Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Čia mano praeitos savaitės meniu :

I.
pietums krabų lazdelės keptos alaus tešloje, vakarienei man keptos cukinijos su bulvėmis, o vyrui kotletai su virtomis bulvėmis ir konservuoti pomidorai drebučiuose.
II. Man pietums porą kiaušinių, MB į darbą prikroviau kotletų, vakarienei tie patys kotletai su pomidorais ir grietine ir virtomis bulvėmis
III. Burokėlių sriuba ir damušinėju likučius, vakarienei tepamas sūrelis su batonu prie arbatos, MB budėjo ir negrįžo namo, tai į darbą sumuštinių pridariau ir raugintų kopūstų tik įdėjau, nes sakė, kad eis iki valgyklos pavalgyt.
IV. troškinti rauginti kopūstai su parūkytomis dešrelėmis, bulvės marškinėliuose, balta mišrainė
V. Man virta vištiena, vyrui likę kotletai su grybų padažu.
VI. kugelis su grybais ir obuolių-manų kruopų pyragas, vakarienė svečiuose tongue.gif
VII. šalti grybai su grietine ir svogūnais, makaronais su pieniškomis dešrelėmis, burokėlių -obuolių su majonezu mišrainė, vakarienei kepti koldūnai

Pirkimai :
Parūkytos dešrelės- 7,43; faršas 3,20, rūkytos mėsytės 8,20, pomidorai 1,5; majonezas 3,65, tepamas grietinėlės sūrelis 2x1,89-3,78, aliejus 2x2,99- 5,98, grietinė 1,99; cukrus 12x2,49 -29,88; duona 2,10, batonas 1,30, duona - 4; VISO : 73,01 Lt
Faršo traukiau iš kameros ir tik biški dapirkau, šiaip į jį pritarkavau bulvių, morkų, dėl to čia užteko jų ilgai mirksiukas.gif Na čia cukrui akcija buvo, tai visą poką pasiėmiau ax.gif šaldytuve visada yra koks rūkytos mėsytės gabaliukas ar šlapiankos, tai jei kam vakare trūksta ne bėda mirksiukas.gif
Atsakyti
Mickute, labai skanus man Jūsiškis meniu pasirodė - bet ir spėjat kotletų, baltos mišrainės ir panašaus gėrio prigaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 10 06, 12:50)
Mickute, labai skanus man Jūsiškis meniu pasirodė - bet ir spėjat kotletų, baltos mišrainės ir panašaus gėrio prigaminti smile.gif

blush2.gif na tai kai troškinau kopūstus, tai viriau bulves su lupena, nu tai primečiau, kad reikia daugiau bulvių prisivirt ir kartu dar morkų, va ir jau balta mišrainė yra mirksiukas.gif o kotletų tai prisidariau nemažai, tai kas šiltus, kas šaltus valgė, o paskui tik į keptuvę suverčiau grybukų, morkyčių, svogūnų, grietinės, biški miltų kad tirščiau, ai dar krapų sauja ir liuks padažiukas mirksiukas.gif paskui ir vieną padažą iš keptuvės iškabino tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 06 spalio 2009 - 17:17
Merginos 4u.gif man vat iškyla vis klausimų šiokių tokių smile.gif būtent apie meniu tuos kur pateikiate ir pan,bet dabar čia kalbėt negalima g.gif o temoje piniginė tų meniu nėra g.gif ir ne visos dedančios meniu ten kalba,tai kaip aptarinėt tuos meniu g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2009 10 06, 23:16)
Merginos 4u.gif man vat iškyla vis klausimų šiokių tokių smile.gif būtent apie meniu tuos kur pateikiate ir pan,bet dabar čia kalbėt negalima g.gif o temoje piniginė tų meniu nėra g.gif ir ne visos dedančios meniu ten kalba,tai kaip aptarinėt tuos meniu g.gif  4u.gif



drinks_cheers.gif norisi paklausti, o negalima... blush2.gif
Atsakyti
Aš manau, kad drąsiai šioje temoje įdėtus meniu galime komentuoti ax.gif
Atsakyti
na aš taip pat norėjau prisijungti prie jūsų blush2.gif bet dabar ir pabijau 4u.gif kad jūs tokios piktos
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 10 07, 09:38)
na aš taip pat norėjau prisijungti prie jūsų blush2.gif bet dabar ir pabijau 4u.gif  kad jūs tokios piktos

hihihi.gif jūs turbūt piktų nematę biggrin.gif ir negirdėję biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip tai aš labai pikta devil.gif . Bijokit tongue.gif
manau konkrečiai apie patiekalus iš meniu ir patį meniu, tai tikrai galima kalbėti, negi dabar lakstysi iš vienos į kitą g.gif
O apie aplamai virtuvės taupymo atradimus ir apsipirkimą prašom į aną mirksiukas.gif . Kaip kartas einu ten savo atradimu pasidalinti tongue.gif
Atsakyti
Tiesą sakant, pasižiūrėjau, kad toje temoje jau irgi ne apie maistą, o šildymą kalba eina bigsmile.gif ...tai gaunasi kad dvi temos..savaitės apsipirkimas ir mokomės taupyti analogiškos, kaip ir mėnesio išlaidos panašios? g.gif Tai kur kalbėsimės apie maistą? rolleyes.gif
Atsakyti
mickute7 labai mažai išleidote bigsmile.gif gal irgi gaunate kažkokių produktų nemokamai?
bet žiūriu pas jus daug ką yra matyt atsargų vis kokių šaldytuve g.gif kažkaip man reik keisti apsipirkimą g.gif nes jei aš sumastyčiau baltą mišrainę daryt,tai viską ir pirkčiau pradedant majonezu baigiant duona doh.gif nėr pas mane atsargų visai doh.gif
beje apžiūrėjus jūsų meniu daugumos,matau,kad beveik arba visai neperkate jokių skanėstų g.gif blush2.gif pas mane kiekvieną savaitę tai saldainių tai šokoladas koks,tai sausainiukai doh.gif
na reiks man kitą savaitę gal pamėginti meniu prašyti,gal pamokysitm mane kažko tada vaizdą susidariusios 4u.gif šios savaitės tai nebeatsimenu kas ką valgė doh.gif bet aš skaičiuoju nuo ketvirtadienio iki kito ketvirtadienio,ar nieko tokio?
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 07, 11:11)
Tiesą sakant, pasižiūrėjau, kad toje temoje jau irgi ne apie maistą, o šildymą kalba eina bigsmile.gif ...tai gaunasi kad dvi temos..savaitės apsipirkimas ir mokomės taupyti analogiškos, kaip ir mėnesio išlaidos panašios? g.gif  Tai kur kalbėsimės apie maistą? rolleyes.gif

tai va va,todėl man ir neina ką nors ten užklaust apie meniu ar maistą g.gif atrodo užgriūčiau ten į tą temą kaip iš dangaus nei į tvorą nei į mietą biggrin.gif
nes ten daug kalba merginų kurios čia neužeina,o čia kurios ten neina smile.gif nu ir kažkaip nesiriša temos g.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 07, 11:11)
Tiesą sakant, pasižiūrėjau, kad toje temoje jau irgi ne apie maistą, o šildymą kalba eina bigsmile.gif ...tai gaunasi kad dvi temos..savaitės apsipirkimas ir mokomės taupyti analogiškos, kaip ir mėnesio išlaidos panašios? g.gif  Tai kur kalbėsimės apie maistą? rolleyes.gif

o man tai jau tas pats irnesakyk.gif - visos trys temos įtrauktos į Favorites, per visas ir šuoliuoju. užvesit ketvirtą - atsigrūsiu ir ten lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Paslaptingoji @ 2009 10 07, 11:21)
beje apžiūrėjus jūsų meniu daugumos,matau,kad beveik arba visai neperkate jokių skanėstų g.gif  blush2.gif pas mane kiekvieną savaitę  tai saldainių tai šokoladas koks,tai sausainiukai doh.gif

pas mus skanėstų ne tai kad nebūna blush2.gif jie tiesiog neįtraukiami į meniu, nes tai "nemaistas" ax.gif tik jei pati kepu, tada desertukus įtraukiu ax.gif o šiaip mano vyrai "saldarūriai" - nei dienos neištraukia, cukraus badas prasideda doh.gif
Atsakyti