Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Labadiena, noriu ir aš prie jūsų prisijungt. Jau rašiau apie save taupančiųjų dienos meniu, bet parašysiu ir čia...
Mes esam 4 asmenų šeima. 2 suaugę ir 2 vaikai. Vyras dirba, aš sėdžiu namuose ir auginu mažąją, taigi laiko gamint valgį turiu, kaip ir...
Planas - prasimaitint savaitę už ~100Lt. Toks planas yra todėl, kad vyro algą vis mažina, mano irgi jau neturi galimybės kilt, o verkiant reikia daryt remontą kambario ir virtuvės, keist langus visam bute, taigi išlaidų nusimato, o pajamų nelabai...

Taigi, pradedam:
pusryčius, pietus namuose darbo dienom valgau tik aš, nes sūnus pavalgo darželyj, o vyras darbe per piet užkanda. Svarbiausais valgymas namuose - vakarienė. Savaitgaliais dažniausiai puseryčiaujam mes su vaiku, o jau pietaujam visi. Dar kartais vakarienės ateina vyro sesė, bet tik kokį kartą į savaitę...

PIRMADIENIS
PUSRYČIAI: Sumuštiniai su sūriu, pomidoras
PIETŪS: sumuštiniai su dešra ir 2 pomidorai
VAKARIENĖ:
Man: 2 kiaušiniai kepti, pabarstyta sūrio + šaukštas pomidorų padažo + riekė duonos
Vyrui: vištų skrandukai su grietine ištušinti + bulvės
Aš dar vaiko suvalgiau porciją, nes jam neskanu buvo
Vaikui: keptas kiaušinis

Šią dieną pirkta: Vištų skrandukai, kalakutienos faršas, citrina ~12Lt

ANTRADIENIS
PUSRYČIAI: 2 kiaušiniai kepti, pabarstyta sūrio + šaukštas pomidorų padažo + riekė duonos
PIETŪS: Nebuvo: atvažiavo svečių, tai kas saldainį, kas vafliukų užkandom su arbata
VAKARIENĖ:
Man: pupelių sriuba su duona
Vyrui: pupelių sriuba su batonu
Vaikui sriuba buvo neskani, todėl vėliau kepiau blynus su obuoliais
Aš dar suvalgiau 2 blynus

Šią dieną pirkta:
Vafliukai (buvo svečių)-4,12Lt, batonas-1,09Lt, Bajorų duona (pusė)-1,89Lt, skaldyti žirniai-1,24Lt, pienas-1,79Lt, želė (3 pak)-2,87Lt, grietinėlė-2,78Lt, sūreliai (3vnt)-1,17Lt, aguonos-1,89Lt, kiaušiniai (10vnt) XL-4,89Lt, grietinė-1,99Lt, varškė (3 pak)-2,97Lt
Viso: 28,69Lt


TREČIADIENIS
PUSRYČIAI: Blynai su obuoliais likę nuo vakarienės
PIETŪS: kažkaip nebuvo
VAKARIENĖ:
man: pupelių sriuba
vyrui: skrandukai
vaikui: vėl kepiau blynus su obuoliais
vyras pabaigė vaiko blynus
viriau vakare saldžią sriubą, nes vyras norėjo eit i parduotuvę limonado pirkt, tai atkalbėjau... Tai dar ir jos užkandom...

KETVIRTADIENIS
PUSRYČIAI: Sumuštiniai su dešra, pomidoras
PIETŪS: Saldi sriuba
VAKARIENĖ: Košė su faršo padažu

Šią dieną pirkta: pienas 1,09 bigsmile.gif , atradau, kad dar ir tokio būna, kefyras-1,29Lt, miltai-4,49Lt, mišinukas mažajai (atrodo pino kaip ir mažėja, bet mišinuko taip ir niįkišu, tai turbūt bus pinigai į balą verysad.gif )-14,69Lt
Viso: 21,56Lt


PENKTADIENIS
PUSRYČIAI:Varškės sūris su aguonom ir želė gabaliukais
PIETŪS: Bulvių košė su faršo padažu ir puodelis kefyro
VAKARIENĖ:
Guliašas su virtom bulvėm ir konservuotais agurkais ir pomidorais
Vaikui: barščiai

Šią dieną pirkta: kiaulienos mentė 9,34Lt
Viso: 9,34lt


ŠEŠTADIENIS
PUSRYČIAI: Varškės sūris su aguonom ir želė gabaliukais
PIETŪS: išėo taip, kad buvo manų košė
man galima sakyt neliko, tai valgiau mėsytę su česnakiniu padažu, marinuotais agurkais ir duona.
PAVAKARIAI: vyras užbaigė sūrį su želė gabaliukais
buvo atvaziavus mama, tai gėrėm kavą/arbatą su šokoladu, vaikas dešrelių užkando (aišku šituos pirko mama)
VAKARIENE: Barščiai su grietine

šią dieną pirkta:
Sūreliai-0,97Lt, pienas-1,39Lt, sultys-0,99Lt
Viso: 3,35Lt


dar mama nupirko vaikiškų dešrelių, šviežią dešrą, vyrui su vaiku limonado butelį, šokoladą prie kavos, duonos.

SEKMADIENIS
PUSRYČIAI: vaiko pageidavimu vėl manų košė
PIETUS: kepiau cukinijų blynus, bet pati juos ir valgiau.
VAKARIENĖ:
kepiau šviežią dešrą ir tuo pat metu kitoj skardoj obuolių pyragą, viriau ryžius, kuriuos dariau su daržovėm

Per savaitę išleista: 74,94lt


Beje, užmiršau pasakyt, kad turiu šiuo metu bulvių, morkų, kopūstą, burokų, obuolių, paprikų, pomidorų ir įvairių konservuotų daržvių, bei uogienės iš kaimo.

Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 10 11, 15:52)
Manau kad per savaitę išleidžiame daug nes pietauju ne namie, nes nuo namų toki dirbu,

o nepavyktų į darbą maisto iš namų įsidėti? g.gif aš taip jau porą metų darau - labai susitaupo. Juk namie visada ko nors lieka, tai įsimestum kokį kotletuką su salotom ir sukrimstum mirksiukas.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 12, 07:55)
1. Pabūsiu aš blogietė ir neparašysiu šį kartą savo meniu  blush2.gif .
2. Nes savaitė nusimato klaiki doh.gif

1. jau tamista ir taip pavyzdinga - šį kartą nebarsim biggrin.gif te balioną 4u.gif
2. console.gif kaip nors ištversi, tu gi supermama mirksiukas.gif
QUOTE(aaagnex @ 2009 10 12, 09:37)
mišinukas mažajai (atrodo pino kaip ir mažėja, bet mišinuko taip ir niįkišu, tai turbūt bus pinigai į balą verysad.gif

labukas, biški ne į temą, bet pasakysiu - paskaičiavau, kad tavo mažoji gimė liepą, tai jai dabar apie 3 mėnesius. Dabar kaip tik prasideda "trijų mėnesių pieno krizė" - tai reiškia, kad vaiko apetitas didėja, jam po truputį darosi mažai jau gaminamo pienuko. Tačiau tavo organizmas turi savybę prisitaikyti ir pradėti gaminti pienuko daugiau. Svarbiausia tau dabar dažniau dėti mergytę prie krūties, kai tik ji nori valgyti (nors ir kas valandą). intensyviai žįsdama ji suaktyvins pieno liaukų gamybą ir pradės gamintis daugiau pienuko. tik nenuleisk rankų - viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką gi, o dabar pristatau savo savaitę:

PIRMADIENIS:
I. MB-sumuštiniai su varškės sūriu / dešra; aš-obuolys ir kriaušė
II. MB-kepsnių likučiai su duona ir salotom; aš - daržovių troškinio likučiai su duona
III. MB-sūreliai, aš-pusė indelio grūdėtos varškės su duona
IV. MB-Virtos bulvės su pašildytais naminiais mėsos koncervais (tušonke), rauginti agurkai, likusi kopūstų sriuba; aš-virta bulvė su stirnienos gabaliuku ir likusiom salotom; vaikis-koldūnai su grietine.

ANTRADIENIS:
I. MB-manų košė, aš-obuoliai, sumuštiniai su varškės sūriu
II. MB-likusi tušonkė su bulvėm ir raug. agurkais; aš-likęs daržovių troškinys su duona, salotų likučiai
III. MB-sumuštiniai su varškės sūriu; aš- obuolių pyragas, šokoladas (draugė darbe svečiavosi ax.gif )
IV. makaronų sriuba, aš dar suvalgiau 1 likusį žemaitį su grietine.
V. obuoliai

TREČIADIENIS:
I. MB-virti kiaušiniai su duona ir sviestu; aš- obuoliai
II. MB-iš praėjusios savaitės likę šašlykai, dešrelė su bulvėm ir duona, rauginti agurkai; aš-manų košės likučiai, 2 sumuštiniai su varškės sūriu
III. MB-sumuštiniai su dešra; aš- svečiavausi pas draugę ir šio to gavau ax.gif
IV. MB-kalakutienos krūtinėlės kepsniai, aš- kapotos kalakutienos ir krakmolo kepsniukai su bulvėm ir vakuotom troškintom daržovėm
V. keli naminiai graikiški riešutai

KETVIRTADIENIS:
I. MB-virti kiaušiniai su duona ir sviestu; aš-obuoliai
II. MB-kalakutienos kepsniai su bulvėm ir daržovėm; aš- kapoti kepsniukai su duona ir daržovėm
III. MB-sumuštiniai su dešra; aš- ir vėl pas draugę ax.gif
IV. kepta pangasija su kepintais pomidorų padaže svogūnais, bulvės

PENKTADIENIS:
I. MB-sumuštiniai su dešra, aš-keptos žuvies gabaliukas, sumuštinis, obuolys
II. MB-likę kalakutienos kepsniukai su duona ir daržovėm; aš-svečiavausi pas dar kitą draugę ax.gif
III. MB-sūreliai; aš- vis dar pas draugę blush2.gif
IV. kepintos kalakuto uodegėlės su virtom apkepintom bulvėm ir raugintais agurkais; burokėlių lapelių sriuba, virta su uodegėlių kauliukais.

ŠEŠTADIENIS:
kadangi ruošėmės sutikti svečius (buvo proga ir iš viso buvo 14 žmonių smile.gif ), tai maitinomės kas ką pagaudamas.
Gaminau: orkaitėje kepti vištienos ketvirčiai, balta mišrainė, kepta pangasija su kepintais svogūnais, gaivi silkė su pomidorais, sumuštiniai su ikrais, pyragas su vyšniomis
SEKMADIENIS:
svečiai vis dar buvo, tai valgėm viską, kas buvo likę + kepiau vėdarus + išviriau dar porciją burokėlių lapelių sriubos + sumuštiniai su pačios sūdyta lašiša ir citrina


Savaitės išlaidos maistui:
MĖSA: lašiniai spirgams, pusė rūkytos dešros, kumpis, gab. vištienos vyniotinio, 1.5kg vištienos ketvirčių, 1kg sparnelių (liko kitai savaitei), 1kg kalakuto uodegų, 10 kiaušinių.
ŽUVIS: pangasija (2 pak.), 2pak. silkės,
PIENO PRODUKTAI: 8l pieno; 3 ind. grietinės;
DUONA: 2 batonai, 2 kepalai duonos
DARŽOVĖS - žirneliai, citrina, raug. agurkai, 3kg bulvių, 3 svogūnai,
BAKALĖJA: majonezas, cukrus, margarinas.
VISO: 137lt

darbuvo torats, saldumynai, gėrimai ir pan., bet jų nebeįtraukiau, nes pas mane tai atskira išlaidų grafa, bet šioje grafoje per savaitę susidarė 60lt doh.gif

Beje, šaldytuvas pilnas pagaminto, ir svečių atsigabento maisto, kitos savaitės meniu bus toks likutinis, ko gero ax.gif
Atsakyti
SilRa, aš dirbu mokykloje, todėl pavalgau nebrangeinuo 3 lt. iki 5 lt. na žinoma esu ne mokytoja, todėl alga nedidelė
Bet 60 lt. per savaitę nemanau kad l. daug ax.gif nors žinoma kiekvienam savas biudžetas
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2009 10 12, 09:37)
Labadiena, noriu ir aš prie jūsų prisijungt. Jau rašiau apie save taupančiųjų dienos meniu, bet parašysiu ir čia...
Mes esam 4 asmenų šeima. 2 suaugę ir 2 vaikai. Vyras dirba, aš sėdžiu namuose ir auginu mažąją, taigi laiko gamint valgį turiu, kaip ir...
Planas - prasimaitint savaitę už ~100Lt. Toks planas yra todėl, kad vyro algą vis mažina, mano irgi jau neturi galimybės kilt, o verkiant reikia daryt remontą kambario ir virtuvės, keist langus visam bute, taigi išlaidų nusimato, o pajamų nelabai...

Taigi, pradedam:
pusryčius, pietus namuose darbo dienom valgau tik aš, nes sūnus pavalgo darželyj, o vyras darbe per piet užkanda. Svarbiausais valgymas namuose - vakarienė. Savaitgaliais dažniausiai puseryčiaujam mes su vaiku, o jau pietaujam visi. Dar kartais vakarienės ateina vyro sesė, bet tik kokį kartą į savaitę...

PIRMADIENIS
PUSRYČIAI: Sumuštiniai su sūriu, pomidoras
PIETŪS: sumuštiniai su dešra ir 2 pomidorai
VAKARIENĖ:
Man: 2 kiaušiniai kepti, pabarstyta sūrio + šaukštas pomidorų padažo + riekė duonos
Vyrui: vištų skrandukai su grietine ištušinti + bulvės
Aš dar vaiko suvalgiau porciją, nes jam neskanu buvo
Vaikui: keptas kiaušinis

Šią dieną pirkta: Vištų skrandukai, kalakutienos faršas, citrina ~12Lt

ANTRADIENIS
PUSRYČIAI: 2 kiaušiniai kepti, pabarstyta sūrio + šaukštas pomidorų padažo + riekė duonos
PIETŪS: Nebuvo: atvažiavo svečių, tai kas saldainį, kas vafliukų užkandom su arbata
VAKARIENĖ:
Man: pupelių sriuba su duona
Vyrui: pupelių sriuba su batonu
Vaikui sriuba buvo neskani, todėl vėliau kepiau blynus su obuoliais
Aš dar suvalgiau 2 blynus

Šią dieną pirkta:
Vafliukai (buvo svečių)-4,12Lt, batonas-1,09Lt, Bajorų duona (pusė)-1,89Lt, skaldyti žirniai-1,24Lt, pienas-1,79Lt, želė (3 pak)-2,87Lt, grietinėlė-2,78Lt, sūreliai (3vnt)-1,17Lt, aguonos-1,89Lt, kiaušiniai (10vnt) XL-4,89Lt, grietinė-1,99Lt, varškė (3 pak)-2,97Lt
Viso: 28,69Lt


TREČIADIENIS
PUSRYČIAI:  Blynai su obuoliais likę nuo vakarienės
PIETŪS: kažkaip nebuvo
VAKARIENĖ:
man: pupelių sriuba
vyrui: skrandukai
vaikui: vėl kepiau blynus su obuoliais
vyras pabaigė vaiko blynus
viriau vakare saldžią sriubą, nes vyras norėjo eit i parduotuvę limonado pirkt, tai atkalbėjau... Tai dar ir jos užkandom...

KETVIRTADIENIS
PUSRYČIAI: Sumuštiniai su dešra, pomidoras
PIETŪS: Saldi sriuba
VAKARIENĖ: Košė su faršo padažu

Šią dieną pirkta: pienas 1,09  bigsmile.gif , atradau, kad dar ir tokio būna, kefyras-1,29Lt, miltai-4,49Lt, mišinukas mažajai (atrodo pino kaip ir mažėja, bet mišinuko taip ir niįkišu, tai turbūt bus pinigai į balą verysad.gif )-14,69Lt
Viso: 21,56Lt


PENKTADIENIS
PUSRYČIAI:Varškės sūris su aguonom ir želė gabaliukais
PIETŪS: Bulvių košė su faršo padažu ir puodelis kefyro
VAKARIENĖ:
Guliašas su virtom bulvėm ir konservuotais agurkais ir pomidorais
Vaikui: barščiai

Šią dieną pirkta: kiaulienos mentė 9,34Lt
Viso: 9,34lt


ŠEŠTADIENIS
PUSRYČIAI: Varškės sūris su aguonom ir želė gabaliukais
PIETŪS: išėo taip, kad buvo manų košė
man galima sakyt neliko, tai valgiau mėsytę su česnakiniu padažu, marinuotais agurkais ir duona.
PAVAKARIAI: vyras užbaigė sūrį su želė gabaliukais
buvo atvaziavus mama, tai gėrėm kavą/arbatą su šokoladu, vaikas dešrelių užkando (aišku šituos pirko mama)
VAKARIENE: Barščiai su grietine

šią dieną pirkta:
Sūreliai-0,97Lt, pienas-1,39Lt, sultys-0,99Lt
Viso: 3,35Lt


dar mama nupirko vaikiškų dešrelių, šviežią dešrą, vyrui su vaiku limonado butelį, šokoladą prie kavos, duonos.

SEKMADIENIS
PUSRYČIAI: vaiko pageidavimu vėl manų košė
PIETUS: kepiau cukinijų blynus, bet pati juos ir valgiau.
VAKARIENĖ:
kepiau šviežią dešrą ir tuo pat metu kitoj skardoj obuolių pyragą, viriau ryžius, kuriuos dariau su daržovėm

Per savaitę išleista: 74,94lt


Beje, užmiršau pasakyt, kad turiu šiuo metu bulvių, morkų, kopūstą, burokų, obuolių, paprikų, pomidorų ir įvairių konservuotų daržvių, bei uogienės iš kaimo.



Nepyk bet man atrodo pagal Jusu meniu, kad Jus labai mazai valgot, ir maistas ne visada yra pilnavertis. Na turiu galvoje - tokiu ....
Papildyta:
Skaitau visu Jusu meniu, ir pasidare idomu, kodel neruosiami troskiniai?
Aisku cia skonio reikalas, bet juk galima labai ivairiu pasigaminti, ir tikrai pigiai. Daug bulviu arba grikiu, arba ryziu. Kodel nevalgote kruopu kosiu - labai pigu ir skanu.
Aisku cia tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2009 10 12, 13:46)
Nepyk bet man atrodo pagal Jusu meniu, kad Jus labai mazai valgot, ir maistas ne visada yra pilnavertis. Na turiu galvoje - tokiu ....
Papildyta:
Skaitau visu Jusu meniu, ir pasidare idomu, kodel neruosiami troskiniai?
Aisku cia skonio reikalas, bet juk galima labai ivairiu pasigaminti, ir tikrai pigiai. Daug bulviu arba grikiu, arba ryziu. Kodel nevalgote kruopu kosiu - labai pigu ir skanu.
Aisku cia tik mano nuomone.

gal gali konkretizuot? del kosiu, tai ryte tingiu virt, o ir ant greituju kazka uzkandu tik, nes maoji vis demesio praso, pietums kazkaip taip iseina, kad like nuo vakar dienos visko - negi kazka naujo gaminsi, o vakarienei, tai nebent sau kazka - vyras ir taip pusryciu nevalges, pietu kazka perkandes (nera galimybes is nau nusinest), tai nori kazka stipriau, be to troskiniu vyras nemegsta, o vien sau gamintis... schmoll.gif

beje, dar vienas dalykas - siuo metu musu sugedes saldiklis, tai mesos as galiu nusipirkt tik tai dienai arba dar kitai...

o mazai valgom todel, kad jau kaip rasiau - valgau pagrinde tik as - vyras ir vaikas tik vakarieniauja namuose, neskaitant savaitgaliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 spalio 2009 - 12:52
mimi1,, o kokie troškiniai yra iš grikių, ryžių ir kruopų?
na aš žinau tik guliašą su ryžiais, kažkas sakė labai skanus guliašas su grybais (reikės išbandyti), o su kruopomis ir ryžeis žinau tik tai kad valgomi su spirgučiais arba su kepinta dešra... na o aš vis noriu pereiti prie l. virto maisto, nes ir taip jau reikia prisilaikyti dietos, nors man neįmanoma doh.gif
Atsakyti
Ateinu su savo praeita savaite ir as 4u.gif I kazkuria nusiziurejusi pabraukiu ta diena gamintus patiekalus.
Pirmadienis:
pusryciai- manu kose su uogiene,
pietus - vaikai valge likusia manu kose ir nuo savaitgalio likusi kugeli su grietine, man svieziu kopustu/papriku sriuba,
vakariene - visai seimynai trinta moliugu sriuba su vistienos krutinele, man su obuoliais troskintu kepeneliu likutis, vaikai su vyru dar nuvoge lietiniu, kuriuos kepiau ateinancios dienos pusryciams.
Antradienis:
pusryciai- ryziu kose su razinomis, MB sumustinis su desra ir kava,
pietus - vaikai valge vakarykstes trintos moliugu sriubos ir pusrytines ryziu koses likuti, man silke su morku/salieru/svogunu/razinu uzpilu,
vakariene - man ir vyresneliui likusi silke su salierais, visiems kepiau mielines bandeles su desrele
Treciadienis:
pusryciai - ryziais idaryti lietiniai uzkepti kumpiu ir suriu.
pietus - vaikas uzkeptu lietiniu likutis ir likusios bandeles su desrele, as i darba nesiausi irgi bandeles
vakariene - makaronai su kumpelio/grybu/svogunu/lydyto surelio padazu
Ketvirtadienis:
pusryciai -cukiniju blyneliai su lasisa(kad neatrodytu labai netaupu, tai dejau lasisa nuo nugareliu, kurios pigios blush2.gif )
pietus - pabaigem vakarykscius makaronus su kumpeliu, vaikams dar buvo like keletas cukinijos blyneliu
vakariene - grietineles padaze troskinta menke su bulvemis ir kopustu salotomis
Penktadienis:
pusryciai - moliugu/obuoliu/varskes blyneliai
pietus - like nuo pusryciu blyneliai, vaikai dar valge sumustiniu su suriu.
vakariene - pabaigem grietineleje troskinta zuvi, kadangi vaikai nera prisieke jos gerbejai, tai jiems dar reikejo pieno su bulka is uogiene.
Sestadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su kumpiu, suriu ir kakava
pietus - farso/cukiniju/bulviu/grybu/pomidoru apkepas su bulvemis ir greitai marinuotomis kopustu salotomis.
vakariene - mielines bandeles su razinomis ir cinamonu
Sekmadienis:
pusryciai - sumustiniai su naminiu varskes suriu ir kava. Vaikams vakaryksciu bandeliu.
pietus - barsciai ir astrus cili troskinys su burokeliu salotom
vakariene - obuoliu/varskes pyragas
Atsakyti
Vėjūna, mane labai sudomino, kas čia per daiktas- lietiniai su ryžių įdaru? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 10 12, 18:35)
Vėjūna, mane labai sudomino, kas čia per daiktas- lietiniai su ryžių įdaru? g.gif

o man butu labai idomu, kaip daroma namine tusonke g.gif buvo kiles noras pasidaryti, bet kad nei nezinau nuo ko pradet.
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 10 12, 19:15)
o man butu labai idomu, kaip daroma namine tusonke  g.gif buvo kiles noras pasidaryti, bet kad nei nezinau nuo ko pradet.


Aš darau taip: mėsos gabaliukus susipaustau (turi būti ir lašinukų) tada dedu druskos pipirų (nedau) ir palaikau per naktį. po to dedu į stilainius (iki viršaus nepridedu, nes truputėlį mėsa gali pakilti) įdedu česnako skiltelę arba dvi lauro lapelių kartais ir pipiriuku. o po to viską užvakuoju ir į vakavipo puodą sudedu ir ten jei neklystu palaupsniui kilant iki 200 laipsnių ar 230 kaitinu apie 2 val.(bet cia su kaitinimu galėjau ir suklysti). bet žinau kad kiti orkaitėje, bet aš nesu bandžiusi nzn kaip tai ir bijau rizikuoti. o vakavimo puode man telpa 24 puslintriniai ir man labai patogu.
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 10 12, 19:24)
Aš darau taip: mėsos gabaliukus susipaustau (turi būti ir lašinukų) tada dedu druskos pipirų (nedau) ir palaikau per naktį. po to dedu į stilainius (iki viršaus nepridedu, nes truputėlį mėsa gali pakilti) įdedu česnako skiltelę arba dvi lauro lapelių kartais ir pipiriuku. o po to viską užvakuoju ir į vakavipo puodą sudedu ir ten jei neklystu palaupsniui kilant iki 200 laipsnių ar 230 kaitinu apie 2 val.(bet cia su kaitinimu galėjau ir suklysti). bet žinau kad kiti orkaitėje, bet aš nesu bandžiusi nzn kaip tai ir bijau rizikuoti. o vakavimo puode man telpa 24 puslintriniai ir man labai patogu.

labai aciu, bet nieko nesupratau. zalia mesa? virta? tai jei zalia kaip jin ten tame stiklainy isverda? koks tas vakavimo puodas? doh.gif ax.gif blush2.gif ot vista, kaip is medzio iskritus nieko nesusigaudau ax.gif
Atsakyti