Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(Vėjūna @ 2009 11 12, 16:09)
Ar tai reiskia, kad gaminate 3 kartus per diena. Jeigu taip, tai tikrai pagarba. O be to pietu metu dar reik namie but. Deja, man tas neimanoma todel gaminu dazniausiai du kart dienoj, kas man atrodo jau super daug biggrin.gif  Stengiuosi gaminti siltus pusrycius, ir is darbo parejusi vakariene, pietums valgoma tai, kas like nuo pusryciu arba praejusios vakarienes, arba dar seniau, zodziu visokie likuciai, niekas nesiskundzia, nes zino, kad kitaip neimanoma.

ne ne 3 kartus negaminu.Uztenka 2. mirksiukas.gif Pusryciu niekada beveik negaminu.Kosiu nevalgo,tik sumustinius.Nu tik savaitgaliais iskepu pusryciams kiausiniene.
Atsakyti
QUOTE(Emulsija @ 2009 11 12, 23:49)
ne ne 3 kartus negaminu.Uztenka 2. mirksiukas.gif Pusryciu niekada beveik negaminu.Kosiu nevalgo,tik sumustinius.Nu tik savaitgaliais iskepu pusryciams kiausiniene.


o jūs dirbat? nes po darbo man tik vakarienė gaunasi pagaminta g.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 11 13, 12:42)
o jūs dirbat? nes po darbo man tik vakarienė gaunasi pagaminta g.gif

dirbu,tik is ryto galiu padaryt pietus,o vakariene-gryzus.Zinoma,kazko ypatingo nepagaminu,tik ant greicio ka padarau.Buna,kad to maisto lieka ir kitam kartui,bet jau pvz.3 ar4 k.jo tiesiog niekas nebeuzkabina .nu ir ka-tada jau kasakams ar vistoms atiduodam blush2.gif .Zinoma,kiekvienas gyvenam pagal savo supratima.Na,pas mus taip iprasta tiesiog.
Atsakyti
Sveikos hi.gif prisistatau su savo praėjusios savaitės ataskaita smile.gif

Pirmadienis

I. vyras - silkė pataluose su bulvėmis (liko nuo savaitgalio), aš - pavaišino darbe obuolių pyragu
II. vyras - savaitgalį kepta vištiena su kepintom morkom, raugintais agurkais ir duona; aš -ryžių-krabų mišrainė su duona
III. vyras - virtas kiaušinis su sviestu užtepta duona; aš - praėjusią savaitę kepintos morkos su patisonais.
IV. vištienos su bulvėmis likučiai, kopūstų-žirnelių salotos; rūgštynių sriuba.

Antradienis
I. vyras - 3 grūdų košė; aš - obuolys ir bananas
II. vyras - paskutinė kepta vištiena su duona ir žirneliais; aš - vėl ryžių-krabų mišrainė su duona
III. vyras nevalgė, aš - paskutinės troškintos morkos su patisonais,duona
IV. žirnių sriuba, vyrai - miltiniai blynai su obuolių koše, aš - savaitgalį kepti vėdarai su grietine, riešutai

Trečiadienis
I. vyras - sausi pusryčiai su jogurtu,aš - obuolys ir bananas
II. vyras - paskutiniai vėdarai su padažu; aš - likusi ryžių-krabų mišrainė su duona
III. sumuštiniai su kumpeliu
IV. bulvienė su ryžiais, stirnienos kepsniukai su bulvėmis ir raugintais agurkais, vaikis - dešrelė su bulvėm
V.lašinukai su duona.

Ketvirtadienis
I. vyras - nevalgė, aš - obuoliai
II. vyras - likę kepsniukai su duona ir agurkais; aš - kepeninė (iš šaldiklio) su bulvėm ir raugintais agurkais
III. sumuštiniai su kumpeliu
IV. grybienė su bulvėm ir spirgais, vaikis - krabų lazdelės su bulvėm ir agurkais,sumuštinis su sūriu

Penktadienis
I. vyras - avižų košė; aš -javunukas
II. vyras - kepti kiaušiniai su duona ir raugintais agurkais,aš - pas draugę
III. likusi bulvienė su ryžiais, šernienos kepsniai su bulvėm,česnakų-morkų salotos, raugintų kopūstų salotos, vaikis -dešrelė su bulvėm
IV. sumuštiniai su kumpeliu ir dešra

Šeštadienis
I. sumuštiniai su dešra
II. varškės ir mėsos cepelinai su spirgais,grietine ir pienišku svogūnų bei kario padažu
III. namie keptos varškės spurgos su arbata ir kakava (varškę atsinešė į svečius atėjusi draugė) ,vaikis - saldi varškytė
IV. bulvienės su ryžiais likučiai,sumuštiniai su dešra

Sekmadienis
I. vakarykščiai cepelinai su padažu,vaikis-sumuštiniai su dešra
II. cirke įvairūs užkandžiukai (saldi vata, sūrūs riešutukai, kepta duona)
III. duona su kepenine
IV. naminė pica (nerealiai skani).

Savaitės išlaidos maistui - 81lt. + 10lt cirke
Pirkiniai:
Mėsa: 2 šliosiukai šlapios dešros, 2 gab. kumpelio, kiaulienos pažandė (pusė liko), 2 pak. dešrelių (1 liko), 10 kiaušinių.
Duona ir kruopos: batonas (liko), 3 kepalai duonos (1liko),3 pakeliai sausų pusryčių (liko pusantro), javinukas.
Pieno produktai: 2 gab. fermentinio sūrio, 6 litrai pieno (TIK hihihi.gif ), 2 ind. saldžios varškytės, grietinė, 1l jogurto, 3 varškės sūreliai.
Daržovės: konc. alyvuogės, pievagrybiai, rauginti agurkai (liko), marinuoti agurkai, koncervuoti pomidorai (pusė liko), 2kg obuolių, 3 svogūnų galvutės.
Bakalėja: krakmolas, margarinas, majonezas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 15 lapkričio 2009 - 20:25
Labas rytas 4u.gif


Pirmadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša ir sūriu, vyrui grikių košė, vaikams sūreliai.
2. Pietūs vaikams įdarytos bulvės ir sriuba (nuo sekmadienio), mums kimšti makaronai (likę nuo šeštadienio), vyrui dar sriuba.
3. Vakarienei varškės apkepas.


Antradienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša ir tepamu sūriu, vyrui vakarykštė grikių košė, vaikams jogurtai.
2. Pietūs vaikams varškės apkepas vienai, kitai įdarytos bulvės. Mes nešėmės kimštus makaronus, vyras dar sriubos.
3. Vakarienei makaronai su grybų padažu, mazgei bulvių košė su pienu.



Trečiadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša, ryžių košė, vaikams po sūrelį.
2. Pietūs vienai panai makaronai su grybų padažu, kitai koldūnai (iš kameros), mes nešėmės makaronus su grybais, vyras dar sriubos.
3.Vakarienei buvo omletas su pekino salotomis.


Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša, grikių košė, vaikams po jogurtą.
2. Pietūs kepta skorpionžuvė, bulvių košė, burokėlių salotos. Vyras įsidėjo varškės apkepo likutį ir sriubos.
3. Vakarienei miltiniai blynai.


Penktadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša ir sūriu, vyrui vakarykštė grikių košė, vaikams sūreliai.
2. Pietums valgėm su vaikais keptos vakarykštės žuvies su duonyte, pasidarėm pekino salotų su majonezu. Vyrui sudėjau iš šaldytuvo likučius (gabaliukas apkepo, makaronų likutis buvo, kelis blynus). Sutaupėm rolleyes.gif
3. Vakarienei pieniška sriuba, vyras dar žuvį pabaigė likusią nuo pietų ir salotas.


Šeštadienis:
1. Pusryčiai virti kiaušiniai, jogurtai.
2. Pietūs pica su grybais ir sriuba iš pokelio (likus nuo vasaros atostogų blush2.gif )
3. Vakarienei miltiniai blynai su obuoliene.



Sekmadienis:
1. Pusryčiai dribsnių košė.
2. Pietūs kepti vištienos ketvirčiai su morkų salotomis., pupelių sriuba.
3. Vakarienei viena pana norėjo ryžių košės, kita omleto, dar kepta duona nakčiai buvo.


Pirkta:
varškė, pienas, sūris, jogurtas 14,65 lt, bananai, pievagrybiai, riešutai 7,15 lt, sultys 3 lt, žuvis 8,50 lt (1 kg), lašiša 4,70 lt, kozinakai vaikams 1 lt (2 vnt), fanta 2,35 lt (dukrai į mokyklą), sausa sriuba į darbą 1,98 lt (2 vnt.) , sūreliai 4,90 lt (10 vnt.), sviestas 3,29 lt, tepamas sūrelis 1,99 lt, salotos į darbą 1,57 lt, pienas 7 lt, kiaušiniai 10 vnt. 3,50 lt, jogurtai 4 vnt. 1,96 lt, sūreliai 4 vnt. 1,96 lt, grietinė 2,59 lt, mineralinis į darbą 2,19 lt, šokoladas 1,99 lt, salotos į darbą 1,64 lt, guminukai 1,59 lt, rinkinys troškiniui 6 lt, burokai 2,70 lr, rauginti kopūstai 2,50 lt, sūreliai 10 vnt.- 5,00 lt, medžiotojų sūris 3,50 lt, sausainiai (1 kg) ir čiulpinukai 8 lt, vištiena 26 lt (ketvirčiai 2 kg, krūtinėlės maltos 0,5 kg, nugarėlės 3,50 lt), bananai 3,15 lt, saldumynai 30,82 lt (dribsnių batonėliai į mokyklą, šokoladai, riešutai), sausos sriubos, alyvuogės, balta kava 14,84, pomidorų padažas 2,39 lt, duona 1,68 lt. picos tešla 5 lt, sūris su pelėsiu 5,28 lt, mineralinis 4 lt, duona 3 lt

Viso: 207,34. Rekordas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2009 11 15, 20:23)

dar obuolių periodas nepasibaigė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 16 lapkričio 2009 - 08:06
QUOTE(bjaurybe @ 2009 11 16, 08:04)
dar obuolių periodas nepasibaigė? g.gif

periodas tai pasibaigė ax.gif bet taip įpratau rytais lengvai vaisiškai papusryčiauti, kad dažniausiai tuo ir apsiriboja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 16, 09:56)
periodas tai pasibaigė ax.gif bet taip įpratau rytais lengvai vaisiškai papusryčiauti, kad dažniausiai tuo ir apsiriboja ax.gif

nu man po tokių pusryčių, tada dar norėtusi kepsnio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 11 16, 11:45)
nu man po tokių pusryčių, tada dar norėtusi kepsnio biggrin.gif

biggrin.gif apie 12-13h aš valgau ką nors tikrai rimto - tai būna mano rimti pietūs (pvz. šiandien į darbą cepeliną su padažu atsivilkau ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 16, 11:49)
biggrin.gif apie 12-13h aš valgau ką nors tikrai rimto - tai būna mano rimti pietūs (pvz. šiandien į darbą cepeliną su padažu atsivilkau ax.gif )

vajė blink.gif
Aš valgau pusryčius 7 val. ir tokius gana sočius biggrin.gif , po to apie 10 val. darbe kava su desertu ar vaisium, o 13 val. pietūs, vakarienė gryžus, apie naktipiečius patylėsiu blush2.gif
Su jūsų meniu man badas būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano praejusios savaites meniu:
Pirmadienis:
pusryciai- maistingoji (buvusi mociutes biggrin.gif ) kose su virtos vistienos padazu,
pietus - vaikai valge likusia nuo pusryciu kose, man buvo uzsaldyti praejusios savaites tinginio balandeliai
vakariene - svilpikai su grybu padazu.
Antradienis:
pusryciai- manu kose su uogiene,
pietus - vaikai valge vakarykscius svilpikus su grybu padazo, as turejau isideti saltienos su duona ir pomidorais,
vakariene - orkaiteje uzkeptas lavasas su farso ir darzoviu idaru.
Treciadienis:
pusryciai - naminiai koldunai su grietine.
pietus - as valgiau likusius koldunus, vaikai kepesi kiausinius su burokeliu salotom ir duona.
vakariene - saldziarugste silke su virtom bulvem.
Ketvirtadienis:
pusryciai - purus blyneliai su desrele ir grietines/majonezo/pomidoru padazo padazu.
pietus - vaikams likusieji blyneliai su desrele, man rugstyniu sriuba.
vakariene - plovas.
Penktadienis:
pusryciai - makaronu apkepas su krabu lazdelem ir suriu.
pietus -vakarykstis plovas ir nuo pusryciu likusio makaronu apkepo.
vakariene - rugstyniu sriuba, pabaigem likusi plova, desertuo glaistyti varskes sureliai.
Sestadienis:
pusryciai - pieno/kiausiniu plakiny keptas batonas,
pietus - farso tefteliai rausvame padaze, kepti orkaiteje, virtos bulves ir raugintu kopustu salotos.
vakariene - trapus varskes/aguonu pyragas.
Sekmadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su desra ir suriu, kakava.
pietus - vakaryksciai farso tefteliai su pekino/agurku salotom ir bulvem.
vakariene - vistienos krutineles/cukinijos/kukuruzu apkepas, naktipieciams kepiau mielines bandeles su aguonomis, nes vakaryksciam pyragui, pagal recepta buvo nurodyta ryskiai per daug aguonu, tai reikejo sunaudoti.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 2,97lt., suris fermentinis- 6,97lt., duona/bulka - 11,17lt., desra- 3,65lt., desreles - 2,99lt., vaisiai - 5,51lt., sviestas - 2,74lt., jautiena- 4,94lt., grietine - 5,09lt., varske - 6,98lt., dribsniai, ryziai - 3,54lt., farsas kiaulienos, kalakutienos - 19,68lt., miltai - 2,49lt., krabu lazdeles - 5,37lt., pomidoru padazas - 2,89lt., silke - 7,99lt., cukrus - 2,65lt., lavasas - 2,99lt., kukuruzai - 1,39lt., sureliai - 3,04lt., pomidorai - 1,15lt., rauginti kopustai - 7,56lt., krakmolas, majonezas, aguonos - 10,70lt
VISO: 124,45lt.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 11 16, 11:53)
Aš valgau pusryčius 7 val. ir tokius gana sočius biggrin.gif , po to apie 10 val. darbe kava su desertu ar vaisium, o 13 val. pietūs, vakarienė gryžus, apie naktipiečius patylėsiu blush2.gif
Su jūsų meniu man badas būtų lotuliukas.gif

su mano kompleksija badas dar toli gražu biggrin.gif

mano pusryčiai (dažniausiai obuolys) būna apie 7.30, paskui dar per 2 kartus po kokį obuolį sukremtu. 12-13h pietūs, 16h, prieš išeinant iš darbo, pavakariukai, o paskui valgau apie 19-20h ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 16, 16:12)
su mano kompleksija badas dar toli gražu biggrin.gif

šitu klausimu apie save patylėsiu blush2.gif

kažkaip aplamai nusprendžiau truputį mažinti maitinimų skaičių, nes žiūriu kiek šeimynai darau, tiek pati prisėdu doh.gif
Atsakyti