Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(asdova @ 2009 10 21, 08:13)
dar is cukiniju!
plonus(apie 0,7 cm) griezinelius cukinijos apibarscius trupuciuku druskytes palikti kokiai valandelei. tada vandenuka atsirdusi nupilti. apvolioti miltuose ir pakepti aliejuje( butinai ikaitintame ir tiik po viena karta verciant, kad neisigertu per daug riebalu). patiekti apibarscius cesnakais ir truput majonezo. puikus uzkandis. skanaus/ biggrin.gif

drinks_cheers.gif galima miltuose, galima džiūvesėliuose, ką turi po ranka mirksiukas.gif ir tikrai nepamaišys į kiaušinio plakinį įmerkt thumbup.gif ir česnakų nepagailėt. Aš tai iškart kai dedu druska, pipirus , tai dedu česnakus, o paskui tarp iškeptų irgi įdedu, tai kai karšti, tai greit persigeria česnako kvapo rolleyes.gif aišku kas mėgsta
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 20, 13:33)
oi, tada kraustomės pas tave ax.gif

QUOTE(mickute7 @ 2009 10 20, 15:27)
ir as prisijungsiu  drinks_cheers.gif  nes labai megstu zemaicius, o pati neprisiruosiu pasidaryt blush2.gif  doh.gif

tai tada abiems po vieną žemaitį ir bus ramybė lotuliukas.gif
QUOTE(kavute @ 2009 10 21, 00:19)
Mergaitės, patarkit ką daryt su cukinija?

aš cukiniją sutarkuoju stambia tarka, apkepinu šiek tiek su svogūnais ir įmaišau į faršą kotletams bigsmile.gif kotletukai gaunasi minkštučiai, labai sultingi, vyrai valgo ir nesirauko thumbup.gif (tik tiek, kad jie nežino, jog cukinijos ten dedu hihihi.gif kitaip būtų protestų bash.gif: )
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 10 21, 09:33)
tai tada abiems po vieną žemaitį ir bus ramybė lotuliukas.gif

aš cukiniją sutarkuoju stambia tarka, apkepinu šiek tiek su svogūnais ir įmaišau į faršą kotletams bigsmile.gif kotletukai gaunasi minkštučiai, labai sultingi, vyrai valgo ir nesirauko thumbup.gif  (tik tiek, kad jie nežino, jog cukinijos ten dedu hihihi.gif kitaip būtų protestų bash.gif: )

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

maniskis irgi raukosi, kai pasakau cukinija. O siaip daug kur idedu i i kotletus, anakart su grybais ,svogunais ir pomidoru padazu pakepiau, vis daugiau. Ir nieko mirksiukas.gif patenkintas suvalge ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2009 10 20, 15:10)
Vėjūna, man patiko tavo meniu. Nes pagal išleistą png. kiekį panašu į mano  blush2.gif
kaip vienuolių košė? Ar patiko? Aš ją seniai nusižiūrėjau, bet dar nebandžiau. g.gif


Smagu, kad meniu patiko ir, kad atsirado taupantis zmogus panasiai isleidziantis mirksiukas.gif Vis pasiziuriu kiek cia rasancios mergaites isleidzia ir pamastau, kad as i iki simto litu savaitei suma niekaip neisipaisau. pasiteisinu sau, kad mes keturi pavalgantys suauge ir toliau "taupau". Tuo labiau, kad norisi valgyti ne tik taupiai, bet ir pakankamai sveikai.
O vienuoliu kose gavosi visai nebloga, pabandyti tikrai verta. Man labai didelis pliusas, kad ryte nereikia stoveti prie puodu, o karstas valgis patiektas. Darysiu dar.
Atsakyti
As dazniausiai dyyydele cukinija supjaustau griezineliais, padrskinu, pasiruosiu farsa kaip kotletukas, tada cukinijos griezinelius isdelioju i bleka, i jos viduriukus pritrombuoju farso, pries pabaiga kepti uzdedu pomidoro riekel ir suriu apibarstau. Valgom su bulvem, mums laaabai patinka bigsmile.gif

O kad butu i tema, tai as irgi taupau bigsmile.gif Kiekvienai savaitei turiu paskyrusi po 150 lt maistui ir stengiuos jos nevirsyti rolleyes.gif Kartais pavyksta, kartais ne..
Tik va, meniu tai nerasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2009 10 21, 23:36)
Smagu, kad meniu patiko ir, kad atsirado taupantis zmogus panasiai isleidziantis mirksiukas.gif  Vis pasiziuriu kiek cia rasancios mergaites isleidzia ir pamastau, kad as i iki simto litu savaitei suma niekaip neisipaisau. pasiteisinu sau, kad mes keturi pavalgantys suauge ir toliau "taupau". Tuo labiau, kad norisi valgyti ne tik taupiai, bet ir pakankamai sveikai.
O vienuoliu kose gavosi visai nebloga, pabandyti tikrai verta. Man labai didelis pliusas, kad ryte nereikia stoveti prie puodu, o karstas valgis patiektas. Darysiu dar.



Galima receptuka 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Vėjūna, ar šita?
košė
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2009 10 22, 13:22)
Galima receptuka 4u.gif  blush2.gif



QUOTE(kaleda @ 2009 10 22, 17:16)
Vėjūna, ar šita?
košė


Ne pagal sita, nors siek tiek panasu. Radau kazkuriam rusiskam kulinariniam forume. Receptas toks: imam 1/2 stiklines grikiu kruopu, 1/2 stiklines kvieciu kruopu ir 1/2 stiklines perliniu kruopu, jas kelioms valandoms pamerkiam. Tada su ikaitintu aliejum pakepinam pora tarkuotu morku ir viena svoguna. Prie mirkytu kruopu pilam pakepintas darzoves ir dar smulkokai supjaustom 1/2 nedideles kopusto galvutes, pasudom, idedam megstamu prieskoniu, per pora pirstu dapilam karsto vandens ir paverdam 10-15 minuciu. Puoda isukam i stora medziaga (as isukau i antklode) ir paliekam per nakti. Ryte radau silta, minksta ir tikrai skania kose ax.gif
Atsakyti
Aš turbūt būsiu pirma biggrin.gif


Pirmadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir šlapia dešra, mums grikių košė.
2. Pietūs visiems žemaičių blynai ir sriuba (savaitgalį daryta).
3. Vakarienei balandėliai.

Antradienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir šlapia dešra. Mums ryžių košė.
2. Pietūs balandėliai vaikams, mes nešėmės žemaičių blynus, vyras dar sriubą.
3. Vakarienei pasišildėm balandėlius. Vaikai burokėlių sriubą ir po žemaitį suvalgė. Vėliau dar išviriau dešrelių ir pekino salotų padariau.


Trečiadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir kumpeliu, man likusi ryžių košė, vyras varškės sūrio valgė.
2. Pietai mums į darbą balandėliai, vaikams liko sriubos, mišrainės ir po balandėlį.
3. Vakarienei varškės apkepas. Obuolių pyragas.

Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai vaikams sumuštiniai su sūriu ir kumpeliu, vyras varškės sūrį su uogiene valgė, aš nieko.
2. Pietums vaikams apkepas, man sriuba ir apkepas, vyrui sriuba ir balandėliai.
3. Vakarienei kepta žuvis ir bulvių košė, burokėlių mišrainė.

Penktadienis:
1. Pusryčiai dičkei sumuštiniai su šokoladiniu kremu, vyras sūrį valgė su uogiene, mazgė sirgo, nevalgė, aš valgiau vėliau žuvies su duona ir burokėlių mišrainės.
2. Pietums vyras dėjosi apkepą, dičkei pašildžiau žuvį su bulvių koše ir burokėliais, aš suvalgiau paskutinę burokėlių sriubą ir gabaliuką apkepo.
3. Vakarienei su dičke pasitroškinom kopūstų su dešrelėmis ir bulvėmis. Mažoji valgė grikių košės truputį.

Šeštadienis:
1. Pusryčiai mazgei grikių košė, mes su dičke omletą pasikepėm.
2. Pietums daržovių kugelis.
3. Vakarienei valgėm likučius, dukra omletą pabaigė, aš paskutinį gabaliuką varškės apkepo, mažiukė košę ryžių. Dar burokėlius pasidarėm su žirneliais.

Sekmadienis:
1. Pusryčiai virti kiaušiniai, varškės sūris.
2. Pietūs kepta vištiena ir pekino salotos, rugštynių sriuba su mėsa.
3. Vakarienei likučiai. Dar kepiau keksą.user posted image


Buvo pirkta:
kumpelis sumuštiniams 10,20 lt, duonos kepalas ir du batonai 6,45 lt, pienas 2 l, sūreliai 4 vnt, jogurtas 1 l - 10,40 lt, kiaušiniai 20 vnt. 7 lt, bananai ir vynuogės 6,24 lt, sūreliai 2,28 lt (6 vnt x 0,38 lt), sultys 1,58 lt, sūris 2,54 lt (čia mergaitei į mokyklą reikėjo), saldainiai 3,76, sausainiai 5 lt, žuvis 6,40, duona vaisinė ir batonas 4 lt, bananai 3,05 lt, kiaušiniai 7 lt, rauginti kopūstai 2,50 lt, mineralinis 5 lt

Viso: 83,40 lt

Šią savaitę stengiausi likučius sunaudoti, beveik ir sunaudojau, liko tik varškės sūris kameroje, nes dar galiukas nuo anos savaitės buvo. Kepiau obuolių pyragą, kepiau šiandeien keksą, nes grietinė jau nelabai kokia buvo, tai sunaudojau. Reikėjo tik kiaušinių pyragams. Dar dariau žele su vaisiais vaikams. Jau baiginėjasi atsiveštiniai sūris ir dešrelės, dar porai kartų užteks ir teks pirkti čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 25 spalio 2009 - 16:59
Sveikos, aš antra second.gif
iš anksto perspėju, kad ši mūsų savaitė buvo trumpesnė, nes savaitgalį svečiavomės ax.gif

Pirmadienis:
I. sumuštiniai su dešra
II. burokėlių mišrainė, likusi nuo savaitgalio, su duona
III. sumuštiniai su dešra, balta mišrainė, likusi nuo savaitgalio, aš -dar jogurto
IV. 3 rūšių grūdų dribsnių košė, sumuštiniai su lašiša

Antradienis:
I. vyras - vakarykštė 3 grūdų košė, aš- sumuštinis su dešra, obuoliai
II. vyras - su dešra kepti kiaušiniai,pomidoras; aš - 3 grūdų košės likučiai su porais ir dešra
III. sekmadieninės kopūstų sriubos likučiai, bulvės su silke (1. silkė su pomidorais, 2. silkė su svogūnais, 3. silkės ir burokėlių mišrainė)

Trečiadienis:
I. sumuštiniai su lašiša, obuoliai
II. vyras - kiaušiniai, kepti su bulvėm, pomidorai; aš - silkės-burokėlių mišrainės likučiai su duona
III. obuoliai, šokoladas, draugės varškės pyragas
IV. bulvienė su ryžiais, troškinta kalakutiena su morkom, virtos bulvės

Ketvirtadienis:
I. pirktinės bandelės iš kepyklėlės
II. vyras - kepti kiaušiniai su bulvėm ir pomidorais, aš - sumuštiniai su sūriu ir lašiša
III. sumuštiniai su fermentiniu sūriu
IV. vakarykštė sriuba, iš šaldiklio išimti balandėliai su virtomis bulvėmis

Penktadienis:
pusryčiai - viskas, ką radome šaldytuve biggrin.gif

Šeštadienis - svečiuose

Sekmadienis -
vakarienė - žirnių sriuba, vaikui - koldūnai.

Išlaidos tiesiog gėdingos - 33 lt ax.gif Bandžiau kuo daugiau verstis su tuo, ko turėjau namuose ax.gif
Pirkiniai: silkė, 6l pieno, 4 sūreliai,lydyto sūrio produktas, fermentinis sūris, 2 indeliai geriamo jogurto, 4 bandelės, makaronai, koldūnų pakelis, rugelio duona.

Bet vis tiek nesusitaupė - pinigus išleidom lauktuvėms bei dovanoms. ax.gif
Atsakyti
Sekmadienis
Iš kaimo grįžome tik vakare, tai nieko ir nevalgėme. Tik išviriau guliašą rytojui.

Pirmadienis:
Pusryčiai: guliašas (sekmadienio), keptos bulvės, marinuoti burokėliai.
Pietūs:MV guliašas, man kilkės pomidorų padaže, duona.
Vakarienė:MV guliašas, man kraujiniai vėdarai (močiutė šiandien nupirkus įdavė), abiem-batonas su nutela.
Naktipiečiukai: bulviniai blynai su cukinija.

Antradienis:
Pusryčiai:dešrelės, duona, pomidorai.
Pietūs:Mb bulviniai blynai (pirmadienio), man vėdarai, traškučiai.
Vakarienė:Makaronai su kepintais svogūnais, morkomis, dešrelėmis, sūriu.

Trečiadienis:
Pusryčiai:MV makaronai (antradienio), aš nevalgiau
Pietūs:Man ryžių krabų mišrainė (iš kaimo), MV balandėliai, abiems šviežių kopūstų sriuba.
Vakarienė: sriuba, balandėliai. Agrastai.
Naktipiečiukai:MV obuolių pyragas

Ketvirtadienis:
Pusryčiai:Nevalgėme
Pietūs: keptos bulvės, balandėliai (Trečiadienio)
Pavakariai:MV bulviniai blynai su cukinija (pirmadienio), daugiau kaip puse banano likusio nuo vėžlio biggrin.gif (kadangi vėžliukui norisi duoti įvairesnio maisto tai būna ir taip, vėžlys suvalgo tik gabalėlį, o vyras damuša biggrin.gif )
Vakarienė: vištiena su medumi, ryžiai, morkų-česnako salotos, agurkas.
user posted image

Penktadienis:
Pusryčiai:Vištiena su medumi, ryžiai, morkų salotos, pomidoras (Ketvirtadienio)
Pietūs:Vištienos krūtinėlės kepsniai su kepintomis morkomis, svogūnais, sūriu, keptos bulvės, ridiko-morkų-agurko salotos.
user posted image
Vakarienė:pakepinau: morkos, balandėlis, ryžiai. (Trečiadienio), ridikų salotos.
Naktipiečiukai: ledai su braškėmis ir šokoladu.
user posted image

Šeštadienis:
Pusryčiai:MV-žemaičių blynai, man tokie patys blynai tik su raugintų kopūstų įdaru (kameroje buvo du tokie du tokie, tai sakau reikia sunaudoti)
Pietavome ir vakarieniavome kaime.
Per šią savaitę buvo valgyta beabejo saldainių, obuolių, šokolado.

Ledai 6lt, kiaušinių 3,79, kilkės pomidorų padaže 3,06, duona,batonas 1,78, batonas 0,79, traškučiai 3,09, saldainiai 2,09, kečupas 3,99, grietinė 1,29, kečupas 2,28, varškė1,09, grietinė 1,29, Vėžliui: bananas0,46, agurkas 0,91, zylutėms maistui: sviestas 1,35, batonas0,79, saulėgražos 0,55.
Per savaitę išleista: 34,60lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 25 spalio 2009 - 21:19
Pavelavusi atnesu savo praejusios savaites meniu

Pirmadienis:
pusryciai- virti varskeciai su cukrumi ir grietine
pietus - as valgiau vienuoliu koses likucius, vaikams buvo savaitgaliniai balandeliai su bulvem
vakariene - idarytos paprikos su bulvem ir greitai marinuotu kopustu/burokeliu salotom
Antradienis:
pusryciai- ryziu kose su razinom,
pietus - as damusiau paskutinius balandelius, likusi seimyna valge idarytas paprikas,
vakariene - frikadeliu/morku/bulviu troskinukas su grietine, kopustu salotos.
Treciadienis:
pusryciai - kepti kiausiniai desreliu sirdelese su marinuotu burokeliu salotom.
pietus - antradienio frikadeliu/morku/bulviu troskinys.
vakariene - tirsta siupinine sriuba, dar turejom nuo savaitgalio likusio migdolinio kriausiu pyrago.
Ketvirtadienis:
pusryciai - zirniu kose su sonines padazu.
pietus - vaikams zirniu koses likuciai, man sumustiniai su silkute.
vakariene - vakarykste siupinine sriuba, dar buvo likusios pora idarytu papriku, tai pabaigem ir tas. Vaikams naktipieciams suejo pienas su batonu ir uogiene.
Penktadienis:
pusryciai - manu kose, vyras valge sumustini su sonine.
pietus - manu koses likuciai, glaistyti varskes sureliai.
vakariene - cenakai is pamarinuotos kiaulienos/svogunu/baklazanu/bulviu/pomidoru ir daug prieskoniniu zoleliu
Sestadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su kumpiu, suriu ir kakava
pietus - penktadienio cenakai, mielines bandeles su karamele.
vakariene - pyragas su vistienos krutinele ir ananasais.
Sekmadienis:
pusryciai - omletas su sonine ir marinuotais burokeliais
pietus - tirsta farso/pupeliu sriuba.
vakariene - svediski mesos kukuliai su pekino kopusto/agurko salotomis.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 4,09lt., suris fermentinis- 5,98lt., duona/bulka - 5,27lt., desra/kumpis - 10,67lt., sureliai - 3,54lt., farsas - 9lt., vaisiai - 3,20lt., zuvis - 10,99lt., vistiena- 14,07lt., sviestas - 4,77lt., grietine - 3,64lt., kava - 8,49lt., miltai - 3,09lt., kiauliena - 7,99lt., druska, vanilinis cukrus, cinamonas, konservuoti pomidorai - 3,66lt
VISO: 98,45lt.

Is simto litu siaip ne taip islipau, bet pagal jusu 30-50 vis tiek daug doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 27 spalio 2009 - 11:50