Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

Labukas 4u.gif

kadangi ryt paryciais isskrendam, tai turbut savaite nebeprisijungsiu... linkiu jokiu AD pablogejimu nono.gif

o del maisteliu meniu, tai galiu tik papildyti, kad pvz.:
batata duodu su kalakutu (tik du komponentai)
moliuga maisau su kaliarope
bulve su kaliarope ir spinatais (pastaruosius perku ukininku turgeli labai sviezius, ir ar tik jie hemoglobino nekelia g.gif )
bandziau kiaulienos ispjova - tiko

dar pamasciau, kad galima butu pabandyti duoti pankolio, bet kad paskutiniu metu akis neuzkliuvo g.gif
taip pat galima butu galvoti apie pora, svoguna...

kadangi kruopu nevalgo visiskai, tai darzoves valgo 3 kartus, ryte ir vakare tas pacias, o pietums kitokias su mesa...

tiesa, pas maziuka atsinaujino pulinukas pazastyje verysad.gif itaria net cista, kuria uzgydzius uzdegima, teks turbut operuoti, bet cia po atostogu, labai prasau laikyti kumstukus, kad kelioneje nebutu jokiu extrem'u aciuks.gif

na turbut tiek brangiosios 4u.gif
Atsakyti
Mortele - geros kelionės, puikios nuotaikos ir nepamirštamų įspūdžių. Laikysim visus, kiek tik turim kumščius ir kumštukus , kad Jums sektusi 4u.gif
Atsakyti
Taip, Mortele, gero jums vejo smile.gif . Grizkit su pilnu maisu ispudziu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 04 birželio 2009 - 12:43
Mortele, ramių ir šiltų atostogų ax.gif mirksiukas.gif vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 06 04, 10:45)
Aš mėsą dičkei duodu kasdien,o mažutei rečiau kiek. Bet planuoju padažnint,nes hemoglobinas irgi mažas. Kažkaip "mano tikėjimu" viskas čia o.k.


O pas mus tai ne viskas gerai unsure.gif . Pries kelis menesius sunelis svere jau 9 kg, o dabar tik 8 kg ir 300g. Paskutiniu metu buvo pasidares labai irzlus, apatiskas, mieguistas. Pastebejau, kad i lauka iseinam, o jis guli ir niekuo nesidomi, nors seniau tiesiog is vezimuko lipdavo kaip viskas idomu buvo. Pasirodo, kad cia ta mazakraujyste kalta. Pas mus tai ne tik hemoglobino mazai, bet ir eritrocitu. Gydytoja sako, kad ad serganciu vaiku nuolat nezmoniskais tempais atsinaujinanti oda reikalauja dideliu gelezies atsargu, o kadangi mes daug ko nevalgom, tai ir pritrukom.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 13:56)
O pas mus tai ne viskas gerai  unsure.gif . Pries kelis menesius sunelis svere jau 9 kg, o dabar tik 8 kg ir 300g. Paskutiniu metu buvo pasidares labai irzlus, apatiskas, mieguistas. Pastebejau, kad i lauka iseinam, o jis guli ir niekuo nesidomi, nors seniau tiesiog is vezimuko lipdavo kaip viskas idomu buvo. Pasirodo, kad cia ta mazakraujyste kalta. Pas mus tai ne tik hemoglobino mazai, bet ir eritrocitu. Gydytoja sako, kad ad serganciu vaiku nuolat nezmoniskais tempais atsinaujinanti oda reikalauja dideliu gelezies atsargu, o kadangi mes daug ko nevalgom, tai ir pritrukom.

unsure.gif aišku. Tai jau tikrai nelabai gerai čia.
nea, aš čia "viskas gerai" sakydama, turėjau omeny, kad mėsą kasdien duot vaikui - man normalu. Matau, kad jai tinka, suvirškina gerai, net vakare pavalgius - tai ir duodu,nors tokia teorija labai ginčytina yra, kiek žinau. Burokėliai, uogos beveik visos ir kiti daugiausia, be mėsos, turintys geležies - mum alergizuoja stipriai. Nors jau duodu viską, bet visviena mažais kiekiais, o va mėsą - ji kasdien valgo. Mažutei dar nenorėjau MP mažint, bet kai kraujo tyrimuką padarė ir liepė primaitint, tai jin pas man jau dabar taaaaip visko nori blink.gif doh.gif .. šiandien nučiupo blyną ir su servetėle stalo papuošimą prisitraukė .. doh.gif privalgė karoliukų su blynu iš daaaaaug kiaušinių kaimiškų doh.gif .. žiūrėsme, kas bus. (jo, bloga aš bloga, kad nesužiūrėjau, bet kartais... jei nesurandu sau laisvos minutės.. tai vakare jau konkreti ragana būnu ..)
Atsakyti
Sveikos, mamytes, seniai berasiau smile.gif
Mortelei gero vejo ir puikiu ispudziu 4u.gif
Visiem pablogejusiems vaikuciams daug 4u.gif 4u.gif
Pas mus ta pati situacija, kasomes, isbertos, dziaugiuosi bent tuo, kad neblogeja.
Mamukai, ar bandete kuri gydyti savo vaikuti tepalu su berzu derva? Man viena mamyte dave toki kremuka, i kuri ieina nemazai tos dervos, tai mums labai jis padejo, visai nakciai niezuli apmalsino, tik kvapas jo doh.gif doh.gif paskui man visa vakara galva skaudejo ir net pykino. Bijau, kad ta derva gali tureti zalinga poveiki, koki toksini pvz g.gif gal kas nors ka nors apie tai zino. Per google ieskojau, bet jokios aiskios info neradau...
Atsakyti
Sveiki,ir mes prisijungem prie jūsų temeles.Dermatologas padare išvada 100% atopine oda verysad.gif Norečiau jūsu paklausti kas daret laboratorini(kraujo)tyrima alergenam mišrioms medžiagoms nustatyti.Ar padejo jums tas tyrimas(ar buvo pagerejimas kaip iš raciono pašalinot tos produktus)?,kokio tikslumo nustato alergenus?Mums dabar 1,8metukai
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 10:02)
Keckas, kaip sekasi hemoglobina kelt?


Taip ir sekasi biggrin.gif .Nuo feroglobino lyg ir išbėrė.Sakau lyg ir,nes jau prieš tai nuo banano pradėjo bert.Tai abu nutraukiau,ir nuo pilvo bėrimai pasišalino.Jau du kartus daviau bulvę-triušį-burokėlius.Valgė skaniai.Mėsą valgom kasdien.Viena mamukė rekomendavo iš amway geležį.Jos vaikas ir su atopine oda.Sakė nebėrė.Tai užsisakiau ir laukiu.Keršanskienė mums sakė,kad reik atsargiai su foline,nes irgi gali alergizuot.O dėl mažakraujystės irgi minėjo,kad tai visų alergiškų vaikučių bėda.
O koks jūsų hemoglobinas?
Pakolkas maniškis apatiškumu nepasižymi.Šiuo metu įdomiausias užsiėmimas žaisti gauduką biggrin.gif .Mama arba tėtis bėga priekyje,o kitas iš tėvų laiko jį už rankų ir bėga kartu su juo doh.gif ( susilenkęs doh.gif doh.gif ).Bėgiotų visą dieną.Jam juokas iš pačio to užsiėmimo,o man - iš trepsinčių mažų šleivų kojyčių biggrin.gif ( pasipasakojau ne į temą,labai persiprašau). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 03, 23:04)
Laiskriste, turiu itarima, kad ten mes ne kedru alieju, o pilstuka atsiprasant nusipirkom. Parasiau laiska i www.megre.ru , kai ka issiaiskinau  g.gif . Zinai, as kaip visada - knisu giliau nei visi  biggrin.gif

thumbup.gif tai ir knisk-mums čia visoms tavo knisimas labai praverčia mirksiukas.gif

Mortele geros kelionės ir dar geresnių atostogų 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(kleckas*** @ 2009 06 04, 16:06)
Pakolkas maniškis apatiškumu nepasižymi.Šiuo metu įdomiausias užsiėmimas žaisti gauduką biggrin.gif .Mama arba tėtis bėga priekyje,o kitas iš tėvų laiko jį už rankų ir bėga kartu su juo doh.gif  ( susilenkęs   doh.gif  doh.gif ).Bėgiotų visą dieną.Jam juokas iš pačio to užsiėmimo,o man - iš trepsinčių mažų šleivų kojyčių biggrin.gif ( pasipasakojau ne į temą,labai persiprašau). 4u.gif

Viskas čia į temą mirksiukas.gif mes ir taip lakstydavom,o jau nugarą po to kaip skaudėdavo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 04 birželio 2009 - 15:22
laba diena visiems 4u.gif
norejau paklausti jusu nuomones, mamytes,turincios AD negaluojancius vaikiukus ax.gif nuo to laiko kai pradejau savo sunuti primaitinti, pastebejau, kad raudonuoja zandukai praktiskai nuo visu produktu kurie nerekomenduojami AD turintiems vaikuciams, o praejusia savaite pabere smulkiais spuogiukais krutine, nugaryte kai paragavome grikiu ir makaronu unsure.gif musu daktaras nemato AD, skiria siuntima i ligonine tirtis del alergiju.... tikslaiu pati issiprasiau...tai kaip suprasti, mes turime ta AD ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 06 04, 17:10)
laba diena visiems 4u.gif
norejau paklausti jusu nuomones, mamytes,turincios AD negaluojancius vaikiukus ax.gif nuo to laiko kai pradejau savo sunuti primaitinti, pastebejau, kad raudonuoja zandukai praktiskai nuo visu produktu kurie nerekomenduojami AD turintiems vaikuciams, o praejusia savaite pabere smulkiais spuogiukais krutine, nugaryte kai paragavome grikiu ir makaronu unsure.gif  musu daktaras nemato AD, skiria siuntima i ligonine tirtis del alergiju.... tikslaiu pati issiprasiau...tai kaip suprasti, mes turime ta AD ar ne g.gif

4u.gif
sunku pasakyt nežinant visų aplinkybių.Neaišku kiek iš nerekomenduojamų produktųjau ragavot, kokius, nes tai juk buvo ne vien tik kvietiniai makaronai ir grikiai? Aš, iš to, ką perskaičiau ir kaip supratau,tai rinkčiausi tyrimosi variantą. Sužinosit kam reakcija yra arba nėra,nes,nors tokiam amžiui ir ne per labiausiai tikslūs, bet gal tai jum kokia stipri reakcija įkvepiamiem alergenam, ar kontaktinis dermatitas -stiprią reakciją tai jau parodyt turėtų.Nebūtinai nuo šio maisto, ką pastebėjot, gali būt bėrimai - kartais tai krūva sutapimų gali būt rolleyes.gif . 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kleckas*** @ 2009 06 04, 16:06)
Taip ir sekasi biggrin.gif .Nuo feroglobino lyg ir išbėrė.Sakau lyg ir,nes jau prieš tai nuo banano pradėjo bert.Tai abu nutraukiau,ir nuo pilvo bėrimai pasišalino.Jau du kartus daviau bulvę-triušį-burokėlius.Valgė skaniai.Mėsą valgom kasdien.Viena mamukė rekomendavo iš amway geležį.Jos vaikas ir su atopine oda.Sakė nebėrė.Tai užsisakiau ir laukiu.Keršanskienė mums sakė,kad reik atsargiai su foline,nes irgi gali alergizuot.O dėl mažakraujystės irgi minėjo,kad tai visų alergiškų vaikučių bėda.


4u.gif bus labai įdomu dėl tos Amway geležies - aš iš jų vitaminus kai kuriuos perku, tinka+patinka.Geležies nebandžiau rolleyes.gif - gal reiks ir mum tada ax.gif .
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 06 04, 14:32)

Pas mus ta pati situacija, kasomes, isbertos, dziaugiuosi bent tuo, kad neblogeja.
Mamukai, ar bandete kuri gydyti savo vaikuti tepalu su berzu derva? Man viena mamyte dave toki kremuka, i kuri ieina nemazai tos dervos, tai mums labai jis padejo, visai nakciai niezuli apmalsino, tik kvapas jo doh.gif  doh.gif paskui man visa vakara galva skaudejo ir net pykino. Bijau, kad ta derva gali tureti zalinga poveiki, koki toksini pvz g.gif gal kas nors ka nors apie tai zino. Per google ieskojau, bet jokios aiskios info neradau...

4u.gif . kažkada apie tai temoj buvo kalbėta, bet vat nepamenu, ar tada kuri iš mamų reliai naudojo su derva produktus g.gif , kad minėjo, jog geri, tai - jo .
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 06 04, 11:53)
tiesa, pas maziuka atsinaujino pulinukas pazastyje  verysad.gif itaria net cista, kuria uzgydzius uzdegima, teks turbut operuoti, bet cia po atostogu, labai prasau laikyti kumstukus, kad kelioneje nebutu jokiu extrem'u  aciuks.gif


unsure.gif .. vajej. Laikykitės 4u.gif . Lengvos ir gražios kelionės 4u.gif
Atsakyti