Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(ausru @ 2009 06 15, 19:35)
biggrin.gif Skaityt reikia, kad suzinotum, skaityti  mirksiukas.gif . Niekas negime zinodamas  smile.gif

Sakai užtenka daug skaityti? smile.gif Skaitau tikrai daug, bet atsakymo nerandu. Jei rastum atsakymą, ir tavęs čia nebebūtų , šioje temoje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 15, 19:22)
Sakai užtenka daug skaityti? smile.gif  Skaitau tikrai daug, bet atsakymo nerandu. Jei rastum atsakymą, ir tavęs čia nebebūtų , šioje temoje. smile.gif


Tu neisigilinai apie ka buvo kalba Lince. Ziurint kokio tu atsakymo ieskai. O ir as cia ne todel, kad man kazkokio globalinio atsakymo reiketu. Man seniai aisku kaip veikia alergijos mechanizmas ir kas ji uzvede, esu susitaikiusi su savo sunaus liga, ir dabar tiesiog ieskau budu kaip jam padeti. Esu sioje temoje daugiau del emocinio palaikymo, del to, kad cia nesijauciu su savo beda viena. O kadangi, ne taip kaip kurios naujos mamos, esu perskaiciusi visas temas apie ad nuo pat pradziu, tai nelabai tikiuosi, kad cia kazka labai naujo suzinosiu. Greiciau jau as pati atrasiu ir jums papasakosiu, nes mano ieskojimo kaip padeti sunui budai neapsiriboja vien tik emolientu naudojimu. Jei nori zinoti Lince, zvelgiu i sita liga giliau, ir ieskau giliau, gal tik cia apie tai nekalbu, nes nesinori tusciai svaistyti energijos kazkam kazka irodinejant. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 15 birželio 2009 - 20:48
QUOTE(ausru @ 2009 06 15, 20:40)
Tu neisigilinai apie ka buvo kalba Lince. Ziurint kokio tu atsakymo ieskai. O ir as cia ne todel, kad man kazkokio globalinio atsakymo reiketu. Man seniai aisku kaip veikia alergijos mechanizmas ir kas ji uzvede, esu susitaikiusi su savo sunaus liga, ir dabar tiesiog ieskau budu kaip jam padeti. Esu sioje temoje daugiau del emocinio palaikymo, del to, kad cia nesijauciu su savo beda viena. O kadangi, ne taip kaip kurios naujos mamos, esu perskaiciusi visas temas apie ad nuo pat pradziu, tai nelabai tikiuosi, kad cia kazka labai naujo suzinosiu. Greiciau jau as pati atrasiu ir jums papasakosiu, nes mano ieskojimo kaip padeti sunui budai neapsiriboja vien tik emolientu naudojimu. Jei nori zinoti Lince, zvelgiu i sita liga giliau, ir ieskau giliau, gal tik cia apie tai nekalbu, nes nesinori tusciai svaistyti energijos kazkam kazka irodinejantmirksiukas.gif

Gal galėčiau paprašyti pasidalinti savo, na net nežinau, kaip čia teisingai išsireikšti blush2.gif tuo, ką iš giliau pavyko iškapstyti, nes ir aš šiokią tokią savo "teoriją" turiu doh.gif Čia ar į AŽ, kaip patogiau 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės,gal galit savo teorijom čia pasidalinti? bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Adeks,2009 06 13, 15:19]

Va,va.Ir man aiskino,kad AD,tai ne alergija,o odos liga g.gif ir alerginis berimas kitaip atrodo rolleyes.gif tik yra paumejimai ir remisijos,o gali atrodit,kad nuo kazkokio maisto doh.gif Aisku,vaikas gali tureti kazkam alergija,bet cia jau visai kita istorija ax.gif

Kaip atrodo alerginis berimas ir kaip AD? Gal galit pasakyt skirtumus?
Ir kuo skiriasi alerginis ir nealerginis ad?
Atsakyti
[quote=Inetutia,2009 06 15, 23:14]
[quote=Adeks,2009 06 13, 15:19]

Va,va.Ir man aiskino,kad AD,tai ne alergija,o odos liga g.gif ir alerginis berimas kitaip atrodo rolleyes.gif tik yra paumejimai ir remisijos,o gali atrodit,kad nuo kazkokio maisto doh.gif Aisku,vaikas gali tureti kazkam alergija,bet cia jau visai kita istorija ax.gif

Kaip atrodo alerginis berimas ir kaip AD? Gal galit pasakyt skirtumus?
Ir kuo skiriasi alerginis ir nealerginis ad?
[/quote]
Alerginis berimas,kai raudoni krastai,o vydus baltas,tokie,kaip plemukai,buna didesni,mazesni.O AD,vien raudoni plemukai,taskai,buna sviesesni,buna riskesni ax.gif Cia man daktare taip aiskino ir rode nuotraukas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

QUOTE(kleckas*** @ 2009 06 15, 19:01)
Reikia kokį super duper kulinarą,sugebantį pagaminti iš nieko patiekalus,susirast biggrin.gif .Nes taip tai tas pats per tą patį.Paįvaitinimui būtų galimą kokią pienišką košę įtraukt.Bet koks ten tos košės skonis bus su šituo mišiniu doh.gif  doh.gif


Nepergyvenkit labai dėl to maisto vienodumo. Vyresnėlis mano ant vienodo maisto augo, mažėlis irgi, bet ilgainiui juk ateina tas laikas, kai meniu plečiasi. Va mažius mano jau turi meniu su skirtingais patiekalais kiekvieną dieną, išskyrus moliūgą, cukiniją ir porą - juos kasdien dedu į daržovių košę.

QUOTE(dautan @ 2009 06 15, 21:00)
Gal galėčiau paprašyti pasidalinti savo, na net nežinau, kaip čia teisingai išsireikšti blush2.gif tuo, ką iš giliau pavyko iškapstyti, nes ir aš šiokią tokią savo "teoriją" turiu doh.gif Čia ar į AŽ, kaip patogiau 4u.gif


Mamkos, dalinkitės tomis teorijomis temoje, a? 4u.gif . Visgi labai įdomu bigsmile.gif

Mes jau penkios dienos kaip geriame žuvų taukus. Kol kas duodu po trečdalį šaukštelio, dedu į daržovių košę, nes kitaip tikrai negertų doh.gif . Bandžiau duoti braškių, bet vienų išvis nevalgė, o sutrintų su grietine ir cukrumi tik pora arbatinių šaukštelių tepaėmė. Trešnių suvalgė kokias 5-6, kažkaip nelabai noriai. Persikai labiau tiko, nes saldūs biggrin.gif . Pomidoro nevalgo, nors anksčiau esu davus paragauti, tai valgė. Užtat agurką tik duok smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amica: 15 birželio 2009 - 21:56
QUOTE(ausru @ 2009 06 15, 21:40)
Tu neisigilinai apie ka buvo kalba Lince. Ziurint kokio tu atsakymo ieskai. O ir as cia ne todel, kad man kazkokio globalinio atsakymo reiketu. Man seniai aisku kaip veikia alergijos mechanizmas ir kas ji uzvede, esu susitaikiusi su savo sunaus liga, ir dabar tiesiog ieskau budu kaip jam padeti. Esu sioje temoje daugiau del emocinio palaikymo, del to, kad cia nesijauciu su savo beda viena. O kadangi, ne taip kaip kurios naujos mamos, esu perskaiciusi visas temas apie ad nuo pat pradziu, tai nelabai tikiuosi, kad cia kazka labai naujo suzinosiu. Greiciau jau as pati atrasiu ir jums papasakosiu, nes mano ieskojimo kaip padeti sunui budai neapsiriboja vien tik emolientu naudojimu. Jei nori zinoti Lince, zvelgiu i sita liga giliau, ir ieskau giliau, gal tik cia apie tai nekalbu, nes nesinori tusciai svaistyti energijos kazkam kazka irodinejant.  mirksiukas.gif


Čia tikriausiai visos mamos, kurios ieško. Jei neiškotų nebūtų šioje temoje.Gal tik buvo viena verslininkė smile.gif
Bet aš kuo daugiau skaitau, ieškau, sužinau, tuo mažiau suprantu.
Homeopatai turi vienokią teoriją, Taunytės knygas skaičiau, tai vėl kitokia , dermatologai dar kitaip aiškina, alergologai irgi kitaip. Vieningos nuomonės nėra. Ir kuris iš jų teisus? g.gif
Netgi čia iš mamų suprasti galima, kad visoms labai skirtingai veikia emolientai ir t.t.
Aną dieną kepiau bandeles su dešrele,viršų aptepaiu kiaušiniu. Mums rodo 4 kl. alergija kiaušinio baltymui. MAno mažiukas taip norėjo, kad davaiu visą bandelę. Ir dešrelių taip pat pirmą kartą daviau, nes kažkaip gryną mėsą duodu. Na ir ką , mums nebuvo jokio pablogėjimo, net draskytis apstojo.Aš išvis kartais pasimetu ir nebežinau,ką daryt.
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 06 15, 21:00)
Gal galėčiau paprašyti pasidalinti savo, na net nežinau, kaip čia teisingai išsireikšti blush2.gif tuo, ką iš giliau pavyko iškapstyti, nes ir aš šiokią tokią savo "teoriją" turiu doh.gif Čia ar į AŽ, kaip patogiau 4u.gif


Pasidalinsiu, aisku smile.gif , bet kai patikrinsiu. Tai gali atimti siek tiek laiko - gal apie puse metu. Be to, niekas ir taip paskui mus sekti nepultu, nes naujasis gydymo budas mums ojojoi kiek pinigu kainuos.
Papildyta:
QUOTE(Inetutia @ 2009 06 15, 21:14)

Va,va.Ir man aiskino,kad AD,tai ne alergija,o odos liga g.gif ir alerginis berimas kitaip atrodo rolleyes.gif tik yra paumejimai ir remisijos,o gali atrodit,kad nuo kazkokio maisto doh.gif Aisku,vaikas gali tureti kazkam alergija,bet cia jau visai kita istorija ax.gif

Kaip atrodo alerginis berimas ir kaip AD? Gal galit pasakyt  skirtumus?
Ir kuo skiriasi alerginis ir nealerginis ad?


Manau patikrinti koks tas berimas, alerginis ar ne, visai paprasta. Pvz, mums geriant ketotifena dingsta visi berimai, raudonumai ir netgi odos sausumas. O ketotifenas, kaip zinia, vaistas antialerginis. Jeigu vaikucio neveikia jokie panasus vaistai (aisku, reiketu pabandyti ne vienus ir atsirinkti tinkamiausius), vadinasi galima budu daryti isvada, kad ad nealerginio pobudzio, ar ne?

O skirtumas tarp alerginio ir nealerginio berimo nzn ar imanomas g.gif . Manau, kad ne, nes pvz musu berimas nuolatos kinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 birželio 2009 - 13:52
QUOTE(ausru @ 2009 06 16, 14:51)
Pasidalinsiu, aisku  smile.gif , bet kai patikrinsiu. Tai gali atimti siek tiek laiko - gal apie puse metu. Be to, niekas ir taip paskui mus sekti nepultu, nes naujasis gydymo budas mums ojojoi kiek pinigu kainuos.
Papildyta:

O man kas labai brangu kelia įtarimą. Nes buvau Coral club pristatime, ir dar visokiuose,tai ir filmukus rodo , ir labai gražiai kalba, bet dabar tokie laikai.
Stebuklus žada, bet kai pabandai jokios naudos, o tuo labiau su vaiku ekperimentuoti bijau. Pati galėčiau viską išbandyti, bet vaikui...........
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 16, 14:12)
O man kas labai brangu kelia įtarimą. Nes buvau Coral club pristatime, ir dar visokiuose,tai ir filmukus rodo , ir labai gražiai kalba, bet dabar tokie laikai.
Stebuklus žada, bet kai pabandai jokios naudos, o tuo labiau su vaiku ekperimentuoti bijau. Pati galėčiau viską išbandyti, bet vaikui...........


Stai todel ir nenoriu pakolkas viesinti kol neisbandziau, nes nenoriu isgirsti skeptiskos nuomones - gydymo pradzioje ji mums butu ne i nauda, kadangi nusiteikimas irgi labai svarbus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 birželio 2009 - 14:40
Lince, aš irgi jau daug kartų esu pastebėjusi, kad mūsų pablogėjimai/pagerėjimai nuo maisto nepriklauso. Aišku, būna kad ir nuo maisto pablogėja, bet būna ir sutapimų.

QUOTE(ausru @ 2009 06 16, 13:51)
Pasidalinsiu, aisku  smile.gif , bet kai patikrinsiu. Tai gali atimti siek tiek laiko - gal apie puse metu. Be to, niekas ir taip paskui mus sekti nepultu, nes naujasis gydymo budas mums ojojoi kiek pinigu kainuos.


Oho blink.gif , net pusę metų turėsim laukti? blink.gif . Aš jau tikiuosi, kad po pusmečio mūsų čia nebebus rolleyes.gif biggrin.gif . Ausru, labai jau ilgas laiko tarpas doh.gif . O jei rimtai, kažkodėl aš netikiu jokiais stebuklingais AD gydymo būdais. Nu nėra dar jų pasaulyje schmoll.gif . Jei kažkas tikrai tikrai tokio būtų, tai apie tai būtų atvirai kalbama ir tarp sergančių, ir tarp gydytojų, ir spaudoje, ir t.t. Jau prieš 15 metų AD buvo, tik gal mažiau apie jį buvo šnekama, greičiau tai buvo vardijama kaip alergija. Praėjo tiek metų, o efektyvaus gydymo taip ir nerasta. Nekalbu vien apie Lietuvą. Ir Ispanijoje pilna AD sergančių vaikų. Aš asmeniškai į kažkokį gydymą, kuris GALBŪT padės mano vaikui, investuočiau tik tokiu atveju, kai padėtis būtų išties labai kritiška. O dabar tiesiog gyvenu Tikėjimu, kad mano vaikas išaugs, kad ateis diena, kai mes net neprisiminsim to AD ir to, ką išgyvenom rolleyes.gif . O kadangi Tikėjimas turi didžiulę galią, tai... rolleyes.gif . Mano močiutė šventai tikėjo pasveiksianti net tuomet, kai gulėjo paslika lovoje, kai reikėjo ją maitinti, vartyti, kai gydytojai reiškė užuojautas ir sakė, kad vilties nebėra. Bet močiutės Tikėjimas padarė stebuklą - liga ėmė trauktis (ji nepasveiko, tik ligos eiga gerybine patapo). Močiutė ne tik kad atsistojo ant kojų ir pati valgė, bet su dieduku savo mašina apvažiavo Karpatus, piršliavo 25 vestuvėse, o kai netikėtai po 10 metų (nuo tada, kai gydytojų buvo "nurašyta") sutiko vieną kažkada ją gydžiusį gydytoją, tai tas amo neteko ir tiesiai šviesiai močiutės paklausė - tai jūs dar gyva????????? blink.gif . Taip, gyva, ir jubiliejų ne vieną atšventusi, ir ne vieną savo giminaitį, dar už ją jaunesnį palaidojusi. Aišku sveikata jau prasta, bet su tiek ligų, kiek ji turi, tai čia dar super super wub.gif
Atsakyti