Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(linafr @ 2009 06 09, 12:32)
buvau savaitgali turgui  doh.gif , tai prasikeikiau, nes maximoje daug kas zymiai pigiau(kopustai, morkos, arbuzai...), tai va tau ir turgus.

savaitgalį turguje pirkau kopūstą po 2,50 lr, braškes po 5 lt, agurkus po 3,5 kg, bananai po 4 lt,morkos po 1,50 lt. Šiandien ryte už agurkus mokėjau po 3,50 lt, braškes po 4 lt, bananus po 3,50 lt. Moterys sakė, kad prie darbo Šile kopūstai po 1,99 lt berods. Pigiau, ale nesužinosi iš anksto kad bus akcija ax.gif . Kadangi man nei prie namų, nei pakeliui nėra jokių didelių parduotuvių, tai kainų nelabai galiu lyginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 06 09, 13:53)
savaitgalį turguje pirkau kopūstą po 2,50 lr, braškes po 5 lt, agurkus po 3,5 kg, bananai po 4 lt,morkos po 1,50 lt. Šiandien ryte už agurkus mokėjau po 3,50 lt, braškes po 4 lt, bananus po 3,50 lt. Moterys sakė, kad prie darbo Šile kopūstai po 1,99 lt berods. Pigiau, ale nesužinosi iš anksto kad bus akcija ax.gif . Kadangi man nei prie namų, nei pakeliui nėra jokių didelių parduotuvių, tai kainų nelabai galiu lyginti ax.gif

wow, geras turgus thumbup.gif
Aš šeštadienį mačiau mažutes braškytes po 7 lt, tai nepirkau unsure.gif
Gal kas buvot tame naujame Ūkininkų turguje Ukmergės g., įdomu kaip ten kainos? g.gif
Atsakyti
O jei kalbesim apie braskes, tai lietuviskas mazutes maciau po 7lt/kg ir lenkiskas po 4,80 lt/kg, cia karoliniskese smile.gif
Atsakyti
Kaune dar lietuviškų nematyt schmoll.gif arba greitai nuperka, nes aš kasdien užeinu pakeliui į darbą ir dar nemačiau. Tik šeštadienį mačiau prie bobulyčių toks vaikinukas sėdėjo ir iš kašės braškes pardavinėjo, ale labai jau įtartinas buvo g.gif. Kažkaip nekilo ranka pirkti tipo lietuviškų braškių. O šiandien ryte bėgau į darbą ir žiūriu braškes krauna iš mašinos į kioskus, dideli kiekiai, tai abejoju ar bus lietuviškos g.gif , juolab kioskuose. Ir matau, kad mano matytas vaikunukas irgi krauna dėžes, ir kelias paskutines dėžes už kiosko persipylė į kašę ir nubėgo ten kur kaimiečiai prekiauja:oh . Va ir lietuviškos ax.gif .
Atsakyti
Man atrodo, kad lietuviškoms dar anksti, juolab, kad ir orai kokie unsure.gif Pas mus daug kaimynų aplink augina braškes, bet dar nemačiau nei vienų, renkančių derlių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 06 09, 13:53)
savaitgalį turguje pirkau kopūstą po 2,50 lr, braškes po 5 lt, agurkus po 3,5 kg, bananai po 4 lt,morkos po 1,50 lt. Šiandien ryte už agurkus mokėjau po 3,50 lt, braškes po 4 lt, bananus po 3,50 lt. Moterys sakė, kad prie darbo Šile kopūstai po 1,99 lt berods. Pigiau, ale nesužinosi iš anksto kad bus akcija ax.gif . Kadangi man nei prie namų, nei pakeliui nėra jokių didelių parduotuvių, tai kainų nelabai galiu lyginti ax.gif



Norfoj kopustai 1,79 berods, o savaitgali klavariju turguje braskes (aisku lenkiskos, bet man visvien patiko) po 4 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 06 09, 14:22)
Man atrodo, kad lietuviškoms dar anksti, juolab, kad ir orai kokie  unsure.gif  Pas mus daug kaimynų aplink augina braškes, bet dar nemačiau nei vienų, renkančių derlių  schmoll.gif


Žinau iš pažįstamų, turinčių braškių ūkį, kad iš šiltnamių lietuviškas braškes pardavinėja jau nuo gegužės vidurio, bet kaina - 14-15 Lt/kg blink.gif
Kadangi man smarkiai per kišenę tai kerta, kol kas perku lenkiškas iš kiosko už 3,5 lt/kg ax.gif
Atsakyti
Nu va, dauguma perkame turguje ar daržovių kioskuose bigsmile.gif . Įdomu tik ar pigiau? g.gif Nors aš kaip sovietinio auginimo žmogus, tai man labiau patinka turguje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 06 09, 12:53)
savaitgalį turguje pirkau kopūstą po 2,50 lr, braškes po 5 lt, agurkus po 3,5 kg, bananai po 4 lt,morkos po 1,50 lt. Šiandien ryte už agurkus mokėjau po 3,50 lt, braškes po 4 lt, bananus po 3,50 lt. Moterys sakė, kad prie darbo Šile kopūstai po 1,99 lt berods. Pigiau, ale nesužinosi iš anksto kad bus akcija ax.gif . Kadangi man nei prie namų, nei pakeliui nėra jokių didelių parduotuvių, tai kainų nelabai galiu lyginti ax.gif



na as CENTO pardeje kopusta pirkau sestadieni 0,75cnt uz kg lotuliukas.gif

braskes turguje perku po 3,5lt/kg. lenkiskos, bet man tinka irnesakyk.gif

morkos po 2,5lt ukininku turguje, o su bulvem isvis nuskilo, norejau kilogramo, bet uz 1lt prikrove 2,4kilogramo, baisiai prase paimt, tai negi atsisakysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Draugė parekomendavo darytis savaitės meniu, vis tik bandau ir aš. Kol kas tik Jus skaitau biggrin.gif Vėliau gal ir aš pasidalinsiu patirtim. Nors aš labai neblogai ir šiaip sukuosi, bet norisi dar tikslingiau apsipirkinėti.

QUOTE(Brno @ 2009 06 06, 11:43)
O tokias dezutes su melynais dangteliais, kur Bonifacija parode tai turiu, bet jos tikrai nera tiek sandarios, kad sriuba rankineje nesiotis  doh.gif
Rankinėje apskritai nepatogu indelių nešiotis, reikia turėti atskirą maišelį ar spec. tašiuką maistui. Aš vyrui visuomet dedu į darbą maistą, pats pasidaro, bet dažniau aš padarau, tai visuomet pusryčiams kažką, pietums stipriau ir vakarienei sriubos. Visuomet būna kokie trys plastmasiniai indeliai (vyriški biggrin.gif ). Dedu į maišelį paprastą, mašinoj pastatai ant žemės niekas neišsipila, darbe pastatai į šaldytuvą, jei jo nėra į spintelę. Pripratimo reikalas, tikrai nėra to vargo. Per kiek metų nėra nė karto jokio maisto išliejęs rolleyes.gif Indelių turiu krūvas, bet jie paprasti, neužlenkiamais galais, tiesiog tvirtesnės plastmasės. Į stiklainį nepatarčiau nieko dėt, juk sudužti gali, kam tos problemos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(regna @ 2009 06 07, 17:53)
Aš,noriu paklausti,kodėl jūs nesinaudojate,pietūų termusiukais?
Ar.tai nėra ,jums patogu?ar nėra skanu iš jų.
Juk,jie yra nedidučiai ir gerai laikosi temperatūra.
Maistas nebetenka skonio nuolatos šiltai laikomas, nežinau, man nepatiktų schmoll.gif Pas vyrą yra ir šaldytuvas ir mikrobangė, o jei nėra pas ką, galima ir susimesti, tikrai smagiau valgyti naminį maistą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2009 06 08, 13:21)
jam atrodo ne schmoll.gif , o aš net žiūrėti negaliu į tą pusę, turbūt visam gyvenimui jos atsivirsiu doh.gif.
Nesu virus, kada nors ateisiu prašytis pagalbos smile.gif Perskaičua ką tik receptų. Nemėgstu jokių skūrų, noriu mėsytę tokią kaip naudoja šaltienoms tik nuovirui, o įmaišyt paprastą. Kažin ar stingtų? gal stingtų ir primaišius g.gif
Atsakyti
Abo, galima kad ir kumpį virt, po to supjaustyt ir užpilt nuoviru, kuriame ištirpdyta želatinos. O kai verdama su kojom ir pan., tai želatinos nereikia, sustingsta ir taip.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo G.Jurgita: 09 birželio 2009 - 23:20
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 06 10, 00:18)
Abo, galima kad ir kumpį virt, po to supjaustyt ir užpilt nuoviru, kuriame ištirpdyta želatinos. O kai verdama su kojom ir pan., tai želatinos nereikia, sustingsta ir taip.

O kur ta želatina pirkt, prie prieskonių ji yra parduotuvėj? blush2.gif Lyg esu mačius, o gal ir nesu... Bet aš nieko prieš ją, mačiau kitos nenori su želatina, nebent labai jau daug tos chemijos yra g.gif
Atsakyti