Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(SilRa @ 2009 12 03, 12:07)
Bjaurybe, Nikolete aciuks.gif už atsakymus dėl meduolių laikymo. sugalvojau, kad kaip ir bjaurybė iškeptus ir papuoštus meduoliukus sudėsiu į polietileninį maišelį, gal tada jie suminkštės, kaip rašei po 2 savaičių g.gif tada jau pats laikas pradėti savaitgalį juos kepti essen.gif: oi, nusimato skanus ir kvapnus savaitgalis bigsmile.gif


o gal gali pasidalinti receptuku blush2.gif gal ir man reik su dukriuku ką prigalvoti, turiu seno medaus, kuris manau čia puikiai sueitų bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Aš antri metai kepu pagal bea meduolių receptuką thumbup.gif Paieškokite,yra temelėje .Ten kočiojama meduolių tešla tai ir skanu ir vaikams džiaugsmas formelėmis pasidarbuoti.Vakare įmesiu receptėlį,dabar tingiu ieškoti blush2.gif Reikės ir man gal jau šį savaitgalį kepti rolleyes.gif
Atsakyti
aš ir lauksiu receptuko. mes kasmet kūčias švenčiam pas tėvus, ir vienur ir kitur, nes gyvenam šalia, per kalėdas visada išvažiuojam, o antrą kalėdų dieną vyras dirbs, tai net nežinau ar ką labai gaminsiu. pernai dariau žele tortą, mišrainių, truputį silkės, turėjau lašišos svečiams. na o per naujus mūsų sūneliui-1 metukai ir mano sesutės vestuvės, taip kad eisim į balių, nešimės tortą, padėsiu gamint maistą.
Atsakyti
Tai kad SM kalėdinių kepinių temoj pirmam puslapy visi receptai mirksiukas.gif

kalėdiniai kepiniai
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 02, 22:32)
o kokias rygstynes ir kur jas pirkot? blink.gif
as irgi laaaabai megstu rugstyniu sriuba smile.gif perku jas pjaustytas stiklainiuose maximoj. valgyt galima bet noretusi skaniau  ax.gif

as pirkdavau anksciau paprasta slovikeli, nezinau net kieno gamybos, bet labai nervindavo, kai pilnba sakykim siosiu budavo. kaip siulai po burna veliasi. su visais kotais sudetos ten jos schmoll.gif syki pameginau spilvos atrodo, maximoj kaip tik dabar galima pasimti spilvos produkcija kaip viena is 10 kuriuos pirksit su nuolaida 15 proc, suprantat gal apie ka as cia biggrin.gif tai va tos firmos yra, tai syki nusipirkau, nepagailejau 5 litu su centais, ir kaip patiko mums thumbup.gif jokiu kotu, jokiu neaiskumu neplaukioja. kartais pasilepinam uztat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 12 03, 20:56)
as pirkdavau anksciau paprasta slovikeli, nezinau net kieno gamybos, bet labai nervindavo, kai pilnba sakykim siosiu budavo. kaip siulai po burna veliasi. su visais kotais sudetos ten jos  schmoll.gif syki pameginau spilvos atrodo, maximoj kaip tik dabar galima pasimti spilvos produkcija kaip viena is 10 kuriuos pirksit su nuolaida 15 proc, suprantat gal apie ka as cia biggrin.gif tai va tos firmos yra, tai syki nusipirkau, nepagailejau 5 litu su centais, ir kaip patiko mums  thumbup.gif jokiu kotu, jokiu neaiskumu neplaukioja. kartais pasilepinam uztat  blush2.gif

o tai aciu 4u.gif
jau rytoj leksiu paziuret tu rugstyniu smile.gif
ir kaip tik pasirinkau tuos 15 procentuku spilvos gaminiams ax.gif

Papildyta:
na mergaites prisidesiu ir as prie savaitgalinio meduoliu kepimo mirksiukas.gif
nes jau taip apetitnai cia rasot kad net dabar seiles taskosi rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar neiškentus pasižiūrėjau kaip mano meduoliukai g.gif ...ale, žinokit, tikrai minkštėja bigsmile.gif ...o ja skonis wub.gif ...vaikams padalinau po vieną ir patys paragavom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2009 12 03, 16:51)
Tai kad SM kalėdinių kepinių temoj pirmam puslapy visi receptai  mirksiukas.gif

kalėdiniai kepiniai

aha, tuos pačius kepu mirksiukas.gif Įveskit temos apieškoje "Bea meduoliai" ir rasit mirksiukas.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2009 12 04, 08:33)
Labas rytas 4u.gif
Vakar neiškentus pasižiūrėjau kaip mano meduoliukai g.gif ...ale, žinokit, tikrai minkštėja bigsmile.gif ...o ja skonis wub.gif ...vaikams padalinau po vieną ir patys paragavom blush2.gif

thumbup.gif pavydžiu ax.gif bet savaitgalį pati kepsiu tongue.gif
Atsakyti
suintrigavot su tais meduoliai, reiks rezervuot kažką savaitgaliui, kad su mažiuku pabūtų ir gal kept ax.gif
Atsakyti
beje, peržiūrėjau - Bea ir aistulia meduoliai - lygiai tas pats receptukas mirksiukas.gif reiškia, tikrai geri, jeiū taip daug kas juos gamina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 12 04, 12:38)
beje, peržiūrėjau - Bea ir aistulia meduoliai - lygiai tas pats receptukas mirksiukas.gif reiškia, tikrai geri, jeiū taip daug kas juos gamina bigsmile.gif

o medus dirbtinis ar tikras?
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 12 04, 11:42)
o medus dirbtinis ar tikras?

paprastai naudojamas tikras medus, bet kad visai neblogai ir su dirbtiniu pavyksta mirksiukas.gif
Atsakyti