Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(bjaurybe @ 2009 11 16, 18:58)
kažkaip aplamai nusprendžiau truputį mažinti maitinimų skaičių, nes žiūriu kiek šeimynai darau, tiek pati prisėdu doh.gif

aš nuo vaikystės valgydavau su kiekvienu šeimos nariu iš eilės (gyvenome 10žmonių ax.gif ).pasekmės - krizė maisto atžvilgiu dar ilgokai man nebus baisi biggrin.gif
dabar, kai esu nestuke.gif , stengiuosi neatsipalaiduoti per daug, nes pirmąjį vaikį ėjau gimdyti sverdama 18kg daugiau doh.gif dabar nebenoriu jaustis į krantą išmestu banginuku ax.gif
Atsakyti
Meniu :

I. Pietūs - bandelės su kopūstais ir dešrelėmis, obuolių-pupelių-morkų su majonezu mišrainė
Vakarienė - makaronai su dešra

II. Pietūs -likučiai,
Vakarienė - kepti grybai su grietine ir virtomis bulvėmis

III. Pietūs - žuvies piršteliai iš kameros su grybais
Vakarienė - žuvies su grybais kotletai pomidorų padaže

IV. Pietūs -vakarykščiai kotletai,
Vakarienė - kugelis su vištiena, burokėlių- rauginti kopūstų - pupelių-bulvių su aliejumi mišrainė

V. Pietūs -kugelis,
Vakarienė - raugintų kopūstų sriuba su vištiena ir grybais

VI. Vyras į darbą konservų įsidėjo ir raudonos mišrainės, aš pasikepinau bulves su spirgučiais ir silkė su burokėliais. Rūkytas karšis. Vakare kaimiški rūkyti lašiniai

VII. Vis dar yra likučių, tai kas ką nori tą ir valgo, nieko negaminu. geriausiai eina kaimiški lašiniai mirksiukas.gif
Vakarienė - kiaušinienė su raudona mišraine ax.gif

Pirkau :
Pomidorų padažas - 1,78; Varškė - 1,09; pienas - 1,29 ; širdelės -12,1, vafliai (2 vnt po 500 g) - 7 ; kiaušiniai - 3,70; žuvies faršas -5,08; sūreliai 3x0,39 - 1,17 ; varškė -0,99 ; pienas 1,29; geriamas jogurtas 1,79; vištienos nugarėlės - 5,20; grietinė 1,35, duona -1,99, kefyras -1,29; duona -2,10, vištienos maltinukai ( 2vnt x 360 g ) -4 . Viso : 53,21 Lt

Mes pusryčių nevalgom, nebent kavos atsigeriam kai neskubam,na vyras dar kokį sausainį vazoje susiranda arba sūrelį tongue.gif širdelės liko šiai savaitei, nes jų čia beveik 2 kg pasiėmiau, vištienos maltinukų irgi nesuvalgėm . Vaflius čia pirkau turguje, ten dažnai stovi moteriškė su kokiais skanumynais, be to pažiūrėjau kad garantija iki 2010.04, nu tai kol juos padėjau, bus šventėms mirksiukas.gif Karšį atvežė brolis, nes patys pas uošvius rūko, o lašinių davė draugai lauktuvių iš savo kaimo mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 17 lapkričio 2009 - 10:14
QUOTE(SilRa @ 2009 11 16, 19:35)
dabar nebenoriu jaustis į krantą išmestu banginuku ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif iki ašarų biggrin.gif thumbup.gif
20091108-20091114
Sekmadienis
Šiandien pusryčiai: obuolių pyragas, arbata
Pietūs: grikiai, kepti šonkauliukai, marinuoti burokėliai
Pavakariai: sūreliai, šonkauliukai, duona
Vakarienė: kepsniukai su sūriu, keptos bulvės, pomidorų-svogūnų-grietinės salotos, raugintas agurkas, marinuoti burokėliai. Juodieji serbentai, saldainiai.
Pirmadienis:
Pusryčiai: keptos bulvės, kepsniukas(sekmadienio)
Pietūs:tas pats
Vakarienė:paskutinis kepsniukas, žuvies piršteliai.
Vyras kaime.
Antradienis:
Pusryčiai: duona, virti kiaušiniai, majonezas
Pietūs: traškučiai, kepenėlės, grietinės padažas, svogūnai kepinti, duona.
Vakarienė: man kepenėlės. Kepiau šoninę, rytojui vyrui į darbą įsidėti.
Vyras kaime.
Pirkta: forminė batonas 1,99, traškučiai 0,99, šokoladas 1,99, duona 2,89, dešrelės 4,18, sūrėliai 2*0,39, kininė salota vėžliui 2,21. Viso: 15,03
Trečiadienis:
Pusryčiai: kepintos bulvės, dešrelės, raugintas agurkas.
Pietūs: karšti sumuštiniai (dešrelė, sūris, kečupas). Vyras valgė šoninę.
Vakarienė: kotletai, orkaitėje keptos bulvės su kmynais, rauginti agurkai.
Naktipiečiuka: karšti sumuštiniai.
Ketvirtadienis:
Pusryčiai:duona, vištienos kepsniai.
Pietūs:vyrui- duona, vištienos kepsniai, raugintas agurkas, man kepenėlių guliašas su bulvėmis, raugintas agurkas.(Antradienio)
Pavakariai: bandelės, man-kepsnys, duona)
Vakarienė:man-kepenėlės, bulvės.(antradienio), vyrui-bulvės, žuvies piršteliai, raugintas agurkas.
Šiandien pirkta: saldainiai 8,23, bandelės 2*1,29, arbata 4,19. Viso:15lt
Penktadienis:
Pusryčiai:omeletas, batonas, marinuoti burokėliai.
Pietūs:vyrui-bandelė, man-iš maximos lašišos suktinukas su pengasija, pomidorų-svogūnų salotos, batonas.
Pavakariai: man-iš maximos lašišos suktinukas su pengasija, pomidorų-svogūnų salotos, batonas, traškučiai, vyrui-traškučiai.
Vakarienė: kugelis su vištiena.
Pirkta: traškučiai 4,09,vištienos ketvirčiai 6,58, alus 2,34, batonas 0,89, lašišų suktinukai su pangasijų įdaru 3,01, žele 3*0,89, majonezas 0,79, vanilinis cukrus 1,09, agurkas 1,17, bandelė 1,19, pomidorai 1,28, saldainiai 9,16. Viso: 33,46
Šeštadienis:
Pusryčiams: kepintas kugelis su vištiena (penktadienio)
Pietums: vienam kugelis, kitam iš maxes lašišos suktinukas.(penktadienio)
Vakarienė: kaime.
Pirkome: kopūstai rauginimui 7lt
Per savaitę išleista: 70,49lt
nu šią savaitę saldainių, traškučių, bandelių tai papirkom doh.gif na bet saldainių tai pilna vaza dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 17, 19:23)
Vyras kaime.


geras patiekalas lotuliukas.gif lotuliukas.gif skamba panašiai kaip žuvis tešloje lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 11 18, 08:09)
geras patiekalas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif skamba panašiai kaip žuvis tešloje lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 11 18, 09:09)
geras patiekalas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif skamba panašiai kaip žuvis tešloje lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vyras kaime - geras patiekalas, labai taupus biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes, labai idomi ir gera tema, jungiuosi prie Jusu... 4u.gif
Atejusiems sunkiems laikams, ne paslaptis jog ilgai deliojusi savo mintis del ateities, kaip kuo daugiau sutaupyti, nusprendziau jog musu seima privalo taupyti ir maisto saskaita.. Todel nudziugau atradusi toki skyreli Jus visos saunuoles, ir tiek mazai isleidziate maistui g.gif As skyriau savaitei 150Lt. musu seimai, vyras pasijuoke kad tai tikra nesamone, o as kadangi esu Jautis pagal horoskopa, uzsispyriau, kad visgi imanoma is tiek apsipirkti maisto, nustebau, kad isleidziate 50-70lt per savaite bigsmile.gif
Sekmes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
20091115-20091121
Sekmadienis:
Vyras buvo žvejyboje tai ten sumuštinių buvo įsidėjęs, o aš buvau pas savo mamytę, ten tokį baliuką turėjome, po to vyras grįžo po žvejybos, tai prisivalgėme, dar ir kekso, bei „durniukų“ (cepelinai be mėsos) gavome parsivežti namo.
Pirmadienis:
Pusryčiai: po sumuštinį su rūkyta dešra
Priešpiečiai: kepintas kugelis su vištiena (iš praėjusios savaitės) ir vakar iš mamytės parsivežti "durniukai.
Pietūs: vištų odelėse įdarytas faršas, orkaitėje apkeptos bulvės
vakarienė: čeburėkai , žele, saldainiai.
Antradienis:
Pusryčiai: kepta žuvis (vyras prigaudė savaitgalį)
Pietūs: ta pati žuvis
Vakarienė: ir vėl žuvis
Trečiadienis:
Pusryčiai: vyras valgė sumuštinius su rūkyta dešra
Priešpiečiai: kepinti "durniukai", vyras dar ledų.
Pietūs: raugintų agurkų sriuba su perlinėmis kruopomis, makaronai su faršu, sūriu.
Vakarienė: vyrui-makaronai, ledai, man –sriuba.
Ketvirtadienis:
Pusryčiai: man- agurikinė sriuba (trečiadienio)
Pietūs: makaronai, su faršu, sūriu (trečiadienio), saldainiai.
Pavakariai: sumuštiniai su rūkyta dešra, sūriu, kava, vyrui dar sūreliai, ledai.
Vakarienė:kepta šoninė sudaug svogūnų ir pomidorų padažu, duona, man dar žele.
Užkandžiai: saldainiai, kukurūzai, citrina.
Penktadienis:
pusryčiai: kepta žuvis, duona, marinuotos morkos.
pietūs: mielinės bandelės, agurkinė sriuba su perlinėmis kruopomis.
vakarienė: sriuba, žele, saldainiai, bandelės.
Šeštadienis:
Šią dieną teko praleisti kelyje, tai ir maistas brangiai išėjo.
Pusryčiai:dešrelės, duona, marinuotos morkos su paprika, bandelės.
Pietūs: kavinėje (vaišino mus)
Vakarienė: kavinėje, grįžę dar sriubos valgėme, saldainių.

Pirkta:
II-ledai 5kg- 14,98, traškučiai 1,19, prieskoniai 1,98, riebalų mišinys paukščiukų lesalui (vyras sakė tie paukščiukai už mus daugiau valgo jau biggrin.gif) 1,35.
IV-sausainiai 0,95, krienai1,09,duona2,37, grietinė 1,55, kukurūzai1,79, pipirai 0,79, sūrėliai 3*0,38, agurkas 1,15, citrina0,47.
V- pienas 1,05, sviestas 1,99, aguonos2,35, dešrelės 5,69.
VI-kavinėje 20lt.
Agurkinė sriuba buvo virta su kartus šią savaitę, labai buvau pasiilgusi jos, tai kai antrą kartą savaitėje reikėjo vėl virti, net nesuabejojau, kad bus kita biggrin.gif
Per savaitę išleista: 61,88lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 22 lapkričio 2009 - 16:01
pamėginau ir aš savo savaitės meniu suvestinę padaryt, va kas gavosi:

Pirmadienis:
I. jogurtas, sumuštiniai, ryžių košė
II. keptos bulvės su dešra, virti kiaušiniai, daržovių košė su mėsos kukuliais, marinuoti agurkai
III. vakarykštė kepta nugarinė su bulvėm, jogurtas, kukurūzai, vaisinė tyrelė
IV. silkė pataluose, pieniška košė

Antradienis:
I. sumuštiniai su rūkyta dešra, jogurtas, košė
II. raganos kepsnys, burokėlių, kopūstų su paprikom ir morkom salotos, daržovienė su mėsos kukuliais
III. likusi silkė pataluose, vaisinė tyrelė
IV. jogurtas, bananas, pieniška košė

Trečiadienis:

I. sumuštiniai su dešra
II. kepts bulvės su pienu, daržovienė su mėsos kukuliais
III. svečiuose vakarienė
IV. ryžių košė, silkė pataluose

Ketvirtadienis:

I. tyrelė, sumuštiniai su rūkyta deįra, jogurtas
II. daržovienė su mėsa, pynutė
III. duonos mišrainė, balta mšrainė ( svečiuose), suktinis, pyragas su pienu

Penktadienis:

I. sumuštiniai su rūkyta, daktariška dešra, jogurtas
II. daržovių košė su mėsa, obuolių kompotas, miltiniai blynai su uogiene, suktinis su duona ir marinuotais agurkais
III. naminiai koldūnai su spirgučiais ir padažu, bananas, ryžių košė

Šeštadienis:

I. sumuštiniai su rūkyta dešra, daktariška dešra, silke ir citrina, jogurtas
II. burokėlių sriuba, daržovienė su triušiena
III. miltiniai blynai su uogiene, grietine, kriaušės, pieniška košė

Sekmadienis:

I. ryžių košė, bananas, sumuštiniai su rūkyta dešra, olandišku sūriu
II. burokėlių sriuba, daržovės su mėsos kukuliais, dešrelės su pekino kopūsto salotom
III. duonos mišrainė, tyrelė, kriaušė
IV. avižinių dribsnių košė

per savaitę maistui išleista 211, 58 Lt. doh.gif , čia dar įskaičiuoju alų ir degtinės butelį, nes ėjom į gimtadienį. taip pat kartu surašau ir mažojo maitinimus, nes jam verdu atskirai. daug produktų, pvz. miltai, margarinas, majonezas, aliejus ir kt. liks kitai savaitei, kaip tik šią daug pasibaigę buvo. tokių ala užkandžių dar ir nesurašau.

Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 11 22, 18:51)
per savaitę maistui išleista 211, 58  Lt. doh.gif

be galo daug blink.gif bent mums tai būtų žiauriai didelė suma verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 22, 19:29)
be galo daug  blink.gif bent mums tai būtų žiauriai didelė suma  verysad.gif


temos pavadinimas yra apie meniu, kai isleidziama apie 200, tai kaip ir normalu visai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 22, 20:29)
be galo daug  blink.gif bent mums tai būtų žiauriai didelė suma  verysad.gif

daugoka ir mums, bet kai mažas žmogeliukas namie, tai tenka daug jam atskirai ką pirkt, o tokiem leliukam viskas kainuoja. ateinančią savaitę mėginsim sumą mažint.
Atsakyti