Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(ausru @ 2009 06 09, 18:18)
Cia ta amweista gelezi uzsisakei, ar ne? Butinai parasyk ar tiks.
Grikiu kosyte tai mes viena valgom, bet butu idomu suzinoti tavaji recepta  ax.gif
Jautiena tai as perku toj IKI kur kitam miesto gale netoli pedagogines. Ten buna ekologiskos jautienos, daugiau nei vienoj IKI tokios nera. Man labiausiai patinka nugarine - ji greit suverda, minkstute,  bet jei nerandu, imu ir kumpi.
O sunelis gal jau siek tiek zvalesnis  smile.gif


Aha,amway.Ryt lekiu pasiimt.Tai reikės dabar belstis į tą iki.
Receptas būtų toks:grikiai ( ne per daugiausia,nes nelabai mėgsta,nors šiandien nemažai buvo ir skaniai sukirto.Gal kad lauke valgėm?);moliūgas,cukinija ir kalakutas.Dariau skystesnę košytę,nes tirštas nelabai mėgsta.
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 06 09, 20:46)
Aha,amway.Ryt lekiu pasiimt.Tai reikės dabar belstis į tą iki.
Receptas būtų toks:grikiai ( ne per daugiausia,nes nelabai mėgsta,nors šiandien nemažai buvo ir skaniai sukirto.Gal kad lauke valgėm?);moliūgas,cukinija ir kalakutas.Dariau skystesnę košytę,nes tirštas nelabai mėgsta.

Kartais zinok nebuna, buna ispirkta. Dekui uz receptuka - reikes isbandyt 4u.gif . O kaip tavo leliukas? Zvalus? Linksmas? Nepastebejai, kad ilgiau miegotu dabar kai mazakraujyste turi?
Atsakyti
Labuks, štai ir mes paaugom, laikas papildomą maistą įvedinėt...Anksčiau nelabai gilinausi kai rašydavot meniu -neaktualu tuo metu buvo...Matyt, teks grįžt paskaitinėt biggrin.gif
Šiandien turėjom strioko, nuėjom atsiimt kraujo tyrimų, sako alergijos nerodo, bet yra kažkokių mononuklearų blink.gif pakartojom tyrimą -viskas tvarkoje. O kol viskas išaiškėjo, tai močiutė su pažįstama laborante pasikalbėjus į ašaras puolė ir mane be reikalo prinervino .Sakau , daugiau niekada mamai nepasakosiu prieš, tik po visko, nes negaliu , per sunku man su savo nerimu susivaldyt, o dar jos pergyvenimus stebėt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 09, 22:20)
Kartais zinok nebuna, buna ispirkta. Dekui uz receptuka - reikes isbandyt  4u.gif . O kaip tavo leliukas? Zvalus? Linksmas? Nepastebejai, kad ilgiau miegotu dabar kai mazakraujyste turi?


Tai kad dar mums nesiskaito ta mažakraujystė.Miega normaliai,su daug prabudimų naktį biggrin.gif .Bėgioja,zirzia...Na nėra vangus.Dabar jau kokia trečia diena bėga ir rėkia - nenenenenenenenenne doh.gif
Atsakyti
Labas mamytės. Norėtume ir mes prisijungti į jūsų gretas, kad ir kaip būtų liūdna verysad.gif (mums keturi mėnesiukai) kovojam su bėrimais jau nuo antro mėnesiuko, kol kas tik didėja verysad.gif truputį apraminom, nes tepėm hormoninį, nes bėrimas buvo labai stiprus, nebuvo pasirinkimo kito verysad.gif truputį buvo apmažinę bėrimą, tačiau jau antra diena vėl daugėja, nors ir tepu tą hormoninį (šiandien jau paskutinė diena) verysad.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

rašau iš pajūrio ax.gif , vakar taip staigiai sugalvojau lotuliukas.gif , susidėjau šmutkes ir atlėkėm, tik jau orelis doh.gif , apsiniaukę, brrrr, nu, bet vis galvoju nors po pušyną pasivaikščiosim ax.gif
Tiesa, nusipirkau Emolium emulsiją kūnui, nežinau ar sutapimas, ar jau odai reikėjo kažko naujo, bet per pora dienų dingo visi bėrimai thumbup.gif , o buvo pabertas nemažai, nes paskutiniu metu braškės, trešnės ėjo į trasą, pastebiu, kad ar duodu ar neduodu vis tiek jis man pabertas daugiau mažiau, tai negi dabar vaikui neduosi uogų vasarą g.gif . Kadangi nesikaso tai labai ir neimu į galvą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meda01: 10 birželio 2009 - 13:46
Pavyzdžiui, atopinis dermatitas yra lėtinė odos liga, dažniausiai prasidedanti kūdikystėje, ir ji gali būti alerginė ir nealerginė. Kadangi apie atopinį dermatitą rašoma pakankamai daug, tėveliai, tik pastebėję įtartinus bėrimus ant vaiko kūnelio, kreipiasi į alergologus. Ir visgi praktika rodo, kad tik 10 proc. visų atvejų yra alerginiai. Jeigu šį skaičių tėvai žinotų, manau, kad pirmiausia jie kreiptųsi ne į alergologą, o į dermatologą“, – pabrėžia alergologė. Anot jos, netgi odos niežėjimas ne visada yra alergijos požymis. Jį gali sukelti stresas, įtampa, o jų šiandien tikrai netrūksta

http://www.delfi.lt/...php?id=22577682
Atsakyti
sveiki visi mirksiukas.gif seniai lankiausi, tai sakau nors pasisveikinsiu ax.gif pirmiausia užjaučiu visus, kuriems prastai 4u.gif o mums kaip kada smile.gif tiesa, apskritai tai atšilus orams pagerėjo, bet nenoriu labai džiaugtis, nes kartais suaktyvėja, atrodo, iš niekur doh.gif o šiaip jau buvau pamiršus, kaip gali atrodyti neišberta odelė bigsmile.gif tiesa, šiandien gavom pavėluotą skiepą, tai žiūrėsim, kaip reaguosim g.gif
Atsakyti
Labas mamytes.
Turejom ir mes beda su AD Bet dabar jau visai visai nedaug beliko. Bet labai gerai tai dar nera.
Rasau, nes mes seniau prausimui naudojom "Linola fett olbad", taciau naudojom neilgai. Ir iki dabar jis pas mane gulejo nenaudojamas. Tai gal kam reiketu? Galiu atiduoti. Galioja iki 2009 12 (200 ml). Tai jeigu kam reikia - parasykite i Az.
mes Vilniuje (Lazdynuose).
Sekmes visoms 4u.gif .

Atsakyti
Olgina, labai dekui uz atsakyma i az 4u.gif . Dziaugiuosi, kad jums ligonine dave naudos smile.gif . Beje, o ka tyrimai parode? Ka ta kakucio kaprograma rodo?
Atsakyti
QUOTE(Ingadi @ 2009 06 12, 15:18)
Labas mamytes.
Turejom ir mes beda su AD Bet dabar jau visai visai nedaug beliko. Bet labai gerai tai dar nera.
Rasau, nes mes seniau  prausimui naudojom "Linola fett olbad", taciau naudojom neilgai. Ir iki dabar jis pas mane gulejo nenaudojamas. Tai gal kam reiketu? Galiu atiduoti. Galioja iki 2009 12 (200 ml). Tai jeigu kam reikia - parasykite i Az.
mes Vilniuje (Lazdynuose).
Sekmes visoms  4u.gif .

o tai kaip nedaug beliko?isaugot? thumbup.gif ar ka daret?kokio amziaus vaikiukas? ar sunkaus laipsnio AD buvo?
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Grizome mes is alergologinio, pakartojome tyrimus. Esame alergiski suriui- 2kl, pienui-3kl, kiausinio baltymui - 3kl, sokoladui - 1/0kl, menkei - 3kl, migdolui - 1kl, kates ir suns epiteliui - 1/0kl, erkems - 1kl.
Isvados tokios: turime baltymine alergija, isskyrus pavardintus produktus galima valgyti viska, tik pvz kokius pomidorus labai mazai, nes jie turi daug histamino ir gali sukelti pseudo alergija.
Visai man ten patiko si karta, Astrauskaite tapo demesingesne ir visai nesistenge pritepti mano maziuke savo tepalais, kai ateidavau i tepykla sake rinkites, mamyte, pati kuo tepsime jusu vaika bigsmile.gif Tai ir tepiau savo smirdanciu tepalu su derva biggrin.gif
Israse mums kompensuojama Neocate Advance. Maciau, kad Mortele prase placiau apie tai. Tiesiog artejant musu pirmajam gimtadieniui Astrauskaite uzpilde prasyma ligoniu kasoms isimties tvarka kompemsuoti mums Neocate ir po metu, nes Aptamil Pepti mums netinka, o alternatyvos nera. Po pusmecio atejo atsakymas is ligoniu kasu, kad kompensuos biggrin.gif greitai dirba musu ligoniu kasos doh.gif Iki tol gereme Aptamil Pepti, nenorejau vaiko visai be misinio palikti.

Ausru, kaip as supratau kaprograma rodo ar gerai maista suvirskina vaikutis.
Papildyta:
Beje, musu naujai perskaiciuotas SCORAD yra 68 balai
Atsakyti