Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus, pastoviai zirziantis, irzlus, nervingas k

QUOTE(Inetutia @ 2009 06 03, 19:35)
Duok Dieve, kad jis greiciau augtu, kad ir tas aalergijas visas isaugtu ir CNS sustipretu. Dauguma nori laika atsukti atgal, o as noreciau kelis metus i prieki pasukti, nes dabar man jis tarsi sustojes. verysad.gif

Laikykitės console.gif Svarbiausiai pati pasiilsėkite susitarus,kad kas pasižiūrės vaikutį ir laukit mirksiukas.gif
Atsakyti
mano merginai praejo mazdaug 2-ju metu tokie dalykai,jau sakydavau visiem dar truputi ir uzsisakau vieta durnyne prie lango doh.gif niekas netiko ir laukas ne ir parduotuvese zyzdavo ir zaislai nedomino,jai apsipirgdavai tai ir maisa ir ja tempdavai namo kai atsimenu tai negera pasidaro,mes vaiku su vyru is tolo kratemes sakem niekada daugiau nebus nes tikrai paslys viskas,bet uzaugo pasikeite viskas,bet kai laukiausi antro kratydavo isgirdus vaiko zyzima verksma,sakiau nieko gero nebus nes as negaliu girdet kaip verkia kas nors,nu bet gime antras visiska priesingybe sesei,tik dabar mums sunkus periodas net dantu dygimas vyksta tai ir vel atsimenu kosmarus senus(seni buvo baisesni aisku),nu bet dantukas pasirodo ir vel ramu patampa
KAIP NORS MAMYT PALAIKYSIM VIENA KITA LABAI TAVE SUPRANTU
GRIUK Y SITA GELIU PIEVA CIA TAU

user posted image

BUS LENGVIAU 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma ir padrasinima. Stipriau pasiuntu kazkaip, kad ne vienintele tokia esu. Kad ir daugiau mamyciu kankinasi arba kankinosi su tokiais vaikiukais verysad.gif
Atsakyti
Inetitia, labai labai tave suprantu.
Mano dukra nuo pat gimimo buvo nerami, irzli, daug verkdavo, reikalaudavo daug demesio, iki 2 metu nemiegodavo naktimis.(daznai prabusdavo, verkadavo).
Buvome pas neurologe.tai mums dare smegenu echoskopija, nustate smegenu vandene (skysciai smegenyse).Gerem slapimo varancius vaistus+kalio preparatus.
Momenelis uzsitrauke anksti (9 men), tad daugiau tokio tyrymo nedare.

Nuo 2 metu dukra pradejo miegoti naktimis. Dabar jai 8 metai.Sekmingai mokosi mokykloje, yra gabi muzikai. Bet tas padidintas nervingumas, irzlumas isliko iki siol. Buvome pas psichiatra, psichologa-jokiu atsiliekimu nerado.Jautrios nervu sistemos vaikas.
Savo vaikeliui gali duoti Acosedum lasiuku (homeopatiniai, raminantis).Padeda.
Pries miega daryk valerijonu voneles.
Linkiu tau daug sveikatos ir stiprybes, auginant toki neramu vaikeli!
Atsakyti
Aciu uz supratima, kaip jau kazkur rasiau, kas tokio vaiko neaugina, tai ir isivaizduoti negali. Pasako mazi vaikai pazirzia, kai kas nors negerai ar ka skauda....bet neisivaizduoja to nuolatinio zirzimo , klykimo....vedancio is proto verysad.gif
Atsakyti
Musu mazelis taip pat neramus buvo doh.gif nebrandi nervu sistema, padidintas raumenu tonusas. Tai ir emocijos "padidintos" buvo- dirglus, irzlus, del bet kokio dirgiklio- neadekvati hypereakcija, o nusiramint sunku. Uzmigt sunku- budavo malasi, nerimsta, klykia, kol neisukdavau stipriau i deki, ir nesiojom nesiojom wacko.gif

Apie 6-8 men buvo laikas kai namie ropojo, o lauke rudeni gi nepalesi doh.gif tai vezime nesedi, ant ranku 15 min ir vel zyzimas. Masinoje kedutej nesedi. Zodziu sedejom namie verysad.gif kad laisvai ropotu doh.gif

Bet su laiku isaugo, subrendo nervu sistema. Dabar ramiu, pusiausvyru emociju vaikas, tiesa vis dar judrus ir aktyvus fiziskai smile.gif

STIPRYBES 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 15 birželio 2009 - 10:10
Na mano mazius jau 9 men. jau pats laikas butu jam nurimti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetutia @ 2009 06 16, 21:02)
Na mano mazius jau 9 men. jau pats laikas butu jam nurimti doh.gif


o negali būti, kad jūs ar jūsų vaiko tevas taip pat buvo neramus? nes mano giminaitė turi mergaitę, ji nenustygsta vietoj lygiai taip pat kaip mano giminaitė vaikystėj.
Atsakyti
QUOTE(jadoren @ 2009 06 17, 12:18)
o negali būti, kad jūs ar jūsų vaiko tevas taip pat buvo neramus? nes mano giminaitė turi mergaitę, ji nenustygsta vietoj lygiai taip pat kaip mano giminaitė vaikystėj.

cia problema ne vietoje nenustygime, o tame kad vaikas istisai zviegia, siandienvel pas kita neurologe buvom, ir vel vaistu israse, sake jei nepades sius i kazkoki vaiko raidos centra, nes taip yra nenormalu, kad vaikui neidomu viskas butu, tik rekt isterikuot verysad.gif
Atsakyti
Buvome mes raidos centre, tai ten be jokiu tyrimu paziurejo sako: vaikui gresia hiperaktyvumas, nes jis itin judrus, o del to kad zirzia pastoviai,menoka miegoti, piktas irverkia, tai sako sutrikusi vaiko savireguliacija, vaikas nekontroliuoja emociju. Zodiu patare mums gultis i ta centra kai ateis eile (na neaisku kada ji ten ateitu, nes ten kiek zinau pusmetines eiles, be to as ten visai nenoriu gultis, nes ten isprotetume ir as ir vaikas mazam kambareli, su dar dviem mamom ir dviem vaikais, tuo labiau kad mano vaikui 5 kambariu mnamie neuztenka, tai vienam kambari jis ten sienom liptu).

Cia kai kurios mamytes raso, kad [B]nebrandi nervu sistema, tai kai tokia vaiko nervu sistema tai vaikas buna tik labai nervingas ar jam budingas ir padidintas judrumas??? blush2.gif
Jau as labai pergyvenu kad nesugebesiu susitvarkyti su savo vaiku ateityje unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Pas mus panasi istorija. Nuo pat gimimo vaikas labai neramus ir irzlus...Dabar jam 1,5 men., taciau ne vienos nakties pilnos nemiegojau. Is pradziu labai pergyvendavau del jo sveikatos, gal jam kazkas skauda, gal as kazka ne taip darau. unsure.gif Nuo 4 menesiu nustojo sedeti vezimelyje, pasivaiksciuoti irgi iseidavome ant ranku. Paskutinis sprendimas is nevilties pakeiteme vezimeli... ir padejo. Nuo to laiko pradejau pagaliau dziaugtis gyvenimu 4u.gif Vaikas ramiai issidedavo po valanda ir daugiau lauke. Pakeiteme ir automobiline kedute. Ir irgi suveike. Vaziavome pas tevus ir vaikas ramiai ismiegodavo po 2 val. Anksciau visa laika masinoj rekdavo. Padariau isvada, kad tokie vaikai yra labai reiklus. Kitas vaikelis net nepastebes nepatogumu, o sitie del maziausiu nepatogumu rekia. Pabandykit jeigu leidzia galimybes;)
Del miego paguosti negaliu. Nuo 2 menesiu uzmigdavo besisupdamas automobilineje keduteje. Ten atskira technologija buvo pas mus;) Jeigu idomu-klauskite. Taciau po pirmojo gimtadienio pradejau migdyti salia saves. Taip gerdamas mamos piena uzmiega ir dabar.
Atsakyti
QUOTE(Inetutia @ 2009 07 24, 22:47)
Buvome mes raidos centre, tai ten be jokiu tyrimu paziurejo sako: vaikui gresia hiperaktyvumas, nes jis itin judrus, o del to kad zirzia pastoviai,menoka miegoti, piktas irverkia, tai sako sutrikusi vaiko savireguliacija, vaikas nekontroliuoja emociju. Zodiu patare mums gultis i ta centra kai ateis eile (na neaisku kada ji ten ateitu, nes ten kiek zinau pusmetines eiles, be to as ten visai nenoriu gultis, nes ten isprotetume ir as ir vaikas mazam kambareli, su dar dviem mamom ir dviem vaikais, tuo labiau kad mano vaikui 5 kambariu mnamie neuztenka, tai vienam kambari jis ten sienom liptu).

Cia kai kurios mamytes raso, kad [B]nebrandi nervu sistema, tai kai tokia vaiko nervu sistema tai vaikas buna tik labai nervingas ar jam budingas ir padidintas judrumas??? blush2.gif
Jau as labai pergyvenu kad nesugebesiu susitvarkyti su savo vaiku ateityje unsure.gif  verysad.gif


Inetulia, Visu pirma nurimk pati, pasakyk sau kad vaikas tegul rekia o as isliksiu rami ir jis manes neisves is kantrybes. Kitas variantas kai jau negali kenteti perduok estafete vyrui.
del vaiko miego, gerai pazink savo vaika, ziurek kokie judesiai isduoda kad jis nori migo ( pvz trina akytes, trina ausyte ir pan) tai daznai buna iki tol kol pradeda zirsti. tada iskart paimi vaika ir guldai i savo lova, priguli salia, neleidi verstis ant pilvo, gali laikyt viena ranka su viena kita su kiat, kartais galima tiesiog uzdet ranka vaikui per liemeni ir neleist verstis ... tegul klykia iki pamelynavimo, tiesiog islik rami.
jeigu vaika spavarges po minuciu 5 akytes uzsimerks... dar palauk 5-10 min. kol visiskai nurims ir isimigs, tada perkelk i lovyte, net jeigu ir atsibus, uzdek ranka, paglostyk bet nebeimk is lovytes, dazniausiai jis nebeturi jegu daugiau rekti, nes juk biski imiges ir miegas jam svarbiau,... Dar jeigu angliskai skaitai gali pasiskaityt apie control crying, kai vaikui leidziama rekti ir patoviai tas laikas ilginamas, o vaikui nebeapsimoka rekt,
Maniskis kartais nevalgo, prisinasi, nes 100 dalyku idomiu is visur eina, tai tada gerai kazka i rankas duot, tinka net popierine servetele kuria galima bevalgant suplesyt.

Del to centro, nepergyvenk tu del kitu mamu, gal ju vaikai reks tada kai tavo tyles. Jeigu rekia , lipa sienom tegul, jauskis rami ir nepergyvenk, nes tu su vaiku atvaziavai gydytis, konsultuotis o ne atostogu prie juros. Ir del vietos didumo, vaikas yra mazas, kiekvienas kambarys jam atrodo didleis, o kad kambariu bus vienas o ne penki jis prisitaikys.Tam kad priprastu uzdaryk keleta kambariu, kad neitu i juos.


Atsakyti