Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Mūsų prėjusios savaitės meniu:

Pirmadienis:
Pusryčiams man hematogenas, vyrui sūrelis.
Pietavome mieste.
Vakrienei blyneliai man blynelis su vištiena bei morkomis/pievagrybiais su pievagrybių padažu, vyrui prie mėsiškų dar ir su varške/bananais padariau.
Užkandžiai- marcipaninė bandelė.

Antradienis:
Pusryčiams man bandelė, vyrui blyneliai su varške.
Pietums valgiau sumuštinių su daktariška dešra ir agurku, užpilamą sriubą, vyras nevalgė.
Vakarienei man grūdėta varškė ir pomidoras, vyrui blyneliai su vištiena, morkom/pievagrybiais bei varške/bananais. Desertui- ledai.

Trečiadienis:
Pusryčiai vyrui- sūrelis ir lietiniai su bananais, aš nevalgiau.
Pietums valgiau mišrainę su pupelėmis ir kepta duona, bandelę, vyras nevalgė.
vakarienei vyras valgė grikius su faršo kukuliais pievagrybių ir grietinėlės padaže. Desertas- 'Paukščių pienas' ir guminukai.

Ketvirtadienis:
Pusrtyčiams vyras pabaigė grikius su faršo kukuliais, aš nevalgiau.
Pietums lietiniai su vištiena.
Vakarienė makaronai su vištiena lydyto sūrelio/grietinėlės padaže bei žirneliais. Vyras dar valgė ledų.

Penktadienis:
Pusryčiams po sūrelį ir obuoliai.
Pietums man vištiena su perlinėmis kruopomis bei apelsinų padažu, sūrelis. Vyras valgė McDonalde.
Vakarienei abiems pupelių sriuba, vyras dar valgė varškės su uogiene bei bananu.
Užkandžiams pistacijos.

Šeštadienis:
Pusryčiams po sūrelį, vyras dar valgė varškę su uogiene ir bananais.
Užkandžiai- varškės pyragas, sumuštinis su gartyčiomis ir jautiena.
Vakarienei- pupelių sriuba, karšti sumuštiniai su sūriu ir kumpiu. Naktipiečiams vyras dar valgė sumuštinių su daktariška dešra ir pomidoriukais.

Sekmadienis:
Pusryčiams vyras valgė sumuštinius, aš- jogurtą.
Pietums karbonadai užkepti su pievagrybiais, morkomis bei svogūnais ir sūriu. Garnyrui bulvių košė ir agurkų/pomidorų salotos su grietine.
vakarienei man bulvių košė su salotomis, vyras valgė čiabata duoną skrudinta su džiovintais pomidorais, geriamą jogurtą, valgė obuolienę su batonu.
Užkandžiavome kine bei naktipiečiams prie arbatos buvo meduoliai.

Šią savaitę pirkta- mėtinės pastilės, 9 bandelės, agurkai 2, grūdėta varškė, ledai, šokoladas, "Paukščių pienas", užpilama sriuba 2vnt, pievagrybiai 2kg, grietinėlė 3 vnt, guminukai pokelis, mišrainė su pupelėmis ir kepta duona, pistacijos, mineralis, cukrus, kumpis 1kg, daktariška pjaustyta dešra, bananai 1kg, krapai, varškė 2pok, "Fanta", brokolis, 2 prancūziški batonai, bulvės 2kg, makaronai, duona "Bucato", sumuštinių duona, 2 citrinos, 1kg svogūnų, jautienos filė, kefyras, geriamas jogurtas, meduoliai, 2 sausainių pakuotės, paprikos 3vnt, cukinija, baklažanas, vyšniniai pomidoriukai, obuoliai 1kg, varškės sūris, raikytas olandiškas sūris, fermentinis sūris 1kg, jogurtai 3vnt, lydytas sūrelis, sultys, 8 sūreliai. Išleidome daug, bet labai daug maisto liko šiai savaitei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 02, 20:26)
nagi vis kartoju ir akcentuoju - mano meniu ženkliai papildo lauktuvės iš kaimo - daržovės ir mėsytė, taigi mano išlaidos yra labai netikslios ax.gif

1. per dieną tikrai sugeriam 2l pieno - vaikas labai daug jo išgeria, vyras pilasi į kavą, verdu dažnai kakavą, pienišką sriubą mirksiukas.gif
2. rūkyta žuvis - lauktuvė iš kaimo ax.gif

gerai kaimus turėt mirksiukas.gif thumbup.gif mes irgi turim kaimą thumbup.gif tai daržovės irgi neperkam. Turėtų ir kiaulytę manau šį mėnesį užkutent, tai bus biški ir mėsytės thumbup.gif
Atsakyti
[quote=kavute,2009 11 03, 02:16]
Pusryčiams man hematogenas, vyrui sūrelis.



Jetum, kur tokių vyrų randat, kad pusryčiams sūrelio užtenka? blush2.gif
Atsakyti
[quote=+777+,2009 11 03, 17:56]
[quote=kavute,2009 11 03, 02:16]
Pusryčiams man hematogenas, vyrui sūrelis.
Jetum, kur tokių vyrų randat, kad pusryčiams sūrelio užtenka? blush2.gif
[/quote]

As ir negaliu patiketi,kad tokiu vyru yra smile.gif Manau reikia pavydeti,kad taip maitinas vyriskis smile.gif pvz mano tai jokiom kosem neuzkisi, surelis gali buti kaip desertas tik po mesos mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis vasara pusryciams ledus vaisinius valgo, o ziema surelius biggrin.gif vat buna tokiu,kuriems uztenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 11 03, 11:48)
gerai kaimus turėt  mirksiukas.gif  thumbup.gif  mes irgi  turim kaimą  thumbup.gif  tai daržovės irgi neperkam. Turėtų ir kiaulytę manau šį mėnesį užkutent, tai  bus biški ir mėsytės  thumbup.gif

drinks_cheers.gif mes tai ne kiaulieną, o žvėrieną gaunam(stirniena, elniena, šerniena), tai išvis rojus - galima gurmanais pasijausti, ypač kai parduotuvėse į žvierienos kainą akį užmeti blink.gif
Atsakyti
Manajam irgi užtenka sūrelio, banano ar grūdėtos varškės induko ir man dar paklieka lotuliukas.gif , bet užtat vakare, jei įkėlęs koją į namus neranda garuojančios vakarienės, tai ir kaimynai girdi.... doh.gif ir dar lietuviškai jo nepamaitinsi, nori ko nors gurmaniško. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šiaip mes valgome nedidelėmis porcijomis, bet daug pinigų išleidžiame užkandžiams ir saldumynams, jei jų nėra atrodo, kad iš bado mirsim lotuliukas.gif . Nebežinau kaip dar taupyti unsure.gif

Mergaitės aš sužavėta, kaip smulkiai viską suskaičiuojat bigsmile.gif Deja aš per vieną apsipirkimą nemažiau 100 lt (maximoje) išleidžiu keturių asmenų šeimai (du suaugę ir 1 m. ir 6 m. vaikai) unsure.gif

Va šiandien pirkome :
pietums- kuskusas su kalakutu troškintu su daržovėmis, alus, sultys, sausainiai, vaikas jogurtą valgė, kriaušę
vakarienei - salotos su batonu ilgu, ir arbata su sausainiais
pusryčiams - blynai, jogurtas, vaisiai

miltai, sausainiai, alus 1 vnt, 6 kriaušės, sausainiai, kiaušiniai, jogurtas, sultys, salotos (lapai), pomidorai, kalakutų šlaunys, kuskuso kruopos, ilgas batonas, raud.paprika. 50 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 06 lapkričio 2009 - 17:10
QUOTE(Saulyte DD @ 2009 11 06, 16:47)


cia rasomi savaites - 7 dienu - meniu ir islaidos maistui. Dienos meniu galite rasyti temose apie siandieninius pietus arba taupanciuju dienos meniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2009 11 06, 16:47)
miltai, sausainiai, alus 1 vnt, 6 kriaušės, sausainiai, kiaušiniai, jogurtas, sultys, salotos (lapai), pomidorai, kalakutų šlaunys, kuskuso kruopos, ilgas batonas, raud.paprika. 50 lt

Šiaip nelinkus pamokslauti, bet šį kartą įkišiu savo trigrašį blush2.gif
1. Alus, mes jį perkam retai, savaitgaliais , kai kažką ypatingo ruošiam, bet dažniausiai, kai ruošiu skaniau, mano kolega visada atsiveža, tai susitaupo gėrimas. O šiaip stengiamės, kad būtų retenybė tokie dalykai, tiesog man nesinori, kad vaikai manytų ,kad toks dalykas tėvų vartojamas kasdienai schmoll.gif

2. sausainiai, matau vaikai nėra dideli jūsų. Siulyčiau pirkti pačius paprasčiausius (perku arbatinius arba gaidelis, tiesiog manau, kad į šitus paprastus gal mažiau būna privaryta visko) ir kažką daryti pačiai. Patikėkit, nebūtina kažką sudėtingo ar labai daug užimančio laiko. Galima kažką nesudėtino, bet vaikams skanaus ir tuo pačiu nebrangaus, o apie kokybę net nekalbu. Klauskite, mamytės mūsų taupuolės ir su receptais padės manau mirksiukas.gif

3. salotos schmoll.gif , aš nežinau kokios jos buvo, bet aš pati dažniausiai perku pekino, retsykiais aizbergo, burokėlius darau, o šiaip darau ir iš kopūsto, man labai skanu ir mes mėgstam raugintus, žodžiu mes daržoves valgom beveik kasdien ir man jos gaunasi nelabai brangiai schmoll.gif Tiesa, daržoves peku tik turguje arba daržovių kioskuose, jokiu būdu ne parduotuvėje. dabar tie kioskeliia dirba ilgai, kaip prekybos centrai, taip ,kad nesudėtinga apsipirkti schmoll.gif

4. kalakuto mėsą manau irgi nėra sudėtinga pirki bendrovių parduotuvėlėse mirksiukas.gif


Galų gale nėra blogi jūsų pirkiniai, čia tiesiog patarimai taupumo sumetimais mirksiukas.gif . Dar vienas svarbus dalykas, tai yra laiko planavimas. Žodžiu, apsipirkinėkite viską susikonkretinę ir taupydamos laiką, ta prasme, eini su sąrašiuku ir nežioplonėji, o perki tik tą kas reikia ir svarbu greitai, tada mažiau laiko lieka žioplinėjimams. Aš sau net laiko limitą turėdavau, šiandien turiu apipirkti mėsos ir tam skiriu 15 min. ir taškas lotuliukas.gif Žinau, ką reiškia apsipirkinėti su dviem vaikais, maniškės lygiai tokio pačio skirtumo buvo, kaip jūsiškės ir dar kantrybės nulis doh.gif . Tai taip ir keliaudavom, vienam turguje mėsytės, pasivaikštom iki kito, ten ir vėl ant smūgio daržovės superkamos, gryštant vėl užsukam pienelio ir t.t. ir pasivaikštom, ir vaikai nezyzia, nes paprastai jie vienoje vietoje ilgai neišbūna schmoll.gif
O jei esate dirbanti mama, manau paprastą dieną apsiprkinėjimai išvis žalingi, tiek nervų, tiek laiko sąskaita lotuliukas.gif


Atsakyti
Sekmadienis:
Pusryčiai ir pietūs kaime
Vakarienė: kiaušinienė su rūkyta dešryte. Kopūsto, morkų salotos. Ledai.
Pirkta: pienas 1,39, traškučiai 1,99. Viso: 3,38lt
Pirmadienis:
Pusryčiai:-
Priešpiečiai tik man- traškučiai.
Pietūs: Nerytės bulvinės bandutės su spirgučių padažu.
Vakarienė: Pakepintos bulvinės bandutės, sausainiai.
user posted image
user posted image
Pirkta: kiaušiniai (80vnt) 25,60, traškučiai 2,5, zylėms maistas: duona1,09, margarinas 1,59. Viso: 30,78lt
Antradienis:
Pusryčiai: vyrui- pakepintos paskutinės Nerytės bulvinės bandutės (pirmadienio), man sumuštinis su rūkyta dešra.
Pietūs: daržovių sriuba, kepta vištiena, bulvės, kopūstų-morkų salotos marinate.
Vakarienė: pas mamytę čenakų
Naktipiečiukai: vyrui iš močiutės parsivežtas kugelis, iš mamytės keksas.
user posted image
Trečiadienis:
Priešpiečiai: sriuba (antradienio)
Pietūs: man keptos bulvės, vištiena (antradienio), vyrui keptos bulvės, vištienos krūtinėlės kepsniai su morkomis, svogūnais ir sūriu. Kopūsto-morkų salotos marinate.
Vakarienė: sriuba, kepsniai.
Užkandžiai: keksas iš mamytės.
Pirkta: sviestas 3,38, sūris 3,11. Viso: 6,49
Ketvirtadienis:
Pusryčiai: vyrui-sriuba(antradienio), kepsniukas, bulvės (trečiadienio)
Priešpiečiai: man sriuba, vyrui du sūreliai
Pietūs: kepintos bulvės, rūkytos dešros įpjausčiau, marinuota svogūnų agurkų mišrainė. Man dar smėlio juosta su arbata.
Vakarienė: virti kiaušiniai su majonezu.
Pirkta: traškučiai 1,99, cukrus 3kg*2,43, sūris 5,27, sausainiai 0,99,smėlio juosta 1,35, miltai 2pakiai po 2kg po 2,35, aliejus 4*2,99, sūreliai 2*0,39.Viso:34,33
Penktadienis:
Pusryčiai: virti kiaušiniai su majonezu.
Pietūs: bananai, varškės sūreliai, sumuštiniai su lydytu sūreliu, su rūkyta dešra.
Vakarienė: makaronai su dešrelėmis, virta-pakepinta vištiena, svogūnais, morkomis, sūriu.
Pirkta: grietinė1,35, agurkas 0,83, bananai2,32, lydytas sūrelis 1,29, makaronai 2*0,84, varškės sūreliai 10*0,39, svogūnai 20kg*0,5. Viso:21,37
Šeštadienis:
Vyras išvykęs savaitei, tai valgyt pradedu viena nuo šiandien.
Pietūs: makaronai (penktadienio)
Vakarienė: obulių pyragas

Per savaitę išleista 96,35lt. Liko beveik viskas, kas buvo pirkta, ten tokie svogūnai, miltai, aliejus, cukrus, net nepaliesti dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 07 lapkričio 2009 - 17:05
Sveikos hi.gif Atbėgu su savo savaitės meniu bigsmile.gif Primenu - esam 2suaugę ir 1 vaikas,kuris valgo darželyje, tik vakarieniauja ir savaitgaliauja namuose smile.gif

kad nebekiltų nesusipratimų, iš kažkur gautus produktus (iš kaimo) įvardinsiu. mūsų išlaidos nėra labai tikslios,nes gaunam tikrai nemažai mėsytės ir daržovių mirksiukas.gif

Pirmadienis:
I. sumuštiniai su rūkyta žuvimi (žuvis parsivežta)
II. vyras - savaitgalinė žirnių-daržovių košė; aš - praėjusios savaitės daržovių (moliūgas,morka,kopūstas) troškinys
III. savaitgalį iškepti kotletai,patroškinti baltam padaže,bulvės,morkų-česnakų salotos,kopūstų salotos.

Antradienis:
I. vyras - vis dar žirnių košė, burokėlių mišrainės likučiai; aš - obuoliai
II. vyras - vakarykščiai kotletai su bulvėm ir naminiais raugintais agurkais;aš - vis dar daržovių troškinys
III. duona su lašinukais rūkytais ir svogūnais
IV. varškėčiai su krakmolu, grietinės ir spirgų padažas; burokėlių sriuba (joje viriau kalakutieną kitai dienai)

Trečiadienis:
I. vyras - vis dar žirnių košė; aš - vaisiai
II. vyras - virta kalakutiena su garstyčiom, duona, raugintais agurkais; aš - žirnių košė su duona ir kepenine (iš šaldiklio)
III. vaisiai
IV. pirktinė kepta višta su bulvytėm fri ir kečupu blush2.gif labai vėlai grįžom namo iš tyrimų ax.gif

Ketvirtadienis:
I. vyras - duona su kepenine ir raugintais agurkais; aš - saujelė riešutų
II. vyras -vakarykštės pirktinės vištos likučiai su duona ir raugintais agurkais; aš - pabaigiau žirnių košę su duona
III. vaisiai
IV. sumuštiniai su fermentiniu sūriu, vaikis - sūreliai su kakava

Penktadienis:
I. vyras - karšti sumuštiniai su sūriu; aš - draugė pavaišino bananu
II. vyras - dešrelės su duona ir raugintais agurkais; aš - pirktinė ryžių-krabų mišrainė su duona (pamiršau įsidėti pietus į darbą), kriaušės
III. vaisiai
IV. virta, su svogūnais kepinta kalakutiena, kepintos morkos ir patisonai, bulvės,rauginti agurkai, burokėlių sriuba.

Šeštadienis:
I. 3 grūdų košė; mano virtas džiovintų obuoliukų kompotas (visą puodą išgėrėm per dieną)
II. su magi idėja kepta sultinga vištiena (pusė liko), keptos bulvytės fri, morkų-česnakų salotos, kopūstų salotos.
III. vaisiai
IV. vyras - kepta vištienos blauzdelė ir mano gaminta silkė pataluose su duona; aš - desertinė varškytė, vaikis - 2 varškės sūreliai su kakava.

Sekmadienis:
I. bandelės su arbata
II. vėdarai su grietine ir spirgų padažu;
III. vaisiai, sumuštiniai
IV. silkė pataluose su virtom bulvėm.

Šios savaitės išlaidos didelės - net 125lt, bet daug kas išleista penktadienį apsiperkant turguje, liko ir kitai savaitei ax.gif

PIRKINIAI:
MĖSA: 6 vištienos ketvirčiai (pusė liko kitai sav.), 400g žalių lašinukų spirgams, (pusę užšaldžiau) rūkyti lašinukai, žarnos vėdarams, kepti vištienos sparneliai ir ketvirčiukai, pieniškos dešrelės, 10 kiaušinių
ŽUVIS: 2 pak. silkės (akcija),
PIENO PRODUKTAI: 10l pieno, 1 ind. desertinės varškės, 3 pak. varškės (2 pak. liko - užšaldžiau), 2ind. grietinės,8 varškės sūreliai (4 liko),fermentinis sūris,
DUONA, KRUOPOS: 2 kepalai duonos, batonas, 4 bandelės, ryžiai (visi liko)
DARŽOVĖS: 1kg mandarinų, 1 indelis gatavos ryžių-krabų mišrainės, 1 didelis pakas šaldytų bulvyčių fri,
BAKALĖJA: 1pak. riešutų mišinys (didesnė dalis liko), majonezas, kečupas, 2pak. žirnių sriubos (akcija) (liko ), maggi idea prieskoniai (2pak.),sultinio kubeliai (liko), vaikiška kakava.
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 08, 09:13)
II. su magi idėja kepta sultinga vištiena

na ir kaip? aš vis gundausi pabandyti
Atsakyti