Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(fuksė @ 2009 10 05, 13:24)
Tai galite parasyt ka valgote... ax.gif

Nu valgome tai viska: mesa, darzoves, miltinius, varskes patiekalus.
Gal sutaupau, nes mesa, darzoves visad perku turgelyje. Parduotuveje: piena, kava, miltus, grietine ir t.t...
Jei akcija, tai giebiu 2 but. aliejaus ar pora poku miltu ir t.t... ax.gif
Jei uzsimanau pyrago - nusiperku, vyrui alaus beveik kasdien reikia biggrin.gif
Dar manau, kad maziau isleidome, nes darzoves pigios labai siuo metu. O darzoviu valgom labai daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 05, 13:32)
* aš irgi visada pasiimu kažkiek, bet tiek vietos neturiu, kad sukiščiau daug, be to nelabai daug mes jos valgom, vaikai gal daugiau ant visokių sumuštinių mėgėjai. Varškę aš kur kibiriukuose vežu, sūrį irgi kibiriukuose, pasižiūriu, kad galiojimas būtų ilgas ir imu. Bet šį kartą varškė kažkaip suėjo greitai ax.gif
**tai čia tas pats  kur aną sykį rašiau mirksiukas.gif
***nu kaip aš suprantu daugiau apie meniu, bet gaunasi balaganas doh.gif
Reikėtų pervadinti temas: taupančių meniu, taupome virtuvėje (pašnekesiai maisto temai), mokomės taupyti (viskam kitkam) ax.gif


Ziopla esu, nieko nepadarysi ar amnezija nuo salcio... g.gif
Ar nenoretum sukurti tokios temukes cia, tenainas ir plepetume apie visokius niuansus mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena,
senokai stebiu jusu tema, nusprendziau ir as prisijungt blush2.gif

Mano praeitos savaites meniu:

I- pusryciams-man sureliai (vyras pusryciu nevalgo),pietums-man avizu kose,vyras i darba dejosi virta mesa, vakarienei kepti sonkauliai su bulvem
II- Pusryciai-arbata, pietums vyras dejosi virta mesa, vakarienei maltos mesos kepsniai su darzovem ir suriu su bulvem (as valgiau mazai nes matyt apsinuodijus kazkuo buvau)
III- pusryciai-kiausiniene, pietus- vyras dejosi rukytu desreliu, as valgiau vakarykscius kepsnius su bulvem, vakarienei tie patys kepsniai
IV- pusryciai- varskes kremas, pietus- vyrui tesloj kepta zuvis,as nevalgiau, vakariene-damusem kepsniu likucius
V-pusryciai-karsti sumustiniai, pietums- vyrui kepta zuvis, as kazka uzkandau g.gif , vakarienei- vyrui kepta vistiena su bulvem,as prikirtau savo kepto pyrago.
VI- buvom isvaziave,tai nieko negaminau
VII-gryzom tik vakare uzkandom sumustiniu.


Sios savaites pirkiniai:
Pienas-2.29lt, miltai 2.89lt, kava 3in1 - 3.99lt,batonas-0.99lt,suris-4.70lt,
desra-6.75lt, dziuvesiai-1.79lt, 4 sureliai- 1.56, 2 jogurtai-1.38lt,pienas-1.68lt, mineralinis-1.39lt,vaikui kinderis-1.79lt,kukuruzai-0.89lt, saldumynai (vafliukai,saldainiai)-7.29 lt.kecupas-3.99, varskes kremas-2.19lt, 2jogurtai-0.98lt.,rugpienis-1.89lt.,grietine-1.38lt, cipsai-3.29lt, batonas-0.99lt,varskes kremas-2.19lt,vaikui sokoladas-1.54lt,sultys-1.99lt, dar pirkau 2sausi pusryciai,kiausiniai,sviestas- 10.46lt.tai siai savaitei maistui isleidau 75.25 LT.
Musu seimyna 2 suauge ir vaikas,vaikas valgo darzelyje,vakare nebent sausus pusrycius su pienu valgo. Mesos perkam retai,nes tevas medziotojas,tai susitaupo taip pat darzoves is sodo valgom irgi neperkam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2009 10 05, 14:02)
Nu valgome tai viska: mesa, darzoves, miltinius, varskes patiekalus.
Gal sutaupau, nes mesa, darzoves visad perku turgelyje. Parduotuveje: piena, kava, miltus, grietine ir t.t...
Jei akcija, tai giebiu 2 but. aliejaus ar pora poku miltu ir t.t... ax.gif
Jei uzsimanau pyrago - nusiperku, vyrui alaus beveik kasdien reikia  biggrin.gif
Dar manau, kad maziau isleidome, nes darzoves pigios labai siuo metu. O darzoviu valgom labai daug  smile.gif



vat mes irgi panasiai valgom, ir maistui isleidziam daug. as vis galvoju ar nemokam taupyt ar per daug valgom. bet pusryciam koses man neuztektu blush2.gif ir pietus valgom sociai su visais desertais ( pati gaminu beje). vakariene kukliau, bet per menesi apie 800 Lt tikrai isleidziam. negaliu tiksliai susiskaiciuot, nes kai nueinu i turgu mesos uzsipirkti visos kainos susimaiso ir galutini varianta visai uzmirstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 10 05, 13:03)
Ar nenoretum sukurti tokios temukes cia, tenainas ir plepetume apie visokius niuansus mirksiukas.gif

nenoriu schmoll.gif , nes nemoku blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(persikiuks @ 2009 10 05, 13:38)
bet pusryciam koses man neuztektu  blush2.gif  ir pietus valgom sociai su visais desertais

vot čia ir pavydžiu bigsmile.gif, jei aš valgyčiau kiek noriu, musiet pro duris nepraeičiau blush2.gif
O šiaip pusryčiams man košės pilnai užtenka, vaikams dedu košės mažiau ir tada dar sūrelį duodu, jos kažkaip nori įvairiau ax.gif . Kita vertus, gal dar iš lovos tik išlipus ir nesinori labai valgyt vaikams g.gif , kitas reikalas jei vėlyvi pusryčiai ax.gif
Desertus, kaip ir visa kita , gaminu irgi pati. Bet aš nevalgau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 05, 15:00)
nenoriu schmoll.gif , nes nemoku blush2.gif
Papildyta:

vot čia ir pavydžiu bigsmile.gif, jei aš valgyčiau kiek noriu, musiet pro duris nepraeičiau blush2.gif
O šiaip pusryčiams man košės pilnai užtenka, vaikams dedu košės mažiau ir tada dar sūrelį duodu, jos kažkaip nori įvairiau ax.gif . Kita vertus, gal dar iš lovos tik išlipus ir nesinori labai valgyt vaikams g.gif , kitas reikalas jei vėlyvi pusryčiai ax.gif
Desertus, kaip ir visa kita , gaminu irgi pati. Bet aš nevalgau unsure.gif


o cia as tau pavydziu.... uztat susitaupo, cia ne man galiu esti ir esti....vyras sako, kad many lengviau aprengti, nei ismaitinti. lotuliukas.gif ir dar bijau tokio momento, kai teks pradeti save riboti.... doh.gif

Na as galiu sukurti (matai visai nekukli biggrin.gif ), bet ar siame skyrelyje, ar kur kitur? g.gif
Ar reikia, ar pritari tu ir kitos Mamockos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 10 05, 14:19)
Na as galiu sukurti (matai visai nekukli  biggrin.gif ), bet ar siame skyrelyje, ar kur kitur?  g.gif
Ar reikia, ar pritari tu ir kitos Mamockos? rolleyes.gif

manau tikrai reikia dar vienos temos, kad čia nesimakaluotume, nes tikrai konkrečios info jau neberasim tuoj čia ax.gif
viena tegu bus taupančių savaitės meniu, o kitoje tuos meniu aptarinėsim mirksiukas.gif
Atsakyti
pritariu dėl dviejų temų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 05, 15:24)
manau tikrai reikia dar vienos temos, kad čia nesimakaluotume, nes tikrai konkrečios info jau neberasim tuoj čia ax.gif
viena tegu bus taupančių savaitės meniu, o kitoje tuos meniu aptarinėsim mirksiukas.gif

ui, miargai, gi identiška tema yra ten, kur mes plepam "Piniginėje", nu negi dar vieną apie maisto taupymą kursim doh.gif visai nusipapalosiu per 4 temas belakstydama karsta.gif tebūna kaip dabar yra blush2.gif

tik griežtai sutarkim, kad daugiau čia nebepliurpinėsim, tik meniu skelbsim ir jei kas neaišku - trumpai aptarsim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 05 spalio 2009 - 14:40
QUOTE(SilRa @ 2009 10 05, 15:40)
ui, miargai, gi identiška tema yra ten, kur mes plepam "Piniginėje", nu negi dar vieną apie maisto taupymą kursim doh.gif visai nusipapalosiu per 4 temas belakstydama karsta.gif tebūna kaip dabar yra blush2.gif

tik griežtai sutarkim, kad daugiau čia nebepliurpinėsim, tik meniu skelbsim ir jei kas neaišku - trumpai aptarsim ax.gif

na taip tu teisi,bet kažko neprilimpa ta tema g.gif
nu bet kur eisit jūs ten ir aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 10 05, 14:40)
tik griežtai sutarkim, kad daugiau čia nebepliurpinėsim, tik meniu skelbsim ir jei kas neaišku - trumpai aptarsim ax.gif

ok, tada čia meniu, o plepem ten...tema Savaitės apsipirkimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 05, 15:47)
ok, tada čia meniu, o plepem ten...tema Savaitės apsipirkimas ax.gif



pioneer.gif supratau, dabar zinosiu kur plepet.
Atsakyti