Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

ausru - negaliu išsiųsti Jums AŽ - turbūt pilna dėžutė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 02 birželio 2009 - 14:45
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 02, 14:13)
Maniškiui vėl rankos išbertos,puolė dieną draskytis,tai aš greit kedro riešutų aliejum patepiau,tai aprimo lygtais.

Pamirsau musu patirti su kedru aliejum papasakot doh.gif . Pries kelias dienas nusipirkom ir mes kedru oliejaus biggrin.gif , suplojom 45 Lt uz mazulyti butelaiti - cia to "anastasinio", "vaisto nuo visu ligu". Pasidejau i lentyna, galvoju prie progos uzejus niezuliui isbandysim. Sekmadienio nakti prabudo mano mazius valgyt, ir vis rankute pasikaso laikas nuo laiko - tai galvoju jau proga - bandau. Sutepiau negailedama, ne tik isbertas vietas, bet vos ne visa kuna........ir prasidejo PRAGARAS! Kad ims vaikas draskytis ir klykti! Klyke visa valanda, o galiausiai jau vos ne zviege! Per ta laika, nors ir prilaikomas, susilupo iki krauju visas. Nuo to riksmo sukilo visi kaimynai, eme i radiatorius belsti blink.gif. Mes su vyru vos nuo proto nenusokom! Puolem leist vandeni i vonele ir kisom trynem trynem, kol ta olieju nutrynem. Sutepem po to ts, vaikas rimo, nurimo. Va taip mes isbandem alieju nuo niezulio blink.gif
Papildyta:
QUOTE(dautan @ 2009 06 02, 14:44)
ausru - negaliu išsiųsti Jums AŽ - turbūt pilna dėžutė unsure.gif

Ups, tuoj prasitrinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 02, 14:43)
O kiek to ketotifeno jūs geriat? Jis taip ir vadinasi? ax.gif

Taip ir vadinasi, bet jo sunku rasti, ne visose vaistinese buna. Mes Litfarmos vaistinej perkam.

Mums paskyre po puse tabl. ryte ir vakare, bet as kaip visada savo nuoziura duodu. Pradejau nuo ketvircio tabletukes vakarais, po to perejau prie ketvircio du kartus dienoje, po kurio laiko emiau duoti 1/4 ryte ir puse tabl. vakare, galiausiai jau daviau po puse du kartus dienoje. Taip pagirdziau kuri laika, pagerejo, ir vel palaipsniui mazinau, kol daejau iki 1/4 viena karta dienoje ir visai nutraukiau. Padarem pertrauka ir kai pablogejo vel pradejau duoti 1/4 vakare, pries nakti, kad ramiau miegotu.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 02, 16:09)
Taip ir vadinasi, bet jo sunku rasti, ne visose vaistinese buna. Mes Litfarmos vaistinej perkam.

Mums paskyre po puse tabl. ryte ir vakare, bet as kaip visada savo nuoziura duodu. Pradejau nuo ketvircio tabletukes vakarais, po to perejau prie ketvircio du kartus dienoje, po kurio laiko emiau duoti 1/4 ryte ir puse tabl. vakare, galiausiai jau daviau po puse du kartus dienoje. Taip pagirdziau kuri laika, pagerejo, ir vel palaipsniui mazinau, kol daejau iki 1/4 viena karta dienoje ir visai nutraukiau. Padarem pertrauka ir kai pablogejo vel pradejau duoti 1/4 vakare, pries nakti, kad ramiau miegotu.

Aišku,supratau,ačiū 4u.gif

Tai va su tom natūraliom priemonėm reik atsargiai,ne visiems jos tinka,o jei dar ir tinka ne būtinai padeda ax.gif
Daugiau naktį nebandysi naujovių smile.gif

Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2009 06 02, 09:55)
GAl yra nestukiu, kuriom per nestuma AD ypac suaktyvejo????O kaip vaikeliui atsiliepe?



Esu esu smile.gif . As vaikystej ad turejau, nuo paauglystes buvo praktiskai isnyke, o nestumo metu vel islindo. Po nestumo dar daugiau, ypac ant ranku riesu, bet kad as save taip draskyciau, tai g.gif . Niezti - aisku, jeigu kasyciausi, tai galeciau, iki kol oda nusilups, bet kadangi zmogus vistik suauges, tai pasikasai mazumele, pasitepi kuom nors, pakenti dantis sukandus ir praeina. Tikiuosi, kad kai baigsiu maitint isnyks, gal sakau cia tas hormonas oksitocinas, kuris uz pieno gamyba atsakingas, sukele.

O kaip vaikui atsiliepe turbut skaitei per sitiek temu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

pulso nelabai rasta, tai ir rasyti nesinori... vat po truputi ruosiuosi kelionei - siandien pasidariau manikiura-pedikiura, mama maziuka pastumde parke ax.gif bet kazkaip jokio atsipalaidavimo - viskas begom, begom... sestadieni MB isleido pas kosmetologe, sake kaklo masazuoti neiseina - labai issitempusi, liepe nejuokauti - o tai koki kraujospudi uzsikelsiu doh.gif tai ir nugaros masaza padare... siandien vel jauciu kaip pecius spaudzia doh.gif
MB i komanduote vel isskrido, ryt vakare gris... o ryt-poryt su maziuku dar pas gydytojus lekiam, siuntimo, misinio issirasyti...

bandau pirktines tyreles - kiek suvalge siandien, bet suzavetas neliko, o pietums kad kirto mano virta batata su kalakutu, net ausys lapsejo rolleyes.gif tai nezinau kaip mum su toms pirktinem tyrem kelionej bus doh.gif vesimes ir primusa, ir puoda, ir blenderi del visa ko.. jei ka eisiu prasysiu, kad viskas isskaiciuota viesbucio virtuvej kokia bulve isvirtu doh.gif nu o ka daryti g.gif kruopu nevalgo, nors tu ka... sestadieni viriau moliuga su ryziais schmoll.gif nekalbant jau kad atpyle doh.gif vakare pabandysiu dar kukuruzu duot, jei nevalgys, mesiu ta reikala... tik vat su misiniu mums blogai... tiek kartu per diena ir basta... o metai arteja, tada isviso nebepriklausys, maniskis ne taip kaip kiti, net dreba kai buteliuka pamato biggrin.gif (o jis gi kartus) gal pabandysiu ozkos piena g.gif veliau....
Beje, negaliu dar pasakyti ar tikrai batatas tiko, bet valge tai labai noriai - nors man jis per saldus... po pirmo karto lyg zandai raudonesni buvo, daviau po pertraukos antra karta... paziuresiu... gal tik taip raudonumas sutapo... nes cia visiem kazkaip vienu metu blogiau pasidare...

gaila, kad kazkam su puiklapiais jokio rezultato... maniskiui, tai po vemimu buvo labai pablogejusios kojos ir rankytes, tai viena buteliuka buvau jau pabaigusi seniau, vel pirkau (beje paskutini), tai du vakarus patepiau - ir akivaizdziai raudonumo nebera, spuogeliu nedaug...

Ausru, maziukui 4u.gif bet tu tokia atsargi - o paemei naujove ir visa kuna isvarei g.gif na ir reakcija siaubas blink.gif

as irgi ketitofena duodu po puse tabletkos 2 k per diena, perku gedo pr vaistineje (kur kazkada visa para dirbo), bet kazkaip nematau labai jau tokio pagerejimo.. bet ten ale poveikis tik po kurio laiko, o jis 1.5 men geria, gal dar nesimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2009 06 02, 11:55)
Zadu, jei po gimdymo nepraeis, sest ant kruopu (piens gal gaminsis ka?), arba savaite gert vandeni.
Laikom rysi, gerai?


Sveika,
Laikom laikom.
O kruopos yra gėris thumbup.gif ypač dabar, kai reikia diržus suiveršt.
Va einu sau didelėj maximoj ir negundo manęs jokie gėrybių stelažai, paletės-aš juk to ir ano negaliu, ale kiek susitaupo lotuliukas.gif O kruopos greita ir sotu mirksiukas.gif Aš dar pasikepinu svogūniuko, špinatų ir suverčiu ant tų kruopienių, niam niam thumbup.gif Agurkiuku prikandu, dar ką sugalvoju mirksiukas.gif

O dabar štai ką 'pasigirsiu': atsipalaidavau blush2.gif galėčiau ir nesigirt, bet gal atsiras protinga mam , kuriai užteks mano klaidą perskaityt ir ji to nedarys.
Paskutiniu metu jau taip gerai viskas ėjos, kad net neužsukdavau čia blush2.gif , po truputį pradėjau valgyt viską, net tai, ko negalima.Ir nieko-odelė graži, anei spuogiuko.Ir taip visą mėnesį. Vakar ryte suplakiau grietinėlę tortukui, jos liko, tad įbėriau kaimiškos varškės (iš uošvių gaunam ,bet aš jos nevalgydavau žalios) ir prasukau tokį "naminį sūlelį", dar įbėriau kelias atšaldytas braškes.kad džiaugiuos naminio deserto pasigaminus, kad džiauguiuos doh.gif
tai va, įsidėjau to deserto ir sau šalia blyniukų, kokį didelį sriubinį šaukštą.Ir viskas-po valandos mergaitės veidukas (smilikiniai, apie akutes, galva) paraudo, pabarstė.Diena praėjo normaliai, o šįryt- verysad.gif visur , išskyrus rankas ir kojas.

Pikta, jai niežti , plius dantys dygsta, žodžiu verkėm abi verysad.gif
Nulėkiau iš pat ryto pas odos gydytoja, man patvirtino, kad tai reakcija nuo maisto
Atsakyti
Vėl aš.
Anksčiau kai užmigdavo, nurimdavo visi bėrimai ir dėmės, o dabar atvirkščiai, kai miega atrodo lyg margutis, kai pabunda, pašviesėja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 03, 15:10)
Vėl aš.
Anksčiau kai užmigdavo, nurimdavo visi bėrimai ir dėmės, o dabar atvirkščiai, kai miega atrodo lyg margutis, kai pabunda, pašviesėja. g.gif

Nu įdomiai mano kaip miegodavo ir nurimdavo visi bėrimai,gal per šilta g.gif

O kaip tu manai kas jus labiausiai sualergizavo?varškė...braškės...? Ir kaip gyd. nustatė,kad jums maistinė alergija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 06 03, 16:24)
Nu įdomiai mano kaip miegodavo ir nurimdavo visi bėrimai,gal per šilta g.gif

O kaip tu manai kas jus labiausiai sualergizavo?varškė...braškės...? Ir kaip gyd. nustatė,kad jums maistinė alergija? g.gif

Laikau neužklotą, oras atšalęs, tad šiluma atpuola.
Gyd. nustatė iš to, kaip atrodo bėrimas, sako tipiška alerginė reakcija į maistą.
Nu negaliu patikėt, kad tas vienas šaukštas taip užsizarazino mums...Dar šeštadienį sekmadienį turėjo temperatūros( dėl dantukų ax.gif )-38,5, tai kišau eferalgano žvakutes, bet išbėrė antradienį- po mano pusryčių buvo praėjusios valanda -pusantros, aš ją pamaitinau, užmigo pietų, atsibudo jau išbertu skruostu ir patinusiom akytėm g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 03, 15:51)
Laikau neužklotą,  oras atšalęs, tad šiluma atpuola.
Gyd.  nustatė iš to, kaip atrodo bėrimas, sako tipiška alerginė reakcija į maistą.
Nu negaliu patikėt, kad tas vienas šaukštas taip užsizarazino mums...Dar šeštadienį sekmadienį turėjo temperatūros( dėl dantukų ax.gif )-38,5, tai kišau eferalgano žvakutes, bet išbėrė antradienį-  po mano pusryčių buvo praėjusios valanda -pusantros, aš ją pamaitinau, užmigo pietų, atsibudo jau išbertu skruostu ir patinusiom akytėm g.gif


Tas AD jau toks, nesuprasi ar greita ar lėta reakcija. Jei lėta gali ir po savaitės išberti. Lengviausia tai greitą atrinkti, pavalgai ir matai smile.gif O lėtos tai nelabai ir įmanoma suprasti.
Aš tai niekaip neatrenku, nebent suvalgai ir tą pačią dieną kažkas pasidaro, o jei ne , tai ką ten suprasi.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 06 03, 15:51)
Laikau neužklotą,  oras atšalęs, tad šiluma atpuola.
Gyd.  nustatė iš to, kaip atrodo bėrimas, sako tipiška alerginė reakcija į maistą.
Nu negaliu patikėt, kad tas vienas šaukštas taip užsizarazino mums...Dar šeštadienį sekmadienį turėjo temperatūros( dėl dantukų ax.gif )-38,5, tai kišau eferalgano žvakutes, bet išbėrė antradienį-  po mano pusryčių buvo praėjusios valanda -pusantros, aš ją pamaitinau, užmigo pietų, atsibudo jau išbertu skruostu ir patinusiom akytėm g.gif

Jei vaikas alergiškas, tai užtenka ir trupinio, kad sureaguotų organizmas, čia mum gyd. taip sakė ax.gif
Atsakyti