Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(deimapov @ 2009 11 09, 17:30)
pas Jus visai nmatau sumuštinių, kur tiek duonos suvalgote? Ar čia prie karštų poatiekalų duoną valgote vietoj bulvių, grikių ar dar kažko?
Kas per močiutės košė  bigsmile.gif


Duonos praeita savaite pirkom namines dideli kepala, kuris kainavo 12lt. Buvo labai skani, valgem su naminiais rukytais lasinukais, silke, menke troskinta su darzovemis ir kiausiniene, as dar vienos, kaip desero uzkasdavau, siek tiek liko siai savaitei, be nedaug. Nei su sriuba, nei su antrais patiekalais duonos nevalgom. likusieji pinigeliai buvo skirti batonams, tuos tai vaikai su pienu ir uogiene patvarko i tarpus tarp maitinimu, o kadangi as to nelabai suseku, tai ir neparasau i meniu 4u.gif
Mociutes kose pasirodo taip vadinosi anksciau, ja gamino fasma, tiksliau man atrodo, kad jos tik pavadinima pakeite, o sudetis liko tokia pat. Stai kaip ji atrodo
user posted image

QUOTE(kaleda @ 2009 11 09, 17:49)
O man rūpi Cvetajevos obuolių pyragas.


Jei skaitote rusiskai, tai pyrago nuoroda cia
http://kuking.net/my...p=201359#201359, jei ne pabandysiu isversti. Tikrai labai skanus pyragas, issikepe nepasigailesit. Siandien jau pasibaige doh.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2009 11 09, 16:35)
Vėjūna, o kas čia per patiekalas - virtinukai su grikių įdaru? čia panašiai kaip virtiniai su bulvėmis? g.gif o kokį padažą prie jų valgote?


Neatsakiau dar apie virtinukus su grikiais. juos gaminau pagal toki recepta
http://www_neringa-b...u-grikiais.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 09 lapkričio 2009 - 23:55
QUOTE(Vėjūna @ 2009 11 09, 23:54)
Duonos praeita savaite pirkom namines dideli kepala, kuris kainavo  12lt. Buvo labai skani, valgem su naminiais rukytais lasinukais, silke, menke troskinta su darzovemis ir kiausiniene, as dar vienos, kaip desero uzkasdavau, siek tiek liko siai savaitei, be nedaug. Nei su sriuba, nei su antrais patiekalais duonos nevalgom. likusieji pinigeliai buvo skirti batonams, tuos tai vaikai su pienu ir uogiene patvarko i tarpus tarp maitinimu, o kadangi as to nelabai suseku, tai ir neparasau i meniu 4u.gif
Mociutes kose pasirodo taip vadinosi anksciau, ja gamino fasma, tiksliau man atrodo, kad jos tik pavadinima pakeite, o sudetis liko tokia pat. Stai kaip ji atrodo

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2009 11 09, 23:54)
Neatsakiau dar apie virtinukus su grikiais. juos gaminau pagal toki recepta
http://www_neringa-b...u-grikiais.html

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Čia porą savaičių buvau užtingėjus rašyt blush2.gif bet šįkart susikaupiau ir štai mano savaitės meniu :

I.
Pietums kepta žuvis su daržovėmis, vyrui plovas su širdelėmis ir keptas vištienos ketvirtis, vakarienei man vištienos ketvirtukas su raugintais agurkais, ir visi kiti naikino likučius po savaitgalio
II. Cepelinai
III. Cepelinai, vakarienei makaronai su šlapianke ir lydyto sūrio padažu, vyras dar kelias hot dogines dešreles pasišildė
IV. Vyrui pietums likę makaronai su dešrelėmis, dar cepelinų likučiai, vakarienei rudnosiukai su virtomis bulvėmis ir raugintais agurkais, šviežios obuolių sultys
V. rudnosiukai,pirktiniai kibinai, vakarienė svečiuose
VI. rudnosiukai, kopūstų sriuba su vištienos kauliukais, keptos duonos-pupelių-obuolių su majonezu mišrainė ir šiaip visokių likučių šaldytuve tuštinimas
VII. Kopūstienė, mielinės bandelės su raugintais kopūstais ir dešrelėmis, kepta vištienos krūtinėlė su bulvių koše , morkų -pupelių-obuolių su majonezu mišraine

Pirkau : faršas- 6,10 ; kiaušiniai -3,40; bulvių krakmolas -2,02; pienas 1,05; Krūtinėlė - 6,84; duona 1,99; netikras keptas zuikis - 3,00; kibinai RIMI - (2 vnt x1, 99) x3 - 5,97; Mėsos konservai -3vnt x1,35 - 4,05; Kiaušiniai -3,50; virta dešra ( šlapiankė ) - 8,77, batonas - 1,30 , duona- 0,89, majonezas - 3,89 , grietinė - 1,19 . VISO 53,96 LT
Atsakyti
Ačiū, Vėjūna. Įtrauksiu į kitos savaitės meniu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos prispaudus krizei pradejau ir as po jusu tema zvalgytis, ydomu kiek kiti zmones sugeba maistui isleisti, na jus ir saunuoles 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Skaiciau tema bet neradau Nerytės bulviniu banduciu recepto g.gif . Bandysiu ir as pasispaust rolleyes.gif .
Atsakyti
Sveikutes saunuolytes! Prasau, patarkite ar imanoma nusipirkti maisto, dviems asmenims(as ir dukryte smile.gif ), isleidziant tik 50lt, visai savaitei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natural @ 2009 11 11, 18:49)
Sveikutes saunuolytes! Prasau, patarkite ar imanoma nusipirkti maisto, dviems asmenims(as ir dukryte smile.gif ), isleidziant tik 50lt, visai savaitei? ax.gif

viskas įmanoma, o ypatingai kai nėra iš ko pirkti, tai kitaip ir būti negali
Atsakyti
Natural mirksiukas.gif galima ax.gif drinks_cheers.gif dar kiek fantazijos ir tiek neišleisi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 11 lapkričio 2009 - 19:59
QUOTE(SilRa @ 2009 11 08, 15:54)
tą patį rezultatą pasiekiu sumarinuodama vištieną su kokiais nors prieskoniais ir kepdama paprastoje kepimo rankovėje.Kitą kartą nebepirksiu ax.gif brangoka  ax.gif

visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 11 10, 12:07)
Čia porą savaičių buvau užtingėjus rašyt  blush2.gif  bet šįkart susikaupiau ir štai mano savaitės meniu :

I.
  Pietums kepta žuvis su daržovėmis, vyrui  plovas su širdelėmis  ir  keptas vištienos ketvirtis, vakarienei man vištienos ketvirtukas su raugintais agurkais, ir visi kiti naikino likučius po savaitgalio
II. Cepelinai
III. Cepelinai, vakarienei makaronai su šlapianke ir lydyto sūrio padažu, vyras dar kelias hot dogines dešreles pasišildė
IV. Vyrui pietums  likę makaronai su dešrelėmis, dar cepelinų likučiai, vakarienei rudnosiukai su virtomis bulvėmis ir raugintais agurkais, šviežios obuolių sultys
V. rudnosiukai,pirktiniai kibinai,  vakarienė svečiuose
VI. rudnosiukai, kopūstų sriuba su vištienos kauliukais, keptos duonos-pupelių-obuolių su majonezu mišrainė ir šiaip visokių likučių  šaldytuve tuštinimas
VII. Kopūstienė, mielinės bandelės su raugintais kopūstais ir dešrelėmis, kepta vištienos krūtinėlė su bulvių koše , morkų -pupelių-obuolių su majonezu mišraine

Pirkau : faršas-  6,10 ; kiaušiniai -3,40;  bulvių krakmolas -2,02; pienas 1,05; Krūtinėlė - 6,84; duona 1,99; netikras keptas zuikis - 3,00; kibinai  RIMI - (2 vnt x1, 99) x3 - 5,97; Mėsos konservai -3vnt  x1,35 - 4,05; Kiaušiniai -3,50; virta dešra ( šlapiankė ) - 8,77, batonas - 1,30 , duona- 0,89, majonezas  - 3,89 , grietinė - 1,19 . VISO 53,96 LT



skaičiau skaičiau meniu ir galvoju nieko sau taupančiųjų meniu, labai prabangus, bet kai pabaigoj pamačiau kiek išleista, tai blink.gif blink.gif blink.gif
sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
pasiskaitineju cia daznokai .Tai tarsi koks relaksas,nes lb. idomu,kaip zmones sukasi.Pati dazniausiai darau tik vienam kartui.Tad man ir kilo klausimas skaitant kai kuriuos meniu,kaip pvz sriuba virta sestadieni ir vis valgoma iki ketvirtadienio ohmy.gif ?Koks kiekis jos turi buti 4 asmenims ,jei tiek dienu vis valgoma?Arba koks plokstainis irgi vos ne savaite kertamas.Man rodos,kad taip netenka maistiniu savybiu.Nu neisizeiskit,as cia tik pakomentavau meniu.Zinoma,gal taip maitintis ir pigiau.
Atsakyti