Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

sveikos, ir aš ateinu su šios savaitės meniu, šią savaitę tikrai mažiau išleidom thumbup.gif

PIRMADIENIS
I.sumuštiniai su sūriu, kiaušinienė, žele tortas, kava
II. troškinys su jautienos kukuliais(iš mamos),
III. raganos kepsnys, marinuotos įvairių daržovių alotos(mamos)
IV. tyrelė, spurgos, riestainiai, ryžių košytė

ANTRADIENIS:
I. Avižinių dribsnių košė, kava, žele torto
II. daržovienė su mėsos kukuliais, keptos blvės su dešra, likęs raganos kepsnys vyrui į darbą, marinuotos salotos
III. pyragas(anytos), tyrelė vaisinė mažiukui
IV. varškės apkepas, makaronai su pienu, pyragas, riestainiai su pienu( pienas iš uošvių)

Trečiadienis:

I. kiaušinienė, sumuštiniai su dešra, sausainiai
II. karšti sumuštiniai, kotletai su bulvėm(pas mamą)
III. Miltiniai blynai su uogiene, vyšnių kompotas, 2 sūreliai

Ketvirtadienis:

I. karšti sumuštiniai
II. daržovienė su mėsos kukuliais, keptos bulvė su netikru zuikiu ir marinuotais agurkais, vyšnių kompotas
III. kava, saldainis "nomeda", 2 sūreliai, tyrelė, vyras-alus
IV. netikras zuikis, sūris prie alaus, sūrelis, avižinių dribsnių košė

Penktadienis:

I. sumuštiniai su dešra
II. cepelinai, daržovienė su mėsos kukuliais, sūrelis, kompotas
III. spurgos, bandelės, kmynų arbata, jogurtas, sumuštiniai
troškinys-pas mamą.
IV. Avižinių dribsnių košė

Šeštadienis:

I. ryžių košė, sumuštiniai
II. likę cepelinai, daržovienė su mėsos kukuliais
III. kiviai, spurga su kava, jogurtas
IV. blynai su dešra, sumuštiniai su dešra ir marinuotu agurku, avižinių dribsnių košė

Sekmadienis:

I. ryžių košė, sumuštiniai su paskutine rūkyta dešra, 2 sūreliai
II. kepti kugeliukai-kotletai su pekino kopūsto salotom, daržovienė su kukuliais
III. vyras eina nakčiai dirbt, nešis tų kotletukų, vaikam virsiu manų košę, yra dar šis bei tas šaldytuve

maistui šią savaitę išleista 144,13 lt, jau mažėja suma ax.gif, bet nuo kt savaitės vėl didės, n svaikui į mokyklą duodam kasdien po 5 lt
Atsakyti



QUOTE(mazge1979 @ 2009 11 29, 18:39)

maistui šią savaitę išleista 144,13 lt, jau mažėja suma ax.gif, bet nuo kt savaitės vėl didės, n svaikui į mokyklą duodam kasdien po 5 lt


As vaikams i mokykla duodamu pinigu nepriskaiciuoju prie maisto, nes realiai visai neaisku kiek jie pravalgo, o kiek isleidzia kitokiems savo reikaliukams biggrin.gif Nebent konkreciai uz tuos pinigelius isperkat pietus.
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 29, 16:09)
drinks_cheers.gif man irgi tos bandelės labai labai į akis krito biggrin.gif aš su tokiu meniu seniai pro duris nebepraropočiau blush2.gif

o bandelės namie keptos, ar pirktinės?  g.gif

ryte daugiau nieko valgyti negaliu (stoja skrandis is karto doh.gif ), sitaip maitinuos nuo vaikystes biggrin.gif maniskis niekaip nesupranta, kaip as metus galiu kiekviena ryta valgyti tik vienos rusies bandeles biggrin.gif o priespieciai tai eina tarpais-tai desrainiai naminiai, tai mesainiai, tai sumustiniai, mesa nusibodo siuo momentu. ilgai stengiaus svorio priaugti bet bandeles nelabai turejo itakos, tik naktiniai valgymai prideda kilogramu schmoll.gif as tai niekaip nesuprantu kaip mb nestoreja nuo saldumynu, nes visada turi sokolado pasidejes, saldainiai pas mus neuzsilaiko, nors as ju visiskai nevalgau biggrin.gif saldumynams ir pyragams isleidziu tikriausiai tiek pat kiek bandelems doh.gif

bandeles perku, tas nepigu aisku, bet saldus kepiniai man niekaip nepavyksta doh.gif
Atsakyti
nu va per telika kaip tik kalbejo apie maista.Ir tas n kartu sildytas,persildytas maistas jau organizmui toksinus gamina.Del to man ir keistoka cia pasirode ,kaip ta pacia sriuba beveik savaite valgo .Linkejimai visoms maitintis ne tik taupiai,bet ir sveikai.
Atsakyti
sriuba valgau max 3 dienas ir kiekviena karta sildau ipylus i dubenuka mikrobanginej schmoll.gif kelis sykius tai tikrai viso puodo nekaiciu schmoll.gif neisivaizduoju kaip sriuba gali savaite prastovet net saldytuve g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 11 29, 22:09)
sriuba valgau max 3 dienas ir kiekviena karta sildau ipylus i dubenuka mikrobanginej schmoll.gif kelis sykius tai tikrai viso puodo nekaiciu schmoll.gif neisivaizduoju kaip sriuba gali savaite prastovet net saldytuve g.gif

ne,as jum netaikau mirksiukas.gif ,bet,anksciau esu skaiciusi taupanciuju meniu(keli puslapiai atgal),tai tikrai taip buvo .
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2009 11 29, 19:32)
As vaikams i mokykla duodamu pinigu nepriskaiciuoju prie maisto, nes realiai visai neaisku kiek jie pravalgo, o kiek isleidzia kitokiems savo reikaliukams biggrin.gif Nebent  konkreciai uz tuos pinigelius isperkat pietus.

na šiaip tai jūs teisi. maniškis dar ir pasitaupo
Atsakyti
sveikutes smile.gif
ar priimsit i savo kompanija? blush2.gif jau kokius du menesius buvau jusu temeles slapta skaitytoja ax.gif is pradziu galvojau, kad gal po nauju pradesiu skaiciuoti savo islaidas ir taupyti pinigelius, bet paskui nusprendziau kad nera cia ko atideti.geriau iskart smile.gif blogiau juk tikrai nebus mirksiukas.gif tik va kad tie mano apskaiciavimai nelabai pradziugino, nes sios temeles tikslas- isleisti maistui iki 200lt.bet as niekaip neisipaisau i tuos 200 verysad.gif schmoll.gif tai vat ir nezinau ar as busiu priimta i jusu rata blush2.gif
mano seima sudaro: as, MB, trys kinderiai isdykeliai, mociute, kuria net nezinau ar prie vaiku ar prie suaugusiu priskirt, nes valgo ji nedaug, bet as jai beveik viska atskirai gaminu. na ir kartais sesuo uzklysta vakarienei. o ji uzklysta daznai, nes gyvena viena ir tiesiog nemato reikalo sau gamintis smile.gif o kadangi as gera sese tai visada ja pakvieciu pavakarieniaut pas mus smile.gif neturiu jokiu giminaiciu kas galetu mums lauktuviu ideti, tai kad viskas pas mus perkama. tiesa gaunu tuos maisto davinius is valstybes. tai ko jau ko, o kruopu tai bele kiek turim mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzilkaa: 29 lapkričio 2009 - 22:44
QUOTE(murzilkaa @ 2009 11 29, 22:43)

sveikute, beabejo, kad priimsime, o dėl sumos tai kaip tokiai dideliai šeimynai (7asmenys) tai čia 200 tikrai sunkoka, kad įsipaišytumėte. Lauksime savaitės meniu wink.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
sia savaite beveik visa seima sirgo tai laaabai daug pinigeliu isleidau vaistams ir visokioms arbatelems verysad.gif be to ir nevalgus visi buvo.bet jau sveikstam ir griztam i normalu maitinimosi rezima smile.gif
taigi mano pirmasis meniu :
PIRMADIENIS: Pusryciai: sumustiniai su desra ir suriu, arbata;
Pietus: keptos bulves, barsciu sriuba( visa tai like nuo savaitgalio);
Vakariene: rugstyniu sriuba, manu kose, mesos kukuliai su padazu ir ryziais.

ANTRADIENIS: Pusryciai: manu kose
Pietus: rugstyniu sriuba, mesos kukuliai, ryziai
Vakariene: darzoviu-mesos troskinys, ryziu-krabu misraine.

TRECIADIENIS: Pusryciai: ryziu-krabu misraine, sumustiniai su desra, arbata;
Pietus: darzoviu-mesos troskinys, daug daug arbatos, nes jau sergam verysad.gif
Vakariene: pieniska makaronu siruba verysad.gif seima visiskai nieko nebevalgo, nes karsciuoja.i trasa eina ivairiausios arbatos ir vaistai verysad.gif

KETVIRTADIENIS: Pusryciai: pieniska makaronu sriubyte ir vel arbatos;
Pietus: mesos kukuliai
Vakariene: saltiena su karstom bulvem ir burokeliu misraine.

PENKTADIENIS: Pusryciai: sumustiniai su desra, arbata;
Pietus: saltiena su burokeliu misraine, kam truko- kiausinienes pasikepe;
Vakariene: bulviu kose su grybu padazu.

SESTADIENIS: Pusryciai: sausi pusryciai su pienu;
Pietus: spagetti su firminiu MB padazu; smile.gif
Vakariene: arbata, sausainukai, sumustiniai.

SEKMADIENIS: Pusryciai: sausi pusryciai, spagetti su padazu;
Pietus: bulviu plokstainis su sonine ir grietine;
Vakariene: arbata, sausainukai, obuoliukai. Paveike mus tas sirgimas-ne dienos be arbatos smile.gif rolleyes.gif
Stai toks musu savaites meniu. Arbatos kibirais isgerta smile.gif Turbut tiek pat isprakaituota, bet ligas iveikem thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzilkaa: 30 lapkričio 2009 - 00:24
QUOTE(murzilkaa @ 2009 11 30, 00:24)
bet ligas iveikem thumbup.gif

na šaunuoliai, tikėkimės nebesirgsite daugiau wink.gif 4u.gif
o kas dėl meniu, tai tie mėsos kukuliai jau būtų man atsibodę, bet žinant kai jūsų daug tai tikiu kad vieną dieną vienas valgo kukulius, kitas tik sriubą ir atvirkščiai. Sriubytes virtos net trys, šaunuole wink.gif
Atsakyti
na o dabar kiek visko pirkta ir kiek isleista.si karta surasysiu netvarkingai.atsiprasau blush2.gif kita karta pasistengsiu savo pirkinius surusiuoti smile.gif taigi:
aliejus 1, sausi pusryciai 3pak.po 200g, cukrus 1kg, kiausiniai 20vnt., pienas 9l, batonai 4vnt, kons.rugstynes 1ind, varske 2 po 180g, grietine 4 po 400gr, kons.kukuruzai 1 po 400gr, krabu lazdeles 1, majonezas 3 po 500gr, ferm.suris 300gr, cesnakas 3vnt, kiaul.kumpis 1,5kg, sonine karstai rukyta 1,5kg, kefyras 1l, svogunai 3vnt, morkos 1,5kg, vist. nugareles apie 1,5kg, kiaul.kojos apie 1,5kg, pastetas 2,99, duona 2vnt, marin.agurkai 1ind, kons.zirneliai 1 po 500gr, margarinas 1, desreles 0,5kg, burokeliai 1kg, bulves 12kg, makaronai 1pak, agurkas 1vnt, sausainiai 3pak. dar prie kasdieniu pirkiniu priskaiciavau MB cigaretes, nes jos ieina i kasdienius pirkinius ir tai jo duona kasdienine smile.gif tad dar cigaretes 6pak. doh.gif
tai vat. mano sios savaites islaidos kartu su cigaretemis 216,73lt.
tiesa dar arbatos smile.gif siaip jas priskaiciavau prie islaidu vaistams, bet galiu parasyt, kad arbatoms isleidom sia savaite apie 35lt ax.gif
arbatu maniakai kazkokie lotuliukas.gif
oi vos dar nepamirsau: dar plius edalas katei. as ji irgi priskaiciavau prie maisto islaidu smile.gif nes tai juk irgi maistas mirksiukas.gif musu seimos pusiau nariui rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(deimapov @ 2009 11 30, 01:30)
na šaunuoliai, tikėkimės nebesirgsite daugiau wink.gif  4u.gif
o kas dėl meniu, tai tie mėsos kukuliai jau būtų man atsibodę, bet žinant kai jūsų daug tai tikiu kad vieną dieną vienas valgo kukulius, kitas tik sriubą ir atvirkščiai. Sriubytes virtos net trys, šaunuole wink.gif

na pas mus visi patiekalai kartojasi blush2.gif
diena as dirbu tai vakare gaminu tiek kad ir rytojaus pietums butu, taigi musu vakariene dar buna ir kitos dienos pietus smile.gif
aciu uz pagyrima ir palinkejima nebesirgti blush2.gif ivairesni maista ir sriubas pradejau gaminti tik jusu, mergaites deka- skaitydama jusu savaites meniu ir komentarus smile.gif
tai kad cia jums didelis aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti