Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(Paslaptingoji @ 2009 10 05, 08:34)
Ačiū merginos už paaiškinimus mirksiukas.gif nors tikrai pamenu,kad buvot jau tą minėjusios,bet pasitikslinau smile.gif na pagalvojus tai 150lt savaitei pas mane reiškias yra pakankamai taupu,gal tadu jau ir nebesvaigti apie 100lt savaitei doh.gif

žinok, tie 150 lt yra labai reali prasimaitinimo suma ax.gif Aš, kai nevažiuojam į lenkus, tai pradžioje mėn., kai apsiperku, tą savaitę būna didesnė suma, o paskui žymiai mažiau, tai gale mėn. jei bendrą suma padalinsi iš 4, tai tikrai gausi ne daugiau schmoll.gif . Žinoma, reikia apsipirkinėt racionaliai ir truputį virtuvėje daugiau laiko leisti doh.gif
Pvz. tarkim man per savaitę reikia 1 poko makaronų, tai perku mėnėsiui 4 pok. ir vieną viršaus (dėl visa ko), su cukrum irgi panašiai, sviestą irgi perku iškart 4 pok. ir į šaldiklį kišu. Žodžiu, neprisipirkti to ko nereikia, o tie viršaus, tai labai praverčia, kai nepavyksta išvažiuot apipirkti (būna, kad vyras dirba be išeiginių), tada ir ištempiu savaitę su namie esamais produktais. Man tauposi pinigai ir ypač laikas mirksiukas.gif
taip, kad visom nepatyrusioms šituose paskaičiavimuose biggrin.gif , pradžioje rekomenduoju gal apsipirkinėt savaitei, bet griežtai pagal meniu. Man tarkim, nereikia jau tokių dalykų schmoll.gif , viskas galvoje, aš jau galiu ir iš miegų pasakyt kiekvieno patiekalo kainą, senam darbe mane fenomenu vadino ir atbėgdavo moteriškės...nu pasakyk ką valgyt daryt biggrin.gif
Pavariau, klius dabar man poster_offtopic.gif
Atsakyti
Tai žodžiu 150lt galima dar bandyt pamažinti?tuomet pagal patarimus bandysiu apsipirkti daugiau ypač mėsos,tą savaitę kai gausiu pinigėlius g.gif tada kitas savaites gal bus mažiau ėjimo į parduotuvę ir tada mažiau išlaidų g.gif beto per akcijas aš vis perku tik tai savaitei,kad neviršyt limito g.gif blogai darau,matyt reiks apsipirkt daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 05, 09:31)
**o aliejaus nereikia, nei pabaigoje? g.gif
***aš į ryžius supilu, tada turi tokį skonį ryžiai wub.gif

*pradžioje šiek tiek pilu, kol dar mėsa nebūna sulčių paleidusi, o kai nupilu pabaigoje sultis - vėl pilu, kad apskrustų, nes tame sultinyje tik troškinasi ax.gif
**reiks pabandyt kada bigsmile.gif turėtų būt tikrai skanu. Man tai labai patinka, kai kartais kepu orkaitėje kelis mėsos vyniotinius, ir nuo jų nubėga sultys. tada supilu į stiklainį, pasidaro tokie drebučiai - labai faina visur tuos drebučius dėti thumbup.gif
QUOTE(kaleda @ 2009 10 05, 09:41)
SilRa, vakar šią temą skaitė MB, o rytą jis darė pusryčius. Gavau pusę sumuštinio (o man mažai po naktinio mažiaus mamos pieno valgymo), sakau - tik tiek?, gaunu atsakymą - matei, merginai obolio užtenka. Va taip  lotuliukas.gif Atsiprašau, užmiršau, kad tu laukiesi  blush2.gif

doh.gif doh.gif doh.gif nu va - pasirodo aš šeimą griaunu unsure.gif
juokauju biggrin.gif
šiaip tai man vieno sumuštinio tikrai neužtektų, o obuolius taip pat suvalgau mažiausiai du per du kartus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2009 10 05, 09:13)
Tai žodžiu 150lt galima dar bandyt pamažinti?tuomet pagal patarimus bandysiu apsipirkti daugiau ypač mėsos,tą savaitę kai gausiu pinigėlius g.gif tada kitas savaites gal bus mažiau ėjimo į parduotuvę ir tada mažiau išlaidų g.gif beto per akcijas  aš vis perku tik tai savaitei,kad neviršyt limito g.gif blogai darau,matyt reiks apsipirkt daugiau  g.gif

na, jei yra netoli namų prekybos centras ir yra galimybė užipirkti ilgiau, tai visai gerai, svarbu nepirkti ko nereikia schmoll.gif
Man, kaip minėjau tokios galimybės nėra schmoll.gif . Galų gale yra svarbiausiai ir nupirktus produktus racionaliai panaudoti rolleyes.gif . taip, kad griežtai pagal popieriuką pirkti biggrin.gif
Matau jūsų vaikučiai dar nėra dideli, tai manau maistui jiems dau nereikia. Pagal patirtį savo žinau, kad pagrindiniui maistui kitą sykį išleidžiu joms mažiau, nei visokiems sūreliams, sultims ir kt. skanėstams doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Paslaptingoji @ 2009 10 05, 09:13)
blogai darau,matyt reiks apsipirkt daugiau  g.gif

nesakau, kad blogai, jokiu būdu schmoll.gif . Tiesiog, kiekvienam vis priimtina kitaip taupyt. Jei susitaupo, tai koks skirtumas kada, pradžioje savaitės ar gale mėnesio rolleyes.gif
Tiesiog, man taip patogiau, nes man labiau laikas svarbu pataupyti ax.gif
Atsakyti
beskaitant iskilo klausimas: Bjaurybe, o jus nedirbate? Ar cia toks didelis maisto gaminimo pomegis pasireiskia? Nes juk zveriskai daug laiko turetu uzimt kasdienis pusryciu, pietu ir vakarienes visai seimai darymas.. Taip sustyguota viskas kasdien.. blush2.gif
Ir dar toks klausimukas: kaip suprantu jusu merginos jau gana dideles.. Ar jos neprotestuoja, kad visada turi valgyt tai kas padeta? Nekyla noras uzkandziaut, su draugem po kavines pavaiksciot? Galu gale pacioms i parduotuve uzsukt, kazka megiamo nusipirkt? Ar taip iprate, taip issiaukleje metams begant, kad tokiu poreikiu net neturit? blush2.gif
Klausiu, nes man paciai didziausios islaidos butent visokioms "silpnybems", priklausomybei reikia nereikia uzsukt "pasidairyt" po parduotuve.. doh.gif
Atsakyti
Ateinu ir as su savo savaites meniu. Zmones 4, jau gerokai paauge, teoriskai beveik suauge biggrin.gif Perku praktiskai viska, vasara siek tiek turiu savu darzoviu, bet is ju dabar beliko kopustai, burokeliai ir cukinijos bei kazkiek saldytam ir konservuotam pavidale.

1. Pusryciai: manu kose
Pietus: farso/kiausiniu vyniotinis, likes nuo sekmadienio, su kopustu salotom seimynai, as nusipirkau gabaleli varskes apkepo, nes i darba pamirsau laukneseli.
Vakariene: man duona su tepamu varskes sureliu, vaikams manu koses likuciai, vyras karstus sumustinius valge. Gaminti neturejau kada.

2.Pusryciai: grikiu kose su grybu padazu
Pietus: vaikams likusi grikiu kose, man gabalelis lazanijos.
Vakariene: visiems zirniu sriuba su joje virtom pakepintom su svogunais ir grietinele vistienos slaunelem.

3.Pusryciai: kepti varskeciai
Pietus: vaikams pusryciu varskeciu likuciai ir vakarykste zirniu sriuba, as i darba nesiausi troskintos vistienos likucius
Vakariene: vistienos krutineles kepsneliai su pomidoru salotom. Dar viriau saltiena rytdienai.

4. Pusryciai: man su vaikais aviziniu dribsniu kose su bananais. Vyras valge sumustinius su desra, nes jam tokia kose schmoll.gif
Pietus: seimynai saltiena ir koses likuciai, as nesiausi vistienos kepsnelius.
Vakariene: zuvis uzkepta su pomidorais ir fermentiniu suriu su zirneliu/obuoliu/poru/majonezo salotom. Svieziu kopustu - papriku sriuba virta su nuo saltienos likusiu sultiniu.

5.Pusryciai: kiausiniu/pieno plakinyje apkeptas batonas
Pietus: kepto batono likuciai ir kopustu sriuba, as nesiausi zuvies kepsnelius
Vakariene: seimyna pabaige kopustu sriuba ir zuvies kepsnelius, as buvau tevu susirinkime, tai parejau velai beliko tik sumustinuka su varskes suriu sukramsnoti.

6. Pusryciai: kepti kiausiniai su sonine ir marinuotu burokeliu salotos
Pietus: svediski mesos kukuliai su zirneliu-obuoliu salotom
Vakariene: su obuoliais troskintos kepeneles ir pomidoru salotos

7. Pusryciai: vaikai sukapojo likusius svediskus kukulius, mudu su vyru pabaigem saltiena. Priespieciams kepiau sokoladini keksa su apelsininiu varskes idaru.
Pietus: kugelis su grietine
Vakariene: Kepta duona su cesnaku, pyragas su arbata. Vyras dar valge troskintu su obuoliais kepeneliu.

Per savaite pirkau: farso - 9lt., vistienos krutineliu - 12,29lt., kalakutu nugareliu - 2,40lt., kiaulienos sonines - 4,14lt., zuvies file - 13,98lt. (siek tiek liko), pieno uz 6,76lt., surio fermentinio uz 7,43lt., varskes surio - 2,23lt., varskes uz 9,38lt.(tame tarpe pakelis deserines), sviesto - 1,59lt., grietine - 1,99lt., duona-bulka uz 6,51lt., vaisiai - 6,09lt., darzoves - 2,65lt., kiausinai - 7,78lt., saldainiai - 5,30lt., aliejus, zirneliai, majonezas, cukrus, kruopos, konservuoti ananasai uz 14,29lt., desreles - 5,50lt. (visos liko siai savaitei), gatavi patiekalai man pietums 4,69lt.
VISO:124lt.
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 10 05, 11:29)
* Bjaurybe, o jus nedirbate? Ar cia toks didelis maisto gaminimo pomegis pasireiskia?
**Taip sustyguota viskas kasdien.. blush2.gif
***Ar jos neprotestuoja, kad visada turi valgyt tai kas padeta? Nekyla noras uzkandziaut, su draugem po kavines pavaiksciot?
**** man paciai didziausios islaidos butent visokioms "silpnybems", priklausomybei reikia nereikia uzsukt "pasidairyt" po parduotuve.. doh.gif

*kurgi ne, už minimumą ir visas aštuonias valandas doh.gif . Ir jokio pomėgio nejaučiu schmoll.gif , tiesiog laukiu nesulaukiu, kada panos jau pradės gamintis ir sudėtingesnius patiekalus, kol kas sugeba kiaušinienę, dešrelę, salotas pasidaro, tai retsykiais nusimuilinu nuo valgio darymo blush2.gif Visada randa dar kažko šaldiklyje ax.gif
**kažkaip natūraliai jau tas gaunasi ax.gif
***o vat kam nėra potraukio, tai nėra schmoll.gif , nežinau ar čia džiaugtis ar ne g.gif , nes kartais dėl to kyla problemų doh.gif . Didžioji jau truputį gyvenimo pagadinta, tai dėl valdiško maisto problemų nekelia, iš bėdos pavalgo. O va su mazge bėda didelė. Ji nieko parduotuvinio neima į burną schmoll.gif , kartais bandau apgauti, kažką gatavo nuperku ir dadarau pati, ji pauosto ir iškart..smirda, nevalgysiu doh.gif . Nors rodos nieko ten negali jaustis, ale ot vaikas savo ir vsio doh.gif
Kaip pavyzdį pasakysiu, savaitgalį užėjom į cukrainę arbatos ir po pyragėlį suvalgyt, mes visi užsisakėm, o jos klasia, ji sako man nieko, pardavėja tai gal to ar ano, žodžiu pamanė gal, kad vaikui ožys šiaip biggrin.gif . O ji sako, aš sakau, kad nieko nevalgysiu, man viskas smirda blink.gif . Žodžiu, mes valgėm, ji sėdėjo ir žiūrėjo, nei arbatos neįkalbinau išgerti doh.gif . Viena išimtis, kad valgo pirktines bandeles be jokių ten įdarų, o šiaip kelionėje duonos vežiojamės biggrin.gif
**** aš nelabai suprantu šitus dalykus, kažkaip pati šita liga nesergu schmoll.gif , man atvirkščiai, jei ką reikia pirktis, stresas didžiausias, užtat žiauriai nemėgstu prekybos centrų, o rūbus kai reikia pirkti, tai pirmoje vietoje randu tinkamą ir maunu neatsisukdama lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif
pradedu ir as NAUJA GYVENIMA....kita savaite jau galesiu parasyt savo kuklu meniu.
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 05, 12:59)
*kurgi ne, už minimumą ir visas aštuonias valandas doh.gif . Ir jokio pomėgio nejaučiu schmoll.gif , tiesiog laukiu nesulaukiu, kada panos jau pradės gamintis ir sudėtingesnius patiekalus, kol kas sugeba kiaušinienę, dešrelę, salotas pasidaro, tai retsykiais nusimuilinu nuo valgio darymo blush2.gif Visada randa dar kažko šaldiklyje ax.gif
**kažkaip natūraliai jau tas gaunasi ax.gif
***o vat kam nėra potraukio, tai nėra  schmoll.gif  , nežinau ar čia džiaugtis ar ne g.gif , nes kartais dėl to kyla problemų doh.gif . Didžioji jau truputį gyvenimo pagadinta, tai dėl valdiško maisto problemų nekelia, iš bėdos pavalgo. O va su mazge bėda didelė. Ji nieko parduotuvinio neima į burną schmoll.gif , kartais bandau apgauti, kažką gatavo nuperku ir dadarau pati, ji pauosto ir iškart..smirda, nevalgysiu doh.gif . Nors rodos nieko ten negali jaustis, ale ot vaikas savo ir vsio doh.gif
Kaip pavyzdį pasakysiu, savaitgalį užėjom į cukrainę arbatos ir po pyragėlį suvalgyt, mes visi užsisakėm, o jos klasia, ji sako man nieko, pardavėja tai gal to ar ano, žodžiu pamanė gal, kad vaikui ožys šiaip biggrin.gif . O ji sako, aš sakau, kad nieko nevalgysiu, man viskas smirda blink.gif . Žodžiu, mes valgėm, ji sėdėjo ir žiūrėjo, nei arbatos neįkalbinau išgerti doh.gif . Viena išimtis, kad valgo pirktines bandeles be jokių ten įdarų, o šiaip kelionėje duonos vežiojamės biggrin.gif
**** aš nelabai suprantu šitus dalykus, kažkaip pati šita liga nesergu schmoll.gif , man atvirkščiai, jei ką reikia pirktis, stresas didžiausias, užtat žiauriai nemėgstu prekybos centrų, o rūbus kai reikia pirkti, tai pirmoje vietoje randu tinkamą ir maunu neatsisukdama lotuliukas.gif


Matai Bjaurybe, ne viena as pastebejau, kad pas tavy kaip tai viskas labai jau ,,pagal rezima" ir racionaliai. Man taip neiseina.

Savaitgali muset iki lenku leksime, baigiame mesas, o cia ranka man nekyla pirkt. schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 04, 20:11)
Ateinu biggrin.gif


Buvo pirkta:
batonas 1,99 lt, kiaušiniai 7 lt, duona 3 lt, sūreliai 4,64, grietinė 1,50 lt, sultys 7,28lt, pienas 5 lt, grietinė 2 lt  javainiai vaikams į mokyklą  3,50 lt, mineralinis į darbą 1,99 lt, varškė 1,69 lt, pomidorai, bananai, vynuogės 15,50 lt, silkė 6 lt, saldainiai 3,64 lt, kava 9 lt, kalafioras, paprikos, pekino salota 8 lt, vištienos sparneliai 7 lt, kavinė 12 lt (buvom pasivaikščioti po senamiestį ir užėjom į cukrainę arbatos ir pyragėlių)
Viso: 100,73


Bjaurybe, vajeiku kokia juokinga suma, na kaip Jus taip gebate? Zinau, kad + lenkai, bet vistiek mazai...

Papildyta:
Dar Mamkos noriu paklausti kokius garnyrus darote, pvz. prie kotletu, ar valgo namiskiai, kas taupiau.
Turiu tokia problemka: diedas megsta kotletus a lia be nieko, na tik su duona. Tai kiek tokiu kotletu reikia, kad paestu.... na daug, tad svarstau apie garnyrus. Pametekite patarimu, please... 4u.gif
Atsakyti
Mes netaupydami per menesi praleidome 700Lt per menesi maistui 4u.gif
Na aisku nevalgome delikatesu 4u.gif
Kazkaip nustebau, kai ataskaita pasidariau, nesgalvojau koki 1000Lt praleidziam.
Kolkas valgantys normalu maista esame tryse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 10 05, 12:09)
*Matai Bjaurybe, ne viena as pastebejau, kad pas tavy kaip tai viskas labai jau ,,pagal rezima" ir racionaliai. Man taip neiseina.
**Savaitgali muset iki lenku leksime, baigiame mesas, o cia ranka man nekyla pirkt.  schmoll.gif
***Bjaurybe, vajeiku kokia juokinga suma, na kaip Jus taip gebate? Zinau, kad + lenkai, bet vistiek mazai...

* nu man reikia disciplinos blush2.gif , aš esu išsiblaškęs žmogus, tai pas mane darbai kiekvienai dienai ant lapuko surašyti, ir visa kita irgi doh.gif , telefone priminimai ištisai. Kitaip ir 48 val. parai trūktų doh.gif . O kai racionaliai laiką sudelioji, kažkaip bent iš dalies viskas pavyksta mirksiukas.gif
**aš dar turiu kol kas, gal iki lapkričio vidurio ištempsiu g.gif
***nu ką žinau g.gif , tai tik pienas, duona, ir vaisiai bei daržovės ax.gif. Miltų, mėsos, cukraus, kruopų, makaronų yra, dar konservuotų užsipirkus turiu. Kažkaip, kai ypatingo nieko nedarau, kasdienai tik paprasti valgiai, visai normaliai man užtenka ax.gif Varškės produktai baigėsi, paskutinę sudariau į desertinį sūrį, tai teks jau pirkti. Sūrio fermentinio ir tepamo dar gal mėnesiui, dešrelių irgi dar sočiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2009 10 05, 13:17)
Mes netaupydami per menesi praleidome 700Lt per menesi maistui 4u.gif
Na aisku nevalgome delikatesu  4u.gif
Kazkaip nustebau, kai ataskaita pasidariau, nesgalvojau koki 1000Lt praleidziam. 
Kolkas valgantys normalu maista esame tryse  biggrin.gif


Tai galite parasyt ka valgote... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 05, 13:20)
* nu man reikia disciplinos blush2.gif , aš esu išsiblaškęs žmogus, tai pas mane darbai kiekvienai dienai ant lapuko surašyti, ir visa kita irgi doh.gif , telefone priminimai ištisai. Kitaip ir 48 val. parai trūktų doh.gif . O kai racionaliai laiką sudelioji, kažkaip bent iš dalies viskas pavyksta mirksiukas.gif
**aš dar turiu kol kas, gal iki lapkričio vidurio ištempsiu g.gif
***nu ką žinau g.gif , tai tik pienas, duona, ir vaisiai bei daržovės ax.gif. Miltų, mėsos, cukraus, kruopų, makaronų yra, dar konservuotų užsipirkus turiu. Kažkaip, kai ypatingo nieko nedarau, kasdienai tik paprasti valgiai, visai normaliai man užtenka ax.gif Varškės produktai baigėsi, paskutinę sudariau į desertinį sūrį, tai teks jau pirkti. Sūrio fermentinio ir tepamo dar gal mėnesiui, dešrelių irgi dar sočiai ax.gif


Zinai, o mes ir duona is PL vezames, na 2 tokias dezutes, tenai 16 kepaliuku. Turiu labai labai dideli saldytuva, tai as ja tenai ir susedu, pelesys tuomet nejama.
Varske irgi saldau.
Kas do desertinis suris, receptelio reiketu.. blush2.gif


O tai cia Jus plepate tik apie meniu, o apie maista visumoje schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 05 spalio 2009 - 12:26
QUOTE(fuksė @ 2009 10 05, 12:24)
*Zinai, o mes ir duona is PL vezames, na 2 tokias dezutes, tenai 16 kepaliuku. Turiu labai labai dideli saldytuva, tai as ja tenai ir susedu, pelesys tuomet nejama.
Varske irgi saldau.
**Kas do desertinis suris, receptelio reiketu.. blush2.gif
***O tai cia Jus plepate tik apie meniu, o apie  maista visumoje  schmoll.gif  g.gif

* aš irgi visada pasiimu kažkiek, bet tiek vietos neturiu, kad sukiščiau daug, be to nelabai daug mes jos valgom, vaikai gal daugiau ant visokių sumuštinių mėgėjai. Varškę aš kur kibiriukuose vežu, sūrį irgi kibiriukuose, pasižiūriu, kad galiojimas būtų ilgas ir imu. Bet šį kartą varškė kažkaip suėjo greitai ax.gif
**tai čia tas pats kur aną sykį rašiau mirksiukas.gif
***nu kaip aš suprantu daugiau apie meniu, bet gaunasi balaganas doh.gif
Reikėtų pervadinti temas: taupančių meniu, taupome virtuvėje (pašnekesiai maisto temai), mokomės taupyti (viskam kitkam) ax.gif
Atsakyti