Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

sveikutės 4u.gif

ohoho aistros verda biggrin.gif

dėl bėrimų alerginių, nealerginių, ad būdingų nuuuu g.gif aš nedrįsčiau kalbėt apie spec.požymius jiems atskirti, čia gi ne vėjaraupiai ar tymai kokie kurie turi savo formą, na skiriasi juk net du vaikus sustačius su alerginiu bėrimu ir tiesą pasakius niekada 100 proc. neklausau mediko kuris tipo tiksliai diagnozuoja pažiūrėjimo-pačiupinėjimo būdu JUMS ALERGIJA AR JUMS TIK AD ... na čia MANO nuomonė biggrin.gif
Aš tarkim jei vat bac - išbėrė staiga, įtariu, kad alerginis bėrimas arba prakaitinė, nu man jie bais panašūs ax.gif , o šiaip pati visada tik įtarimuose ir spėliojimuose gyvenu, nu negaliu suprast kas tas AD ar alergija, atrodo ir skaitau ir domiuosi, 11 metų su tuom draugauju, ale vis tiek neskiriu ir vieningo veiksmingo būdo gydymui nerandu, atrodo vat gal jau šis padeda, ale žiūrėk praeina kiek laiko ir vėl nebetinka doh.gif Na bent džiaugiuosi kad keli produktai bent didžiąjai alergijai išvengt diagnozuoti, bet kas ten žino ką ateitis dar iškrės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 17, 13:31)
Nezinau, aisku, ar mums pades, bet pakenkti tai tikrai neturetu, nes gydymas ne vaistais.  Pirma karta apie toki buda isgirdau pries kokia puse metu is vienos mamos, kurios vaikiukas turi labai sunkia ad forma. Bet po patirties su ta tf platintoja labai skeptiskai i viska ziurejau ir nesiryzau bandyti. O pries savaite apie tai isgirdau Natura Mundoje is gydytojos, kuria tikrai pasitikiu, kadangi pati asmeniskai ja pazistu. Taivat, musu gydymas ir vyks labai kompetetingos gydytojos prieziuroje. Beje, pries kelias dienas ji mane supazindino su mama, kurios mergyte 5 metus kankinosi su tokiais astmos priepuoliais ir buvo tiek hormonu pripumpuota, kad net vystymasis buvo sutrikes. O dabar jau 3 metai jokiu hormonu nenaudoja!
Labai noreciau, kad ir mums padetu  wub.gif . Tai nera griebimasis siaudo ar paskutine viltis ar kazkas panasaus. Mums jau ir taip palyginti neblogai pagal ankstesne situacija, atrodo jau ismokom gyventi su sita liga, atsirinkom priemones, kurios mums tinka. Bet juk visada norisi, kad butu dar geriau, ar ne?  smile.gif Nepades, tai nepades, i nevilti del to nepultume.

P.S. Mamkos, isbandykit kpangnan - kaip gerai slapiuojancioms vietoms!  thumbup.gif Nebijokit naujoviu  biggrin.gif ( ir meskit tuos savo sintetinius lauk)

O tai jus bandet ta TF? jokio rezultato?
Papildyta:
Ausru, buk gera, papasakok ka jus bandysit, jei nenori viesai forume, tai az parasyk. As jau nezinau ka ir daryti, mona sunui 9 men. o jis ir astma ir alergine sloga ir ad ir maisto alergija turi. Kalnus vaistu naudojam, visa diena istisai kas kelios valandos vaistus girdau ir vis labiau grimstu i nevilti. JO DAR TI PIRMA VASARA, O JAU I LAUKA ISEIT NEGALIM DELL APLINKOS ALERGINU, MAN BAISU GALVOT KAS TOLIAU LAUKIA verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 06 17, 12:54)
sveikutės  4u.gif
ohoho aistros verda  biggrin.gif

Nu jooo, man kaip visada sekasi jas sukurstyt lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 17, 15:10)
Nu jooo, man kaip visada sekasi jas sukurstyt  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


Čia jau tavo sritis- intrigos lotuliukas.gif schmoll.gif tai bent užsimink ką darai-tepi, geri, valgai ar dar kažką?
Mes gi visos viską bandom, aš turiu vandens jonizatorių, ten irgi rašo, kad šarminį gert, rūgštiniu praust. Mano anytos draugai platina juos, nes juos gamina Panevėžy. Jie patys daug ką bando juo ir jiems padeda. Ta moteris išsigydė sinusitą, kur vaistai nepadėjo. Aš vis neprieinu, nes kai žiemą šalta negali šlapint.Reikia dar atsirinkt kurį vandenį naudot, nes kiekvienam individualiai.
Atsakyti
Aha, Lince, tikrai lotuliukas.gif . Buciau jau seniai parasiusi, bet kad cia tiek skeptikiu pas mus biggrin.gif . O pirmu numeriu tokia Lince butu lotuliukas.gif .

O neigiama nuomone labai zalinga, jei netikit pasiskaitykit koki Robin Sharmos "Vienuoli, kuris pardave ferrari", ar Megre "Anastasija", arba vat pvz Josephp Murphy "Jusu samones galia" biggrin.gif . Netgi yra toks terminas - "blogio pranasai" - cia apie zmones, kurie, nors realiai nesusidure, jau is anksto ispranasauja, pvz, "jums nepasiseks", "nesamone", "jeigu taip butu, tai visi jau butu isgije" ir tt. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 17 birželio 2009 - 14:46
QUOTE(ausru @ 2009 06 17, 15:31)
Aha, Lince, tikrai  lotuliukas.gif . Buciau jau seniai parasiusi, bet kad cia tiek skeptikiu pas mus  biggrin.gif . O pirmu numeriu tokia Lince butu  lotuliukas.gif .

O neigiama nuomone labai zalinga, jei netikit pasiskaitykit koki Robin Sharmos "Vienuoli, kuris pardave ferrari", ar Megre "Anastasija", arba vat pvz Josephp Murphy "Jusu samones galia"  biggrin.gif . Netgi yra toks terminas - "blogio pranasai" - cia apie zmones, kurie, nors realiai nesusidure, jau is anksto ispranasauja, pvz, "jums nepasiseks", "nesamone", "jeigu taip butu, tai visi jau butu isgije" ir tt.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Na mes ne prieš naujoves. Bet reikia viską labai tikrinti, nes žmones bet kokia kaina pinigus užsidirbinėja lotuliukas.gif lotuliukas.gif MAn atrodo, jei būtum bent užsiminus maždaug, būtų buvus kitokia reakcija, ir nebūtų tiek skeptikių, gal kuri jau ir išbandžius tavo tą metodą.Tik net nepagalvoja apie tai, kai net neaišku apie ką kalbam, kaip galima nusistatyti prieš, mes tik bendrai samprotaujam smile.gif
MaAno mažiukui antra diena temperatūra virš 39, net nebežinau ką daryt. Mums kai buvę traukuliukai, tai aš vis kišu žvakutes paracemolio ir dar Umcoloro duodu.Suveikia žvakutė nukrenta ir vėl užkyla, tai vis kas 6 val ir kišu. JEi ne tie traukuliai nebijočiau taip, bet dabar...
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 17, 15:04)
Na mes ne prieš naujoves. Bet reikia viską labai tikrinti, nes žmones bet kokia kaina pinigus užsidirbinėja lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu gerai jau, pamirsk tas savo nuoskaudas del prarastu pinigu, o tai skrandzio opa isitaisysi hihihi.gif Juk galima ir ka nors teigiamo izvelgti - pvz, kiek sutaupei "intrigantes" Ausru deka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Inetutia @ 2009 06 17, 13:47)
O tai jus bandet ta TF? jokio rezultato?
Papildyta:
Ausru, buk gera, papasakok ka jus bandysit, jei nenori viesai forume, tai az parasyk. As jau nezinau ka ir daryti, mona sunui 9 men. o jis ir astma ir alergine sloga ir ad ir maisto alergija turi. Kalnus vaistu naudojam, visa diena istisai kas kelios valandos vaistus girdau ir vis labiau grimstu i nevilti. JO DAR TI PIRMA VASARA, O JAU I LAUKA ISEIT NEGALIM DELL APLINKOS ALERGINU, MAN BAISU GALVOT KAS TOLIAU LAUKIA verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Labai uzjauciu del tokios situacijos, tikrai 4u.gif . OK, parasysiu, nors is tikruju tai dar nezinau kiek veiksminga, norejau pirma isbandyti, o paskui papasakoti, bet kad kazkaip atvirksciai isejo blink.gif

Tai gydymas paremtas senoves Rytu medicina. Praparatai, sukurti pagal senoves kinu-tibetieciu receptus, yra parenkami individualiai, Metatrono pagalba. Kadangi dar mano mazius per mazas, tai rinko per mane, kas man geriausiai tiko. Veliau gal bandysim ir be to Metatrono bandyt atsirinkinet, nes tas tyrimas toks nepigus, o dar tu preparatu kainos auksines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 17, 16:43)
Nu gerai jau, pamirsk tas savo nuoskaudas del prarastu pinigu, o tai skrandzio opa isitaisysi  hihihi.gif Juk galima ir ka nors teigiamo izvelgti - pvz, kiek sutaupei "intrigantes" Ausru deka  biggrin.gif
[


Čia aš ne apie būtent tą atvejį, bet aplamai, tu daugiu niekur su tuo nesusidūrei?
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 06 17, 16:43)
Tai gydymas paremtas senoves Rytu medicina. Praparatai, sukurti pagal senoves kinu-tibetieciu receptus, yra parenkami individualiai, Metatrono pagalba. Kadangi dar mano mazius per mazas, tai rinko per mane, kas man geriausiai tiko. Veliau gal bandysim ir be to Metatrono bandyt atsirinkinet, nes tas tyrimas toks nepigus, o dar tu preparatu kainos auksines  doh.gif

O tas aparatas ne rusiškas, o tyria uždeda ausines ir į ranką duoda tokį strypą ir visą organizmą permeta? Aš tokį tyrimą dariausi. Ir sėdi valandą, dvi.
Mane irgi tyrė, nes vaiaks permažas, o atseit kas pas mamą negerai, tas ir pas vaiką turi būt, bet čia jau prieš gerus metus buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 17 birželio 2009 - 16:07
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 17, 16:05)
Čia aš ne apie būtent tą atvejį, bet aplamai, tu daugiu niekur su tuo nesusidūrei?
Papildyta:

O tas aparatas ne rusiškas, o tyria uždeda ausines ir į ranką duoda tokį strypą ir visą organizmą permeta? Aš tokį tyrimą dariausi. Ir sėdi valandą, dvi.
Mane irgi tyrė, nes vaiaks permažas, o atseit kas pas mamą negerai, tas ir pas vaiką turi būt, bet čia jau prieš gerus metus buvo.

Aparatas tai berods rusu mokslininku israstas g.gif, va cia apie ji ir jo sukurima raso - http://www.gerdaja.lt/apie.html . Bet jis tik kaip pagalbine priemone tiems preparatams tiksliau parinkti, galima ir be jo apsieiti. Ta mama, kuri pirmoji man apie toki gydymo buda papasakojo, gydosi visai ne Natura Mundoje, o pas kazkoki latviu gydytoja, cia pas mus i LT vazinejanti. Jis savo nuoziura parinkinejo, be jokio Metatrono, is pradziu nelabai tiksliai, kaip supratau. Veliau jis jai patare Aids centre, kur gera aparatura, pasidaryti kazkoki 200 Lt kainuojanti kraujo tyrima, pagal kuri parinkus preparatus, jau penkta diena, kaip ji raso, jie abu su suneliu verke is dziaugsmo.
Sakau tada nepatikejau, nes jau toks "neviernas tamosius" paskutiniu metu pasidarius, net savo seseliu netikiu hihihi.gif . Bet kai dabar isgirdau is gydytojos, kurios autoritetu neabejoju, lupu, kad tie preparatai net is 4-tos vezio stadijos isveda, padeda cukriniu diabetu, reumatoidiniu artritu ir kitomis autoimuninemis ligomis sergantiems atsisakyti vaistu, tai nusprendziau bandyti. O galbut pades ar bent palengvins situacija iki kol isaugsim? g.gif
Papildyta:
Uj, tiesa hihihi.gif, i Natura Munda Metatronu vaziuoti tirtis daugiau neapsimoka, nes as nusiiminedama nuo galvos kazkaip sugebejau laidukus nutraukti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 17 birželio 2009 - 16:38
QUOTE(ausru @ 2009 06 17, 17:43)


Tai gydymas paremtas senoves Rytu medicina. Praparatai, sukurti pagal senoves kinu-tibetieciu receptus, yra parenkami individualiai, Metatrono pagalba. Kadangi dar mano mazius per mazas, tai rinko per mane, kas man geriausiai tiko. Veliau gal bandysim ir be to Metatrono bandyt atsirinkinet, nes tas tyrimas toks nepigus, o dar tu preparatu kainos auksines  doh.gif

`Sveikos.
Tai as biski nesupratau blush2.gif cia kazka jums reikes tepti,ar gerti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 17, 17:45)
Aparatas tai berods rusu mokslininku israstas  g.gif, va cia apie ji ir jo sukurima raso - http://www.gerdaja.lt/apie.html . Bet jis tik kaip pagalbine priemone tiems preparatams tiksliau parinkti, galima ir be jo apsieiti. Ta mama, kuri pirmoji man apie toki gydymo buda papasakojo, gydosi visai ne Natura Mundoje, o pas kazkoki latviu gydytoja, cia pas mus i LT vazinejanti. Jis savo nuoziura parinkinejo, be jokio Metatrono, is pradziu nelabai tiksliai, kaip supratau. Veliau jis jai patare Aids centre, kur gera aparatura, pasidaryti kazkoki 200 Lt kainuojanti kraujo tyrima, pagal kuri parinkus preparatus, jau penkta diena, kaip ji raso, jie abu su suneliu verke is dziaugsmo.
Sakau tada nepatikejau, nes jau toks "neviernas tamosius" paskutiniu metu pasidarius, net savo seseliu netikiu  hihihi.gif . Bet kai dabar isgirdau is gydytojos, kurios autoritetu neabejoju, lupu, kad tie preparatai net is 4-tos vezio stadijos isveda, padeda cukriniu diabetu, reumatoidiniu artritu ir kitomis autoimuninemis ligomis sergantiems atsisakyti vaistu, tai nusprendziau bandyti. O galbut pades ar bent palengvins situacija iki kol isaugsim?  g.gif
Papildyta:
Uj, tiesa  hihihi.gif, i Natura Munda Metatronu vaziuoti tirtis daugiau neapsimoka, nes as nusiiminedama nuo galvos kazkaip sugebejau laidukus nutraukti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aš ne naturmondoj tyriausi, Panevėžyje viena gydytoja jį turi.O apie latvių gydytojus irgi esu girdėjus.Nes mano anytos pažistamų sūnui dabar 22 metai, tai sake jis išaugo 8 metų, o prieš tai vežiojo visur tą berniuką. Jiem kažkas ten lyg padėjo Vilniuje, tai žadėjo paieškoti, nes labai seniai buvo ir nebeatsimena.
O tai tie vaistai labai brangūs?Aišku reikia viską išbandyti, nes matai kas vienam tinka, kitam ne. Gali net nesitikėti, o ims kažkas ir padės.Tuo labiau, kad laikas eina.
Aš irgi bandžiau savitaiga, bet kai kažkas pasidaro prarandi viltį. Aš kartais bijau kam ir pasakoti kuo domiuosi ir t.t. , nes gali pagalvot , kad ne viskas gerai. Draugės , kurios neturi tokių problemų nelabai sugebėtų suprasti.

Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 06 17, 17:35)
`Sveikos.
Tai as biski nesupratau blush2.gif cia kazka jums reikes tepti,ar gerti blush2.gif


Gerti.
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 17, 17:53)
O tai tie vaistai labai brangūs?Aišku reikia viską išbandyti, nes matai kas vienam tinka, kitam ne. Gali net nesitikėti, o ims kažkas ir padės.Tuo labiau, kad laikas eina.

Cia kaip kam, kaip ir pati sakei. Mums tai brangus, nesam kazkokie milijonieriai - pvz, viena dezute 10-ciai dienu - 88Lt. Cia tik vienas preparatas, o kur dar kiti, kuriuos rekomendavo irnesakyk.gif
Atsakyti