Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(SilRa @ 2009 10 07, 12:32)

pas mus skanėstų ne tai kad nebūna blush2.gif jie tiesiog neįtraukiami į meniu, nes tai "nemaistas" ax.gif tik jei pati kepu, tada desertukus įtraukiu ax.gif o šiaip mano vyrai "saldarūriai" - nei dienos neištraukia, cukraus badas prasideda doh.gif


Tai va kur šuo pakastas lotuliukas.gif
Atsakyti
TAI TADA IR AŠ JUNGIUOSI PRIE JŪSŲ smile.gif drinks_cheers.gif gal kai pradėsiu rašyti menių, kaip nors pradėsiu truputėlį taupiau gyventi, bet va turiu bloga ligą jei sužinau apie naują patiekalą, kurio produktai gali brangei kainuoti, iš karto lekiu į parduotuvę ir perku... o po to verkšlenu kad nebėra pinigų... na žodžiu prisidedu prie jūsų ir patalpinsiu 7dienį savo menių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 10 07, 15:15)
...bloga ligą...

nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2009 10 07, 11:21)
mickute7 labai mažai išleidote bigsmile.gif gal irgi gaunate kažkokių produktų nemokamai?
bet žiūriu pas jus daug ką yra matyt atsargų vis kokių šaldytuve g.gif kažkaip man reik keisti apsipirkimą g.gif nes jei aš sumastyčiau baltą mišrainę daryt,tai viską ir pirkčiau pradedant majonezu baigiant duona doh.gif nėr pas mane atsargų visai doh.gif
beje apžiūrėjus jūsų meniu daugumos,matau,kad beveik arba visai neperkate jokių skanėstų g.gif  blush2.gif pas mane kiekvieną savaitę  tai saldainių tai šokoladas koks,tai sausainiukai doh.gif
na reiks man kitą savaitę gal pamėginti meniu prašyti,gal pamokysitm mane kažko tada vaizdą susidariusios 4u.gif šios savaitės tai nebeatsimenu kas ką valgė doh.gif bet aš


Daržovių neperku schmoll.gif nebent kokį pomidorą, bet tai labai retai. Ir žiemai daug daržovių prisimarinavau mirksiukas.gif Ir obuolių neperku schmoll.gif tai kompotas kas savaitę, obuolių pyragas. Saldainių kai būna kokia akcija iki 10 Lt biškeli nusiperku, tai kad vazoje visada keli yra.Asmeniškai stengiuosi mažiau saldumynu, nes ir taip jau tų kg per daug doh.gif vaikų nėra, 3 suaugę, tai apseinam ir be tų saldumynų, nors MB tai mėgsta. Sūrelius, jogurtus tai jau labai labai retai kai irgi kokia akcija perku. O šiaip kaip akcija, tai prisiperku ir kišu į kamerą. Nors jau ten vietos nėra. Šiaip mėgstu, kad šaldytuve kažko būtų, kad prisireikus , netektų bėgt į pirmą parduotuvę ir nesvarbu, kad brangiau pirkt. Tai tokio majonezo, pomidorų padažo, aliejaus, konservų, silkės visada pas mane rasi šaldytuve ax.gif
Seniau daugiau sau leisdavau. Bet praeita žiema buvo sunki, buvau be darbo, tai jau siemet kazkaip pasitaupau geriau, be to dar pas mus namo reanovacija vyksta doh.gif tai tik spėk mokėt pinigėlius verysad.gif tai tai už tai ko nereikia stengiuosi nepirkinėti ir viską pačiai darytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 07 spalio 2009 - 18:10
[quote=mickute7,, šaunuole, manau reikia iš taves pavyzdi imti thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Rastika,2009 10 07, 20:03]
[quote=mickute7,, šaunuole, manau reikia iš taves pavyzdi imti thumbup.gif
[/quote]
blush2.gif kai pajutau savo subine kokia kūda žiema praeita buvo doh.gif dabar dirbu, kartais po pusdienį turiu laisvą, tai spėju aplakstyt kur kokia akcija, turgelius, pasigamint namie maisto . sukuosi kažkaip. Bent jau žiemą daržovių nereiks pirkt schmoll.gif ir taip užmarinavau ir mišrainės, kurios tinka kaip ir kokios zagatovkės sriubai thumbup.gif uogienių pilnas rūsys, mirksiukas.gif va bus desertui su varške arba kokiam pyragui ax.gif dar šaldytų uogų biškeli turiu, tai čia bus kokioms progoms į tortą thumbup.gif a ką daryt, kai nėra už ką, tai vat ir verčiamės kaip nors, mažiau dasipirkt reikės
Atsakyti
nusipirkom vaisiu ir darzoviu dziovintuva. Tai vos spejam dziovinti obuolius, svarainius, grybus ir t.t. Ziema tikrai bus skanumynu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2009 10 08, 17:33)
nusipirkom vaisiu ir darzoviu dziovintuva. Tai vos spejam dziovinti obuolius, svarainius, grybus ir t.t. Ziema tikrai bus skanumynu biggrin.gif

ane g.gif nemačiau dar tokio daikto unsure.gif a kiek kaštuoja ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 10 08, 20:29)
ane  g.gif  nemačiau dar tokio daikto  unsure.gif  a kiek kaštuoja ?  ax.gif


Mes pirkom Senukuose, Ukmerges gatveje. Kainos - 99 Lt, 119 Lt ir t.t. Mes pirkom uz 119 Lt
Tikrai patenkinta, tuo labiau zinau kad tai nevienkartinis daiktas.

http://www.senukai.l...reset_filters=1
Atsakyti
Sveikutės, kažkada esu vieną kartą rašiusi mūsų meniu, bet jau labai seniai, kadangi vyras šią savaitę neteko darbo, tai nusistatėme limitą, kad mėnėsiui negalime viršyti 400lt, taigi rodomės su pirmosios savaitės meniu ir jos išlaidomis.
20091004-20091010
Sekmadienis:
Pusrčiai: bulviniai blynai su cukinija (bulvės, svogūnai, cukinija iš kaimo)
Pietūs: Orkaitėje kepta vištiena, bulvės, agurkų salotos (vištiena, agurkai, bulvės iš kaimo)
Pavakariai: obuolių pyragas su slyvų kompotu
Vakarienė: ta pati vištiena
Šiandien pirkau kiaušinius 3,89, makaronus 1,70. Viso: 5,59lt
Pirmadienis:
Pusrčiai: grikiai, gabaliukas vakarykštės vištienos keptos ir gabaliukas keptos lydekos (iš šeštadienio, vyras buvo pagavęs), agurkas.
Pietūs: vyrui-grikiai, agurkas, kotletai (faršas iš kaimo), man-grikiai, žuvies gabaliukas, agurkas, burokėlių sriuba (sriubai viskas iš kaimo)
Pavakariai: obuolių pyragas (vėl kepiau, vyras labai valgo jį)
Vakarienė:sriuba, balandėliai (viriau vakare, kad rytojui būtų, bet gavosi taip, kad valgėme tik trečiadienį), bulviniai blynai su cukinijom. (balandėlių turėjau kameroj prisišaldžiusi)
Šiandien pirkau grietinės 1,89, duonos 1,99,kiaušinių 4,00. Viso: 7,88lt
Antradienis:
Pusrčiai:sriuba burokėlių (vakarykštė)
Pietūs:bulviniai blynai (vakarykščiai)
Pavakariai: rūkytas kumpis, obuolių pyragas (vakarykštis)
Vakarienė: pas mamytę mano valgėme
Trečiadienis:
Pusrčiai: nevalgėme
Pietūs: burokėlių sriuba, balandėliai (pirmadienio)
Pavakariai: obuolių pyragas ( vėl kepiau)
Vakarienė: čeburėkai (įdaras: šlapenkė, sūris, pipirai), dešrelės tešloje. (sūris, dešrelės, šlapenkė, tešla – iš kameros)
Šiandien pirkau grietinės 1,89, miltų 3,99. Viso: 5,88lt
Ketvirtadienis:
Pusrčiai: čeburėkai, dešrelės tešloje (trečiadienio)
Pietūs: čeburėkai, makaronai, dar įpjausčiau dešrelių, rūkytos dešros
Pavakariai:obuolių pyragas (trečiadienio)
Vakarienė: makaronai
Naktipiečiukai: (kadangi makaronus suvalgėme visus šiandien, vyras klausia: ar dar yra tų makaronų) na tai ką ėjau dar kartą virti, tik šį kartą su pakepinta šonine (kurią išsiėmiau iš kameros rytojui)
Penktadienis:
Pusrčiai: makaronai
Pietūs: makaronai
Pavakariai: duona, keli griežinėliai keptos šoninės
Vakarienė: keptos bulvės, dešrelės, kefyras, burokėlių sriuba (vakarieniavome pas mano mamytę)
Šiandien pirkau: dešreles 4,25 , kefyrą 1,70, batoną 0,99. Viso: 6,94lt
Šeštadienis:
Pusrčiai: daržovių troškinukas su kepinta šonine, batonas
Pietūs: troškinukas, batonas, ryžių-krabų mišrainė
Pavakariai: obuolių pyragas (vėl kepiau)
Vakarienė: kugelis su cukinija
Šiandien pirkau: majonezas 2,79, agurkas 1,35, silkių su daržovėmis mišrainė3,49, kiaulienos šoninė 5,80, šaltai rūkyta skumbrė 1,51, silkių file 1,43, saldainiai 3,96, rūkyta dešra 2,55, marinuoti kukurūzai 1,29, batonas 0,89, krakmolas 1,19, bulvės 3. Viso: 26,25

Per savaitę išleista: 52,54lt
Šią savaitę, kaip ir praėjusią, „pravalinėju“ kamerą, nemažai produktų gavome iš kaimo. Šiandien pirkti produktai (išskyrus kukurūzus, batoną) bus naudojami tik kitai savaitei. Obuolių pyragas keptas 4 kartus, jis mums vietoj saldumynų, desertų, labai abu mėgstame, tai kol nenusibodęs kepu ir kepu dabar. Per visą savaitę dar suvalgėme kumpio gabalą, kurio nepirkome, gavome „lauktuvių“. Kai būna kokia akcija saldainių iki 10lt nusiperku ir inde visada pas mus pilna saldainių, tai jų šią savaitę irgi kelis suvalgėme. Visada mėgstu pamačius kokią akciją (realią akciją, bet kokios akių nebado, moku praeiti biggrin.gif ) užsiperku tai aliejaus daugiau, tai grikių tai sviesto, sūrio (dedu į kamerą).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimapov: 10 spalio 2009 - 16:34
Mano menių, rašau pirmą kartą, tad kainų neturiu, bet nuo kitos sav. viską rašysiuosi, nes reikia taupyti...
Pirmadienis pusryciu neivienas nevalgome...
pietus pasivalgom darbe
vakarienei likęs bulvių plokštainis iš po sekmadienio.
Antradienis vakarienė kotletukai idaryti dziovintomis slyvomis, o kiti idaryti morkųir svogūnų įdaru ir šviežių kopūstų sriuba.
Trečiedienį troškinta mėsa su raugintais kopūstais.
Ketvirtadienį karštos bulvės susilkę ir likučiai, kas likę per partarasias dienas.
Penktadienis keptos bulvės su kefyru ir dešrelės.
Šeštadienis pusryčiams ryžių dripsnių košė su bananais, o vyrui keptti kiaušiniai.
pietūs netikras zuikis su grybais ir keptomis bulvėmis.
vakare nebuvome namuose smile.gif
Sekmadienis pusryčiams ryžių dripsnių košė su bananais, o vyrui keptti kiaušiniai.
pietūs kepta paukštiena...
vakarienei kas ko nori, nes yra likę kepto zuikio, paukštienos ir kaip visada šaldytuve yra dešrelių (Hod dog), kumpio ir dar verdu kepenų paštetą.

Manau kad per savaitę išleidžiame daug nes pietauju ne namie, nes nuo namų toki dirbu, o šeip visada perkape desreliu ir silkės seip uzkandžiavimui, taip pat l. mėgstu saldumynus wub.gif bet nuo kitos sav. rasysiuosi kiek isleidziu maistui pinigu ir galėsiu padaryti isvadas...
Atsakyti
verysad.gif Sveikos mergaitės 4u.gif
Pabūsiu aš blogietė ir neparašysiu šį kartą savo meniu blush2.gif . Tiesiog darbe ant kalendoriaus viskas surašyta, pamiršau penktadienį persirašyti doh.gif , o dabar turiu truputį sveikatos problemų, tai šiandien visa diena nusimato po daktarus maltis, gal trumpam darbe prisėsiu, bet jau surašyt nesurašysiu schmoll.gif
Šią savaitę išleidau 107 lt, pirkta buvo duona 2,09 lt, batonas 0,99 lt, kiaušiniai 7 lt, pekino salota, pomidorai, vynuogės, bananai, sūris 11,50 lt(didelis, pusė užšaldžiau), lašiša 6 lt(irgi pusė užšaldžiau), grietinė 1,99 lt, kefyras 2 lt, pienas 3 lt, mineralinis 1,99 lt, vaikams sultys ir javinukai į mokyklą, dešrelės 9,04 lt (čia svečiams troškinau, bet pusė užšaldžiau), kopūstai 3 lt
Savaitgalį turėjom svečią iš kaimo, tai gavom lauktuvių varškės, pieno, morkų, svogūnų, obuolių, sūrio, sviesto. Šią savaitę kaip ir neplanuoju nieko prikti, nes palyginus aną išleidau nemažai, o pagrindinių produktų nereikėjo pirkti, bet vistiek daug išėjo.
Vakar prikepiau šiai savaitei 40 lietinių su varške, vištiena, dešrelėmis ir sūriu. Dar pritroškinau vištienos gabaliukų su daržovėmis (morkos, bulvės, kalafiorai), išviriau rugštynių sriubos. Kažkaip šeimyna su pagrindiniu valgiu iki trečiadienio turėtų išsiversti g.gif , paskui kažką paskubom galvosiu. Nes savaitė nusimato klaiki doh.gif
Atsakyti