Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(Emulsija @ 2009 11 12, 00:04)
sveikutes,
pasiskaitineju cia daznokai .Tai tarsi koks relaksas,nes lb. idomu,kaip zmones sukasi.Pati dazniausiai darau tik vienam kartui.Tad man ir kilo klausimas skaitant kai kuriuos meniu,kaip pvz sriuba virta sestadieni ir vis valgoma iki ketvirtadienio ohmy.gif ?Koks kiekis jos turi buti 4 asmenims ,jei tiek dienu vis valgoma?Arba koks plokstainis irgi vos ne savaite kertamas.Man rodos,kad taip netenka maistiniu savybiu.Nu neisizeiskit,as cia tik pakomentavau meniu.Zinoma,gal taip maitintis ir pigiau.



aš tai nemėgstu kelis kart valgyt to pačio, bet manau pagaminti ir valgyti kelias dienas nieko tokio jeigu dirbi ir neturi kada. man per darbus tenka pirkti pagamintą parduotuvėj, va ten net neaiškus koks senumas, čia bent žinai kokio senumo. unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Emulsija @ 2009 11 12, 00:04)
sveikutes,
pasiskaitineju cia daznokai .Tai tarsi koks relaksas,nes lb. idomu,kaip zmones sukasi.Pati dazniausiai darau tik vienam kartui.Tad man ir kilo klausimas skaitant kai kuriuos meniu,kaip pvz sriuba virta sestadieni ir vis valgoma iki ketvirtadienio ohmy.gif ?Koks kiekis jos turi buti 4 asmenims ,jei tiek dienu vis valgoma?Arba koks plokstainis irgi vos ne savaite kertamas.Man rodos,kad taip netenka maistiniu savybiu.Nu neisizeiskit,as cia tik pakomentavau meniu.Zinoma,gal taip maitintis ir pigiau.

na, jūs ko gero esate mėgėja gaminti, jei turite norą gaminti kasdien bigsmile.gif , aš asmeniškai, virtuvei turiu alergiją biggrin.gif ir jei ne vaikai, ten net neužsukčiau schmoll.gif , nes pati gryžus iš darbo, paprastai pasitenkinu kokia dešrele ar kefyru su bandele ax.gif
Kitas dalykas, mano vaikai parduotuvinio maisto neliečia, kai kada tai gal ir geriau, nes parduotuvėse nieko skanaus nezyzia ir tuo pačiu pačios neprisiperka ir neprisikiša kažko neaiškaus. Bet kita vertus, kai būna, kad dirbi ir namo gryšti tik 20-21 val., tai ima siutas, kad negali užvalgyti kažko nupirkto gatavo doh.gif . Dičkę dar galiu įkalbinti, o mazgė net į virtuvę neina schmoll.gif , sakė jai smirda parduotuvinis maistas blink.gif
Tada tokiu atveju tik lieka sumuštiniai arba valgyti tą patį maistą savaitę, stengiuosi paprastai, kad iš mokyklos gryžę ir vakarienei negautų to pačio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 11 11, 22:41)
skaičiau skaičiau meniu ir galvoju nieko sau taupančiųjų meniu, labai prabangus, bet kai pabaigoj pamačiau kiek išleista, tai blink.gif  blink.gif  blink.gif
sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na kad daržovių, obuolių nereikia pirkti. Vištienos ketvirčiai čia tada buvo savaitgalio akcija RIMI , kai perki prekių už 30 lt, tai kepti ketvirtukai tik po 4,99 mirksiukas.gif thumbup.gif Kibinai irgi tada buvo 2 už vieno kainą, tai neiškenčiau blush2.gif Hot dogines dešreles perku turguje po 6,99 Lt/kg . Krūtinėlės visada užsiperku per akcijas ax.gif kažkaip sukamės tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Emulsija @ 2009 11 12, 00:04)
sveikutes,
pasiskaitineju cia daznokai .Tai tarsi koks relaksas,nes lb. idomu,kaip zmones sukasi.Pati dazniausiai darau tik vienam kartui.Tad man ir kilo klausimas skaitant kai kuriuos meniu,kaip pvz sriuba virta sestadieni ir vis valgoma iki ketvirtadienio ohmy.gif ?Koks kiekis jos turi buti 4 asmenims ,jei tiek dienu vis valgoma?Arba koks plokstainis irgi vos ne savaite kertamas.Man rodos,kad taip netenka maistiniu savybiu.Nu neisizeiskit,as cia tik pakomentavau meniu.Zinoma,gal taip maitintis ir pigiau.

Na mes asmeniškai savaitę tai nevalgom to pačio, bet kartasi lieka 2-3 dienoms. kartais turiu laisvesnę dieną , tai pasigaminu daugiau, nes tikrai kartais grįšti po darbo ir norisi kojas ištiesti, o ne pult į virtuvę schmoll.gif be to to pačio maisto ir pietums ir vakarienei kelias dienas nevalgom schmoll.gif stengiuosi kažką kitką duoti vakarienei, o likutį geriau jau rytoj vėl į darbą susikraut pietums mirksiukas.gif Neišrankus šeiminykščiai mirksiukas.gif o kai aplinkui krizė, tai čia maisto nemėtysi ir beleko nepirkinėsi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Emulsija @ 2009 11 12, 00:04)
sveikutes,
pasiskaitineju cia daznokai .Tai tarsi koks relaksas,nes lb. idomu,kaip zmones sukasi.Pati dazniausiai darau tik vienam kartui.Tad man ir kilo klausimas skaitant kai kuriuos meniu,kaip pvz sriuba virta sestadieni ir vis valgoma iki ketvirtadienio ohmy.gif ?Koks kiekis jos turi buti 4 asmenims ,jei tiek dienu vis valgoma?Arba koks plokstainis irgi vos ne savaite kertamas.Man rodos,kad taip netenka maistiniu savybiu.Nu neisizeiskit,as cia tik pakomentavau meniu.Zinoma,gal taip maitintis ir pigiau.

jei maistas suskirstomas porcijomis ir užšaldomas vos pagamintas ir atvėsęs - nieko jam neatsitinka mirksiukas.gif jei jau kažko daugiau išviriau - tikrai nemėtysiu. sriubai šaldytuve taip pat nieko nenutinka. Papasakokit - kokiu būdu tos maistingosios medžiagos gali "išbėgioti" iš puodo vien todėl, kad jis stovi šaldytuve?
Atsakyti
merginos,jus saunuoles,kad taip sugebate taupyti.Tikrai ,cia galima ideju pasiimti is jusu.Na,kad ir su meniu sudarymu.As jo nerasau,tik galvoje mazdaug prisimetu,kai parduotuveje ka perku.Nu vat neprisiruosiu.Siaip neislaidauju.Bjaurybe,as ir dziaugiuosi,kad maniskis vaikas neisgundo parduotuviniu maistu.Nereikia jam limonadu,traskuciu,zymiai skaniau mamos keptas pyragas.Tarp kitko,labai skanus jusu desertinis varskes suris.Niam niam.Gaminti irgi nesu jau megeja,bet vienam kartui kazkaip greiciau pasidaro ,o ir skaniau,neatsibosta(nu cia mums taip).Dar pastebejau,kad taupiau yra,kai paskaiciuoji porcijomis(nelieka pagundos gramdyti pakartotinai petelniu essen.gif )
Atsakyti
QUOTE(Emulsija @ 2009 11 12, 10:27)
merginos,jus saunuoles,kad taip sugebate taupyti.


gyveni ir mokaisi mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 11 12, 08:46)
Na kad daržovių, obuolių nereikia pirkti. Vištienos ketvirčiai čia tada buvo savaitgalio akcija RIMI , kai perki prekių už  30 lt, tai kepti  ketvirtukai tik po  4,99  mirksiukas.gif  thumbup.gif  Kibinai irgi tada buvo  2 už vieno kainą, tai neiškenčiau  blush2.gif  Hot dogines dešreles perku turguje po  6,99 Lt/kg . Krūtinėlės visada užsiperku per akcijas  ax.gif  kažkaip sukamės  tongue.gif

mickute, lenkiu galvą prieš tave, kokia tu šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(SilRa @ 2009 11 12, 09:32)
jei maistas suskirstomas porcijomis ir užšaldomas vos pagamintas ir atvėsęs - nieko jam neatsitinka mirksiukas.gif jei jau kažko daugiau išviriau - tikrai nemėtysiu. sriubai šaldytuve taip pat nieko nenutinka. Papasakokit - kokiu būdu tos maistingosios medžiagos gali "išbėgioti" iš puodo vien todėl, kad jis stovi šaldytuve?


o tai nejauti kaip dalis iošbėga iš šaldiklio ir bakterijom pavirsta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ten kur -18temp lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 11 12, 11:12)
mickute, lenkiu galvą prieš tave, kokia tu šaunuolė 4u.gif  4u.gif  4u.gif

stengiuosi blush2.gif blush2.gif dažniausiai per savaitę turiu 2 pusdienius laisvus, tai apsižiūriu internete ar lankstinukus perverčiu kur kokios akcijos ir lekiu apsipirkinėti ax.gif va ir šiandien tik po pietų į darbą, tai jau aplėkiau ir turgų ir porą parduotuvių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 11 12, 11:17)
stengiuosi  blush2.gif  blush2.gif  dažniausiai per savaitę turiu  2 pusdienius laisvus, tai  apsižiūriu internete ar lankstinukus perverčiu  kur kokios akcijos ir  lekiu apsipirkinėti  ax.gif  va ir šiandien  tik po pietų į darbą, tai jau aplėkiau ir turgų ir  porą parduotuvių  ax.gif



super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
aš namo pareinu irgi anksti kartais ir 1val, bet poto seka darbas namie, neturiu kantrybės ir jėgų aplėkt kelias parduotuves blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 11 12, 11:38)
super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
aš namo pareinu irgi anksti kartais ir 1val, bet poto seka darbas namie, neturiu kantrybės ir jėgų aplėkt kelias parduotuves blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

tai vat po darbo ir aš dažniausiai tingiu blush2.gif tai geriausiai man ryte pasportuot po parduotuves sekasi tongue.gif aišku gerai , kai aplink daug įvairių parduotuvių, turgai net keli, nu tai vat ir sukinėjuos tarp jų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 11 12, 12:28)
tai vat po darbo ir aš dažniausiai tingiu  blush2.gif  tai geriausiai man ryte pasportuot po parduotuves sekasi  tongue.gif aišku gerai , kai aplink daug įvairių parduotuvių, turgai net keli, nu tai vat ir sukinėjuos tarp jų  ax.gif


va aš irgi stengiuosi atidžiau į kainas pasidaryt, ieškot kuir pigiau, nes dirbu 3 mokyklolose, dar namie plius, o pinigai išeina su vėjeliu neaišku kur blush2.gif blush2.gif blush2.gif
tai dabar skaitinėju vis jūsų temą, piniginės skyrelį.
žinai aš nenoriu taip jau žiauriai susispausti, bet sutaupyti 1 kitą 100lt tikrai reikia unsure.gif unsure.gif nes man jau sirdį negera, dirbi, dirbi o pinigai su vėjeliu išlekia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastonele: 12 lapkričio 2009 - 13:12
QUOTE(Emulsija @ 2009 11 12, 11:27)
Gaminti irgi nesu jau megeja,bet vienam kartui kazkaip greiciau pasidaro ,o ir skaniau,neatsibosta(nu cia mums taip).Dar pastebejau,kad taupiau yra,kai paskaiciuoji porcijomis(nelieka pagundos gramdyti pakartotinai petelniu essen.gif )


Ar tai reiskia, kad gaminate 3 kartus per diena. Jeigu taip, tai tikrai pagarba. O be to pietu metu dar reik namie but. Deja, man tas neimanoma todel gaminu dazniausiai du kart dienoj, kas man atrodo jau super daug biggrin.gif Stengiuosi gaminti siltus pusrycius, ir is darbo parejusi vakariene, pietums valgoma tai, kas like nuo pusryciu arba praejusios vakarienes, arba dar seniau, zodziu visokie likuciai, niekas nesiskundzia, nes zino, kad kitaip neimanoma.
Atsakyti