Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(ingakyca @ 2009 06 04, 14:14)
Aš medumi kartais apteplioju kepdama vištą orkaitėj  mirksiukas.gif Bet medų sumaišau su sojų padažu (sūrus), kitaip mėsa gausis per saldi. Jeigu maišysit su sojų padažu druskos nebedėkit, nes gali gautis per sūru. Aišku čia kaip kas jau mėgsta, vieniems reikia sūrumu, kitiems saldumo.

Dar galima medų patiekti su blynais, bet kadangi jo nemėgstat, tai įtariu bus neskanu jums  g.gif


Aciu visoms uz patarimus 4u.gif , bandysim kazkaip sudorot ta medu, nes ismest tai gaila ax.gif .
Atsakyti
Labukas jungiuosi ir as 4u.gif mes esam du suauge ir vienas mazylis.Kadangi su mazyliu esu namuose per diena tai mes valgom kada tik uzsinorim nera nustatyta pusryciai ar pietus vaikiukas pusryciams dazniausia sureli sumustinuka koki poto tai kukururu tai blynu sriubytes issiverdam ir t.t vyras visad pusryciams darosi sumustinius ax.gif Uztat vakariene ruosiu kasdien vis kitoke o likuciai yra dedami vyrui i darba pietums:super
Pirmadienis:Virtos bulves,troskinti rauginti kopustai,ir parukytos desreles viska ivertinciau 7lt ax.gif
Antradienis:virtos bulves,kepsniai is sprandines,salotos is pekino ir svogunu laisku viskas apie 8lt
Treciadienis:Virtos bulves,kotletai is puses kg farso ir rauginti kopustai 4u.gif 6lt
Siandien:Virsiu bulves kepsiu menkiu file 7lt
Rytoj suplanavus keptuveje kepti vistienos sriubos rinkini (ant jos mesos nemazai)kg 2,30lt 1kg
Apsipirkinejam viena kart savaitej dasiperkam tik duona ir vaikui tai sureliu tai sausainiuku blush2.gif I parduotuve visad einu su sarasiuku viena savaite isleidziu 150lt kita 100lt nes buna produktu like nuo anos savaites 4u.gif Jei kam bus idomu jau turiu susidarius sestadienio apsipirkimo sarasiuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgiuxm83: 04 birželio 2009 - 15:38
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2009 06 04, 15:37)
Labukas jungiuosi ir as  4u.gif

Jei kam bus idomu jau turiu susidarius sestadienio apsipirkimo sarasiuka 4u.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Idomu idomu, rodyk ta savo sarasiuka bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Bulves 5kg 5lt
Desra 15lt
Desreles 8lt
Pampersai 15lt
Darzoves 15lt
Zuvis 10lt
Vistienos krutinele 8lt
Vistienos sriubos rinkiniai (ant ju nemazai mesos)3kg 7lt
Mesa farsas 9lt sonine 10lt
Cukrus 3lt
Margarinas 3lt
Sureliai 4lt
Aliejus 5lt
Gerimai mineralinis 3lt vaikui sultys 7lt
Sampinjonai kg 6lt
Kepyras 3lt
pienas 3lt
Kiausiniai 3lt
burokeliai marinuoti du stiklainiai 5lt
Grietine 3lt
Viso 141lt 4u.gif
Saldikli guli dar viena krutinele ir aliejau beveik visas butelis saldytuve pampersiuku dar turim bet as megstu kad tureciau ateiciai buna vyras neturi darbelio tai prasimaitinam is mano santaupu saldytuve thumbup.gif anksciau vyras burnodavosi kam perku jei dar yra o poto kaip pamate kad gerai kai ner uz ka nusipirkt tai dabar jau nieko nebesako lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgiuxm83: 04 birželio 2009 - 15:57
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2009 06 04, 15:56)


sorry, labai ne i tema, bet pas jus neveikia skyrybos zenklai klaviaturoje? g.gif labai sunku skaityti teksta vientisa smile.gif
Atsakyti
blush2.gif Yra 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Meniu biggrin.gif :

6. vėlyvi pusryčiai-pietūs sardelės su agurkų pomidorų salotomis. Pietūs kotletai (kotletų liko dar keliom dienom) troškinti su daržovėmis ir burokėlių sriuba su galkutėmis. Vakarienei trintos braškės su pienu.

7. pusryčiai miltiniai blynai su braškėmis, pietums vištienos ketvirčiai su daržovėmis, kartu iškepiau ir šoninę, vakarienei kas ką rado šaldytuve ax.gif .

1. vaikams liko keptos vištienos ir sriubos, aš dėjausi kotletą, vyras šaltienos. Gryžus dariau troškinį (mėsos gabalikai,morkos,bulvės, šparaginės pupelės), padariau skystesnį, tai kartu buvo ir sriuba, vyras dar burokų sriubos pasišildė. Vakarienei vaikai valgė šaltų mėsyčių.

2. pusryčiams vaikams sumuštinių krūvą palikau (dar miegojo), pietums palikau troškinio, yra dar sriubos ir pasidarys ko norės pačios, nes namie tupi, tai valgymas kiaurą dieną doh.gif . Aš dėjausi troškinio, vyras sriubos ir šaltienos. Gryžę pabaiginėjom sriubą ir kotletus. Vėliau išviriau bulvių ir paspirginau su šlapianke ir svogūnu, valgėm su pienu. Nakčiai vaikai valgė varškės desertą ir sumuštinius su kepenine.

3. pusryčiai vaikams tie patys, mes košę užsiplikinom. Pietums palikau likučius pabaigti, dar troškinio bliudelis yra likęs ir šaltibarščių (ateis močiutė, tai žadėjo padaryt). Jei norės dar dešrelių išsivirs ar sumuštinių pasikeps. Vyras dėjosi šaltieną, aš kotletą paskutinį ir kelis agurkus. Gryžus dariau virtų bulvių cepelinus ir kitai dienai pridariau žemaičių blynų su kepenine.

4. pusryčiai vaikams tie patys, mes irgi valgėm sumuštinius. Pietums vaikams liko šaltibarščių ir virtų bulvių cepelinų. Aš dėjausi du žemaičių blynus su kepenine, vyras šaltieną. Gryžus pabaiginėjom žemaičius ir šaltibarščius. Nakčiai dar pakepiau nuo antradienio užsilikusių bulvių su šlapianke ir vaikams užteko, valgė su kefyru.

5. "damušinėjimų diena" biggrin.gif , vaikams pusryčiai tie patys. Mes valgėm kas ką iš šaldytuvo. Vyras paskutinę šaltieną susidėjo, aš atlikusį žemaitį ir dar ką nors per pietus dasipirksiu. Vaikams yra kameroje dešrelių, išsivirs kiaušinių ar karštų sumuštinių pasikeps, sausų pusryčių pasidarys, yra du pomidorai ir agurkų. Bet šiaip šaldytuve likusi tik duona ir kiaušiniai, kaip išluota doh.gif. Vakare planuoju pakepti bulvių su silke ir pienišką sriubą išvirti ax.gif

Išleista: 199,73 lt

Vištiena kepimui (5 ketv.), vištiena šaltienai (2 kg nugarėlės), faršas (1 kg, paprastai susimalu savo, bet buvau pamiršus iš šaldiklio išimti), rūkyta dešra, daktariška dešra (330 g), duonos 2 kepalai, sūris olandiškas (400 g), jogurtas (1 l), varškė (0,5 kg), sausainiai (2 kg), pienas (4 l), šoninė (1 kg), morkos (2 kg), kondensuotas (1 kg), braškės (2kg), sv. laiškai, agurkai (3 kg), pomidorai (1kg), salotos (300 g), sultys (5 lt), daržovės į darbą (2,42), kiviai (1,2 kg), bananai (4 kg), varškė desertinė (3,98 lt), saldainiai (0,5 kg), sardelės (1 kg), sūreliai ( 6,56 lt), sūreliai ( 10 lt), kefyras 2 l (4 lt), silkė (3 lt)

Šią savaitę dariau šaltieną (pusė užšaldžiau), tinginį (liko produktų dar vienam kartui), kepiau įdarytą šoninę šaltam, dariau kepeninę ( nesuvalgėm visos, tai teko žemaičių blynams sunaudoti). Bet šiaip matau, kad labai buvo neracionali savaitė doh.gif , teks kitą savaitę labiau susiimti cool.gif . Kiek išleidom per visą mėn. maistui parašysiu vakare, nes namie kompe exelį viskas.
Atsakyti
Bjaurybe, vis rasai, kad vyras sriubos i darba pasiima - isduok paslapti i ka jis susipakuoja sriuba? Nes as irgi mielai i darba sriubos paimciau, yra kur pasisildyti, tik nzn i ka piltis - stiklainiukas kazkaip negraziai man atrodo, o dezutes plastikines - nepatvaru...
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 06 05, 08:32)
Bjaurybe, vis rasai, kad vyras sriubos i darba pasiima - isduok paslapti i ka jis susipakuoja sriuba? Nes as irgi mielai i darba sriubos paimciau, yra kur pasisildyti, tik nzn i ka piltis - stiklainiukas kazkaip negraziai man atrodo, o dezutes plastikines  - nepatvaru...

Senukuose pirkau tokius sandarius indelius, nemoku paaiškinti, jie tokie su gumytėm, ir kai nori uždaryt nulenki žemyn rankenėles. Kažkada mačiau ir maximoje atrodo g.gif . Aš turiu įvairių dydžių, ten gali ir sriubą, ir troškinį neštis, mano mažiukas, tai aš nešuosi rankinuke drąsiai, jei ir apsiverčia, niekada neišbėga. Bet manau su laiku tos gumytės prasitampo gal kažkiek g.gif . Nors mes jau antri metai, dar laiko ax.gif . Jei nepamiršiu įmesiu foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 06 05, 09:02)
Senukuose pirkau tokius sandarius indelius, nemoku paaiškinti, jie tokie su gumytėm, ir kai nori uždaryt nulenki žemyn rankenėles.
Jei nepamiršiu įmesiu foto mirksiukas.gif

Aciu, butu idomu paziuret foto smile.gif

O as sia savaite smulkiai meniu nesirasiau, tai tik bendrai pasipasakosiu.
Pusryciams dazniausiai tradiciskai kepti kiausiniai su sonine, sumustiniai, blyneliai.
Pridariau puoda balandeliu, bulviu isviriau, lietiniu prikepiau su visokiais idarais, dariau desertini varskes suri - tai visa ta maista ir valgem pietums ir vakarienei. Savatgali buvom baliuj, tai praktiskai dvi dienas nieko negaminau, o dar ir visokiu skanumynu parsivezem, tai dejomes su savim i darba.
Is pirkto maisto atliko didele dezute pievagrybiu, darzoviu ivairiu, farso truputi, rukyta menke didele, konservuotu zirneliu ir kukuruzu.
Kelis kartus valgem mieste, taip pat pirkom daznai ledu.
Viso per savaite isleista ~167 lt.

Turiu toki pastebejima - kai pradejau stengtis maitinti seimyna racionaliai, tai gaunasi labai jau vienpusiskas musu maistas. Va, padariau balandeliu, prikepiau lietiniu, tai visa savaite juos ir valgem. Sriubos net neviriau, nes butu sugedus. Anksciau vos ne kasdien tai viena, tai kita patiekala gamindavau, dabar kol nesuvalgom, tol ir negaminu nieko naujo. Bet aisku ir maisto issimesdavo daug, dabar niekas nesugenda biggrin.gif O va ziuriu bjaurybe ir kitos mamos tai kaip bitutes vos ne kasdien po naujus patiekalus kad gamina. Matyt reik man ismokt mazesnem porcijos virti g.gif





Atsakyti
O as sriuba i stiklaini pilu o jis darbe persipila i dubeneli kaip valgo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 06 05, 09:35)
O va ziuriu bjaurybe ir kitos mamos tai kaip bitutes vos ne kasdien po naujus patiekalus kad gamina. Matyt reik man ismokt mazesnem porcijos virti  g.gif

mūsų daug, pietus valgom net penki, tai ir daryt reikia daugiau. Nes kokį kiekį bepadarysi, visada suvalgys doh.gif. Nebent, kai užmigs gali pridaryt lotuliukas.gif
Atsakyti