Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(Olgina @ 2009 06 12, 17:00)
Esame alergiski suriui- 2kl, pienui-3kl, kiausinio baltymui - 3kl, sokoladui - 1/0kl, menkei - 3kl, migdolui - 1kl,

O jus ka nors is situ produktu valgydavot?
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 06 12, 17:00)
Ausru, kaip as supratau kaprograma rodo ar gerai maista suvirskina vaikutis.
Papildyta:

Reikes tada ir mums toki tyrimuka pasidaryti.

Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 06 12, 17:00)
Visai man ten patiko si karta, Astrauskaite tapo demesingesne ir visai nesistenge pritepti mano maziuke savo tepalais, kai ateidavau i tepykla sake rinkites, mamyte, pati kuo tepsime jusu vaika bigsmile.gif Tai ir tepiau savo smirdanciu tepalu su derva biggrin.gif

Gal pasiskaite kaip cia mes ja forume tarkuojam hihihi.gif . O i ta tepykla butina eiti? Negalima palatoj susitepti? g.gif Isivaizduoju kaip as i ta tupykla su visu musu inventorium traukiu - maistelio sildytuvas ts sildymui, sviestukas, indelis su virintu vandeniu odos sudrekinimui... doh.gif O kol tepi stebetoju buna?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 12, 18:52)
O jus ka nors is situ produktu valgydavot?

Kaip mums paaiskino, esant tokiai stipriai alergijai pieno baltymui aptamil pepti visai netinka, nes jis turi pieno baltyma, nors ir labai susmulkinta, o ir rugscius pieno produktus mes karts nuo karto ragavome, tai uzdraude, liepe koki pusmeti nevalgyti. Zuvytes irgi daviau paragauti, ko negalima buvo daryti. Kiausinis gal kur pasitaikydavo kokiuose gaminiuose, nors ir ziurejau, kad nebutu, bet kur jau ten viska suziuresi doh.gif Na ir prakeiktos dulkes, tu visai neimanoma atsikratyti
, vat ir alergizuojames. Sake, kad vaikui augant alergija aplinkai dides, o maistui mazes.

Gal pasiskaite kaip cia mes ja forume tarkuojam  hihihi.gif . O i ta tepykla butina eiti? Negalima palatoj susitepti?  g.gif Isivaizduoju kaip as i ta tupykla su visu musu inventorium traukiu - maistelio sildytuvas ts sildymui, sviestukas, indelis su virintu vandeniu odos sudrekinimui... doh.gif  O kol tepi stebetoju buna?

Nu, gal tikrai karts nuo karto cia apsilanko biggrin.gif I tepykla eiti reikia tam, kad gydytoja apziuretu ar keiciasi vaikelio bukle, juk vis delto keiciasi aplinka, o jei leidi tepti ju tepalais, tai ziuri kaip i tepala sureagavo. I tepykla reikia eiti ryte ir vakare, ten buna sesele, kuri tepa ir gydytoja. Kadangi manoji neleido niekam prie jos prisiliesti, tai seseles net nedalyvavo per tepimus. Ateidavo gydytoja, apziuredavo mus ir iseidavo, o mes vienos ramiai sau tepdavomes smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Visoms po 4u.gif ir vaikučiams po 4u.gif . Viską paskaitau, tik neparašau doh.gif

QUOTE(Lince1 @ 2009 06 11, 10:30)
Pavyzdžiui, atopinis dermatitas yra lėtinė odos liga, dažniausiai prasidedanti kūdikystėje, ir ji gali būti alerginė ir nealerginė. Kadangi apie atopinį dermatitą rašoma pakankamai daug, tėveliai, tik pastebėję įtartinus bėrimus ant vaiko kūnelio, kreipiasi į alergologus. Ir visgi praktika rodo, kad tik 10 proc. visų atvejų yra alerginiai. Jeigu šį skaičių tėvai žinotų, manau, kad pirmiausia jie kreiptųsi ne į alergologą, o į dermatologą“, – pabrėžia alergologė. Anot jos, netgi odos niežėjimas ne visada yra alergijos požymis. Jį gali sukelti stresas, įtampa, o jų šiandien tikrai netrūksta

http://www.delfi.lt/...php?id=22577682


Nu vat Grušauskas ir mums aiškino, AD gydymas priklauso ne alergologams, o dermatologams, o alergologai gali gydyti šienligę ir bronchinę astmą. O kad niežėjimas gali atsirasti dėl streso ar įtampos, tai sutinku 100proc., nes man pačiai taip ne kartą buvę.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 13, 15:42)
Sveikutės  smile.gif

Visoms po  4u.gif  ir vaikučiams po  4u.gif . Viską paskaitau, tik neparašau  doh.gif
Nu vat Grušauskas ir mums aiškino, AD gydymas priklauso ne alergologams, o dermatologams, o alergologai gali gydyti šienligę ir bronchinę astmą. O kad niežėjimas gali atsirasti dėl streso ar įtampos, tai sutinku 100proc., nes man pačiai taip ne kartą buvę.

Sveikos.
Va,va.Ir man aiskino,kad AD,tai ne alergija,o odos liga g.gif ir alerginis berimas kitaip atrodo rolleyes.gif tik yra paumejimai ir remisijos,o gali atrodit,kad nuo kazkokio maisto doh.gif Aisku,vaikas gali tureti kazkam alergija,bet cia jau visai kita istorija ax.gif
Atsakyti
Gavau siuntima pas alergologa Antakalni, bet reik paciai skambinti ir tartis.
Gal kas apsvies kokia ten sistema? ar reik pasirinkt pas kuri alergologa (pas kuri geriaiusia?) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliene @ 2009 06 13, 17:59)
Gavau siuntima pas alergologa Antakalni, bet reik paciai skambinti ir tartis. 
Gal kas apsvies kokia ten sistema? ar reik pasirinkt pas kuri alergologa (pas kuri geriaiusia?)  g.gif


Va cia viskas surasyta - http://aivaweb.com/c...h...6&kur=blank
Papildyta:
QUOTE(Adeks @ 2009 06 13, 14:19)
Sveikos.
Va,va.Ir man aiskino,kad AD,tai ne alergija,o odos liga g.gif ir alerginis berimas kitaip atrodo rolleyes.gif tik yra paumejimai ir remisijos,o gali atrodit,kad nuo kazkokio maisto doh.gif Aisku,vaikas gali tureti kazkam alergija,bet cia jau visai kita istorija ax.gif


Jei pasidarot kruvas tyrimu ir nei vienas is ju jokios alergijos jums nefiksuoja, tuomet galbut jums ispuole tas laimingas nealerginio ad atvejis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 13 birželio 2009 - 18:36
QUOTE(ausru @ 2009 06 13, 19:41)
Va cia viskas surasyta - http://aivaweb.com/c...h...6&kur=blank
Papildyta:
Jei pasidarot kruvas tyrimu ir nei vienas is ju jokios alergijos jums nefiksuoja, tuomet galbut jums ispuole tas laimingas nealerginio ad atvejis.


O kaip jei valgom, produktus , kuriems rodo, kad nealergiškas, o paūmėjimai vyksta siaubingi. g.gif O 4 kl. rodo tik kiaušinio baltymui, ir1 kl. pienui, sūriui ir kiaušinio tryniui.

Man atrodo, kad jie patys nesuptanta kas ir kaip, nes vieni vienaip , kiti kitaip pasakoja. Bet , kad AD ne alergija tai tikrai daug gydytojų sakė. Ir man atrodo, kad mūsų atvejis toks, tyrimai į pievas visai rodo. Na dabar dar dūrio mėginį pabandysim.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 13 birželio 2009 - 18:50
O pas mus pablogejimas verysad.gif , atsipalaidavau, prisisveiciau braskiu, kepenu pasteto, dar surio gabaleli suvalgiau .......... Nu zodziu verysad.gif

Tiesa, siandien buvau Naturoj Mundoj pas ta gydytoja kur kazkada minejau - tyriausi Metatronu. Tariausi ir del sunelio alergijos, patare cia tokiu priemoniu isbandyti apie kurias musu temose lyg ir nebuvo kalbeta. Kaip supratau ju siaip pas mus ir nenusipirksi, kai ka net is Japonijos mums uzsakys. Dar pazadejo del musu atvejo skambinti ten kazkokiems profesoriams pasitarti nuo ko reiketu pradeti gydyma. Pakolkas dar nieko konkretaus negaliu parasyti, bet butinai parasysiu kai jau kazka gausim ir isbandysim.


Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 13, 18:45)
O kaip jei valgom, produktus , kuriems rodo, kad nealergiškas, o paūmėjimai vyksta siaubingi.  g.gif  O 4 kl. rodo tik kiaušinio baltymui, ir1 kl. pienui, sūriui ir kiaušinio tryniui.

Man atrodo, kad jie patys nesuptanta kas ir kaip, nes vieni vienaip , kiti kitaip pasakoja. Bet , kad AD ne alergija tai tikrai daug gydytojų sakė. Ir man atrodo, kad mūsų atvejis toks, tyrimai į pievas visai rodo. Na dabar dar dūrio mėginį pabandysim.


Lince, Lietuvoj daromi tyrimai galbut nera labai kokybiski. Snekejau su viena pazistama, kurios giminaite vaziavo i Talina darytis kazkokiu ten super tyrimu. Tai jai nustate net pvz kuriam modifikuoto pomidoro genui ji yra alergiska. Pas mus kazkaip negirdejau, kad iki tokiu smulkmenu gilintusi. Sakiau reikes susizinoti kur ji ten vaziavo.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 13, 18:45)
O kaip jei valgom, produktus , kuriems rodo, kad nealergiškas, o paūmėjimai vyksta siaubingi.  g.gif  O 4 kl. rodo tik kiaušinio baltymui, ir1 kl. pienui, sūriui ir kiaušinio tryniui.

Man atrodo, kad jie patys nesuptanta kas ir kaip, nes vieni vienaip , kiti kitaip pasakoja. Bet , kad AD ne alergija tai tikrai daug gydytojų sakė. Ir man atrodo, kad mūsų atvejis toks, tyrimai į pievas visai rodo. Na dabar dar dūrio mėginį pabandysim.


Kaip mums aiškino Grušauskas - tikroji alergija neišaugama niekada. O AD labai daug kas išauga. O kad pablogėjimai kartais vyksta visai nepriklausomai nuo maisto, tai faktas ir pati tuo ne kartą įsitikinau stebėdama savo vaiką.

QUOTE(ausru @ 2009 06 13, 19:07)
O pas mus pablogejimas  verysad.gif , atsipalaidavau, prisisveiciau braskiu, kepenu pasteto, dar surio gabaleli suvalgiau .......... Nu zodziu  verysad.gif

Tiesa, siandien buvau Naturoj Mundoj pas ta gydytoja kur kazkada minejau - tyriausi Metatronu. Tariausi ir del sunelio alergijos, patare cia tokiu priemoniu isbandyti apie kurias musu temose lyg ir nebuvo kalbeta. Kaip supratau ju siaip pas mus ir nenusipirksi, kai ka net is Japonijos mums uzsakys. Dar pazadejo del musu atvejo skambinti ten kazkokiems profesoriams pasitarti nuo ko reiketu pradeti gydyma. Pakolkas dar nieko konkretaus negaliu parasyti, bet butinai parasysiu kai jau kazka gausim ir isbandysim.
Papildyta:
Lince, Lietuvoj daromi tyrimai galbut nera labai kokybiski. Snekejau su viena pazistama, kurios giminaite vaziavo i Talina darytis kazkokiu ten super tyrimu. Tai jai nustate net pvz kuriam modifikuoto pomidoro genui ji yra alergiska. Pas mus kazkaip negirdejau, kad iki tokiu smulkmenu gilintusi. Sakiau reikes susizinoti kur ji ten vaziavo.


Laikomės, mamka, laikomės 4u.gif . Susiimam ir laikomės 4u.gif

Lauksim žinių iš Japonijos ir iš profesorių bigsmile.gif

Nu tai čia kai išsitirsi tokiais super duper tyrimais, tai nebežinosi nei ką valgyti, nei ką gerti, nei kuo kvėpuoti, nei kuo rengtis doh.gif . Gausi diagnozę - alergiškas gyvenimui lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas.Noriu patarimo,kuriuo galėčiau pasinaudoti apsilankiusi pas savo vaiko gydytoją,kuri vis pamiršta,kad mums ne visi vaistai tinka.Justas pradėjo rytais pakosėt.Bet tai būna tik prabudus.Po to visą dieną ir naktį nieko.kokius vaistus būtų galima duoti 10 mėn.vaikui nuo kosulio?Temperatūros neturi.
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 06 14, 09:31)
Labukas.Noriu patarimo,kuriuo galėčiau pasinaudoti apsilankiusi pas savo vaiko gydytoją,kuri vis pamiršta,kad mums ne visi vaistai tinka.Justas pradėjo rytais pakosėt.Bet tai būna tik prabudus.Po to visą dieną ir naktį nieko.kokius vaistus būtų galima duoti 10 mėn.vaikui nuo kosulio?Temperatūros neturi.

Man atrodo cia labai jam aerozolines inhaliacijos tiktu su fiziologiniu vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 13, 20:41)
Va cia viskas surasyta - http://aivaweb.com/c...h...6&kur=blank
Papildyta:
Jei pasidarot kruvas tyrimu ir nei vienas is ju jokios alergijos jums nefiksuoja, tuomet galbut jums ispuole tas laimingas nealerginio ad atvejis.

Mes nedarem kruvos tyrimu,o tik kraujo nauja tyrima,kuri siunte i Skotija.Parode alergija tik pieno ir kiausinio baltimui.Nieko neduodu ir vistiek beria doh.gif Kiek kartu cia rase,kad visi tyrimai netikslus,kad vaikai dar permazi,tai manau,padaryk sveikam vaikui ta kruva tyrimu(kaip tu rasai)irgi suras kam nors alergija doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti