Įkraunama...
Įkraunama...

Nuostabioji Ispanija

As uzsakinejau per travelplanet.pl,ten kartais ismeta tokiu pasiulymu.Bet nedaug.

Zinai,14 dienu irgi visai ne per daug,net labai apsimoka imti is lenku,bet mes ieskojom maziau,nes buvom palike vienai mociutei abi maziukes dukrytes.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 06 16, 14:25)
As uzsakinejau per travelplanet.pl,ten kartais ismeta tokiu pasiulymu.Bet nedaug.

Zinai,14 dienu irgi visai ne per daug,net labai apsimoka imti is lenku,bet mes ieskojom maziau,nes buvom palike vienai mociutei abi maziukes dukrytes.


tai va mane labiausiai maziuko palikimas ir stabdo, nes kol kas dar nesu niekam palikusi, visur kartu i poilsines. Bet i sita kelione nenoreciau veztis mazylio.
Oi Rasa, na tu ir uzdegei cia mane, nezinau kada pavyks, bet tikrai ten nuvaziuosiu. Beje Ispanija ir man nuo vaikystes kazkas tokio. Dukra didzioji pries menesiuka grizo is Ispanijos, gyveno savaitele Ispanu seimoje, bet ji buvo siaurineje dalyje, o mane pietūs traukia, labai labai.
Atsakyti
O idomu ar tos bezdziones nepridare kokiu bedu? Nes pvz.mums nusipirkus kalno virshuneje brangius ledus, viena tiesiog pavoge!O kita jau spejau paslept po marshkineliais, ir valgem paslapcia...
Atsakyti
QUOTE(DRUNE @ 2009 06 18, 17:58)
O idomu ar tos bezdziones nepridare kokiu bedu? Nes pvz.mums nusipirkus kalno virshuneje brangius ledus, viena tiesiog pavoge!O kita jau spejau paslept po marshkineliais, ir valgem paslapcia...

Mums nepridare smile.gif Jau kylant funikulieriumi yra visur iskabinti plakatai,kad nevalgyti jokio maisto(tik patalpoj),nesinesti plastikiniu maiseliu,nes jie bezdzionems asociojuojasi su maistu,neserti bezdzioniu ir t.t. Mes uzkandom uolos virsunej esanciam bariuke,tai niekas musu ir nepuole.
O kas nurodymu neklauso,kartais kyla problemeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip tik skaitau knyga Istikimoji karaliene ir ten minima Ispanijos vietos kurias jus aplanket tai taip gera dabar skaityti wub.gif
Aciu uz nuostabu pasakojima ir nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
vykstam už penkių dienų į Torremolinos. Ieškodama info užtikau jūsų pasakojimą, padarė nerealų įspudį, db labiau orientuosimės. Ačiu ačiu labai labai smile.gif

Busime su vaiku ir tiek daug aplankyti nepavyks, bet kai ką būtinai įtrauksime į sarašiuką... thumbup.gif

Atsakyti
Jei turesit masina ir ruosiates aplankyti Mijas, siulau tenai vykti treciadieni. Kiekviena treciadieni 12 val. dienos (isskyrus liepos, rugpjucio men) centrineje miestelio aiksteje vyksta nemokamas flamenko pasirodymas (30-40 min).


user posted image
Papildyta:
Dar kelios foto is mineto pasirodymo

user posted imageuser posted imageuser posted image

P.S. tikiuosi rasa32 nesupyks ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu jau pasizimejau i sarasiuka.... thumbup.gif man tokie labai patinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2010 04 05, 00:19)
P.S. tikiuosi rasa32 nesupyks  ax.gif  4u.gif

Jokiu budu mirksiukas.gif Labai grazios foto ir matosi,kad flamenko tas tikrasis,o ne skirtas tik turistams thumbup.gif Myliu flamenko wub.gif
Atsakyti
Dekui 4u.gif Ne jei nepyksti, tai pratesiu tavo reportaza ir idesiu dar keleta foto ax.gif

Kaip rasa32 minejo savo pasakojime, Mijas yra ir korida. O joje nedidelis koridos muziejus. Iejimas 3 EUR ir nors muziejus nedidelis, bet nesigailejom juos isleide.

user posted image

Viduje

user posted image

user posted image

user posted image

Viduje kelias i pacia arena

user posted image

Arena

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Patys kurortiniai miesteliai - Benalmadena, Fuengurola, Marbela - ispudzio nepaliko. Gal todel, kad nemegstu "betoniniu dziungliu" salia juros. Tai tik mano subjektyvi nuomone.

Taciau labai patiko Marbelos senamiestis. Tai tarsi miestas mieste. Perejes siuolaikinio miesto placia, judria gatve ir pasukes uz dviaukscio namo kampo, patenki i siauru gatveliu labirinta, ireminta neaukstu, senoviniu pastatu.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kadangi mes buvome diena, tai i vidu patekti negalejome. Taciau iskaba prie duru skelbe, jog cia kas vakara nuo 22.30 vyksta flamenko pasirodymai.

user posted image

Atsakyti
Aplink pagrindine Marbelos senamiescio aikste issidesciusios kavines

user posted image

user posted image

Viename aikstes kampe isikures Turistu informacijos centras

user posted image

Kitame stovi koplytele

user posted image

Kurios viduje saugomos ar ruosiamos Velyku procesijai dvi ispudingos vaziuojancios tribunos ar kaip jos vadinasi. Net nezinau... blush2.gif

user posted image

user posted image

Dar keletas senamiescio vaizdu

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti