Įkraunama...
Įkraunama...

Keiskimės daiktais

na moterelės kilo man mintis: kiekviena namuose turime nereikalingų daiktų daiktų daikteliųsmile.gif
kuriuos galime padovanoti draugems arba isikeisti ar parduoti taciau tik internete ,noriu pasiulyti tam alternatyvą ax.gif kodėl nesusirinkus į vieną vietą ,na ,kad ir pas mane (gyvenu 10min,nuo kauno ir nepadarius mini turgelio ,issideliotume savo daiktelius kuriu mums ar musu vaikuciams nebereikia ir keistumemes ,na aišku šitą idėją dar reiktu tobulinti ,kad neliktų nuskriaustų,tačiau jai atsiratų pritariančių minčiai visoms kartu tai įgyvendinti nebutų sunku;)
o po to galėtume išleidę vyrukus į barą susistatyt pas mane ant dideles pievos palapines ir pavakarot smile.gif gausis mini SM fest:)
o kodėl parašiau čia ? kadangi ekologija yra ir vartojiškumo mažinimas drinks_cheers.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sauni mintis! O cia kaip suprantu tik ekologiskomis prekemis mainytis? smile.gif
As kol kas nieko neturiu ekologisko ka galeciau atiduoti ar mainytis. Jau ka isigyju tai butinai turiu apsiglebus ir niekam, niekam neduodu biggrin.gif
Atsakyti
na nebutinai eko daiktais:)
na as galvoju mazdaug tokiu principu: as pvz turiu suknele ,kurios man nebereikia ,o jus turite bliuskute batus ar dar kazka ,tada mes savo daiktelius isdeliojam ir kam ko reikia tas pasimatuoja ir pasiema:)
matavimosi kabina surestume be problemu manau biggrin.gif
tik reiketu sugalvoti kada ,ir dar isspresti klausima kad niekas nebutu nuskriaustas ir nekiltu pestyniu:)
o kad nuo musu toli nieko baisaus ,palapine kartu atsiveskit:)arba pasiorganizuokit savo mieste:)
Atsakyti
yra www.mainyk.lt didis.gif ten galima keisti ką tik nori. 4u.gif
Atsakyti
Mano dukra taip uzsikretus mainymo manija,kad jau baigia visa savo garderoba pasikeisti,tases,batus ir visokius kitus menkniekius doh.gif mainyk.lt
Ale galima ir cia imesti nuotraukyte daikto,kuri noretume ismainyti mirksiukas.gif O kazkada ,aisku,galima ir susibegti,kaip siule temos ikureja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2009 05 26, 12:55)
Mano dukra taip uzsikretus mainymo manija,kad jau baigia visa savo garderoba pasikeisti,tases,batus ir visokius kitus menkniekius  doh.gif mainyk.lt
Ale galima ir cia imesti nuotraukyte daikto,kuri noretume ismainyti  mirksiukas.gif O kazkada ,aisku,galima ir susibegti,kaip siule temos ikureja  drinks_cheers.gif


Ko gero tam yra skelbimų lenta, skiltyje KITA yra daug visokių pasiūlymų keitis.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2009 05 28, 09:01)
Ko gero tam yra skelbimų lenta, skiltyje KITA yra daug visokių pasiūlymų keitis.


manau idemiau reikia skaityti kas parasyta,rasiau nes noriu kad zmones susirinke i viena vieta isisrinktu pasimatuotu ,paciupinet galetu.internete galima taciau ...
Atsakyti
QUOTE(iewoote @ 2009 05 30, 15:54)
manau idemiau reikia skaityti kas parasyta,rasiau nes noriu kad zmones susirinke i viena vieta isisrinktu pasimatuotu ,paciupinet galetu.internete galima taciau ...

Aš supratau Jūsų mintį 4u.gif
Tik ne visada patogu susitikti, tai vaikai, tai darbai, ir t.t.
O kartais norimas daiktelis, rūelis yra kita Lietuvos gale. Va tada ir patogu mainytis ''intenetu''.
Atsakyti
uzmanymas vertas pagyros, taciau siais skubancio pasaulio laikais sunkiai igyvendinamas: pvz susirinks 10 motereliu, na gerai 30 motereliu - nebus gi keitimui visos atsiveze geru daiktu kuriu visi noretu - gal cia ne taip issireiskiau, zodziu gali nelikti patenkintas, nieko sau nerasti, o organizuotis ir grustis kazkur neverta Taigi as irgi siulau mainyk.lt g.gif
Atsakyti
o as mielai prisijungciau jei tuo metu buciau pas tevus, kaune, nes siaip as vilniuje. ir ismainyciau pvz. savo rinktus ciobrelius ar mamos ridikelius, o gal vaiko isuagtinius rubus i ka nors biggrin.gif
Atsakyti
ak jus mamytes, kaip jus nesupratot minties.. va butent siais laikais, kai toks gyvenimo tempas ir tokios technologijos, niekas niekur nebenori vaziuoti ar eiti ir susitikineti.. visi stengiasi pirkti internetu..

o as tikrai noreciau sudalyvauti tokiame turgelyje ir pabendrauti su sauniomis mamytemis smile.gif ir suletinti si skubanti gyvenimo tempa.. nes nugyvensim savo gyvenimeli beskubedamos taip ir busim nesupratusios jo prasmes smile.gif

saunuole organizatore
ideja liuks..
tik ar pavyko igyvendinti idomu.. smile.gif
Atsakyti
uzsienyje kai gyvenau, tai vadindavosi "garage sale". budavo diena, kai visi kaimynai isparduodavo savo daiktus. arba ismainydavo. eini pas kaimyna, pamatai, tada atsivedi pas save ir parodai ka tu turi...
Vilniuj esam dare su draugem drabuziu mainus. tik labai jau reikia pataikyt i figuras wink.gif
smagu yra tai, kad bendravimas prie viso to vyksta, ne tik paprastas prikimo/pardavimo procesas, kuris yra mainyk.lt
Atsakyti