Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

oj nūstate ir mums AD. Dar kai dukra buvo maža berdavo nuo kiaušiniu, vėliau nuo šokolado, bet greitai praeidavo, o dabar jau puse metu niekaip išgydyti negalim.Ir essex, cuti baze , bepanten , boro plius nepadeda. Išrašė fucidin H kažkiek pagerėjo, bet kai tik sužinojau kad hormoninis nutraukiau tepimą. Dabar tepiam Elitel., kai nutraukiam tepimą vėl tas pats. Dermatologas pasiūlė kremu tepti Emolium (sake viskas praeis nuo Epitelio), tai dabar pas alergologą varysim po 2 sav, žiūrėsim ką pasakys. Dietos laikomės, net neįsivaizduoju nuo ko gali berti.
Atsakyti
QUOTE(Ania.ks @ 2009 06 03, 21:10)
Ir essex, cuti baze , bepanten , boro plius nepadeda. Išrašė fucidin H kažkiek pagerėjo, bet kai tik sužinojau kad hormoninis nutraukiau tepimą. Dabar tepiam Elitel., kai nutraukiam tepimą vėl tas pats. Dermatologas pasiūlė  kremu tepti Emolium (sake viskas praeis nuo Epitelio),

Bet tai kaip daktarai tuos pacius sintetinius emolientus ir hormoninius iprate kisti doh.gif . Nesuprantu kaip cia jie tokiais laikais gyvendami niekuo nesidomi, neiesko naturaliu priemoniu, kurias galetu savo pacientams pasiulyti g.gif . Mes pries kelias dienas vienai cia tokiai musu gerbiamai gydytojai pasakem, kad tepam taukmedzio sviestu, tai net akis pastate - niekada apie toki negirdejusi
hihihi.gif . Tai apie puiklapius ir kpangnanus jau nutylejau, ka jau ten irnesakyk.gif, jei nei taukmedzio nezino.
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 06 03, 21:43)
Jei vaikas alergiškas, tai užtenka ir trupinio, kad sureaguotų organizmas, čia mum gyd. taip sakė ax.gif

Dėkui, žinosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 02, 15:22)
Tai va su tom natūraliom priemonėm reik atsargiai,ne visiems jos tinka,o jei dar ir tinka ne būtinai padeda ax.gif
Daugiau naktį nebandysi naujovių smile.gif


Laiskriste, turiu itarima, kad ten mes ne kedru alieju, o pilstuka atsiprasant nusipirkom. Parasiau laiska i www.megre.ru , kai ka issiaiskinau g.gif . Zinai, as kaip visada - knisu giliau nei visi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Meda01 @ 2009 06 03, 19:43)
Jei vaikas alergiškas, tai užtenka ir trupinio, kad sureaguotų organizmas, čia mum gyd. taip sakė ax.gif


drinks_cheers.gif
Kita karta is viso vien tik kvapo gali uztekti - pvz zuvies.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 00:04)

Kita karta is viso vien tik kvapo gali uztekti - pvz zuvies.

mano draugei taip buvo mirksiukas.gif
grįžo tėvas iš žvejybos, rankas nusiplovė, bendru rankšluosčiu nusišluostė, to ir užteko
Atsakyti
Mamos, cia biski ne i tema, bet kad jus zinotumet kokia isigijau keptuve! assa.gif Ne keptuve, o seimininkes svajone! wub.gif WOLL firmos - va cia aprasytos. Man apie jas buvo pasakoje, nu bet kad sitaip puikiai kepa, kad taip niekas nekimba prie dugno - netikejau! Jau puse metu seile varvinau, kaip bulviniu blynu norejau - pabandyk issikepti be kiausiniu, kad gudras - kimba prie dugno, verciant issyra doh.gif . O vakar savo naujojoj keptuvej tokius grazucius issikepiau wub.gif , be jokiu kiausiniu! assa.gif
Atsakyti
4u.gif
4u.gif lawanda - doh.gif blink.gif - KAIP TU VISKĄ SPĖJI????? Ir dar daržas ..nugis kad ir nelabai toli nuo Vln.,ir dar super vietos ten, bet kur randi jėgų viską apibėgt? .. doh.gif aš visiška tinginė jaučiuos, kai tavo postus paskaitau doh.gif


mano dičkę sualergizavo puiklapių aliejus.. ojojoj kaip blink.gif , gerai, kad tik riešiukus patepus buvau.
Mažei jis laaabai liuks užpakaliukui thumbup.gif .
manau tas pats ir su kedrų aliejum čia gavos - nes mum ir "fuflo" kedrų aliejus (daug pigesnis), ne iš jokios anastasijos puikiai tinka,nuima niežulį ax.gif

dėl blynų - cool.gif su kiaušiniais aš jų nekepu ir su paprasta keptuve - man visad bulvinis blynas - tai tarkuota bulvė ir druska tongue.gif - mirksiukas.gif gal nuo bulvės veislės priklauso, krakmolingumo ir pan. biggrin.gif , nors keptuves ir puodus pati jau susipirkineju geresnius,bet tai daugiau dėl "kepimas be riebalų" ir braižymosi dalykų.
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 06 04, 08:15)
mano dičkę sualergizavo puiklapių aliejus.. ojojoj kaip  blink.gif , gerai, kad tik riešiukus patepus buvau.
Mažei jis laaabai liuks užpakaliukui  thumbup.gif .
manau tas pats ir su kedrų aliejum čia gavos - nes mum ir "fuflo" kedrų aliejus (daug pigesnis), ne iš jokios anastasijos puikiai tinka,nuima niežulį  ax.gif

dėl blynų -  cool.gif  su kiaušiniais aš jų nekepu ir su paprasta keptuve - man visad bulvinis blynas - tai tarkuota  bulvė ir druska  tongue.gif  -  mirksiukas.gif  gal nuo bulvės veislės priklauso, krakmolingumo ir pan. biggrin.gif , nors keptuves ir puodus pati jau susipirkineju geresnius,bet tai daugiau dėl "kepimas be riebalų" ir braižymosi dalykų.


Otaip, neseniai ant saves puiklapiu alieju isbandziau ir atradau idomu dalyka: pas mane po nestumo ad ant riesu susimete, tai pasitepiau puiklapiais - is pradziu uzraudo ir toks niezulys uzejo doh.gif , bet po kurio laiko nublysko ir tos vietos beveik uzgijo. Prisimenu kaip man mama vaikystej sakydavo, kai nusibalnodavau kelius hihihi.gif, kad kai pradeda gyti, labai niezti. Tai as dabar galvoju, kaip cia musu atveju atskirti kada alergine reakcija, o kada tas gijimo niezulys g.gif ? Jeigu isberia, tai jau tikrai alergine reakcija, o jeigu tik uzrausta ir kasosi, tai kaip tada zinot? Vat ir su kedru aliejum - musu neisbere, tik nezmoniskas niezulys uzejo, o kadangi maniskis jau labai isijautrines ir negali to niezulio pakesti, tai kai smarkiau uzniezti, jis ima visa gerkle klykti. Kas ten zino, gal sakau gijimo procesas buvo prasidejes g.gif ?
Yra ir kitas "bet" - nesu tikra ar ten tikrai kedru aliejus. Parasiau i www.megre.ru, gavau atsakyma ir abejoniu sukele kaina, kuria pas mus LT ta kedru alieju pardavineja.

O del blynu biggrin.gif , tai tau su teflonine keptuve iseina issikepti ar su ta rusiska, kur nuo senu laiku? Tos rusiskos gaila neturiu, teflonines visas ismeciau kaip absoliutu blogi, o su zepterine dvieju dalyku niekaip neissikepsi - zuvies ir bulviniu blynu. Tai dabar jauciuosi atradusi tikrai gera keptuve kainos ir kokybes santykio atzvilgiu.
Nu bet sorry, kad as cia apie keptuves blush2.gif, gal niekam daugiau neaktualu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 04 birželio 2009 - 09:55
QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 10:51)
Otaip, neseniai ant saves puiklapiu alieju isbandziau ir atradau idomu dalyka: ...............

Yra ir kitas "bet" - nesu tikra ar ten tikrai kedru aliejus. Parasiau i www.megre.ru, gavau atsakyma ir abejoniu sukele kaina, kuria pas mus LT ta kedru alieju pardavineja.

- drinks_cheers.gif sutinku, ir aš taip pamaniau, bet negi paliksi vaiką klykiantį.. nuploviau ir aš tuoj pat - nes jau nebesikasė, o drąskės doh.gif

- na, kaina tai jo lotuliukas.gif , kaip TS iš antrų rankų, bent jau mano nuomone - nes užsienyje jis nėr tokios jau aukso vertės rolleyes.gif , kiek domėjausi. O gal tavo žiniomis atvirkščiai? kaipminėjau, perku ir moku už 100 ml apie 30 Lt - patenkinta labai esu.Pigesnio tai gal prisibijočiau, bet tokia kaina gan protinga atrodo, kaip kad LT pirkt, kur neaišku dažnai už ką moki lotuliukas.gif
QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 10:51)
O del blynu  biggrin.gif , tai tau su teflonine keptuve iseina issikepti ar su ta rusiska, kur nuo senu laiku? Tos rusiskos tai gaila neturiu, teflonines visas ismeciau kaip absoliutu blogi, o su zepterine dvieju dalyku niekaip neissikepsi - zuvies ir bulviniu blynu. Tai dabar jauciuosi atradusi tikrai gera keptuve kainos ir kokybes santykiu.
Nu bet sorry, kad as cia apie keptuves  blush2.gif, gal niekam daugiau neaktualu.

nea.. tos "carinės" deja neturiu, bet matyt tokią ir pirksiu rolleyes.gif . Paprastoj skarbonkėj kepu, bet su aliejum (taip jau gerai inpilt tenka doh.gif ) - ale man nesubyra blynai schmoll.gif . reiks mest akį ir į tavo parekomenduotą - nes kažkaip tik ties špižinėm apsistojus buvau (vis "geros" kainos laukiu biggrin.gif ).
Atsakyti
Keckas, kaip sekasi hemoglobina kelt? Mums irgi mazakraujyste pasirodo, pasidariau pakartotinus tyrimus privacioj klinikoj ir paaiskejo, kad I laipsnio. Mums israse foline rugsti miltukais (reikes gamint), nes sake niekas taip eritrocitu nepakelia, kaip foline. Mesos, aisku, liepe jau kiekviena diena duoti ir siaip ieskoti produktu, kurie daug gelezies turi ir musu nealergizuotu. Tai as pas save saldikly juoduju serbentu radau, pertryniau per sieteli, vakar du saukstus suniamniojo - lyg ir neisbere. Sako, juodieji labai greitai gelezi atstato, tai meldziuosi, kad ir toliau jie musu nealergizuotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 04 birželio 2009 - 10:04
Mortele, o kur islekiat? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 06 04, 10:02)
Keckas, kaip sekasi hemoglobina kelt?

Norejau parasyti Kleckas, sooorry blush2.gif
Atsakyti
Aš mėsą dičkei duodu kasdien,o mažutei rečiau kiek. Bet planuoju padažnint,nes hemoglobinas irgi mažas. Kažkaip "mano tikėjimu" viskas čia o.k.
Atsakyti