Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(KibirVibir @ 2009 11 22, 19:49)
temos pavadinimas yra apie meniu, kai isleidziama apie 200, tai kaip ir normalu visai  wink.gif


na taip, tiesiog pasakiau, kad mums tai būtų šiai dienai labai daug, kadangi antros temos, kur išleidžiame iki 100 nėra, tai rašau čia, bet 200 mes neturėtume šiai dieniai iš ko sau leisti.
QUOTE(mazge1979 @ 2009 11 22, 20:16)
daugoka ir mums, bet kai mažas žmogeliukas namie, tai tenka daug jam atskirai ką pirkt, o tokiem leliukam viskas kainuoja. ateinančią savaitę mėginsim sumą mažint.

sutinku, vaikams labai daug ko reikia o ir norisi geresnių produktų, kai mes auginome ilgą laiką mergytę, tai išlaidos maistui irgi buvo žymiai didesnės, nes vaikui norisi ir vaisių, daržovių, mėsos, kad kasdien būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2009 11 16, 12:28)
Mano praejusios savaites meniu:
...

gal butu galima suzinoti kaip jusu purus blyneliai su desrele atrodo biggrin.gif labai apetitnai penktadienio vakarui butu, o tai as jokiu blynu nesu gabi kept, gal sie iseitu bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atėjau biggrin.gif


Pirmadienis:
1. Pusryčiai kepti sumuštiniai su sūriu, sūreliai.
2. Pietūs mums su vaikais troškinti kopūstai su dešrelėmis (likę nuo anos savaitės produktai), vyras nešėsi pupelių sriubos ir vištienos ketvirtį.
3. Vakarienei vaikams vištienos ketvirčiai ir salotos. Aš nevalgiau, vyras troškintis kopūstus valgė. Nakčiai dičkė valgė ryžių košę, mazgė pupų sriubą.


Antradienis;
1. Pusryčiai sumuštiniai su šlapianke, grikių košė.
2. Pietūs virtų bulvių cepelinai su varške.
3. Vakarienei vakarykščiai troškinti kopūstai ir pupų sriuba.


Trečiadienis:
1.Pusryčiai grikių košė ir sumuštiniai, jogurtai.
2. Pietūs mums su dičke daržovių kugelis ir rugštynių sriuba, mažoji vietoje kugelio suvalgė užsilikusį vištienos ketvirtį, vyrui troškinti kopūstai ir paskutinė pupų sriuba.
3. Vakarienei vakarykščiai cepelinai su varške, vyrui dar rugštynių sriuba.


Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su šlapianke ir sūriu, sūreliai.
2. Pietūs vaikams virti varškėtukai, MB sriuba ir daržovių kugelis, aš įsidėjau du cepelinus su varške.
3. Vakarienei likučiai, pasišildėm sriubos, buvo du cepelinai ir gabaliukas daržovių kugelio, dar vaikams rūkytos žuvies salotų padariau.


Penktadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai vienai su sūriu, kitai su tepamu lašišos kremu. Mums grikių košė ir sumuštiniai su varškės sūriu.
2. Pietūs rugštynių sriuba ir rūkytos žuvies salotos (žuvis, kiaušiniai, žirneliai, svogūnų laiškai, majonezas). MB nešėsi paskutinę sriubą ir šaltienos pasiėmė, aš kelis sumuštinius su silke pasidariau.
3. Vakarienei šaltibarščiai su bulvėmis. Vyras pabaigė šaltieną.



Šeštadienis:
1. Pusryčiai ryžių košė ir sumuštiniai su likučiais, varškės sūriu, šlapianke.
2. Pietūs "ale vištienos plovas". Viriau vištienos kauliukus, nukaulinau ir pakepinau su daržovėmis ir pievagrybiais, valgėm su ryžiais. Sultinyje išviriau makaronų sriubą.
3. Vakarienei vakarykščiai šaltibarščiai.



Sekmadienis:
1. Pusryčiai manų košė, sūreliai vaikams.
2. Pietūs balandėliai, burokų sriuba su galkutėmis, marinuoti agurkai. Iš likučio faršo iškepiau vaikams kotletus ir patroškinau su grybų padažu, bus kelioms dienoms pietums.
3. Vakarienei vaikams pekino salotos su kepta duona, dar kepiau obuolių pyragą.



Šią savaitę dariau tinginį, gavom dar šaltienos porą bliudukų bigsmile.gif , silkės buvo padaryta. Grikių priviriau visai savaitei netyčiom doh.gif , nes pyliau plauti kruopas iš indelio ir paverčiau per daug. Tai teko išvirti vandenyje ir rytais tik dapildavau pieno ir truputį pavirdavau, negi išmesi schmoll.gif . Kažkada taip taupydama laiką virdavau dviem dienom (kai dar nebuvo greito virimo kruopų). Atliko visa rūkyta dešra ir didesnė dalis olandiško sūrio kitai savaitei. Balandėlių irgi pridariau nemažai, tai bus visai savaitei darbą neštis savaitei blush2.gif .
Šiaip baiginėjasi maisto atsargos, pieno produktus jau baigėme, vištieną irgi, beliko dar truputis miltų ir aliejus, kažkiek dar užteks kiaulienos. Nežinau ar dar važiuosim, tai maistui pajamos garantuotai išaugs verysad.gif .

Pirkta:
pienas, varškė, varškės sūris, olandiškas sūris 18 lt, lašiniai, šlapia dešra, rūkyta dešra 17 lt, pekino salotos, pomidorai, žemės ir lazdynų riešutai 16 lt, mineralinis 2 lt, tepamas lašišos sūrelis 0,99 lt, padažas 2,99 lt, saldainiai 6,18 lt, dirol 0,99 lt, rūkyta žuvis ir silkė 14 lt, kiaušiniai 20 vnt. 8 lt, kefyras 1,65 lt, kopūsto galva, svogūnų laiškai 100 g, agurotis nedidukas, briuselio kopūstai 5,50 lt, duona 3 lt, grikių kruopos 1,99 lt, kava 3in1 1,08 lt, žuvis 6,69 lt, bandelė 0,80 lt.

Viso: 106,86 lt
Papildyta:
QUOTE(deimapov @ 2009 11 22, 21:02)
na taip, tiesiog pasakiau, kad mums tai būtų šiai dienai labai daug, kadangi antros temos, kur išleidžiame iki 100 nėra, tai rašau čia, bet 200 mes neturėtume šiai dieniai iš ko sau leisti.

visiškai pritariu, mums irgi ne patys geriausi laikai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 23 lapkričio 2009 - 09:14
hi.gif

Atbėgau su savo praėjusios savaitės suvestine smile.gif

Pirmadienis:
I. karšti sumuštiniai, obuoliai
II. vyras - likę šernienos kepsniai su bulvėm ir raugintais agurkais; aš - likęs cepelinas su padažu
III. vyras - sausi pusryčiai su pienu; aš - avižų košės likučiai
IV. makaronų pieniška sriuba; aš - sekmadienį virta, bet nevalgyta kleckiukų sriuba (iš cepelinų tešlos likučių); dar mėsytės likučiai, sumuštiniai su pievagrybiais, alyvuogėm, svogūnais. vakuoti pomidorai.

Antradienis:
I. manų košė
II. vyras - kotletai su duona ir vakuotais pomidorais; aš - žemaičių blynai su grietine (paskutiniai iš šaldiklio)
III. sumuštiniai su dešrelėm arba pievagrybiais
IV. pašildyta vakuota šernienos tušonkė su bulvių koše, vakuotais agurkais ir pomidorais; aš - dar ir kleckiukų sriuba.

Trečiadienis:
I. manų košė, obuoliai
II. vyras - likusi tušonkė; o aš - kepenėlių kotletai su koše ir raugintais kopūstais
III. vyras - sūreliai; aš - duona su tušonke
IV. vyras - kepta pangasija tešloje, aš - garinta lašiša su bulvėm, morkų-česnakų salotom.
V. ledai su likeriu ax.gif (turėjom svečių)

Ketvirtadienis:
I. vyras - virti kiaušiniai su duona, sviestu ir druska, aš - obuoliai
II. vyras - kotletai, aš - kepenėlių kotletai su bulvėm ir žirneliais
III. vyras - keptos pangasijos likučiai su duona, aš - sumuštiniai su pievagrybiais
IV. bandelės su kakava, raugintų kopūstų sriuba.

Penktadienis:
I. avižų košė, aš - obuoliai
II. virti - pakepinti su svogūnais šernienos kauliukai su bulvėm ir raugintais kopūstais; aš - svečiuose
III. karšti sumuštiniai ant itališkos duonos "a la pica" (su dešra, alyvuogėm, pievagrybiais, kaparėliais, sūriu)
IV. virti-kepinti kauliukai su bulvėm ir vakuotais agurkais; kopūstų sriuba.

Šeštadienis:
I. vynuogės, duona su lašinukais, kopūstų sriubos likučiai
II. karšti sumuštiniai ant itališkos duonos (dešra, kaparėliai, sūris)
III. dviejų rūšių kugelis (paprastas ir su parūkytais vištos sparneliais) su spirgais ir grietine

Sekmadienis:
I. bandelės su arbata
II. kugelis vakarykštis su grietine
III.virti šernienos kauliukai su bulvėm, vakuotais agurkais ir raugintais kopūstais, burokėlių lapelių sriuba
IV. kauliukų likučiai su duona, sumuštiniai su namine rūkyta dešra.

Per savaitę išleidau maistui 74lt. daugokai. cool.gif

Pirkiniai:
MĖSA: parūkyti vištienos sparneliai (kugeliui), rūkyti lašinukai (spirgams), "šlapia" dešra (karštiems ir paprastiems sumuštiniams), 10 kiaušinių
ŽUVIS: 1 kg pangasijos (pusė liko), koldūnai vaikui (2/3 pakelio liko)
PIENAS: 2 ind. grietinės, 10l pieno (2 liko), jogurtukas, 11 varškės sūrelių (3 liko), fermentinis sūris (rusiškas iš Norfos po 9 lt su centais, karštiems sumuštiniams - pats tas thumbup.gif )
DUONA IR KRUOPOS: 4 bandelės, 2 kep. duonos,
DARŽOVĖS IR VAISIAI: Vynuogių kekė, 1.5kg mandarinai, citrinos, morkos, rauginti kopūstai, marinuoti agurkai, svogūnai, 3 kg obuolių, vak. žirneliai
BAKALĖJA: cukrus, sultinys, tirpi miežinė kava, priekonių mišinys.

pastebėjau, kad šią savaitę nemažai pirkau vaisių, nes norisi vitaminų ir to gaivumo, o iš tėvų sodo nebeturėjom ax.gif dabar vėl turim, nes vėl vyro tėvai atvežė thumbup.gif ir dešros naminės parūpino bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 22, 20:29)
be galo daug  blink.gif bent mums tai būtų žiauriai didelė suma  verysad.gif


Man atrodo, kad viskas labiausiai priklauso nuo valgytoju skaiciaus, neatsimenu keliese jus, bet jei dviese, tai tikrai 200 labai didele suma, bet keturiese jau normaliai atrodo. As cia beskelbdama savo sumas virs 100 vis pagalvoju, kad perskaiciavus dviems tie pinigeliai atrodytu visai padoriai daugumos cia rasanciuju kontekste biggrin.gif pvz -50 - 60 biggrin.gif


QUOTE(egliosha @ 2009 11 22, 23:47)
gal butu galima suzinoti kaip jusu purus blyneliai su desrele atrodo biggrin.gif labai apetitnai penktadienio vakarui butu, o tai as jokiu blynu nesu gabi kept, gal sie iseitu bigsmile.gif



Puriems blyneliams tesla dariau is kiausiniu, kefyro, miltu, nedaug druskos ir kepimo milteliu. Uzmaisau grietines tirstumo tesla ir i ja sumetu isigai perpjauta ir po to i tris dalis padalintos desreles gabalelius (is vienos desreles gaunasi 6 blyneliai). Kabinu po sauksta teslos, taikydama, kad kartu butu gabalelis desreles ir kepu aliejuje. Gaunasi issipute, purus ir skanus blyneliai
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2009 11 23, 10:19)
Vakarienei vaikams pekino salotos su kepta duona,


Kaip gaminamos tokios salotos, kaip tik pekinas saldytuve voliojasi.
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2009 11 23, 12:53)
Kaip gaminamos  tokios salotos, kaip tik pekinas saldytuve voliojasi.

pagrindas pekino salota, o kiti produktai kas šaldytuve yra. Aš dėjau dar poro, pomidoro, pekino salotą, sumaišiau su majonezu ir pabaigai pakepinau kubeliais duoną keptuvėje, tada kai atvėso lekštutėje, sudėjau ant viršaus salotų. Galima dėti agurką, tuną, kukurūzų, kumio, atlikusios vištienos...žodžiu bile ką ax.gif ...maniškės labai mėgsta wub.gif , svarbu kad būtų pakepintos duonos, o kiti eina bile kokie produktai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano praejusios savaites meniu:
Pirmadienis:
pusryciai- aviziniu dribsniu kose su bananais,
pietus - vaikai valge bandeles su aguonom su pienu, as i darba nesiausi vistienos / cukiniju apkepa.
vakariene - vistienos/cukiniju/ kukuruzu apkepas likes nuo savaitgalio, desertui trapus varskes/aguonu pyragas.
Antradienis:
pusryciai- krabu lazdeliu blyneliai su saldziarugsciu cili padazu,
pietus - as valgiau plova, vaikams like krabu lazdeliu blyneliai, vyresnelis dar pabaige vakarykscia aviziniu dribsniu kose.
vakariene - burokeliu barsciai, silke su salierais, morkom, svogunais ir razinom, vaikai dar valge bandeles su aguonom.
Treciadienis:
pusryciai - virti varskeciai su sviesto/grietine padazu.
pietus - farso kukuliai su ryziais ir raugintu kopustu salotos, vaikai dar valge barsciu.
vakariene - kalakutienos guliasas su grybais ir marinuotu burokeliu salotom su virtom bulvem.
Ketvirtadienis:
pusryciai -karsti sumustiniai su kava, as valgiau varske su grietine ir cukrum.
pietus - farso kukuliai su ryziais ir raugintu kopustu salotos.
vakariene - su desrelemis troskinti rauginti kopustai.
Penktadienis:
pusryciai - Kepti kiausiniai su burokeliu salotom.
pietus - as pabaigiau burokeliu sriuba, vaikams buvo su desrelemis troskinti rauginti kopustai.
vakariene - cepelinai, desertui glaistyti varskes sureliai.
Sestadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su kakava,
pietus - vakaryksciai cepelinai, desertui kepiau pyraga su medaus/dziovintu vaisiu/riesutu uzpilu.
vakariene - morku/grietineles padaze troskintas triusis.
Sekmadienis:
pusryciai - paskutiniai pakepinti cepelinai.
pietus - troskintas triusis su bulvemis.
vakariene - su vistiena keptas kugelis, pupeliu sriuba.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 4,06lt., suris fermentinis- 3,32lt., duona/bulka - 8,45lt., kumpelis- 8,58lt., desreles - 8,90lt., vaisiai - 9,24lt., sviestas - 3,82lt., kalakutu kumpeliai- 21,00lt., grietine - 1,65lt., varske - 10,51lt., farsas kiaulienos - 9lt., miltai - 2,34lt., pomidoru padazas - 2,89lt., cukrus - 4,52lt., zirneliai - 2,59lt., sureliai - 2,36lt., aliejus - 3,49lt., rauginti kopustai - 1,99lt., dziovinti abrikosai, majonezas, riesutai, kepimo milteliai, vanilinis cukrus - 9,27lt., sokoladas - 1,69lt., alus - 1,79lt.
VISO: 121,46lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 23 lapkričio 2009 - 14:33
Sia savaite prisijungiu ir as

Mano meniu:

Pirmadienis:
pusryciai ir pietus - savaitgali buvo mamos jubiliejus. Tai mama pridejo likusio maisto: vyniotinio gabaliukas, silkes, vistieno keptos, zuvies. Tai valge , kas ka nori pasirinktinai. Plius pietums dar buvo like nuo 5 dienio keli karbonadai.
vakariene - Troskinys su stirniena (gaila, kad paskutinis gabaliukas), paprika, cukinija, svogunai ir morkos. plius kepiau desertui pyraga "Greitukas" biggrin.gif

Antradienis:
pusryciai- dar vis likuciai.
pietus - pasisildem likusio troskinio. desrtui tas pats pyragas.
vakariene -nerytes bulviu bandeles. Vagem su baltu padazu.

Treciadienis:
pusryciai - sumustiniai su rukytu kumpiu. virti kiausiniai.
pietus -buvo likusiu bulviniu bandeliu. Ne visas isviriau antradieni. Tai sudejau i kamera. Pietums issivirem. Tik nesupratau, kodel issileido g.gif . Antradieni gavosi labai skanios ir viskas pavyko. g.gif . Turejau dar sveciu, tai draugai dar atsiveze keptu vistos sparneliu ir labai skanaus pyrago is IKI smile.gif
vakariene -kotletukai kugeliukai. Valgem su burokeliu ir konservuotu zirneliu misraine. Plius visi draugiskai isgereme po buteliuka alaus.

Ketvirtadienis
pusryciai -Kotletukai kugeliukai su misraine.
pietus - svieziu koputu sriuba su rukyta pazande.
vakariene -farsu idarytos bulves. Tik as visada jas verdu, o ne orkaiteje kepu. Vakarienes desrtas labai lengvas bananai.

Penktadienis:
pusryciai -svieziu kopustu sriuba likusi nuo ketvirtadienio. sumustiniai su kumpiu.
pietus -farsu idarytos bulves.
vakariene - tos pacios bulves, plius jogurtas, varskes surelis, rukyti lasinukai. Su vyru pasilepinome ir isgerem po buteliuka alaus.

Sestadienis:
pusryciai - sumustiniai su daktariska desra.
pietus ir vakariene buvome sveciuose.

Sekmadienis
pusryciai - sumustiniai su suriu ir liezuvio vyniotiniu. (vezemes i svecius. Kadangi atliko, pasidalinom visi draugiskai.)
pietus - vyras valge raugintus kopustussu lasinukais, as tik vynuoges.
vakariene - pieniska makaronu sriuba. plius dar naktipeciams sukirtau kelis liezuvio gabalelius.


kazkap nera laiko detalizuoti atskirom prekems, kiek isleidau. Vedu tik bendra suma. Pasilikdama cekiukus, kad kai turesiu laiko butinai paanalizuosiu. Sia savaite gavosi virs 108 lt. Kazkaip daugoka, kai praeita savaite isleidom tik 50 lt. Taciau sia savaite leidom sau du kartus atsigaivinti alumi, nusipirkau i saldykli isideti vistienos ketvircius 4 vnt. ejome i svecius, tai aisku pirkome buteliuka blush2.gif , dar maziui pirkau kelias tyreles. nu sia savaite teks susiversti dirzus. 4u.gif
Atsakyti
Rašau ir aš savo meniu 4u.gif Išlaidos šia savaitę kosminės, per savaitę išleidom tiek kiek mėnesiui išleidžiam, gal net daugiau, bet priežastis tokia, kad važiavom į Lenkiją, mėsos prisipirkom kokiem 3mėn minimum manau, o ir kitų produktų, kaip UHT kaitintas pienas, wc popierius, buitinės chemijos priemonės, makaronai, padažai, kruopos tikrai ilgam užteks thumbup.gif

Pirmadienis:
Nepusryčiavau, vyrui sumuštiniai su sūriu ir kumpiu.
Priešpiečiams abiems sausi pusryčiai, man žirneliai su majonezu, pusė granato.
Vakarienei vištiena saldžiarūgščiame padaže su ryžiais.
Desertui- šokoladas.

Antradienis:Pusryčiams man sūrelis ir sausi pusryčiai, vyrui du sūreliai ir sausi pusryčiai.
Pietums man picos užkandėlė, bandelė, žirneliai su majonezu, vyrui dvi bandelės, pusė granato, šokolado likutis.
Vakarienei balandėliai su bulvėmis.

Trečiadienis:
Pusryčiams man bandelė, vyrui dvi bandelės.
Pietums vyrui balandėliai su bulvėmis ir pomidorais, aš nepietavau.
Vakarienei abiems balandėliai su bulvėm, pomidorais.

Ketvirtadienis:
Pusryčiams ma bandelė, vyrui sūrelis ir karbonadai, užkepti su kepintom morkom/svogūnais, pievagrybiais bei sūriu.
Užkandžiai- abiems po šokoladinį batonėlį kelionėje.
Pietums vyrui balandėliai su bulvėm, pomidorais, man užkepti karbonadai su vyšniniais pomidoriukais, bandelė.
Vakarienei karbonadai abiems, desertui abiems po pudingą.

Pektadienis:
Pusryčiams abiems sausi pusryčiai.
Pietums man užpilama sriuba su skrebučiu, vyras nevalgė.
Vakarienei man ryžiai su daržovėmis, vyrui kepta višta su ryžiais bei daržovėmis, abiems po jogurtą.
Užkandžiai- man "Miau" gėrimas, krekeriai, vyrui varškė su uogiene, krekeriai.

Šeštadienis:Pusryčiams abiems sausi pusryčiai.
Pietums abiems kepta višta su ryžiais.
Vakarienei man sumuštiniai su sūriu, ikrais, vyrui sumuštiniai su kumpiu, ikrais, varškė su uogiene, kiviai.
Desertui- šokoladas, krekeriai, riešutai, guminukai.

Sekmadienis:Pusryčiams abiems po jogurtą.
Pietums vyrui višta su ryžiais, aš nevalgiau.
Vakarienei abiems blynai su braškėmis ir obuoliene, aš pabaigiau dar ir vištytės paskutinį gabalėlį.
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2009 11 23, 13:53)
Man atrodo, kad viskas labiausiai priklauso nuo valgytoju skaiciaus, neatsimenu keliese jus, bet jei dviese, tai tikrai 200 labai didele suma, bet keturiese jau normaliai atrodo.  As cia beskelbdama savo sumas virs 100 vis pagalvoju, kad perskaiciavus dviems tie pinigeliai atrodytu visai padoriai daugumos cia rasanciuju kontekste biggrin.gif  pvz -50 - 60 biggrin.gif


drinks_cheers.gif pas mus 4 valgantys, dar anksčiau gyveno b dukra, paauglė, tai dar daugiau išeidavo. mano šeimyna lepesnė, dažnai vaikas nevalgo to, ką valgau aš, ar b, tenka visiems skirtingai gaminti. sunku sutinku, bet pvz, mažius negeria mišinio, mp jau neturiu, tai perkam spec. pieną 1 procento, 1 l kaina apie 2,5 lito, savaitei reikia kokių 3-4 litrų, nes košeles juo pagrdinu, šlapkės reikia nemažai, nes abu vaikai tiesiog dievina, dar triušieną mažiui verdu-nepigi mėsa. kažkaip susidaro nemaža suma. norim su b labai pataupyt, bet kad nelabai išeina,vaikams norim kasdien mėsą duot, b daug dirba, jis turi taip pat normaliai pavalgyt. nors įs avo meniu pasižiūriu, tai atrodo, ka dtaip prastai valgom.
aš tai žaviuosi tom, kurios mokate taip sutaupyti. nors mes 100 litų per svaitę nežinau kaip tilptume.
Atsakyti
QUOTE(neone @ 2009 11 24, 00:43)
Sia savaite prisijungiu ir as

Mano meniu:




vakariene -kotletukai kugeliukai.




Sveika! labai sudomino sis tavo patiekalas ax.gif kas tai - kugelis su kotletais, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(budylnikas @ 2009 11 25, 11:53)
Sveika! labai sudomino sis tavo patiekalas ax.gif  kas tai - kugelis su kotletais, ar kaip?



sita nusiziurejau:) Mums labai patiko. Is pirmo kazkaip pabijojau deti daug bulviu, bet kai kita kart darysiu tikrai patarkuosiu ju daugiau.

http://www.supermama...282485-400.html

ten jie be pavadinimo :)juratijos receptukas.
Atsakyti