)
O as jau ir nezinau ka man daryt,mazyle visa isberta,kasasi,niekas nepadeda verysad.gif


Papasakok biski ka jus valgot? Maitini dar ar misinukas? Jei maitini ka pati valgai?
Kaip reikalai namuose - jokios chemijos? Kokie skalbimo milteliai? Koks indu ploviklis? Kuo jus savo drabuzius plaunat? Tais paciais milteliais kur ir vaiko drabuzelius? Buvau radus labai gera Vaiciulionienes straipsni, kad alergenai pernesami rankomis - ta prasme, kad jeigu tevai savo drabuzius skalbia ten kokiais Arielais ir tt., tai uztenka vaika paimti ant ranku, prisiglausti, tam kad isbertu.
Ka dar as cia paklausti norejau? g.gif Nenaudojat namuose ten kokiu kvepalu, skutimosi losjonu, plauku laku? Kokius dezodorantus naudojat? Neturit kokiu kenksmingu augalu ar naminiu gyvunu? Daznai vedinat?
Kuo sveiciat vonia, tualeta? Kur buna dukrele , tuo metu kai sveiciat?

Zinok kiekviena smulkmena gali itakos tureti. Netgi per rozetes is kaimynu ateinantys kvapai, jeigu daugiabutis. Mums labai pagerejo, kai uzsihermetinom rozetes, o tai kaimynai ta aparaciuka ant rozetes uzsitaise, kuris oro gaivikli laikas nuo laiko i ora ispurskia doh.gif . Tiesa, naudojat koki tualeto gaivikli? Absoliutus blogis.

Kuo tu ja tepi? Maudai su neg. juros druska?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 18 birželio 2009 - 14:24
QUOTE(ausru @ 2009 06 18, 16:23)
Papasakok biski ka jus valgot? Maitini dar ar misinukas? Jei maitini ka pati valgai?
Kaip reikalai namuose - jokios chemijos? Kokie skalbimo milteliai? Koks indu ploviklis? Kuo jus savo drabuzius plaunat? Tais paciais milteliais kur ir vaiko drabuzelius? Buvau radus labai gera Vaiciulionienes straipsni, kad alergenai pernesami rankomis - ta prasme, kad jeigu tevai savo drabuzius skalbia ten kokiais Arielais ir tt., tai uztenka vaika paimti ant ranku, prisiglausti, tam kad isbertu.
Ka dar as cia paklausti norejau?  g.gif Nenaudojat namuose ten kokiu kvepalu, skutimosi losjonu, plauku laku? Kokius dezodorantus naudojat? Neturit kokiu kenksmingu augalu ar naminiu gyvunu? Daznai vedinat?
Kuo sveiciat vonia, tualeta? Kur buna dukrele , tuo metu kai sveiciat?

Zinok kiekviena smulkmena gali itakos tureti. Netgi per rozetes is kaimynu ateinantys kvapai, jeigu daugiabutis. Mums labai pagerejo, kai uzsihermetinom rozetes, o tai kaimynai ta aparaciuka ant rozetes uzsitaise, kuris oro gaivikli laikas nuo laiko i ora ispurskia  doh.gif . Tiesa, naudojat koki tualeto gaivikli? Absoliutus blogis.

Kuo tu ja tepi? Maudai su neg. juros druska?

Nu dabar pabandtsiu papasakot blush2.gif
Jigeria sojos misinuka,nes alergija pienui,o sojai ne.valgom jautiena,bulves ir nezinau,kiap lietuviskai turnip(cia toks kiap burokas tik kietas ir geltonas.Nuo morkos maciau kad bere,tai dabar neduodu.Dar avizu kose,obuoli sausaini kartais,bet toki,kur be pieno ir kiausiniu.Bandziau vistiena ir kalakutiena duoti,bet jaui nepatiko ir pasirode,kad pabere g.gif Bet gal man jau vaidenasi doh.gif as bijau jai ka nors ir duoti verysad.gif todel ir noriu pasidaryt Lt odos ta testa,kam gali buti alergiska,tik nezinau kur kreiptis,jau 2m. nebuvau namie, i Lt vaziuojam tik 2savaitem rugpjuti.
Skalbiu su Fairy non biological,c blush2.gif ia spec vaikam su jautria oda,patis irgi naudojam non biological miltelius tik Persil.Anksciau buvo normalei blush2.gif
Jokiu laku,dezodorantu nenaudoju,i tualeta dedam tik tokia tablete i bakelio vandieni.
tepu su TS,dabar dar su Emulsifying tepalu,nes labai sausa oda.Maudom be jokiu priedu,bandziau su juros druska,bet sausina oda verysad.gif
Jau ir nezinau,kuo griebtis doh.gif verysad.gif
Pradejau tepti su hormonais,bet visteik beria,reikia stipresniu pabandyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 06 18, 14:51)
Nu dabar pabandtsiu papasakot blush2.gif
Jigeria sojos misinuka,nes alergija pienui,o sojai ne.valgom jautiena,bulves ir nezinau,kiap lietuviskai turnip(cia toks kiap burokas tik kietas ir geltonas.Nuo morkos maciau kad bere,tai dabar neduodu.Dar avizu kose,obuoli sausaini kartais,bet toki,kur be pieno ir kiausiniu.Bandziau vistiena ir kalakutiena duoti,bet jaui nepatiko ir pasirode,kad pabere g.gif Bet gal man jau vaidenasi doh.gif as bijau jai ka nors ir duoti verysad.gif todel ir noriu pasidaryt Lt odos ta testa,kam gali buti alergiska,tik nezinau kur kreiptis,jau 2m. nebuvau namie, i Lt vaziuojam tik 2savaitem rugpjuti.
Skalbiu su Fairy non biological,c blush2.gif ia spec vaikam su jautria oda,patis irgi naudojam non biological miltelius tik Persil.Anksciau buvo normalei blush2.gif
Jokiu laku,dezodorantu nenaudoju,i tualeta dedam tik tokia tablete i bakelio vandieni.
tepu su TS,dabar dar su Emulsifying tepalu,nes labai sausa oda.Maudom be jokiu priedu,bandziau su juros druska,bet sausina oda verysad.gif
Jau ir nezinau,kuo griebtis doh.gif  verysad.gif
Pradejau tepti su hormonais,bet visteik beria,reikia stipresniu pabandyt doh.gif


Sojos misinuka sakai? g.gif Man tai jis toks itartinas, labai daznai, vaikai kurie buna alergiski karves pienui, buna ir sojai alergiski, tik tyrimai gali paprasciausiai nerodyti is karto. Man atrodo, kad gal Neocate jums geriau tiktu, jei ten galima jo gauti kur jus dabar randates.
Jeigu rode alergija pienui, tai gali buti kryzmine reakcija jautienai. O kokios triusienos ar avienos nebandei? Raso, kad eriuko mesa pati tinkamiausia alergikams, o ten tuose krastuose turetu buti ne problema tokios mesytes gauti.
Vistienos tai geriau nebandyk, jei alergiska kiausiniams - velgi kryzmine alergija. Turi ta sarasa su kryzminem reakcijom?

O ta rope jums tinka (ta prasme turnip)? Kodel nepabandot paprasto kopusto, kalafioro, brokolio, cukinijos? Sitos darzoves is reciausiai alergizuojanciu, aisku, jeigu ekologiskai uzaugintos. Dar koki moliuga butu galima bandyti, patisona.

Dabar tie sausainiai is kokiu miltu? Jeigu is kvieciu, tai vienas didziausiu alergenu. Is viso kruopos, kurios turi gliuteno labai daznai kelia alergijas, todel geriau vengti kvieciu, avizu, rugiu, netgi mieziuose yra siek tiek gliuteno, nors mieziai labiau alergiukams tinka. As bandyciau ivesti ryzius, kukuruzus, soras, grikius. Kai kur grikiai priskiriami prie alergizuojanciu, bet pvz, mano mazius jau koks alergiskas, o grikiai jam tinka. Dar kokia Nestle Sinlac jums tikrai turetu tikti, o vaikai ja sveicia net ausys linksta, nes saldi smile.gif .

Dabar del tu milteliu, tai net savo zodynus susidejau patikrinimui, galvoju ar as cia jau bloga angliste ar kaip, bet, kad zodis non-biological tai reiskia "ne biologinis", tai ta prasme cheminis. Tai cia jau prastas reikalas su tais milteliais, jau as juos kuo greiciau keisciau i biological. As tai saviskiui atradau Sonett Neutral - grynai is augaliniu medziagu, ekologiski, man tai jie thumbup.gif . Bet kad ir koks ekologiskas skalbiklis butu, as vistiek po skalbimo masinos dar rankomis perskalauju kokius 3 kartus keisdama vandeni - ir svarbiausia po 6 skalbiankes perskalavimu dar kiek skalbiklio buna like doh.gif

O neg. j. druskos kiek dedi, kad jums taip sausina? Jeigu 1 valgomas saukstas vonelei, kaip rekomenduoja Vaiciulioniene, tai neturetu labai sausinti g.gif . O po maudyniu po dusu dar perlieji?

Su hormonais tai atsargiai - jie negydo, tik apmaskuoja situacija. Kuo toliau, tuo stipresniu reikes. Buvo ir pas mus laikas, kai sakiau nuo proto nusoksiu, griebemes ir hormonu, bet pastebejau, kad maza is ju naudos. Tokiu atveju kai jau reikia vaistu, as mieliau renkuosi ketotifena, o ne hormonus. Tas bent odos negadina ir vaiko augimo nestabdo. O kazkieno nuomone cia buvo pateikta, kad per kepenis eina, tai galiu pasakyti, kad hormonai isigere per oda i kraujotaka lygiai taip paciai iki kepenu nukeliauja ir ju zala nepalyginamai didesne nei antihistamininiu.

Na o tyrimus kur cia jums LT butu galima pasidaryti? g.gif Gal kokiam Medicinos Diagnostikos Centre Grybo gatvej g.gif ? Mamkos, patarkit ka nors smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, prisijungsim ir mes su savo bėdelėmis. Parasiau kitoje temeleje, pasiguosiu ir čia. blush2.gif
Mano mažiukui dabar beveik 8 mėnesiai. Viskas prasidėjo kaip jam buvo gal kokie 2,5 men. Ant kojytes atsidaro plėmukas, kuris šiai dienai išsiplėtęs beveik per pusę blauzdos. Rodžiau šeimos gydytojui, o jis tik liepdavo drėkinti ir tiek. Galu gale pradėjo berti ir žandukus. O per 2 šias paskutines savaites atsirado ir ant kaktytės. Buvom ir pas Kauno Klinikų alergologą, nustatė atominį dermatitą. Davė sąrašą alergizuojančių produktų ir išrašė Elidel ir Locobase Repair. Elidel kažkiek apmalšindavo odos išbėrimus, bet praėjus kokiai 2-3 dienoms ir vėl viskas išpradžių. Tuo metu dar maitinau, galvojau gal aš ką nors blogai suvalgiau. Bet kad ir nutraukus maitinimą, odytė dar baisesnė patapo. Plyšta širdis bežiūrint į tokį vaiką. Bėrimai atsirado ir ant nugarytės ir ant kakliuko. Nuvažiavau šiandien pas savo šeimos gydytoją. Išrašė siuntimą į Klinikų dermatologinį skyrių - daug maž ekstra atvejis. Nu ir ką - mane gražia forma išvarė: "Negali būti jokio ekstra atvejo - geriausiu atveju - liepos mėnesį ir tai dabar negaliu registruoti, ne nėra interneto, va telefonas - skambink". Tuo metu buvo pilna registratūra žmonių. Kaip sužinojau iš savo šeimos klinikos ne vieną vaiką siuntė ir visus priėmė - mane išvarė. Apėmė neviltis - užtenka jau 1,5 mėnesio laukėm pas alergologą. Kol sulaukėm savo eiles, tai ir bėrimai pakeitė savo ir išvaizdą ir pobūdį. Tada pasiskambinau į 2 ligoninę pas dermotologą ir pasirodo jie priima kūdikius iki 1 metų be eiles. Va tau ir tvarka. Tai ryt važiuosim. Aš labai tikiuosi, kad mums ten ką nors pasakys, ar bent kokių vaistų išrašys. Aš jau bijau, ką savo mažiui ir valgyti duoti, nes atrodo nuo visko jau beria. Valgom tik kalakutieną, ne pieniškas avižų ir ryžių košytes. Geriam Aptamil Allergy Care mišinį, jokių arbatų ir vandens negeria. Nu niekaip neatrenku kas čia tokio yra. Skaičiau visų mamyčių pasisakimus ir atrodo kiekvienai pritarčiau, kad mums tas pats yra, bet ir viliuosi, kad viskas su laiku praeis. Mane vis ramina, kad tai išaugama, bet šiai dienai tai mano vaikas baisiai išbertas, o dar ir jam niežti. tai va
Atsakyti