Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(deimapov @ 2009 11 22, 20:29)
be galo daug  blink.gif bent mums tai būtų žiauriai didelė suma  verysad.gif


Su mazu vaiku normalu, neduosi vakarienei saldainiu...o ir vaišiu (jums pliusas) ne visi gauna...Mes viska nuo A iki Z perkame...ir daznai buna dvi vakarienes, du pietus, o kartais ir trys...sugalvoja mazoji ir nevalgo isvirtos koses ar kitko, begu vel gaminti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meger: 25 lapkričio 2009 - 14:24
QUOTE(Meger @ 2009 11 25, 14:19)
Su mazu vaiku normalu, neduosi vakarienei saldainiu...o ir vaišiu (jums pliusas) ne visi gauna...Mes viska nuo A iki Z perkame...ir daznai buna dvi vakarienes, du pietus, o kartais ir trys...sugalvoja mazoji ir nevalgo isvirtos koses ar kitko, begu vel gaminti...

nu nesiginčyju, kadangi mes be vaikų, tai rašiau pagal savo situaciją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 25, 18:35)
nu nesiginčyju, kadangi mes be vaikų, tai rašiau pagal savo situaciją smile.gif


bigsmile.gif aaaaaaa, jums tada paprasciau taupyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2009 11 25, 17:48)
bigsmile.gif aaaaaaa, jums tada paprasciau taupyti  biggrin.gif

tai žymiai, ši savaitė labai taupi, dirbu kavinėje, ten pavalgau, tai vakarienę tik namie valgau, dar ir vyrui parnešu kokį kasnelį, tai per šią savaitę dar nei 10 lt neišleista thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neone @ 2009 11 25, 12:13)
sita nusiziurejau:) Mums labai patiko. Is pirmo kazkaip pabijojau deti daug bulviu, bet kai kita kart darysiu tikrai patarkuosiu ju daugiau.

http://www.supermama...282485-400.html

ten jie be pavadinimo :)juratijos receptukas.

skaniai atrodo, isbandysiu, aciu smile.gif
Atsakyti
jein kam bus ydomu radau vistienos blynelius. pabandziau gavosi skaniai daug ir dvi dienas pratempem beveik uz 20 lituku nes dar isviriau puoda sriubos .jei ka rasykit i az duosiu receptuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juskirena: 27 lapkričio 2009 - 14:16
20091122-20091128
Sekmadienis:
Pusryčiai: virti kiaušiniai, majonezas, duona.
Pietūs: agurkinė sriuba (iš praejusios savaitės), dešrelė, duona, marinuotos morkos.
Vakarienė: keptos bulvės, marinuotos morkos, žuvies piršteliai.
Pirmadienis:
Pusryčiai:MV širviniai vafliai su braškių uogiene
Pietūs: MV kepsniukai su keptomis bulvėmis
Vakarienė: kepsniai, bulvės, marinuotos morkos, rauginti agurkai.
Antradienis:
Pusryčiai:MV kumpis
Pietūs: MV keptos bulvės, kumpis.
Vakarienė: morkų pyragas, man kepenėlių kotletas, MV didžkukuliai su varške.
Trečiadienis:
Pusryčiai:MV kepinti didžkukuliai su mėsa
Pietūs: MV daržovių sriuba, morkų pyragas.
Vakarienė: man kepenėlių kotletas, duonos, sumuštinį su česnaku, abiems sūrelių.
Ketvirtadienis:
Pusryčiai: MV sūrelis
Pietūs: MV daržovių sriuba
Vakarienė: morkų pyragas, kiviai, obuoliai, sūris, agurkas, arbata su medumi, citrina. Aš dar širdelę ir skranduką iš sriubos su majonezu, duona ir česnaku.
Penktadienis:
Pusryčiai:MV morkų pyragas.
Pietūs:MV pakepintas didžkukulis, grietinė.
Vakarienė:kotletai, virtos bulvės, šviežių daržovių salotos.
Šeštadienis:
Pusryčiai man: kotletai, duona, salotos (penktadienio)
Priešpiečiai: vyrui-kotletai, dona, čeburėkas su mėsa, spurga su dešrele. man-morkų pyragas
Pietūs: po kotletuką, keptos bulvės, salotos. Vyras dar mandarinų, man arbata su medumi, citrina, gabalėlis sūrio.
Vakarienė: virta rūkyta dešra, keptos bulvės, melionas, kivi, obuolys, mandarinai.

Pirkta:
III-duona 2,89, sūreliai 4*0,38. Viso: 4,41
IV-citrina 1,26, obuoliai 0,49, sūris „Talia“ 2,84, šokoladas 2,28, agurkas 1,69, kivi 0,88. Viso: 9,44
V-duona, batonas Viso: 2,60
VI-mandarinai 2,59, melionas 5,01, bandelės 2*0,79, citrina 0,48, alus 2*2,22. Viso: 14,10
Per savaitę išleista: 30,55lt

Ši savaitė buvo jau ketvirtoji, tai per mėnesį išleista: 259,27lt
Šios savaitės meniu, toks nei šis nei tas, nes aš tik vakarienę valgydavau, iki vakarienės valgiau darbe, iš darbo įduodavo tai didžkukulių, tai salotų, tai kepenėlių kotletų, tai sriubos, tai plokštainio, čeburėkas ir spurga. Kas nepamena tai pasikartosiu, kad gauname ir iš kaimo kartais gėrybių smile.gif Pakankamai daug saldumynų, ledų, traškučių perkame, na ne tiek, kiek seniau, bet dar galėtumėme sumažinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 28 lapkričio 2009 - 15:42
va ir mūsų paskutinė lapkričio savaitė (sąmoningai rašiau, iš kur gauti nepirkti produktai ne tam,kad pasigirčiau, o tam, kad nekiltų klausimų, kaip įsitenkam į mano nurodytas sumas):

Pirmadienis:
I. avižų košė, obuoliai
II. vyrui: sekmadieninis kugelis su grietine,man - garintos lašišos likučiai su duona ir pomidoru (lauktuvinis)
III. karšti sumuštiniai "a la pica" (itališka fokaca duonelė (atvežta lauktuvių) , dešra, sūris, kaparėliai, padažas)
IV. vyras: kiaulienos pažandės (iš šaldiklio) kepsniukai-belzebubai su bulvėm ir pomidorais;aš ir vaikis : paskutinis kugelis ir avižinės košės blyneliai; burokėlių lapelių sriuba

Antradienis: (gavosi "totalaus negaminimo diena" )
I. vyras nevalgė,aš - obuoliai
II.vyras nevalgė, vaikis - avižiniai blyneliai; aš - kepintų kauliukų likučiai su bulvėm ir pomidoru
III. sumuštiniai su dešra, aš - jogurtas ir paskutiniai avižiniai blyneliai
IV. buvom pavaišinti Hesburger sumuštiniais su bulvytėmis

Trečiadienis:
I. sausi pusryčiai su jogurtu, obuoliai
II. vyras -pažandės kepsniukai;aš - kepenėlių kotletai (iš šaldiklio) su bulvėm ir raugintų kopūstų salotom
III. sumuštiniai su dešra
IV. keptos bulvės su varške (iš šaldiklio) ir kefyru (atvežė anyta);pupelių sriuba

Ketvirtadienis:
I. vyras: grikių košė su sūriu, aš: obuoliai ir kefyras
II. vyras: pažandės kepsniai su bulvėm ir raugintais agurkais; aš - grikių košė su sūriu ir trupučiu vyniotinio
III. vyras: varškės sūris (atvežė anyta) su druska; vyniotinio gabaliukas;aš -kefyras
IV. tešloje kepta pangasija (iš šaldiklio) su pakepintom bulvėm ir morkų-česnakų salotom; bulvinės bandelės su padažu
V. atvežtiniai šližikai su kava arba kakava

Penktadienis: (beveik "šaldytuvo valymo diena",nes visibuvom namie ir nėjome į parduotuvę)
I. šližikai su kakava
II. vyras: paskutinis pažandės kepsniukas pakepintas sumuštinyje su duona,padažu ir sūriu; pupelių sriubos likučiai;aš - grikių košės likučiai;vaikis - keptų bulvių likučiai su tomatu
III. kava, kakava su mano keptais kruasanais iš šaldytos tešlos
IV. burokėlių sriuba; stirnienos (iš šaldiklio) guliašas su daug morkų;virtos bulvės, rauginti agurkai ir kopūstai (uošvių raugti); vaikis - koldūnai (iš šaldiklio)

Šeštadienis:
I.kepta duona su česnaku (natūralus antigripinas smile.gif )
II. vakarykštė sriuba, vyras - guliašo likučiai su bulvėm ir raugintais kopūstais;aš - bulvinės bandelės
III. sumuštiniai su kumpiu (atvežtas uošvių)
IV. svečiuose

Sekmadienis:
I. iš po baliaus - tik vaisiai ir arbata
II. sumuštiniai su varškės sūriu
III. stirnienos (iš šaldiklio) kepsniai su virtom bulvėm ir troškintais kopūstais
IV. pakepintos virtos bulvės su kastiniu (anytos atvežtas) ir tais pačiais troškintais kopūstais.

Šią savaitę išleidom 36lt, bet kaip matėt -labai daug ką buvom gavę iš kaimo,arba tuštinom šaldiklį ax.gif
PIRKINIAI:
MILTŲ, KRUOPŲ GAMINIAI: pakelis šaldytos bemielės tešlos, 2 kepalai duonos (vienas -kepimui), grikiai, sausi pusryčiai (kukurūzų dribsniai)
PIENO PRODUKTAI: 7 varškės sūreliai (vaikis namie, tai čia - beveik pagrindinis maistas doh.gif ); 5l pieno, 2ind. grietinės, fermentinis sūris (beveik visas - vaikio sumuštiniams),
DARŽOVĖS:2 galvelės česnakų
BAKALĖJA: majonezas, cukrus, vaikiška kakava

mažai ką pirkom,nes šią savaitę mokėjom už nuomą,šįmėnesį daug pinigų sukišau į dantis ax.gif
Atsakyti
Sekmadienis:
Pusryčiai: aš bandelė su arbata, mb sumuštinius su dešra tepės
Pietūs: žemaičių blynai su grietine (buvo užsilikę šaldikly)
Vakarienė: kepėm kiaušinienę

Pirmadienis
Pusryčiai: aš bandelė su arbata, mb kepė kiaušinį
Priešpiečiai: aš bandelė su arbata, mb sumuštinis su dešra, po obuolį
Pietūs: lavašas
Vakarienė: prancūziškos bulvės su kopūstų salotom

Antradienis
Pusryčiai: aš bandelė su arbata, mb kepė kiaušinį
Priešpiečiai: aš bandelė su arbata, mb sumuštinis su dešra, po obuolį
Pietūs: šiandien po bandelę iš kepyklos sukramtėm biggrin.gif
Vakarienė: guliašas su marinuotais burokėliais
Pakramtymui čipsai biggrin.gif

Trečiadienis

Pusryčiai: aš bandelė su arbata, mb tepės sumuštinius su dešra
Priešpiečiai: aš bandelė su arbata, mb sumuštinis su dešra, po obuolį
Pietūs: lavašas
Vakrienė: liko guliašo manajam, aš submariną sukirtau.

Ketvirtadienis
Pusryčiai: aš bandelė su arbata, mb kepė kiaušinį
Priešpiečiai: aš bandelė su arbata, mb sumuštinis su dešra, po obuolį
Pietūs: aš bandelę iš kepykos valgiau, mb-picą
Vakarienė: bulvienė su mėsos kukuliais

Penktadienis
Pusryčiai: aš bandelė su arbata, mb kepė kiaušinį
Priešpiečiai: aš bandelė su arbata, mb sumuštinis su dešra, po obuolį
Pietūs: lavašas
Vakarienė: likusi sriuba su frikadelėm, naktipiečiams kepiau dešreles su sūriu picos tešloj.

Šeštadienis
Pusryčiai: aš bandelė su arbata, mb valgė vakarykštes „bandeles“ su dešrele
Pietūs kaime, parsivežėm bulvių, morkų, kiaušų, burokėlių ir naminės virtos mišrainės.
Vakarienė čipsai su alum, rūkyta strimėlė su batonu.

Naktipiečiams dar kokį sūrelį suvalgom, mb visada perku kokį šokoladą ar saldainių.

Per savaitę išleista 105,38 plius darbe 27 litai ir cukraus 12 kilogramų už 27 litus. Daugiausia pinigų išėjo mėsos gaminiams. Kaip ant dviejų manau išleidom per daug, neplanuojant ką valgysim išeina kur kas taupiau.
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 29, 08:56)
va ir mūsų paskutinė lapkričio savaitė

Šią savaitę išleidom 36lt, bet kaip matėt -labai daug ką buvom gavę iš kaimo,arba tuštinom šaldiklį ax.gif

šaunuoliai smile.gif

QUOTE(egliosha @ 2009 11 29, 11:16)

skaitant meniu ta bandelė su arbata taip krenta į akis kiekvienoje dienoje, kad pati geriu dabar arbatą ir prisiminiau: taigi bandelių turim biggrin.gif bet jau nebetelpa dėja biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 29, 12:04)
skaitant meniu ta bandelė su arbata taip krenta į akis kiekvienoje dienoje, kad pati geriu dabar arbatą ir prisiminiau: taigi bandelių turim biggrin.gif bet jau nebetelpa dėja biggrin.gif  thumbup.gif

na as pusryciams nieko daugiau nenoriu blush2.gif ir priespieciams, nes nevalgau desros biggrin.gif galeciau visa diena bandeles valgyt lotuliukas.gif ir dar spagecius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 29, 12:04)
skaitant meniu ta bandelė su arbata taip krenta į akis kiekvienoje dienoje, k

drinks_cheers.gif man irgi tos bandelės labai labai į akis krito biggrin.gif aš su tokiu meniu seniai pro duris nebepraropočiau blush2.gif

o bandelės namie keptos, ar pirktinės? g.gif
Atsakyti