Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

4u.gif
QUOTE(Amica @ 2009 06 16, 16:26)
O jei rimtai, ...............

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif SUTINKU !
mes irgi stengiamės "proto ribose" gydymui pinigų skirti, ir ne tik gydymui, nes kitaip ir nuo protelio nušokt galima rolleyes.gif .. prasideda depresija, pykčiai šeimoje ir su kitais , pyktis ant viso pasaulio schmoll.gif - tokio gyvenimo nereik nei mum, nei vaikam.
Atsakyti
Tai dabar as jau cia turbut tureciau pulti itikineti, kad "ne brangiosios, jus klystat"? biggrin.gif Bet as to nedarysiu, nes man, tiesa sakant dzin, manykit kaip norit. Cia kaip ir su tuo sviestu - kai tik prasitariau, visos piestu soko, o paskui jau ziuri - ups ax.gif ................... lotuliukas.gif

O del vaiko geroves man pinigu negaila, delto pykciai pas mus seimoje nekyla. O kadangi realiai pamaciau vaika, kuriam tas gydymas padejo ir pasisnekejau su jo mama, tai negaleciau ramiai miegoti, jei ir savo mazuliui nepabandyciau - o galbut ir mums pades bigsmile.gif. Tuo labiau, kad tai toks budas, kad pakenkti niekuo negali tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 birželio 2009 - 17:38
QUOTE(Amica @ 2009 06 16, 17:26)
Lince, aš irgi jau daug kartų esu pastebėjusi, kad mūsų pablogėjimai/pagerėjimai nuo maisto nepriklauso. Aišku, būna kad ir nuo maisto pablogėja, bet būna ir sutapimų.
Oho  blink.gif , net pusę metų turėsim laukti?  blink.gif . Aš jau tikiuosi, kad po pusmečio mūsų čia nebebus  rolleyes.gif  biggrin.gif . Ausru, labai jau ilgas laiko tarpas  doh.gif . O jei rimtai, kažkodėl aš netikiu jokiais stebuklingais AD gydymo būdais. Nu nėra dar jų pasaulyje  schmoll.gif . Jei kažkas tikrai tikrai tokio būtų, tai apie tai būtų atvirai kalbama ir tarp sergančių, ir tarp gydytojų, ir spaudoje, ir t.t. Jau prieš 15 metų AD buvo, tik gal mažiau apie jį buvo šnekama, greičiau tai buvo vardijama kaip alergija. Praėjo tiek metų, o efektyvaus gydymo taip ir nerasta. Nekalbu vien apie Lietuvą. Ir Ispanijoje pilna AD sergančių vaikų. Aš asmeniškai į kažkokį gydymą, kuris GALBŪT padės mano vaikui, investuočiau tik tokiu atveju, kai padėtis būtų išties labai kritiška. O dabar tiesiog gyvenu Tikėjimu, kad mano vaikas išaugs, kad ateis diena, kai mes net neprisiminsim to AD ir to, ką išgyvenom  rolleyes.gif . O kadangi Tikėjimas turi didžiulę galią, tai...  rolleyes.gif . Mano močiutė šventai tikėjo pasveiksianti net tuomet, kai gulėjo paslika lovoje, kai reikėjo ją maitinti, vartyti, kai gydytojai reiškė užuojautas ir sakė, kad vilties nebėra. Bet močiutės Tikėjimas padarė stebuklą - liga ėmė trauktis (ji nepasveiko, tik ligos eiga gerybine patapo). Močiutė ne tik kad atsistojo ant kojų ir pati valgė, bet su dieduku savo mašina apvažiavo Karpatus, piršliavo 25 vestuvėse, o kai netikėtai po 10 metų (nuo tada, kai gydytojų buvo "nurašyta") sutiko vieną kažkada ją gydžiusį gydytoją, tai tas amo neteko ir tiesiai šviesiai močiutės paklausė - tai jūs dar gyva?????????  blink.gif . Taip, gyva, ir jubiliejų ne vieną atšventusi, ir ne vieną savo giminaitį, dar už ją jaunesnį palaidojusi. Aišku sveikata jau prasta, bet su tiek ligų, kiek ji turi, tai čia dar super super  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Stebiuosi kokiu konservatorisku zmoniu buna doh.gif - dar net nezino apie ka kalba, o jau is karto pries nusistate lotuliukas.gif

Bet , is tikruju, nera ko stebetis - per visa zmonijos istorija novatoriams ir galvos leke ir ant lauzo dege lotuliukas.gif . Bijo zmones naujoviu, geriau jau senu tiesu isikibe laikosi - turbut saugiau jauciasi g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 birželio 2009 - 17:48
QUOTE(ausru @ 2009 06 16, 18:42)
Stebiuosi kokiu konservatorisku zmoniu buna  doh.gif - dar net nezino apie ka kalba, o jau is karto pries nusistate  lotuliukas.gif

Bet , is tikruju, nera ko stebetis - per visa zmonijos istorija novatoriams ir galvos leke ir ant lauzo dege  lotuliukas.gif . Bijo zmones naujoviu, geriau jau senu tiesu isikibe laikosi - turbut saugiau jauciasi  g.gif  lotuliukas.gif


Koks čia gali būt prieš nusistatymas, jei net nėra užuominos apie ką kalbi. Nuo tokių paslapčių ir pasidaro neaiškumai. Jei jau taip, tai reikėjo po pusmečio ir užsiminti apie tą stebuklingą gydymo būdą smile.gif smile.gif
Ir matai kas vienam labai daug, kitam tik daug, o trečiam juokingai maža suma, dabar jau toks čia pas mus tas gyvenimas g.gif
Aš vaikui pirmais mėnesiais išleidau tūkstančius, man atrodo, kad daug, bet kitam tai tikrai niekinga sumelė. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 16 birželio 2009 - 18:01
QUOTE(ausru @ 2009 06 16, 19:42)
Stebiuosi kokiu konservatorisku zmoniu buna  doh.gif - dar net nezino apie ka kalba, o jau is karto pries nusistate  lotuliukas.gif

Bet , is tikruju, nera ko stebetis - per visa zmonijos istorija novatoriams ir galvos leke ir ant lauzo dege  lotuliukas.gif . Bijo zmones naujoviu, geriau jau senu tiesu isikibe laikosi - turbut saugiau jauciasi  g.gif  lotuliukas.gif

Tu cia apie ka g.gif kas cia pasake,kad pries kazka naujo g.gif As ir bandau viska nauja,kad tik padietu,kaip sakant,skestant ir uz siaudo grebiesi blush2.gif Bet svarbiausia ir yra tikejimas,kad viskas bus gerai ir kazkas tau butinai pades ir viena grazia diena isvis nieko nereikes wub.gif
Atsakyti
Vat aš tą patį galvoju, Ausru, jei nenorėjai pasakot, tai kam prasitarei g.gif , gi rūpi dabar mums visoms ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2009 06 16, 18:49)
Tu cia apie ka g.gif kas cia pasake,kad pries kazka naujo g.gif As ir bandau viska nauja,kad tik padietu,kaip sakant,skestant ir uz siaudo grebiesi blush2.gif Bet svarbiausia ir yra tikejimas,kad viskas bus gerai ir kazkas tau butinai pades ir viena grazia diena isvis nieko nereikes wub.gif

Sitoms mintims tai pritariu drinks_cheers.gif . O as dar turiu toki isitikinima, kad kas iesko - tas randa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 06 16, 19:15)
Vat aš tą patį galvoju, Ausru, jei nenorėjai pasakot, tai kam prasitarei g.gif , gi rūpi dabar mums visoms ax.gif  smile.gif

Netycia leptelejau ax.gif . Bet va ir vel forumas sujudo, sukruto, vel gyvenimas verda hihihi.gif .
Atsakyti
Ausru, niu bent jau uzsimink apie ka, taip idomu.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 16, 17:25)
Tai dabar as jau cia turbut tureciau pulti itikineti, kad "ne brangiosios, jus klystat"?  biggrin.gif Bet as to nedarysiu, nes man, tiesa sakant dzin, manykit kaip norit. Cia kaip ir su tuo sviestu - kai tik prasitariau, visos piestu soko, o paskui jau ziuri - ups  ax.gif ................... lotuliukas.gif

O del vaiko geroves man pinigu negaila, delto pykciai pas mus seimoje nekyla. O kadangi realiai pamaciau vaika, kuriam tas gydymas padejo ir pasisnekejau su jo mama, tai negaleciau ramiai miegoti, jei ir savo mazuliui nepabandyciau - o galbut ir mums pades  bigsmile.gif. Tuo labiau, kad tai toks budas, kad pakenkti niekuo negali  tongue.gif


Ausru, įtikinėti nereikia, nes ir tu pati nežinai ar tikrai tas būdas padės tavo vaikiukui.

Pabandyti tikrai galima, jei kažkam realiai tas būdas padėjo ir juolab jei jis tikrai negali pakenkti. Nors... Kartais patys nekalčiausi dalykai, visiems tinkantys, vienam gali visai netikti. Bet tikėkimės, kad jums tiks mirksiukas.gif . Tikiuosi ta mama, su kuria kalbėjai, ne kokia platintoja kaip toji su TF doh.gif

QUOTE(ausru @ 2009 06 16, 17:42)
Stebiuosi kokiu konservatorisku zmoniu buna  doh.gif - dar net nezino apie ka kalba, o jau is karto pries nusistate  lotuliukas.gif

Bet , is tikruju, nera ko stebetis - per visa zmonijos istorija novatoriams ir galvos leke ir ant lauzo dege  lotuliukas.gif . Bijo zmones naujoviu, geriau jau senu tiesu isikibe laikosi - turbut saugiau jauciasi  g.gif  lotuliukas.gif


Ausru, nu nesame, bent jau aš, nusistatę prieš schmoll.gif . Aš tik sakau, kad nepulčiau stačia galva kišti milijonus ir bandyti labai mažai žinomus būdus, kad padėti vaikui. Taip daryčiau būtent aš. O juk kiekvienas iš mūsų daro taip, kaip jam atrodo geriau. Aš rizikuoju tik gerai įsitikinus kažkuo. Vat jei tas būdas padėtų ne vienam ir ne dviems vaikams, jei apie tą būdą kažką žinotų platesnis ratas žmonių, tame tarpe ir bent jau vienas kitas gydytojas, tuomet taip, rizikuočiau ir aukočiau tuos milijonus. Bet vėl gi su protu. Nes jei matai, kad vaikui augant padėtis gerėja, kam tuomet tuos milijonus kišti? Nu aš gal skūpi ir baisi mama pasirodysiu taip sakydama doh.gif , bet kadangi ant milijonų nemiegu, tai viską labai gerai apsvarstau prieš plačiai atverdama piniginę. Aišku, nežinau aš tos sumos, kurią tu žadi investuoti į vaiko pagijimą, bet tavo tas pasakymas "ojojoi kiek pinigų" verčia galvoti ne apie vieną tūkstantį litų g.gif


Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 06 16, 20:29)
Sitoms mintims tai pritariu  drinks_cheers.gif . O as dar turiu toki isitikinima, kad kas iesko - tas randa  mirksiukas.gif


Ausru, pritariu, kad kas ieško, tas randa. Bet randa tuomet, jei taip būna skirta smile.gif . Čia mano tokia nuomonė. Esu įsitikinus, kad kiekvienas ateiname į šį pasaulį su tam tikru Likimu, su tam tikra užduotimi. Ir kartais gali per galvą verstis, bet nebus taip, kaip tu nori. Tiesiog tau gal tai neduota. Juk vaikai jau nuo pat gimimo vienas nuo kito skiriasi, mes juk irgi nevienodos. Juk nežinome kuo taps mūsų vaikai užaugę. Galim kažin ko jiems norėti ir įsivaizduoti vaikus tokiais, kokius norėtume juos matyti, bet juk ne viskas nuo mūsų priklauso, ar ne?

Ausru, bet kuriuo atveju - sėkmės jums su tuo paslaptinguoju gydymosi būdu 4u.gif . Tegul tas būdas tampa perversmu AD gydyme rolleyes.gif . Duok Dieve... Gal tuomet nebetektų kankintis dėl AD tūkstančiams vaikų visame pasaulyje unsure.gif . Tikrai lauksim jūsų gydymosi rezultatų ir pergalingo sakinio - mes sveiki wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 17, 01:17)
Ausru, įtikinėti nereikia, nes ir tu pati nežinai ar tikrai tas būdas padės tavo vaikiukui.

Pabandyti tikrai galima, jei kažkam realiai tas būdas padėjo ir juolab jei jis tikrai negali pakenkti. Nors... Kartais patys nekalčiausi dalykai, visiems tinkantys, vienam gali visai netikti. Bet tikėkimės, kad jums tiks  mirksiukas.gif . Tikiuosi ta mama, su kuria kalbėjai, ne kokia platintoja kaip toji su TF  doh.gif


Nezinau, aisku, ar mums pades, bet pakenkti tai tikrai neturetu, nes gydymas ne vaistais. Pirma karta apie toki buda isgirdau pries kokia puse metu is vienos mamos, kurios vaikiukas turi labai sunkia ad forma. Bet po patirties su ta tf platintoja labai skeptiskai i viska ziurejau ir nesiryzau bandyti. O pries savaite apie tai isgirdau Natura Mundoje is gydytojos, kuria tikrai pasitikiu, kadangi pati asmeniskai ja pazistu. Taivat, musu gydymas ir vyks labai kompetetingos gydytojos prieziuroje. Beje, pries kelias dienas ji mane supazindino su mama, kurios mergyte 5 metus kankinosi su tokiais astmos priepuoliais ir buvo tiek hormonu pripumpuota, kad net vystymasis buvo sutrikes. O dabar jau 3 metai jokiu hormonu nenaudoja!
Labai noreciau, kad ir mums padetu wub.gif . Tai nera griebimasis siaudo ar paskutine viltis ar kazkas panasaus. Mums jau ir taip palyginti neblogai pagal ankstesne situacija, atrodo jau ismokom gyventi su sita liga, atsirinkom priemones, kurios mums tinka. Bet juk visada norisi, kad butu dar geriau, ar ne? smile.gif Nepades, tai nepades, i nevilti del to nepultume.

P.S. Mamkos, isbandykit kpangnan - kaip gerai slapiuojancioms vietoms! thumbup.gif Nebijokit naujoviu biggrin.gif ( ir meskit tuos savo sintetinius lauk)

Atsakyti