Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Sveikos, buvau pametusi temelę doh.gif Savaitgalį einam į balių ir dar svečių turėsim, tai bandysiu nuo kitos savaitės pilną meniu sudaryti, nes kaip tik ir atsargos baigiasi- buvau vištienos file papigiai prisipirkus, kai akcija rimi buvo lotuliukas.gif

QUOTE(Alingintaute @ 2009 05 25, 12:33)
Kitas dalykas, kur susitaupo man pinigeliai-tai pati balkone auginu salotas, krapus, svogunu laiskus bei petrazoles. Pati labai miestu visus isvardintus dalykus, o dar kai namie uzauginti thumbup.gif

thumbup.gif
aš gavau dovanų pomidorą vazonėlyje, berods visus metus turėtų vesti vaisius, tai labai džiaugiuosi wub.gif

QUOTE(jurgiuxm83 @ 2009 06 04, 16:56)

o čia tos kainos pagal senesnius apsipirkimus ar kaip unsure.gif

QUOTE(Brno @ 2009 06 05, 09:32)
Bjaurybe, vis rasai, kad vyras sriubos i darba pasiima - isduok paslapti i ka jis susipakuoja sriuba? Nes as irgi mielai i darba sriubos paimciau, yra kur pasisildyti, tik nzn i ka piltis - stiklainiukas kazkaip negraziai man atrodo, o dezutes plastikines  - nepatvaru...

Būna visiškai sandarių indelių 4u.gif

QUOTE(Brno @ 2009 06 05, 10:35)
Turiu toki pastebejima - kai pradejau stengtis maitinti seimyna racionaliai, tai gaunasi labai jau vienpusiskas musu maistas. Va, padariau balandeliu, prikepiau lietiniu, tai visa savaite juos ir valgem.

Manau, yra du variantai: tiesiog gaminti mažiau- tiek, kad užtektų tai diena arba dviems dienoms, arba gaminti daugiau, bet dalį užšaldyti ax.gif Tada meniu įvairesnis ir gaminimo kitą kartą mažiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 05 birželio 2009 - 12:23
QUOTE(Will @ 2009 06 05, 12:22)
Manau, yra du variantai: tiesiog gaminti mažiau- tiek, kad užtektų tai diena arba dviems dienoms, arba gaminti daugiau, bet dalį užšaldyti  ax.gif  Tada meniu įvairesnis ir gaminimo kitą kartą mažiau  tongue.gif

Seniai svajoju apie saldikli, nes siuo metu neturiu kur saldyti. Tada manau tikrai labai patogu butu dali pagaminto maisto saldyt.
Bet jau svieciasi svieciasi tas saldiklis bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 06 05, 13:56)
Seniai svajoju apie saldikli, nes siuo metu neturiu kur saldyti. Tada manau tikrai labai patogu butu dali pagaminto maisto saldyt.
Bet jau svieciasi svieciasi tas saldiklis  bigsmile.gif  ax.gif

jei ne super daug, tai galima ir kameroje laikyti ax.gif
Nors pas mane šaldytuvas su šaldikliu, bet irgi svajoju apie atskirą, nes pagalvojau, kad būtų super pasiruošti šaldytų daržovių bigsmile.gif Bet jaučiu, kad ne šįmet lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Will tikrai ne is senesniu apsipirkinejam urmo bazej ten daug isparduotuviu yra beto Sanitex parduotuve,savaitgali akciju daug thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 06 05, 08:32)
Bjaurybe, vis rasai, kad vyras sriubos i darba pasiima - isduok paslapti i ka jis susipakuoja sriuba? Nes as irgi mielai i darba sriubos paimciau, yra kur pasisildyti, tik nzn i ka piltis - stiklainiukas kazkaip negraziai man atrodo, o dezutes plastikines  - nepatvaru...



hermetiniais indeliais jie vadinasi, o sia savaite ir akcija jiems maximoje, 40% nuolaida biggrin.gif ziurek is karto toki, kuri galima i mikrobange kisti (curver firmos pvz)

user posted image
Atsakyti
Va tokie mano indeliai, tik pavadinimo nežinau, nusilupę jau ax.gif.Tos rankenėlės užsispaudžia žemyn. Ryt važiuosim apsipirkti, užsuksiu į maximą ir pažiūrėsiu ar yra tokių ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 05 birželio 2009 - 19:30
QUOTE(bjaurybe @ 2009 06 05, 19:28)
Va tokie mano indeliai, tik pavadinimo nežinau, nusilupę jau ax.gif.Tos rankenėlės užsispaudžia žemyn. Ryt važiuosim apsipirkti, užsuksiu į maximą ir pažiūrėsiu ar yra tokių ax.gif
user posted image

user posted image

Aciu uz foto, dabar zinosiu kokie tikrai sandarus yra thumbup.gif bigsmile.gif

O tokias dezutes su melynais dangteliais, kur Bonifacija parode tai turiu, bet jos tikrai nera tiek sandarios, kad sriuba rankineje nesiotis doh.gif
Atsakyti
Sveikos

Gera tema, jungsiuos ir as prie jusu biggrin.gif bet tik kitos savaites pabaigoj, nes dabar labai dar daug darbu turiu, kurie tikiosi tuoj tuoj baigsis doh.gif Ir pradesiu rupintis naminiu maistu ir taupymo programa mirksiukas.gif


Jei darbe yra leksciu ir mikrobangine tai is bedos ir stiklainiukai tinka, as anksciau taip i darba nesdavausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 06 06, 10:43)
kur Bonifacija parode tai turiu, bet jos tikrai nera tiek sandarios, kad sriuba rankineje nesiotis  doh.gif

ir aš turiu, bet per laik1 jos matyt išsikraipė ir neužsidaro gerai, tai naudoju tik namie šildyt ax.gif

vakar tokias pirkau maximoje, vieną paėmiau vyrui antram patiekalui neštis 950 ml, o sau mažesnę pasiėmiau ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 07 birželio 2009 - 09:50
Gegužės mėn. maistui išleidau 1014 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 06 07, 11:44)
Gegužės mėn. maistui išleidau 1014 lt doh.gif

swoon.gif oi vargeli kiek pinigu per menesi mes nuleidziam i tualeta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 06 07, 12:02)
swoon.gif oi vargeli kiek pinigu per menesi mes nuleidziam i tualeta  doh.gif

ne tas žodis schmoll.gif , čia jau mūsų rekordas ko gero ax.gif, pora savaitgalių buvo svečių ir iškart pasijautė doh.gif, nors atrodo ir svečiai nemažai atsivežė, ale vistiek išėjo pinigai ax.gif
Atsakyti