Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

aciu 4u.gif sakykite, o AD nustatyti daroma atskiras tyrimas ar nustatomas jis pagal alergizuojancius produktus? produktai ,kuriupos ragavome ir nuo kuriu zandukai tiesiog uzsidegdavo, paskui odyte net nusilupdavo-morka, kiausinis,zirniai,persikas,kitu esanciu AD nepageidaujamu produktu sarase net nesiryztu duoti ragauti-nevalgome vistienos,manu,jokiu geltonu vaisiu, darzoviu... pastebejau, kad reaguoja i viska, kas turi karotino.. gal tai tik sutapimas g.gif bet kokiu atveju jusu konsultacijos bus naudingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 06 04, 13:06)
,nors tokia teorija labai ginčytina yra, kiek žinau. Burokėliai, uogos beveik visos ir kiti daugiausia, be mėsos, turintys geležies - mum alergizuoja stipriai. Nors jau duodu viską, bet visviena mažais kiekiais, o va mėsą - ji kasdien valgo. Mažutei dar nenorėjau MP mažint, bet kai kraujo tyrimuką padarė ir liepė primaitint, tai jin pas man jau dabar taaaaip visko nori  blink.gif  doh.gif .. šiandien nučiupo blyną ir su servetėle stalo papuošimą prisitraukė ..  doh.gif privalgė karoliukų su blynu iš daaaaaug kiaušinių kaimiškų  doh.gif .. žiūrėsme, kas bus. (jo, bloga aš bloga, kad nesužiūrėjau, bet kartais... jei nesurandu sau laisvos minutės.. tai vakare jau konkreti ragana būnu ..)

Teorijos teorijom, galima ju daug zinoti, bet pirmiausia reikia ziureti vaiko, ar ne? mirksiukas.gif Kai situacija tokia kaip pas mus - jau negaliu daugiau teoriju laikytis. Kadangi negaunam gelezies nei is pieno produktu, nei is kiausiniu, nei is zuvies, nei is vaisiu, belieka mesa. O buvau tikra, kad kol as maitinu ir dar primaitinu - medziagu nepritruks. Pasirodo pritrukom, nes ir as juk nei pieno, nei tt. nevalgau.

O mazoji atrodo auga kovotoja uz savo teises biggrin.gif ? Jeigu iskart neisbere, tai gal ir visai neisbers g.gif

Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 06 04, 13:32)
Mamukai, ar bandete kuri gydyti savo vaikuti tepalu su berzu derva? Man viena mamyte dave toki kremuka, i kuri ieina nemazai tos dervos, tai mums labai jis padejo, visai nakciai niezuli apmalsino, tik kvapas jo doh.gif  doh.gif paskui man visa vakara galva skaudejo ir net pykino. Bijau, kad ta derva gali tureti zalinga poveiki, koki toksini pvz g.gif gal kas nors ka nors apie tai zino. Per google ieskojau, bet jokios aiskios info neradau...

Olgina, man regis toks senas rusiskas tepalas Vysnevskis su berzo derva. Kadangi neseniai jo pasigaminau Azuolyno vaistinej, tai kvapa numanau - baisi smarve doh.gif . Va sitoj vaistinej ir reiketu paklausti apie jo poveiki. Siaip jis skirtas visokiems puliniams, votims, furunkulams, pulingoms zaizdoms gydyti. Bet as gal netepciau vaiko juo vien del to kvapo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kleckas*** @ 2009 06 04, 15:06)
Viena mamukė rekomendavo iš amway geležį.Jos vaikas ir su atopine oda.Sakė nebėrė.Tai užsisakiau ir laukiu.Keršanskienė mums sakė,kad reik atsargiai su foline,nes irgi gali alergizuot.
O koks jūsų hemoglobinas?
Mama arba tėtis bėga priekyje,o kitas iš tėvų laiko jį už rankų ir bėga kartu su juo doh.gif  ( susilenkęs  doh.gif  doh.gif ).Bėgiotų visą dieną.Jam juokas iš pačio to užsiėmimo,o man - iš trepsinčių mažų šleivų kojyčių biggrin.gif ( pasipasakojau ne į temą,labai persiprašau). 4u.gif

Mes ir pas Kersanskiene buvom, patare isbandyt ta foline, sako buna, kad nuo jos beria, bet retai.
Del amweiskos gelezies tai idomu, gal ir verta isbandyti g.gif. As gi viena pirmuju platintoju Amway produkcijos LT buvus biggrin.gif .
Koks musu hemoglobinas neatsimenu, susimakalavo tie visi skaiciai galvoj kur eritrocitai, kur leukocitai, kur hemoglobinas doh.gif . Tik zinau, kad I laipsnio mazakraujyste.
O jus ten neblogo sporto turit biggrin.gif , musu irgi toks neuzilgo laukia, nes jau atsistoti ismoko.
Papildyta:
Dievazi, galeciau prisiekti, kad maciau kazkurios klausima ar musu juodieji serbentai neberia g.gif . Nu kur jis dingo? Vaidenasi jau turbut lotuliukas.gif

Siandien daviau antra karta - tfu tfu tfu lyg ir neberia unsure.gif . Baisu net istarti garsiai unsure.gif , nes cia tos alergijos labai jau inoringos. Bet as juos pertrinu per toki tanku sieteli, nes kazkur skaiciau, kad alergizuoja seklytes.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 21:35)
Dievazi, galeciau prisiekti, kad maciau kazkurios klausima ar musu juodieji serbentai neberia  g.gif . Nu kur jis dingo? Vaidenasi jau turbut  lotuliukas.gif

Siandien daviau antra karta - tfu tfu tfu lyg ir neberia  unsure.gif . Baisu net istarti garsiai  unsure.gif , nes cia tos alergijos labai jau inoringos. Bet as juos pertrinu per toki tanku sieteli, nes kazkur skaiciau, kad alergizuoja seklytes.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nesivaidena,viskas čia su tavim gerai mirksiukas.gif Aš klausiau,bet paskui perskaičiau,kad tik šiandien davei,tai ir ištryniau biggrin.gif
Bet ir pastabumas ir galva pas tave bigsmile.gif

Tai ne šiandien pirmą kartą davei,taip išeina biggrin.gif ,nu čia jau aš visai susimakalavau lotuliukas.gif
Tikėkimės,kad tinka jie jums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 03, 11:16)
O dabar štai ką 'pasigirsiu': atsipalaidavau blush2.gif galėčiau ir nesigirt, bet gal atsiras protinga mam , kuriai užteks mano klaidą perskaityt ir ji to nedarys.



aš ir prieš pora dienų atsipalaidavau blush2.gif , buvau beveik užraukus pieno prod. vartojimą ir vėl prisivalgiau sriuba pieniška, sausi pusryčiai su pienu, bandelė su pienu, sūris ir kąąą mažoji išberta doh.gif

QUOTE(Ania.ks @ 2009 06 03, 22:10)
Dermatologas pasiūlė  kremu tepti Emolium (


žiūriu gerą reklamą čia gydytojams su seminarais Emolium pavarė biggrin.gif dabar visiems kiša biggrin.gif


QUOTE(ausru @ 2009 06 03, 23:04)
turiu itarima, kad ten mes ne kedru alieju, o pilstuka atsiprasant nusipirkom.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif ui gerai nuskambėjo

QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 08:42)
Mamos, cia biski ne i tema, bet kad jus zinotumet kokia isigijau keptuve! 


kiek kaštavo? aš tai be kiaušų orkaitėj kepdavau ant kepimo popieriaus, visai gerai gaudavos ax.gif


QUOTE(Otaip @ 2009 06 04, 09:15)
lawandadoh.gif  blink.gif  - KAIP TU VISKĄ SPĖJI????? Ir dar daržas ..nugis kad ir nelabai toli nuo Vln.,ir dar super vietos ten, bet kur randi jėgų viską apibėgt?
mano dičkę sualergizavo puiklapių aliejus.. ojojoj kaip


Otaip nežinau blush2.gif , kartais puolu į paniką, nusižliumbiu, prakeikiu gyvenimą ale apsiraminu ir vėl gyvenu viltimi, kad kai Laurita pradės bėgiot, palengvės man smile.gif

pastebėjau, kad puiklapius kai patepu vaikams vieną kartą nuima raudonumą, pašutimą, bet kai tepu ištisai jau alergizuoja unsure.gif aš su juo sau raukšles apie akis tepu, bet velnias pirmą kart kai patepiau prie pat akių, kaip graužt pradėjo doh.gif dabar jau netepu prie pat, pasimokiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 06 05, 09:19)

žiūriu gerą reklamą čia gydytojams su seminarais Emolium pavarė  biggrin.gif dabar visiems kiša biggrin.gif



bet įdomu, gal kas bandė jau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 05, 08:59)
bet įdomu, gal kas bandė jau? g.gif

Man atrodo Lince1 bandė,jei ko nemaišau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 05, 10:44)
Man atrodo Lince1 bandė,jei ko nemaišau g.gif

Lauksim vertinimų ax.gif
Aš irgi išprašiau vaistinėj mėginukų, bet neskubu vien dėl smalsumo išnaudot.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 21:35)

Olgina, man regis toks senas rusiskas tepalas Vysnevskis su berzo derva. Kadangi neseniai jo pasigaminau Azuolyno vaistinej, tai kvapa numanau - baisi smarve doh.gif . Va sitoj vaistinej ir reiketu paklausti apie jo poveiki. Siaip jis skirtas visokiems puliniams, votims, furunkulams, pulingoms zaizdoms gydyti. Bet as gal netepciau vaiko juo vien del to kvapo  unsure.gif


vat butent toks kvapas kaip Vishnevskio doh.gif reikes ten pasiteirauti del salutinio poveikio
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 05, 09:59)
bet įdomu, gal kas bandė jau? g.gif

Mums kaip tik išraše Emolium recessijos metu ,naudojam antra menesi.Mums jis tiko,oda dreikina gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 06 05, 08:51)
vat butent toks kvapas kaip Vishnevskio doh.gif reikes ten pasiteirauti del salutinio poveikio


"Iš beržo medienos pagamintas degutas naudojamas Vyšnevskio tapalo gamyboje. Šiuo tepalu gydomos paprastos ir ilgai negyjančios trofilės žaizdos." - http://www.patiekala...nas/berzas/190/

Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2009 06 05, 07:19)
kiek kaštavo? aš tai be kiaušų orkaitėj kepdavau ant kepimo popieriaus, visai gerai gaudavos  ax.gif


Va sitam puslapy ir kainos yra mirksiukas.gif . Yra keturios serijos situ keptuviu, as is Diamond's Best serijos pirkau.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 05, 08:59)
bet įdomu, gal kas bandė jau? g.gif

mes tepam dabar, sunaudojom megineli todel nupirkau ., pas mus specialusis kremas. Dabar veiduka tik situ kremu tepu, ( elidel jau netepu-nepadejo ), tai veidukas pagrazejo.Mano oda irgi sausoka , pleiskanuoja tai ir as sau tepu, kolkas patinka- ziuresim kaip toliau bus.
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 05, 09:44)
Man atrodo Lince1 bandė,jei ko nemaišau g.gif


TAip, turiu specialų kremą ir losjoną. Mums dabar pablogėjimas, tai net nžn, bet kai ištepu rėkia visada, man atrodo, kad jam griaužia jie. Mums dabar niekas nepadeda. schmoll.gif
Užsiregitravau į Antakalnio alergologinį 06.30 pas Černiauską, ar buvot kuri? Niekur neradau jokios informacijos apie ten dirbančius gydytojus, tai kur registravo, ten ir ėmiau.GAl bandysim dūrio mėginius, nes jau nebežinau ką daryt.
Sakaičiau, kad alergiškiems vaiaks dažnaiusiai būna geras kraujas, o čia matau jau kelios mamos dejuoja, kad blogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 05 birželio 2009 - 11:28