Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(Brno @ 2009 06 06, 11:43)
Aciu uz foto, dabar zinosiu kokie tikrai sandarus yra  thumbup.gif  bigsmile.gif

O tokias dezutes su melynais dangteliais, kur Bonifacija parode tai turiu, bet jos tikrai nera tiek sandarios, kad sriuba rankineje nesiotis  doh.gif

Aš,noriu paklausti,kodėl jūs nesinaudojate,pietūų termusiukais?
Ar.tai nėra ,jums patogu?ar nėra skanu iš jų.
Juk,jie yra nedidučiai ir gerai laikosi temperatūra.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 06 07, 16:53)
Aš,noriu paklausti,kodėl jūs nesinaudojate,pietūų termusiukais?
Ar.tai nėra ,jums patogu?ar nėra skanu iš jų.
Juk,jie yra nedidučiai ir gerai laikosi temperatūra.

ir į rankinuką telpa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2009 06 05, 14:32)
Will tikrai ne is senesniu apsipirkinejam urmo bazej ten daug isparduotuviu yra  beto Sanitex parduotuve,savaitgali akciju daug thumbup.gif

turėjau omeny, kad kainos vertinamos pagal ankstesnius, nes nelabai įsivaizduoju kaip numatyti būsimo apsipirkimo kainas, ju gal bus nuolaida, o gal bus pakelta gun_bandana.gif

QUOTE(bjaurybe @ 2009 06 07, 11:44)
Gegužės mėn. maistui išleidau 1014 lt doh.gif

Man tai labai nedidelė suma atrodo, nes ir žmonių daug bigsmile.gif Be to, kiek suprantu, čia visas maistas , įskaitant ir pietus darbe thumbup.gif


Atsakyti
O tavo vyrui Bjaurybe ta saltiena kas diena neasibosta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 06 07, 17:53)
Aš,noriu paklausti,kodėl jūs nesinaudojate,pietūų termusiukais?
Ar.tai nėra ,jums patogu?ar nėra skanu iš jų.
Juk,jie yra nedidučiai ir gerai laikosi temperatūra.



o geras, pirma karta isgirdau apie termosiukus, kur ju galima isigyti, ir kokia kaina.o buna ir nedideliu?nes kazkada turejau tai tik dideli.labai dideli smile.gif
aciu uz ats.beja as gyvenu kaune, gal ten yra kokia spec. parduotuve?nes mano vyrui yra butina nestis maista, silta,nes darbe nera vieryveles, o iseit pietaut praktiskai laiko nelieka.
Atsakyti
QUOTE(neringaal @ 2009 06 08, 09:39)
O tavo vyrui Bjaurybe ta saltiena kas diena neasibosta  bigsmile.gif

jam atrodo ne schmoll.gif , o aš net žiūrėti negaliu į tą pusę, turbūt visam gyvenimui jos atsivirsiu doh.gif. Ankščiau nupirkdavau ir nesukdavau galvos sau :irnesakyk . Ale dabar pataupau blush2.gif. Ką darysi, kad žmogus mėgsta ax.gif , dabar pasiūliau pertrauką padaryt, tai vakar įdarbinau vyrą prie koldūnų, įtariu dabar bus koldūnai kasdien vietoje šaltienos doh.gif . Jis kaimo vaikas, iš daugiavaikės šeimos ir neišrankus, nes nebuvo kam apšokinėt ten jų, valgė ką rado. Gali ištisai tą patį valgyt, jam bile kad daug būtų doh.gif. Čia man problema, nes nesu mėsos mėgėja ir nesinori dėl savęs atskirai terliotis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 08 birželio 2009 - 12:23
geguze grynai maistui,dviem zmonem ,isliedom apie 460lt.(cia neiskaiciuota :buities prekes, higienos, alkoholiniai gerimai suns maistas ir .t.t.)
Atsakyti
sios sav meniu

1.burokeliu sriuba su balandeliais (burokelius dave uosviene, kauliukai sriubai 2.30,balandeliai buvo uzsaldyti nuo uzpraitos sav , grietine 450 g 2.30)viso = 4.60

2.( man pietus likuciai nuo vakarienes) ant groteliu keptos kulseles, darzoves, tirsta grybu sriuba (kulseles 4.50,darzoves perkam visai savaitei, parasysiu gale kiek is viso jom isleista,pievagrybiai- 4lt, sviesto turiu,sultinio turiu, gritinele mazas, 2.30,)viso = 10.80.

3.Jautienos troskinys, ryziu sriuba su pomidorais (jautiena pirkta seniai turguje )paprika 2,5lt,pievagrybiai 3lt,pom.padazas 3lt , ryziai 9lt puse kg, jie brangoki bet man patys skaniausi, visa kita(grietine,pomidorai sutltinys jau yra )viso = 17.50

4.man kaip visada pietus tai kas liko nuo vakar.
vistienos krutinele kinietiskai, (vist krut -5lt, morkos 1lt,citrina 1.20, visa kita soja, imbieras, cesnakas turiu saldytuve )viso = 7.20

penktadieni, sestadieni,sekamdieni,pirmadieni isvaziuoja prie juros pas draugus tai ten jau bus kitos islaidos )

kadangi si sav labai jau trumpa gavosi tai ir islaidu nedaug viso = 4.6 + 10.80 + 17.50 + 7.20 + darzoves 20 lt =60.10.

oi pamirau vesiu jiems savo pagaminta varskes kremo torta (varske 6 * 1.30 =7.80, kiausiniai 4 po 30ct, =1.20,citrina 1.20,grietine 2lt viso = 12.20 tortas, tai isviso 72.30


Atsakyti
Oi kaip cia visoms sekasi taupyti drinks_cheers.gif , o man net baisu, kur mano pinigeliai dingsta doh.gif

Praeita savaite su mazaja dar sirgom verysad.gif , tai maistas musu vel neivairus, nes nebuvo sveikatos tiek gaminti unsure.gif .

Surasysiu tik ka per savaite gaminau ax.gif

Pusryciams: sumustiniai, varskyte, omletas, blynai su uogiene, sausi pusryciai su pienu

Pietums: Plovas (ji gaminau tik vyrui, nes as jo nemegstu, tai valge tris dienas ir labai buvo patenkintas biggrin.gif ), lietiniai su desrele ir suriu, keptos blauzdeles su bulvem ir darzovem, troskinti kotletukai su darzovem ir bulvem.

Vakarienei: damusdavom pietus, dar kai ka teko gamintis: blynai su uogiene, spageti su padaziuku, kiausiniene.

Vaikui virdavau sriubytes: burokeliu su mesyte, pupeliu su frikadelem, svieziu darzoviu su mesyte, ryziu su darzovem su frikadelem, perliniu kruopu- darzoviu. Vakarienei - kruopu koses.

Uzkandziai: obuoliai, bananai, jogurtai, varskyte, sausainukai, keksiukai.

Savaitei vien tik maistui isleidau 150.11lt
Bet vat kt islaidos buvo apie 200 lt doh.gif doh.gif doh.gif , is ju vaistinej vien tik 90lt doh.gif
Siaubas kaip sirgt neapsimoka, tai vat ir neisejo man sutaupyti sia savaite verysad.gif nors maistui isleidziu pastoviai apie 150 lt tongue.gif
Atsakyti
Tai ir gerai bjaurybe kad vyras neisrankus, jei butu isrankus nepritaupytum daug tikriausiai ypac jei mesiaedis lotuliukas.gif , as tai mesos nemegeja, tai kai turesiu vyra tikriausiai badu mirs arba gaus zoles valgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringaal @ 2009 06 09, 09:37)
Tai ir gerai bjaurybe kad vyras neisrankus, jei butu isrankus nepritaupytum daug tikriausiai ypac jei mesiaedis  lotuliukas.gif , as tai mesos nemegeja, tai kai turesiu vyra tikriausiai badu mirs arba gaus zoles valgyti  lotuliukas.gif

Šaltiena irgi mėsa tongue.gif . O šiaip tai aš nesirengiu šokinėt pagal jo dūdelę, jis išmuštravotas pas mus, nes moterų dauguma biggrin.gif , stengiuosi, kad vaikams būtų įvairiau ir kad mes kartą dienoje pietus šiltus turėtume, o visa kita tai jau jo reikalas, namie yra viryklė, parduotuvė irgi žino kur yra. Ale jis žino mano būdą, tai per daug bangų nekelia, nes pats virtvėje kaip džiunglėse jaučiasi..tenka vyrui kentėt biggrin.gif
Be to, aš irgi einu į darbą, o už darbą namie man nieks nemoka tongue.gif
Atsakyti
buvau savaitgali turgui doh.gif , tai prasikeikiau, nes maximoje daug kas zymiai pigiau(kopustai, morkos, arbuzai...), tai va tau ir turgus.
Atsakyti