Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Mano praeitos savaitės meniu :(tiesa, nelabai taupus, nes pietavome kavinėje ir ne vieną kartą, bet buvo labai užimta savaitė, kai laiko gaminti paprasčiausiai nebebuvo)

Pirmadienis:
Pusryčiams vyras valgė "Ratoutille" troškinį su fetos sūriu, aš nevalgiau.
Pietums vyras vėl valgė troškinį, aš- pupelių sriubos.
Vakarieniavome kavinėje.
Naktipiečiams pabaigėme pupelių sriubą.
Užkandžiams- bandelės ir vynuogės.

Antradienis:
Pusryčiams vyrui bandelė, aš nevalgiau.
Pietums vyras pagaliau pabaigė troškinį, aš nevalgiau.
Vakarienei makaronai sraigteliai su faršo-daržovių padažu, vynas.
Naktipiečiams- po sūrelį.
Užkandžiams šokoladas, vyrui bandelė.

Trečiadienis:
Pusryčiams man javinukas, vyras nevalgė.
Pietums pica ir frikadelių sriuba.
Vakrienė vyrui- makaronų sraigtelių salotos su kumpiu, paprika, agurku ir majonezu, aš nevalgiau.

Ketvirtadienis:
Pusryčiams man bandelė ir sūrelis, vyras nevalgė.
Pietums vyras pabaigė picą, aš nevalgiau.
Vakarienei naminiai kebabai.
Naktipiečiams man sūrelis, vyras valgė varškės su uogiene ir bandelę.

Penktadienis:
Pusryčių nevalgėme.
Pietums karbonadai, orkaitėje užkepti su morkom, svogūnaisk, pievagrybiais ir fermentiniu sūriu, garnyrui keptos bulvės.
Vakarienė- man sumuštinis su sūriu, vyrui bandelės, sūrelis.

Šeštadienis:
Pusryčių nevalgėme.
Pietų irgi nevalgėme, tik pramogavome, buvome kine, tai buvo įvairių užkandžių, poto pas draugus valgėme pistacijų, pyrago.
Vakarienei- kepta orkaitėje višta su pomidorais.
Naktipiečiams sumuštiniai su daktariška dešra ir agurku, vyrui dar varškė su uogiene, man sūrelis.

Sekmadienis:
Pusryčių nevalgėme.
Pietavome kavinėje.
Naktipiečiams man sumuštinis su daktariška dešra ir sūriu, vyras pabaigė keptą vištą.

Pirkta- 7 bandelės, 10 sūrelių, pievagrybių 2kg, guminukai, bulvės 1kg, šokoladas, kavos 2 pokeliai, morkų 1kg, olandiškas sūris 1kg, kumpis, daktariška dešra, pomidorai 800g, ilgas agurkas, iceberg salota, karnišonai, marinuoti pievagrybiai, saldžiarūgštis "Felix" padažas, grūdėta varškė 2 indeliai, faršo 150g (frikadelėms, nes nespėjau atsileist iš kameros, teko pirkt), Malsenos miltų mišinys picai, Toste duona skrudinimui, balta duona, tepamas sūrelis, tortilijos lakštai, grietinėlė 2 indeliai, pistacijos, pyragas trupiniuotis, mineralinis vanduo, varškė 2 pokeliai, paprikos 500g, 2 hematogenai, mėtinės pastilės, agurkai 500g, šokoladiniai saldainiai.
Atsakyti
sveikos hi.gif

Pateikiu mūsų šios savaitės meniu (primenu - 2 suaugę+1vaikas)

Pirmadienis
I. pusryčių nevalgėm, buvom dar sotūs nuo savaitgalio
II. balta mišrainė su kotletais (parsivežta iš baliaus)
III. žirnių sriuba, likusi nuo praėjusios savaitės
IV. kepti sparneliai, bulvės,morkų-česnakų mišrainė, balta mišrainė

Antradienis
I. avižinė košė
II. vyras - vakarykščiai kepti sparneliai su bulvėm ir pomidorais; aš - kotletai su balta mišraine (nuo baliaus)
III. sumuštiniai su varškės sūriu, vaisiai
IV. pieniška grybienė su bulvėm ir spirgais, moliūgų pyragas, makaronų sriuba vaikui

Trečiadienis
I.vyras - virti kiaušiniai su duona ir sviestu,aš -vaisiai ir sumuštinis su dešra
II. vyras - likusieji kepti sparneliai su bulvėm ir pomidorais; aš - rūkytos žuvies-makaronų-kiaušinių-agurkų-porų salotos su duona
III. vakarykštė grybienė su duona, vaisiai
IV. troškinti kopūstai su naminėm dešrelėm, bulvės, pupelių sriuba


Ketvirtadienis
I. vyras-manų košė,aš - sumuštinis su dešra
II. virta mėsa su bulvėm ir vakarykščiais troškintais kopūstais,aš -vakarykštė dešrelė su kopūstais ir duona
III. sumuštiniai su dešra ir fermentiniu sūriu, vaikas - dar ir sūrelis
IV. keptos bulvės su varške

Penktadienis
I. vakarykštė manų košė
II. virta mėsa su bulvėm ir likusiais troškintais kopūstais
III. sumuštiniai su dešra ir fermentiniu sūriu, duona su lašinukais
IV. daržovių troškinys, mėsos kukuliai su padažu, virtos bulvės, burokėlių lapelių sriuba

Šeštadienis
I. sumuštiniai su dešra
II. sumuštiniais su rūkyta žuvimi
III. vėlyvi pietūs - bulvių-patisonų kugelis su spirgais ir grietine,kartu iškepiau kotletų kitai savaitei
IV. svečiuose

Sekmadienis
I. kugelio likučiai
II. penktadienio burokėlių lapelių sriuba ir daržovių troškinys
III. šernienos kumpio gabalas, keptas/troškintas žirniuose, bulvės, burokėlių lapelių sriubos likučiai.

per savaitę išleidau maistui 63lt.
Pirkau:
PIENO PRODUKTAI: 2 ind. grietinės, 3 pak varškės, 12 l pieno, 10 sūrelių, fermentinis sūris
MĖSA: apie 600g lašinių spirgams, 10 kiaušinių, pakuotė dešrelių, dešra
DUONA ir KRUOPOS: 2 kep. duonos,batonas, avižų dribsniai
DARŽOVĖS: rauginti kopūstai,
BAKALĖJA: tirpios kavos pakaitalas, vaikiška kakava,margarinas, tomatas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 01 lapkričio 2009 - 16:41
20091025-20091031
Sekmadienis:
Pusryčiai ir pietūs kaime
Vakarienė: keptos bulvės, su dešrelėmis, pomdorų saloos, kefyras.
Pirkome: varškė 7lt, kefyras 1,29lt. Viso:8,29
Pirmadienis:
Priešpiečiai: kiekvienam sumuštinias su dešra, man dar traškučiai.
Pietūs:Kepta vištiena su bulvėmis, marinuoti agurkai, marinotos daržovių salotos.
Vakarienė:Vištiena, varškė su uogiene.
Pirkau: traškučiai 1,25
user posted image
Antradienis:
Vėlyvi pusryčiai:šviežių kopūstų sriuba
Pietūs: kotletai, bulvės, pomidorų salotos.
Vakarienė: kotletai, sriuba.
Naktipiečiukai: ledai su braškėmis, karštu šokoladu.
Pirkau: batonas 0,78, duona 1,72, kiaušiniai 3,85, sausainiai 0,95, agurkas 0,65, pienas 1,09, kefyras 1,29, grietinė 1,35. Viso: 11,68
Trečiadienis:
Pusryčiai:koteletai (Antradienio)
Pietūs:Nerytės bulvinės bandutės
Vakarienė:šviežių kopūstų sriuba, kotletai (Antradienio), blynai.
Pirkome: bulvių krakmolas 1,29, šokoladas 12,5lt. Viso:13,79
user posted image
user posted image
Ketvirtadienis:
Šiandien pusryčius valgė tik MV ir svečias mūsų: vakarykščiai blynai, kiaušinienė su dešrelėmis.
priešpiečiai: traškučiai
Pietūs: aš valgiau pas draugę labai skanią vištienos krūtinėlę, tokį kaip guliašiuką, pas mamytę cepeliną. Vyras laukė cepekų kada pavešiu
Vakarienė: vyrui cepelinai, ledai.
Pirkta: saldainiai 3,56, ledai5,99, žuvų piršteliai2,99, šoninė 2,09, kopūstas 0,82, kepinių margarinas 2,49, grietinėlė 7,38, traškučiai 2,50, prieskoniai 4,95, cinamonas 0,48, torto papuošimai 4,17, batonas 0,8, kiaušiniai 3,85, miltai 3,39, grietinė 1,35. Viso: 46,81
Penktadienis:
Pusryčiai:blynai
Pietūs:cepelinai
Vakarienė:mūsų keptas tortas anytai su gimimo diena ir kitas maistas kaime
user posted image
Šeštadienis:
Kaime.
Per savaitę išleista 81,82lt (iš jų 25lt tortui) Dauguma pirkinių bus naudojami šią savaitę. Kadangi tai jau ketvirtas mano įdėtas meniu, tai per tas keturias savaites išleista: 273,71lt (su bulvėmis 150kg).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 01 lapkričio 2009 - 19:01
QUOTE(deimapov @ 2009 11 01, 19:59)
2
Per savaitę išleista 81,82lt (iš jų 25lt tortui) Dauguma pirkinių bus naudojami šią savaitę. Kadangi tai jau ketvirtas mano įdėtas meniu, tai per tas keturias savaites išleista: 273,71lt (su bulvėmis 150kg).


Kaip tik tiek išleidot, juk visai normaliai valgot g.gif Pulsiu į neviltį, nes mano skaičius 500 ir truputį daugiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 01, 18:39)
per savaitę išleidau maistui 63lt.
Pirkau:
PIENO PRODUKTAI: 2 ind. grietinės, 3 pak varškės, 12 l pieno, 10 sūrelių, fermentinis sūris
MĖSA: apie 600g lašinių spirgams, 10 kiaušinių, pakuotė dešrelių, dešra
DUONA ir KRUOPOS: 2 kep. duonos,batonas, avižų dribsniai
DARŽOVĖS: rauginti kopūstai,
BAKALĖJA: tirpios kavos pakaitalas, vaikiška kakava,margarinas, tomatas


sakykit o gal is kaimo kokiu dalyku gaunat? niu bandziau prisimest jusu meniu pagal kainas kiek reiktu supirkt tai virs 140 ltl gaunas, ar kazka netaip skaiciuojuos g.gif blush2.gif

deimapov - meniu su fotkem niu nerealu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolilna: 02 lapkričio 2009 - 00:02
Labas rytas 4u.gif
Atėjau biggrin.gif

Pirmadienis:
1. Pusryčiai vienai grikių košė, kitai sausi pusryčiai ir sūreliai, aš nieko nevalgiau, vyras varškės su uogiene.
2. Pietūs vaikams kepta vištiena likusi nuo sekmadienio, aš dėjausi daržovių kugelio (keptas šeštadienį), vyras dėjosi kugelį ir rugštynių sriubos.
3. Vakarienei pasišildėm sriubą ir šaltam suvalgėm mėsą (buvo virta su sriuba sekmadienį). Nakčiai varškės apkepas (kepiau kitai dienai pietums)

Antradienis:
1. Pusryčiai košė ir sumuštiniai, vaikams dar sūreliai.
2. Pietūs vaikams varškės apkepas, man rūgštynių sriuba ir burokėlių mišrainė (burokas, obuolys, majonezas, poras) su duona, vyrui sriuba ir daržovių kugelis.
3. Vakarienei likučiai ir pieniška makaronų sriuba.

Trečiadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai ir ryžių košė, vaikams sūreliai.
2. Pietums vaikams mėsos kukuliai su ryžiais, ir bulvių košė. Aš dėjausi varškės apkepą, vyras apkepą ir sriubą rūgštynių paskutinę susipylė.
3. Vakarienei burokėlių sriuba ir pasišildėm kukulius, burokėlių salotos.

Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su šlapia dešra ir sūriu, vaikams sūreliai.
2. Pietūs vaikams mėsos kukuliai, aš dėjausi varškės apkepo likutį ir sriubos, vyras kukulius su bulvių koše ir sriubą.
3. Vakarienei likučiai iš šaldytuvo, buvo gabaliukas kugelio, varškės apkepo, pasišildėm burokėlių sriubos. Iškepiau dar omletą "ant greitųjų".


Penktadienis:
1. Pusryčiai virti kiaušiniai su majonezu, vaikams po sūrelį.
2. Pietums vaikams burokėlių sriuba ir kukuliai, mes nešėmės kukulius irgi.
3. Vakarienei miltiniai blynai ir pieniška sriuba.

Šeštadienis:
1. Pusryčiai ryžių košė.
2. Pietums koldūnai ir sriuba (faršas, morkos, bulvės, pomidorai, pupelės)
3. Vakarienei lietiniai su vištiena ir dešrelėmis ir sūriu (prikepiau daugiau kitai savaitei).

Sekmadienis:
1.Pusryčiai grikių košė.
2-3. Pietūs ir vakarienė svečiuose rolleyes.gif

Šią savaitę du kart kepiau pyragą, reikėjo tik kiaušinių. Dar mama davė kelis bliūdelius šaltienos, tai buvo šaltam užvalgyti vaikams

Pirkta:
varškė 6 lt, duona 2 lt, kava 4,99 lt, sūreliai 5,50 lt, bandelė į darbą 1,38 lt, majonezas 6,19 lt, šlapiankė 6,49 lt, balta kava 0,66 lt, liepž.arbata 2,99 lt, batonas 0,99 lt, pusė duonos 1,59 lt, bananai prie kavos darbe 1,83 lt, kiaušiniai 7 lt, dešrelės 4 lt, duona 2 lt, sūreliai 4,90 lt, bananai 3,05 lt.

Viso:58,56 lt bigsmile.gif Rekordas mūsų, dar niekad taip nebuvo schmoll.gif . Gerai, kad po poliklinikas šią savaitę laksčiau, tai susitaupė rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 02 lapkričio 2009 - 09:14
QUOTE(kaleda @ 2009 11 02, 00:13)
Kaip tik tiek išleidot, juk visai normaliai valgot  g.gif  Pulsiu į neviltį, nes mano skaičius 500 ir truputį daugiau verysad.gif

Daug ką gauname iš kaimo, kartais jei pas mamytę savo nuvažiuoju tai irgi ideda ką tą dieną taiso smile.gif Tai va taip ir sukamės, šiai savaitei vėl turime mėsyčių, tai nereikės pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 11 02, 10:15)
Daug ką gauname iš kaimo, kartais jei pas mamytę savo nuvažiuoju tai irgi ideda ką tą dieną taiso smile.gif Tai va taip ir sukamės, šiai savaitei vėl turime mėsyčių, tai nereikės pirkti smile.gif


Ačiū, tada man ramiau (sąlyginai) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2009 11 02, 10:21)
Ačiū, tada man ramiau (sąlyginai) biggrin.gif

Tai beabejo ramiau, nes mėsa ir yra pagrindas, o kai jos pirkti dnai nereikia, tai va taip ir susitaupo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 11 01, 16:39)
PIENO PRODUKTAI: 2 ind. grietinės, 3 pak varškės, 12 l pieno, 10 sūrelių, fermentinis sūris

oho bigsmile.gif biski pieno geriat
Papildyta:
QUOTE(Karolilna @ 2009 11 02, 00:01)
sakykit o gal is kaimo kokiu dalyku gaunat? niu bandziau prisimest jusu meniu pagal kainas kiek reiktu supirkt tai virs 140 ltl gaunas, ar kazka netaip skaiciuojuos  g.gif  blush2.gif


ir man kazkaip truksta g.gif nematau kada rukyta zuvi pirkot ? nei sia , nei praeita savaite schmoll.gif o toks daiktas ilgai nestovi unsure.gif mesa , sparneliai irig ?
Atsakyti
Mano praejusios savaites meniu:
Pirmadienis:
pusryciai- tirsta farso sriuba su pupelemis nuo savaitgalio
pietus - as valgiau ryziu koses likucius, vaikams buvo savaitgaliniai svediski kukuliai su bulvem ir kopustu salotom
vakariene - kepiau lietinius su desrelem/fermentiniu suriu, likusieji buvo suvalgyti su uogiene
Antradienis:
pusryciai- lietiniu likuciai, vaikai dar sumustiniu su kumpiu valge,
pietus - as damusiau paskutinius cenakus, vaikai kepesi bulviniu blynu,
vakariene - bulviniai blynai man, o likusiai seimynos daliai obuoliu sultyse troskinau vistiena su vaisiais.
Treciadienis:
pusryciai - sumustiniai su suriu.
pietus - antradienio vistiena su vaisiais.
vakariene - as pabaigiau vistiena su vaisiais, po to gaminau kiaulienos/ziedinio kopusto/svogunu/pomidoru troskini, nakciai kepiau morengus ir viriau rytojui lesiu sriuba.
Ketvirtadienis:
pusryciai - man ir vaikams kiaulienos/ziedinio kopusto troskinys, vyrui sumustiniai su kumpiu.
pietus - lesiu sriuba, itariu, kad vaikai dar sumustinuku gerai pavare doh.gif .
vakariene - valgem zuvies kotletus su marinuotais burokeliais.
Penktadienis:
pusryciai - lesiu sriubos likuciai, vyras su vaikais valge sumustinius su sonine.
pietus -zuvies kotletai su morku/cesnako/majonezo salotom, iskepiau varskes pyraga su kokosu plutele veztis i svecius, tai nesusiturejom neparagave.
vakariene - buvom picerijoj, tai gavom valdisko maisto davini ax.gif
Sestadienis:
pusryciai - man varske su grietine ir cukrum, seimynai sumustiniai su desra,
pietus - parukytos desreles su bulvem ir raugintu kopustu salotom.
vakariene - kugelis su vistiena.
Sekmadienis:
pusryciai - vel sumustiniai su suriu ir desra ,
pietus - vakarykstis kugelis su vistiena.
vakariene - lasinukai su duona, naktipieciams vaikai valge batona su obuoliene ir pienu.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 2,55lt., suris fermentinis- 10,01lt., duona/bulka - 11,87lt., desra/kumpis - 4,29lt., farsas kalakutienos - 18,93lt.,(liko visas), vaisiai - 7,71lt., sviestas - 2,78lt., miltai - 3,45lt., kiauliena - 11,38lt., varske - 4,95lt., makaronai - 4,98lt., saldumynai - 3,88lt., prieskoniai, razinos, cukrus, cesnakai, citrinos, kokosu drozles, pudingas, mineralinis - 19,91lt
VISO: 106,69lt.

Kadangi praejusia savaite buvo vaiku atostogos, tai mama nusprende negaminti karstu pusryciu ir lesti sau atsipusti, kas labai zenkliai atsiliepe duonu/bulku ir suriu/desru suvartojime doh.gif I pirktu produktu kieki ieina ir velinems i svecius pirkti vaisiai, suris, keptas zymiai didesnis nei iprastai pyragas. Cia as taip pries save ir jus teisinuosi, nes niekaip maisto islaidu nesugebu sumazinti.
Kad kaledai butu lengviau - per praejusi menesi maistui isleidau 558lt.
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2009 11 02, 00:01)
sakykit o gal is kaimo kokiu dalyku gaunat? niu bandziau prisimest jusu meniu pagal kainas kiek reiktu supirkt tai virs 140 ltl gaunas, ar kazka netaip skaiciuojuos  g.gif  blush2.gif

nagi vis kartoju ir akcentuoju - mano meniu ženkliai papildo lauktuvės iš kaimo - daržovės ir mėsytė, taigi mano išlaidos yra labai netikslios ax.gif
QUOTE(mickute7 @ 2009 11 02, 11:53)
1.oho  bigsmile.gif  biski pieno geriat
2.ir man kazkaip truksta  g.gif  nematau kada rukyta zuvi pirkot ? nei sia , nei praeita savaite  schmoll.gif  o toks daiktas ilgai nestovi  unsure.gif  mesa , sparneliai irig ?

1. per dieną tikrai sugeriam 2l pieno - vaikas labai daug jo išgeria, vyras pilasi į kavą, verdu dažnai kakavą, pienišką sriubą mirksiukas.gif
2. rūkyta žuvis - lauktuvė iš kaimo ax.gif
Atsakyti