Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(deimapov @ 2009 11 08, 12:46)
na ir kaip? aš vis gundausi pabandyti

skanu, bet aš tą patį rezultatą pasiekiu sumarinuodama vištieną su kokiais nors prieskoniais ir kepdama paprastoje kepimo rankovėje.Kitą kartą nebepirksiu ax.gif brangoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 08, 14:54)
skanu, bet aš tą patį rezultatą pasiekiu sumarinuodama vištieną su kokiais nors prieskoniais ir kepdama paprastoje kepimo rankovėje.Kitą kartą nebepirksiu ax.gif brangoka  ax.gif

tai va todėl ir idomu ar apsimoka, nes jeigu efektas toks pats kaip namie sumarinavus, tai kam tada leisti pinigus, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 08, 15:19)
jeigu efektas toks pats kaip namie sumarinavus, tai kam tada leisti pinigus,  4u.gif

drinks_cheers.gif pirkau, nes norėjau išbandyti, o dar draugė labai išgyrė ax.gif bet... man net skaniau, kai vištą susimarinuoju iš vakaro su majonezu ir česnakais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 08, 15:26)
drinks_cheers.gif pirkau, nes norėjau išbandyti, o dar draugė labai išgyrė ax.gif bet... man net skaniau, kai vištą susimarinuoju iš vakaro su majonezu ir česnakais cool.gif

neišbandęs nesužinosi tongue.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sekmadienis į pabaigą, tai kaip ir kažko daugiau neplanuoju daryti šiandien schmoll.gif , tik surašiau jau ir vakarienės meniu ax.gif

Pirmadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su duona ir sūriu, kitai su batonu ir sūriu, bei sūrelis vienai panai. Mes nieko nevalgėm.
2. Pietūs lietiniai ir sriuba (nuo šeštadienio likę), mes irgi į darbą tą patį nešėmės.
3. Vakarienei guliašas su briuselio kopūstais ir bulvių koše, dar sriubos pasišildėm.

Antradienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su duona ir tepama pikantiška varške bei šlapianke, vienai panai sūrelis, kitai vaisių salotos. Mes valgėm dribsnių košę.
2. Pietūs vaikams guliašas su daržovėmis, mums paskutinė sriuba ir lietiniai blynai.
3. Vakarienei viriau pieniškos sriubos, vyras dar guliašo, vaikams lietinius paskutinius pakepiau.

Trečiadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su dešra ir varške, vienai sūrelis, kitai jogurtas, mums vakarykštė dribsnių košė.
2. Pietūs vienai guliašas su daržovėmis, ir kitai virti koldūnai (iš kameros, savaitgalį daryti), mums guliašas.
3. Vakarienei kepti kiaušiniai su raugintais kopūstais.

Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu, varške ir šlapianke.Vienai panai jogurtas, kitai vaisių salotos su jogurtu. Mums grikių košė.
2. Pietūs vaikams vienai guliašo likutis su bulvių koše, kitai dešrelės, pekino, daržovių salotos. Mums grikių košė, man dar dešrelės su burokėliais, vyrui su spirgučiais (spirgučių lašiukas likę nuo koldūnų ir užšaldyti)
3. Vakarienei barščių sriuba su galkutėmis (liko lašiukas faršo) ir kepenėlės su bulvių koše.

Penktadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su likučiais, vienai sūrelis, kitai jogurtas, mums ryžių košė.
2. Pietums vaikams liko kepenėlių, sriuba, kelios dešrelės pekino salotos. Mums tas pats.
3. Vakarienei pasišildėm sriubą, ir iš likučio faršo padariau vaikams kimštus makaronus ir ant greičio patroškinau puode. Vyrui dar koldūnų viriau.

Šeštadienis:
1. Pusryčiai grikių košė ir sumuštiniai.
2. Pietus chebra valgė kavinėjė, buvo kine ir akcija picoms po 2,99 lt, tai mamai pusdienis laisvas buvo. Aš valgiau silkės su duona.
3. Vakarienei pasišildėm sriubos ir valgėm likučius. Išviriau bulvių, vaikams dar kelios dešrelės buvo likę, pekino salotų padariau, silkės su bulvėm valgėm. Dar gryštant užvažiavo pas močiutę ir gavo baltos mišrainės lauktuvių, tai naktipiečiams suėjo, dar kepta duona su česnaku.

Sekmadienis:
1. Pusryčiai kvietinė košė.
2. Pietūs įdarytos bulvės ir sriuba rugštynių su galkutėmis, rauginti kopūstai. Varškės pyragėliai (su tešla šaldyta)
3. Vakarienei bus bulvių košė (sunaudosiu gabaliukus nuo bulvių) su pienu

Pirkta: bananai, vynuogės, pekino salota, pomidorai 14 lt, šlapia dešra 330 g - 6,49 lt, jogurtai 2 x 330 g - 3,47 lt, tepama varškė su žalumynais 1 ind. - 1,99 lt, ruginės bandelės 2 vnt. - 1,60 lt, varškės sūris (pusė maždaug) 5 lt, kiaušiniai 20 vnt. - 7 lt, dešrelės 4,48 lt, grūdėta varškė 1,99 lt, bandelės 1,60 lt, sūreliai 4 vnt. - 1,96 lt, kepenėlės 3,62 lt, bandelė 1,60 lt, duona 3 lt, silkė 5,50 lt, bandelės 1,60 lt, bananas į darbą 0,94 lt, desertinė varškė 2 vnt. - 4 lt, saldainiai guminukai 5 lt, kava 9 lt, citrinos 3 lt, duona 4 lt, pienas 4,50 lt

Viso: 95,34 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 08 lapkričio 2009 - 17:02
[quote=+777+,2009 11 03, 15:56]
[quote=kavute,2009 11 03, 02:16]
Pusryčiams man hematogenas, vyrui sūrelis.
Jetum, kur tokių vyrų randat, kad pusryčiams sūrelio užtenka? blush2.gif
[/quote]

čia ir man mistika blink.gif

[quote=SilRa,2009 11 08, 14:54]
skanu, bet aš tą patį rezultatą pasiekiu sumarinuodama vištieną su kokiais nors prieskoniais ir kepdama paprastoje kepimo rankovėje.Kitą kartą nebepirksiu ax.gif brangoka ax.gif
[/quote]

drinks_cheers.gif vieną kartą pabandžiau, bet daugiau schmoll.gif


Ačiū brangiosios, kad dalinatės aciuks.gif Labai mokinuosi iš jūsų ir kai bus nors minimalūs rezultatai paskelbsiu blush2.gif
Atsakyti
Mūsų praėjusios savaitės meniu:

Pirmadienis:
Pusryčiams abu valgėme po du sūrelius.
Pietums man karštas sumuštinis, bandelė, vyrui bandelė, sūrelis, obuoliai.
Vakarienei makaronų apkepas su brokoliais, kumpiu, pievagrybiais ir paprika, užkeptas su sūriu. Desertui maskarponės torrtas ir javinukas

Antradienis:
Nepusryčiavome.
Pietums man du sūreliai, bandelė, vyrui bandelė ir vakarykštis makaronų apkepas.
Vakarienei kepta vištiena ir salotos(iceberg salota, vyšninia pomidoriukai, agurkas)

Trečiadienis:
Pusryčiams man jogurtas ir sūrelis, vyrui geriamas jogurtas stiklinė.
Užkandžiams naminiai javainiai su jogurtu, vyrui sūrelis.
Vakarienei plovas su vištiena ir jogurtas su naminiais javainiais.

Ketvirtadienis:
Aš nepusryčiavau, vyras valgė plovo.
Pietums plovas, man naminiai javainiai su jogurtu.
Vakarienei abiems daržovių sriuba su lydytu sūreliu, vyrui dar plovas.

Penktadienis:
Pusryčiams po bandelę ir vyrui dar sūrelis.
Pietums makaronų salotos su kumpiu, agurku, paprika ir majonezu, vyrui dar bandelė.
vakarienei abiems vakarykštė sriuba ir netikras zuikis su orkaitėje keptomis bulvėmis bei pievagrybių/frietinėlės padažu.

Šeštadienis:
Pusryčiams man sūrelis ir pudingas, vyrui sūrelis, pudingas ir naminiai javainiai su jogurtu.
Pietums abiems makaronų salotos, netikras zuikis su bulvėmis.
vakarienei man užpilama sriuba iš pakelio, vyrui plombyro skonio varškė.
Užkandžiams "Džiugo" sūris, lazdyno, migdolų, anakrdžių riešutai, šokoladas, guminukai.

Sekmadienis:
Pusryčiams abiems po bandelę.
Pietums barščių sriuba, žemaičių blynai su mėsyte.
Vakarienei vyrui žemaičių blynai, man plombyro skonio varškė.

Pirkta:
10 bandelių, grietinėlė 2vnt, sūreliai 14vnt, džiovintų vaisių mišinys (dž. slyvos, persikai, kriaušės, vyšnios, razinos), anakardžių riešutai, lazdyno riešutai, fermentinis sūris 1,3kg, kumpelis ant sumuštinių 700g, pievagrybiai 2,5kg, morkos 2kg, makaronai, pomidorų padažas, guminukai 3pokeliai, šokoladai vnt, pudingai 7vnt, sviestas 2vnt, agurkai 2vnt, cinamonas, sriubos prieskoniai, pipirai, picų prieskoniai, mozzarela sūris, trys paprikos, granatas, greipfrutai, kakava, kondensuotas pienas, 3 pakuotės sausainių, bulvės 3kg, "Sprite", dešrelės su sūriu 2 pakuotės, jogurtas, geriamas jogurtas, sumuštinių duona, svogūnai 0,5kg, du pokeliai plombyro skonio varškės, 3 pokeliai varškės, šokoladiniai saldainiai, avokadas, itališka duona "Bucato" doh.gif Daug ko liko ateinančiai savaitei, tai guodžiuos, kad šia savaitę išsiversim su mažesnėmis išlaidomis, tik biesina, kad vyras nevaldomas dėl bandelių pirkimo, o aš dėl sūrelių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2009 11 09, 00:05)
Pirkta:
10 bandelių, grietinėlė 2vnt, sūreliai 14vnt, džiovintų vaisių mišinys (dž. slyvos, persikai, kriaušės, vyšnios, razinos), anakardžių riešutai, lazdyno riešutai, fermentinis sūris 1,3kg, kumpelis ant sumuštinių 700g, pievagrybiai 2,5kg, morkos 2kg, makaronai, pomidorų padažas, guminukai 3pokeliai, šokoladai vnt, pudingai 7vnt, sviestas 2vnt, agurkai 2vnt, cinamonas, sriubos prieskoniai, pipirai, picų prieskoniai, mozzarela sūris, trys paprikos, granatas, greipfrutai, kakava, kondensuotas pienas, 3 pakuotės sausainių, bulvės 3kg, "Sprite", dešrelės su sūriu 2 pakuotės, jogurtas, geriamas jogurtas, sumuštinių duona, svogūnai 0,5kg, du pokeliai plombyro skonio varškės, 3 pokeliai varškės, šokoladiniai saldainiai, avokadas, itališka duona "Bucato"  doh.gif

blink.gif nelabai čia į maistą panašu biggrin.gif (pajuodinti dalykai ax.gif

o tai kiek išleidot visam tam malonumui? blush2.gif
Atsakyti
Mano praejusios savaites meniu:
Pirmadienis:
pusryciai- aviziniu dribsniu kose,
pietus - as valgiau menke troskinta su darzovemis, vaikams buvo savaitgalio kugelio likuciai
vakariene - viriau kopustu/papriku sriuba, desertui valgem varskes pyraga su kokosu plutele, vaikai dar pabaige pusryciu avizine kose.
Antradienis:
pusryciai- purus varskes/kefyro blynai,
pietus - valgem vakarykste kopustu/ papriku sriuba ir likusius nuo pusryciu blynus,
vakariene - nuo sriubos likusios virtos mesos/bulviu/agurku troskinys, seimyna dar valge rukytu lasinuku su duona ir pomidorais.
Treciadienis:
pusryciai - grikiu kose su grybu padazu.
pietus - vaikams grikiu koses likuciai, man silke su morkom/salierais/svogunais/razinom.
vakariene - vyras valge silke su morkom/salierais, po to viriau virtinuku su grikiu idaru, is likusios teslos dar padariau koldunu.
Ketvirtadienis:
pusryciai - varskes apkepas.
pietus - man virtinukai su grikiais, vaikams varskes apkepo likutis, kam truko dar silkes pavalge.
vakariene - tinginio balandeliai su bulvem.
Penktadienis:
pusryciai - ryziu kose su razinom.
pietus -man mesa su bulvem ir agurkais, vaikams tinginiu balandeliai.
vakariene - vaikai pabaige ryziu kose, as balandelius, vyrui liko tik rukyti lasinukai su pomidorais biggrin.gif
Sestadienis:
pusryciai - pieno/kiausiniu plakiny keptas batonas,
pietus - saltiena su bulvem, dar kepiau Cvetajevos obuoliu pyraga.
vakariene - su prieskoninemis zolelemis ir citrina kepti visciukai, orkaiteje keptos bulves ir obuoliu/zirneliu/poro ir kopustu salotos.
Sekmadienis:
pusryciai - su desra kepti kiausiniai,
pietus - vakaryksciai kepti visciukai su pekino/agurku salotom ir bulvem.
vakariene - rugstyniu sriuba, naktipieciams dariau naminius javinuku batonelius.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 4,96lt., suris fermentinis- 4,05lt., duona/bulka - 16,98lt., bandeles - 1,40lt., desra/lasinukai rukyti - 18,01lt., vaisiai - 2,61lt., sviestas - 2,98lt., kiauliena - 19,18lt., visciukai - 21,92lt., varske - 4,95lt., dribsniai, makaronai, grikiai, manai, mociutes kose - 10,35lt., saldumynai - 2,98lt., aliejus - 8,28lt., krabu lazdeles - 3,99lt., pomidoru padazas - 3,48lt., desreles - 2,49lt., agurkai, morkos, cesnakai - 4lt., cukrus - 6,48lt., grietine - 1,65lt., kepimo milteliai, arbata, riesutai - 6,06lt
VISO: 146,80lt.
Atsakyti
Vėjūna, o kas čia per patiekalas - virtinukai su grikių įdaru? čia panašiai kaip virtiniai su bulvėmis? g.gif o kokį padažą prie jų valgote?
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2009 11 09, 14:27)
Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 4,96lt., suris fermentinis- 4,05lt., duona/bulka - 16,98lt., bandeles - 1,40lt., desra/lasinukai rukyti - 18,01lt.,  vaisiai - 2,61lt., sviestas - 2,98lt., kiauliena - 19,18lt., visciukai - 21,92lt.,  varske - 4,95lt., dribsniai, makaronai, grikiai, manai, mociutes kose - 10,35lt., saldumynai - 2,98lt., aliejus - 8,28lt., krabu lazdeles - 3,99lt., pomidoru padazas - 3,48lt., desreles - 2,49lt., agurkai, morkos,  cesnakai - 4lt., cukrus - 6,48lt., grietine - 1,65lt.,  kepimo milteliai, arbata, riesutai - 6,06lt
VISO: 146,80lt.

pas Jus visai nmatau sumuštinių, kur tiek duonos suvalgote? Ar čia prie karštų poatiekalų duoną valgote vietoj bulvių, grikių ar dar kažko?
Kas per močiutės košė bigsmile.gif
Atsakyti
O man rūpi Cvetajevos obuolių pyragas.
Atsakyti