Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(SilRa @ 2009 10 14, 16:08)
daug pridėsi mėsos - bus nebetaupu biggrin.gif

valgysi pačią vieną mėsa bus visai netaupu.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 10 14, 22:20)
valgysi pačią vieną mėsa bus visai netaupu.

smile.gif man tada taupiau pačių paprasčiausių blynų prikepti ir su uogiene paduoti - tuos tai tikrai žinau, kad suvalgys smile.gif
nebelabai noriu daug eksperimentuoti, nes paskui vienai tenka savo 'eksperimentus" ir suvalgyt, o vyras tada dešrą ir kumpį griebia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 10 15, 19:12)
smile.gif man tada taupiau pačių paprasčiausių blynų prikepti ir su uogiene paduoti - tuos tai tikrai žinau, kad suvalgys smile.gif
nebelabai noriu daug eksperimentuoti, nes paskui vienai tenka savo 'eksperimentus" ir suvalgyt, o vyras tada dešrą ir kumpį griebia biggrin.gif

na tai beabejo, kiekviena žino ko jos šeimai reikia labiausiai, vienai blynų kitai geriau kad ir mažai mėsos bet kad būtų biggrin.gif aš tarkim vien nuo blynų nepavalgau, man čia desertas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 10 15, 19:15)
na tai beabejo, kiekviena žino ko jos šeimai reikia labiausiai, vienai blynų kitai geriau kad ir mažai mėsos bet kad būtų biggrin.gif aš tarkim vien nuo blynų nepavalgau, man čia desertas  doh.gif

tai va kad maniškiams jei jau mėsos - tai kad jaustųsi, arba visai nereikia (tada į trasą eina varškėčiai, blynai,sriubytė...). O blynai ne desertas - tai puiki vakarienė smile.gif
Atsakyti
20091011-20091017
Sekmadienis:
Pusryčiai: troškinys (šeštadienio)
Pietūs: man ir svečiams: keptos bulvės, silkė, vyras valgė ne namuose, kugelį.
Pavakariai: krabų-ryžių mišrainė (šeštadienio)
Vakarienė: kepti šoninės kepsniai, keptos bulvės, raugintas agurkas, pomidorai.
Naktipiečiukai: varškė su serbentų drebučiais, batonas, artaba.
Pirmadienis:
Pusryčiai: nevalgėme
Pietūs: MV silkės mišrainė su batonu, man keptos bulvės dešrelė, keptas šoninės kepsnys, raugintas agurkas (Sekmadienio)
Vakarienė:arbata, varškė su serbentų drebučiais, kepti lietiniai su mėsa.
Antradienis:
Pusryčiai:nevalgėme
Pietūs:MV:blyneliai su mėsa/man:gabaliukas iš mamytės parsivežto kugelio
Vakarienė:Kugelis su paukštiena ir cukinija, obuolių pyragas
Naktipiečiukai: burokėlių mišrainė su silke, arbata, batonas
Trečiadienis:
Pusryčiai: nevalgėme.
Pietūs:MV kugelis(antradienio), aš pietavau pas močiutę (balandėliai, sumuštiniai)
Vakarienė: Kotletai su avižiniais dripsniais, netikri čeburėkai (vaflis, faršas, tešla), keptos bulvės, kefyras, pomidoras, burokėliai marinuoti.
Šiandien pirkau: vanilinis cukrus 1,09, ryžiai 2pakeliai 3,78, agurkas (vėžliui) 0,65, kečupas 4,69, sūris 6,9, varškė 0,99, kefyras 1,29, dešrelės 3,0,kiaušiniai 3,85, bulvės 150kg 55lt Viso:83,13lt
Ketvirtadienis:
Pusryčiai:Kotletai (trečiadienio)
Pietūs:Lietiniai blynai su varške, razinomis.
Pavakariai: Kotletai,keptos bulvės (trečiadienio), dešra, vyniotinis.
Vakarienė:Lietiniai blynai su sūriu ir kumpiu.
Šiandien pirkta: vištienos vyniotinis 2,89,grietinė 2,58 Viso:5,47lt
Penktadienis:
Visą dieną buvome kelyje, tai valgėme iš namų įsidėtus blynelius, kumpį, batoną, pomidorus, dešrą, obuolių pyragą. Grįžę išsipekėme po kepsniuką. Šiandien pirkau čipsų 2*,89, limonadas 2,99. Viso: 4,77lt
Šeštadienis:
Pusryčiai: Raugintų kopūstų salotos
Pietūs rukyta vištiena.
Vakarienė: ne namuose.
Šiandien pirkau: Kilkės pomidorų padaže 4,08, šokoladinis kremas 2,89, rukyta vištiena 4,41. Viso:11,38lt
Per savaitę išleista: 104,75lt
Atsakyti
šios savaitės meniukas:

Pirmadienis:
pusryčiai, pietūs, pavakariai - savaitgalio baliaus likučiai
vakarienė - grybai su bulvėmis, burokėlių sriuba. aš - bulvės su varške.

Antradienis:
I. MB nevalgė, aš -kriaušės
II. kalakutienos kepsniukų likučiai su duona ir pomidorais
III. MB-sumuštiniai su lašiša, aš - duona su varške
IV. kotletai su bulvėm ir kopūstų-morkų salotom, burokėlių sriuba.

Trečiadienis:
I. aš-kriaušės ir sumuštinis su lašiša, mb - nevalgė
II. MB-sumuštiniai su lašiša, aš- kotletas su duona, agurku ir majonezu
III. sūreliai
IV. pieniška makaronų sriuba, aš-vėdaro, o MB-kotletų likučiai

Ketvirtadienis:
I. MB nevalgė,aš-kriaušės
II. grikių košė su tepamu sūreliu
III. sumuštiniai su lašiša, dešrelės su duona ir pomidorais
IV. apsilankėm Hesburger, pavalgėm greito maisto blush2.gif

Penktadienis:
I. MB nevalgė, aš-kriaušės
II. bulvių-kiaušinių mišrainė su duona
III. vaisiai
IV.kopūstų sriuba, virta troškinta kalakutiena su svogūnais, bulvės,agurkas ir pomidoras.
V. namie keptas slyvų pyragas.

Šeštadienis - vėl laukėm svečių, antras šventės kėlinys ax.gif
gaminta ir valgyta: stirnienos karbonadai su bulvėm, balta mišrainė, burokėlių mišrainė, silkė su svogūnais, silkė su pomidorais, lašišos sumuštiniai, kepta pangasija su svogūnais, dešra, kumpis, vyniotinis.

Sekmadienis:
valgyti likučiai, virta kakava

Maistui išleista 100lt+gerokai patuštintos atsargos
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atėjau biggrin.gif

Pirmadienis:
1. Pusryčiai grikių košė ir sumuštiniai su sūriu, vyras dar varškės sūrio valgė.
2. Vaikams: vienai patroškinta vištiena su daržovėmis (kalafioras, morkos, bulvės), vyresnioji pietums dėjosi sumuštinius su kumpeliu. Vyras dėjosi nuo sekmadienio likusius troškintus kopūstus su dešrelėmis. Aš nieko.
3. Lietiniai vyrui su mazge (savaitgalį buvo prikepta). Vėliau dar pienišką sriubą išviriau, nes vyresnioji gryžus apie 17 val. valgė vištienos, o be vakarienės kaip ir liko ax.gif .

Antradienis:
1. Pusryčiai vaikams virtos dešrelės, mums sumuštiniai su lašiša, vaikams dar po bandelę.
2. Pietums vaikams vištiena, mes dėjomės lietinius, aš su varške, vyras su vištiena.
3. Vakarienei lietiniai su dešrelėmis ir rūgštynių sriuba (virta buvo savaitgalį) . Nakčiai vaikams vėl pieniška sriuba ir salotos su duonyte (pekinas, pomidoras, fetos sūris)

Trečiadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša ir kumpeliu, sūreliai. Vyras dar varškės sūrio su uogiene valgė.
2. Pietums vaikams liko vištienos pora gabaliukų ir lietiniai su dešrelėmis, aš dėjausi paskutinę vištieną, vyras lietinius su varške.
3. Vakarienei varškėtukai vaikams, nes reikėjo varškę sunaudoti. Aš pasidariau kelis sumuštinius su varškės sūriu ir batonu. Vyras lietinius valgė.

Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša, vaikai dar po sūrelį, vyras varškės sūrio valgė su obuoliene.
2. Pietūs vaikams troškinti lašišos kotletukai su ryžiais ir pekino salotomis. Vyras lietinius su varške susidėjo, aš gabaliuką vištos nuo vaikų atlikusį su duonyte ir kopūstais raugintais, nes nuo savaitgalio likusių buvo.
3. Vakarienei pieniška sriuba ir daržovių blyneliai su padažu. Obuolių pyragas.

Penktadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su lašiša man ir dičkei (paskutinė lašiša buvo), mazgei su šokoladiniu kremu, vyras varškės sūrį valgė su uogiene.
2. Pietums vaikams lašišos kotletukai, aš daržovių blynelius susidėjau, vyras likutį pieniškos sriubos ir paskutinius lietinius.

Šeštadienis:
1. Pusryčiai grikių košė
2. Pietums kepti vištienos šašlykai, desertui obuolių pyragas.
3. Vakarienei miltiniai blynai su obuoliene.

Sekmadienis:
1. Pusryčiai ryžių košė.
2. Pietums iš burokėlių sriuba ir žemaičių blynai (viriau sultinį iš vištienos ir sunaudojau blynams).
3. Vakarienei krabų lazdelių ir ryžių mišrainę padariau.

Šią savaitę iškepiau 40 lietinių su varške ir bananais (varškė lauktuvių gauta, bananai nuo anos savaitės buvo likę nelabai jau gražūs), su vištiena (turėjau kauliukų, išviriau sriubą rūgštynių ir nukaulinus pakepiau mėsytę su morka ir svogūnu), dešrelėmis ir sūriu (iš kameros naudojau). Dar dariau varškės desertinį sūrį (niekas nepirkta), kelis kart kepiau obuolių pyragą (reikėjo tik kiaušinių), žemaičių įdarui išviriau pusė vištos ir sultinyje burokėlių sriubą padariau ( įdarui sumaliau su morkomis vištieną, bulvių pamažinau išvirti, tai teko pusė užšaldyti, sunaudosiu cepelinams virtų bulvių), gavosi 30 blynų ax.gif .


Buvo pirkta:
sūreliai 2,32 (akcija po 0,39 lt), mėsytė sumuštiniams 4,61 lt, vynuogės 2,19 lt, vaikams sultys į mokyklą ir javinukai 8,64 lt, bandelės 4 vnt - 3,20 lt, krabų lazdelės ir lašišos mėsa 7,90 lt, batonas, džiuvėsiai kepimui ir duona su vaisiais 7,20 lt, daktariška dešra 6,47 lt, citrinos 0,75 lt, bananai ir pomidorai 5,26 lt, sviestas 1,89 lt, silkė 5,45 lt, sūreliai 2,20 lt, mėsa šašlykams 17,85 lt

Viso: 75,93 lt

Kitai savaitei atliko daktariška dešra, nes kažkaip kumpelio ir lašišos sumuštiniams užteko, turiu dar varškės užsišaldžius (bus apkepas), dešrelių (vienam kartui patroškinti su kopūstais), balandėlių (dviem dienom užteks), padariau krabų lazdelių salotų (užteks pusei savaitės), pusė varškės sūrio (kažkada didelį pirkau ir pusė užšaldžiau), dar turiu įdaro lietiniams arba cepelinams.
Kitai savaitei nusimato varškės apkepas, balandėliai, troškinti kopūstai, sriuba iš vištienos. Dar kažką sugalvosiu kitomis dienomis g.gif . Turiu cukinijos, tai kokią dieną daržovių blynelius pakepsiu vėl, gal daržovių apkepą, dar nesugalvojau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 19 spalio 2009 - 08:11
bjaurybe, kur taip pigiai krabu lazdeles su lasisos mesa pirkot? g.gif
Atsakyti
Ateinu su savo praejusios savaites valgymais ir pirkimais.
Pirmadienis:
pusryciai- aviziniu dribsniu kose su bananais, vyras valge sumustini su sonine ir kava.
pietus - nuo savaitgalio likes cili troskinys, vaikai dar pabaige ryte virta kose.
vakariene - vyras valge cili troskini, as su vaikais nuo sestadienio likusi farso/cukinijos ir kitu darzoviu apkepa. Naktipieciams dar uzkandom pieno su batonu ir slyvu dzemu.
Antradienis:
pusryciai- kiausiniu/pieno plakinyje apkeptas batonas,
pietus - man paskutinis likutis cili troskinio, vaikai pabaige likusi kepta batona ir valge savaitgalines burokeliu sriubos,
vakariene - bulviu/ virtos kalakutienos/morku/agurku/svogunu troskinukas su grietines/majonezo/pomidoru padazo padazu.
Treciadienis:
pusryciai - manu kose, vyrui sumustinis su kumpiu.
pietus - vaikai damusinejo paskutini farso/ cukiniju apkepa ir valge vakaryksti bulviu/kalakutienos troskini, as valgiau desreles su marinuotais burokeliais.
vakariene - farso/sparaginiu pupeliu/ziedinio kopusto/svoguno troskinys su grietinele ir suriu. Vyras dar pabaiginejo namini varskes/obuoliu pyraga.
Ketvirtadienis:
pusryciai - per nakti brandinta, eksperimentine, vienuoliu kose. (grikiai, kvietines kruopos, perlines kruopos, svogunai, morkos, kopustai)
pietus - man aviziniu kruopu kose su bananais, vaikai valge farso/sparaginiu pupeliu/ziedinio kopusto apkepa.
vakariene - kepta vistienos krutinele su kriausemis bei obuoliu/zirneliu/poru salotos. Desertui varskes suris su uogiene.
Penktadienis:
pusryciai - Omletas su keptais pomidorais.
pietus - vienuoliu kose ir vakarykscios vistienos krutineles su kriausem likutis.
vakariene - viriau ala minestroni sriuba. Desertui glaistyti varskes sureliai..
Sestadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su kumpiu, suriu ir kakava
pietus - Pupeliu sriuba ir balandeliai.
vakariene - mums su vyru minestroni sriuba. vaikai valge dar balandeliu.
Sekmadienis:
pusryciai - kepta juros lydeka su svogunais ir marinuotais burokeliais
pietus - idaryta farsu paprika su bulvemis ir kopustu salotomis
vakariene - tarta su kriausemis ir migdolu idaru

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 3,27lt., suris fermentinis- 7,10lt., kruopos - 2,18lt., duona/bulka - 6,42lt., darzoves - 1,51lt., desra/kumpis - 17,23lt. (tikiuosi dar uzteks siai savaitei), sureliai - 3,91lt., farsas - 15,21lt., vaisiai - 7,38lt., kiausiniai - 7,34lt., desreles - 6,79lt. (liko beveik visos siai savaitei), riesutai - 5,14lt., zuvis - 7,29lt., vistienos krutinele- 10,19lt., varske - 1,98lt., sviestas - 3,18lt., grietine - 1,65lt., cukrus - 2,47lt., mieles - 1,59lt.
VISO: 111.83lt.

Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 10 19, 10:11)
bjaurybe, kur taip pigiai krabu lazdeles su lasisos mesa pirkot?  g.gif

ten lašišos buvo tik 0.5 kg rolleyes.gif , kainuoja 5.50 lt, o krabų lazdelių tik 300 g. Pirkau prie stoties, bazytėje žuvies kioske ax.gif
Atsakyti
stai ir mano meniu:

Pirmadienis:

Pusryciams: as ir vyras sumustiniai su pastetu
Pietus: man: du kepti kiausiniai
Vakriene: Pupeliu sriuba.

Antradienis:

Pusryciai: likusi pupeliu sriuba
Pietus:as ir MB pussesere sumustiniai su pastetu
Vakariene: koteletukai su grybu ir kiausiniu idaru, patroskinti su morkomis ir poru. virtos bulves. karaliska misraine (virtos morkos, pupeles, grybai, kepintas svogunas, majonezas ir tomatas), bananai.

Treciadienis:
Pusryciai: visiems likusi Karaliska misraine. MB dar pasidare kelis sumustinius su pastetu.
Pietus: man ir MB puske valgem kotletukus
Vakariene: vyras valge dar du likusius kotletukus, as su MB puske valgem pieniska sriuba.

Ketvirtadienis:
Pusryciai: Vyras: issikepe du kiausinius, MB puske isgere tik kavos, as valgiau ryziu kose.
Pietus: as ir Mb puske suvalgem po banana.
Vakariene: "ale plovas"-su broileriu skilveliais ir gabaleliu mesytes, morkomis, paprika.

Penktadienis:
Pusryciai: vyras valge plova, as ir Mb puske isgere tik kavos.
Pietus: likes plovas
Vakariene: valgem pas draugus.

Sestadienis:
pusryciams: MB ir as valgem makaronu sriuba is pakelio. (kur uzpilti karstu vandeniu reikia)
pietus: MB buvo isvaziaves, as nieko nevalgiau , nes labai galva skaudejo.
Vakariene: keptos bulves su mesos konservu ir kefyru. bandeles su cinamonu, Mb dar suvalge varskes sureli.

Sekmadienis:
Pusryciams: pasisildem keptu bulviu, as dar suvalgiau varskes sureli ir bandele su cinamonu.
Pietus ir vakariene: cepelinai su mesaa.


sia savaite isleista:

Bananai 1 kg. -3.99
Pienas: 1 l. -1.69 lt
paprika 1 vnt. 1.13 lt
broileriu skilveliai: 3.23
pomidoru padazas 2.89 lt.
kefyras 1 l. 2.29 lt
Bandeles su cinamonu 3 vnt -2,25
varskes sureliiai 2 vnt. -2.78
Duona: 3 lt.
is viso 23.25 lt





Atsakyti
Mano praėjusios savaitės meniu jau buvo, o dabar pateikiu savaitės pirkinių sąrašą:
MĖSA: pieniškos dešrelės
ŽUVIS: pangasijos file, silkių file indelis
PIENO PRODUKTAI: 8l pieno, grietinė, fermentinis sūris, tepamas sūrelis, 8 varškės sūreliai, actimel
DUONA, GRŪDINIAI PRODUKTAI: 3 grūdų košė, trinti džiūvėsėliai, 2 kepalai duonos, 2 batonai
DARŽOVĖS: 2 marin. agurkai, vakuoti žirneliai
BAKALĖJA: vaikiška kakava, 2 ind. majonezo, margarinas

VISO: 68 lt.

Iš to maisto dar liko: kelios dešrelės, litras pieno, pusė indelio grietinės, gabaliukas sūrio, 3 grūdų košės visas pakelis, duonos kepalas, vienas batonas, džiūvėsėlių pusė pakelio, marinuotų agurkų stiklainiukas, visa kakava, indelis majonezo ir pusė indelio margarino ax.gif Nugi valgyk ir valgyk ax.gif tuo labiau, kad šaldiklyje mėsytės pakankamai yra ax.gif
Atsakyti