Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Gal kas imestumet delano ryziu recepteli blush2.gif
Atsakyti
Pateikiu šios savaitės valgiaraštį (primenu, kad pabraukti - šią savaitę gaminti patiekalai):

Pirmadienis
I. kepti kiaušiniai su duona, pomidorais ir agurkais, aš- obuoliai
II.vyras- nuo savaitgalio likusi kepta mėsa su cukinijom ir duona, pomidorai; aš-raugintų kopūstų salotos su duona
III. sumuštiniai su varškės ir fermentiniu sūriu
IV. bulvių blynai su grietine, žirnių sriuba.

Antradienis
I. Duona su mėsos likučiais ir majonezu,pomidorai ir agurkai; aš-obuoliai
II. troškinti grybai su bulvėmis, pekino salotų likučiai.
III. sumuštiniai su varškės sūriu ir pekino salotos lapu
IV. virta šviežia dešra su troškintais kopūstais ir bulvėm., žirnių sriuba.

Trečiadienis
I.sausi pusryčiai su jogurtu, aš - obuoliai
II. vyras - kopūstai su dešra ir bulvėm, aš -bulvių-žalių agurkų-žirnelių salotos su duona.
III. sumuštiniai su paštetu ir salota
IV. ledai visiems ax.gif
V. keptos bulvės su silke ir varške,žirnių sriuba.

Ketvirtadienis
I. sausi pusryčiai su jogurtu,aš -obuoliai
II. vyras-virta kalakutiena su duona,pomidoru ir agurku, aš- bulvių-žalių agurkų-žirnelių salotos su duona.
III. sumuštiniai su paštetu ir salota
IV. kalakutienos plovas su daug kepintų patisonų, burokėlių lapelių sriuba.

Penktadienis
I. vyras - sumuštiniai su dešra, aš-obuoliai
II. vyras - vakarykštis plovas, aš - silkės likučiai su duona, sumuštiniai su dešra ir fermentiniu sūriu.
III. aš- paskutiniai barščiai, bananas, vyras - jogurtas
IV. šernienos kepsniai su bulvėm ir troškintom daržovėm (patisonas, brokolis)

Šeštadienis
I. grikių košė su fermentiniu sūriu, obuoliai
II. spurgos iš mugės su kakava, bananai
III. vėlyvi pietūs: keptuvėje kepti šernienos šašlykai su ryžiais, marinuotais svogūnais ir salotom (pekinas, poras, žirneliai, pomidoras, agurkas)
IV. vyras-penktadienio kepsniai su ryžiais, aš- obuoliai ir slyvos

Sekmadienis
I. grikių košė su fermentiniu sūriu,obuoliai
II. žemaičių blynai su kepenėlėmis ir varške
III. slyvų pyragas
IV. kopūstų sriuba su duona

+ vaikis šveitė sūrelius, sūrio lazdeles,dešreles smile.gif

Šią savaitę pirkau:
PIENO PRODUKTAI- 9l pieno doh.gif 14sūreliu (vyras į juos įniko, tai porcija pasidvigubino doh.gif 2actimel, 2 pakeliai varškės, sūrio lazdelės, grietinė, jogurtas.
MĖSA- 2 pakeliai dešrelių, daktariškos dešros šliusiukas, gabaliukas lašinių spirgams, koldūnai avariniam atvejui ax.gif
DUONA IR KRUOPOS- 1.5 kepalo duonos, batonas, grikiai, vaflių miltai (buvo IKI akcija blush2.gif )
DARŽOVĖS- svogūnai, stiklainiukas raugintų agurkų, vakuotos rūgštynės, vakuoti žirneliai,
BAKALĖJA- pomidorų padažas, vaikiškos kakavos indelis, majonezas.
Išleidau maistui 88lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 04 spalio 2009 - 08:26
QUOTE(SilRa @ 2009 10 04, 08:24)
grikių košė su fermentiniu sūriu, obuoliai
keptuvėje kepti šernienos šašlykai

kaip darai košę g.gif . Aš su daržovėmis, ar mėsa, dešra darau, ale taip nesugalvojau schmoll.gif
Man biškį parūpo dėl tų šašlykų g.gif . Mano panos mėgsta, tai aš joms sparnelių dažnai pamarinuoju ir pakepa mama kasdien, ale orkaitėje, ir orkaitę dėl 4 sparnelių kaitina kasdien, nes paprastai padarau daugiau, kad ir mums būtų gryžus. Tai gaunasi ta orkaitė ištisai degina dujas doh.gif . Tai dabar jau darau tik savaitgaliais, kad visiems būt kartu pavalgyt, o paskui pašildyt vaikams kitą dieną ax.gif. Vis turiu tokią mintį, kad gal keptuvėje pavyktų iškepti ax.gif
Atsakyti
Ateinu biggrin.gif

1. pusryčiai vaikams sumuštiniai su sūriu, aš jogurtą valgiau, vyras pyrago. Pietums vaikams keptos vištos liko (kepta savaitgalį), morkų salotos. Aš dėjausi vištienos sparniuką su bulvėmis ir salotomis. Vyras balandėlius (nuo savaitgalio). Gryžus iškepiau lietinių ( turėjau užšaldytą pokelį varškės), ir dar vaikams padariau su šlapia dešra ir sūriu (dešra nuo anos savaitės, tai reikėjo sunaudoti). Vyras dar likutį pieniškos kopūstų sriubos pabaigė. Buvo maža, nakčiai dar kepti kiaušiniai doh.gif

2. pusryčiai vaikams dešrelės, aš valgiau sumuštinį su sūriu, vyras varškės sūrio su uogiene. Pietums vaikams buvo likę balandėlių ir vienas vištienos ketvirtis, pasidalino kažkaip biggrin.gif . Mes su vyru susidėjom balandėlius irgi. Gryžus dariau vištienos troškinį su briuselio kopūstais (kopūstus atradau šaldytuve nuo kažkada, neblogi dar buvo, tai sunaudojau blush2.gif ). Iš kauliukų, kur nukaulinau vištieną, išviriau kopūstų sriubą. Nakčiai vaikams sausi pusryčiai.

3. pusryčiai vienai panai sumuštiniai su šokoladu, kitai sausi pusryčiai, aš valgiau irgi sausus pusryčius, vyras varškės sūrį. Pietums vaikams liko troškinio ir sriubos, aš dėjausi troškinio, vyras paskutinius 2 balandėlius ir sriubos. Gryžus dariau makaronus su tunu, vėliau dar pienišką sriubą išviriau.

4. pusryčiai kepti kiaušiniai ir sumuštiniai su sūriu, mums su vyru dribsnių košė, aš dar bananą suvalgiau, vyras sūrio su uogiene. Pietums vaikams likutis troškinio, makaronai su tunu, ir sriubos pieniškos nuo vakarienės buvo likę. Aš dėjausi makaronų, vyras makaronus ir sriubą kopūstų paskutinę susipylė. Gryžus vaikams padariau varškėtukus, sau pasidariau pomidorų su fetos sūriu salotas (bet mažai mamkai teko, pasirodo kai kam varškėtukų irgi maža buvo biggrin.gif ) ir teko dar lašinių užvalgyt gabaliukąm, nes vakarienė buvo atimta rolleyes.gif . Vyras po gero baliaus, tai maitintis jam nebereikėjo jau schmoll.gif .

5. pusryčiai dribsnių košė ir sumuštiniai su šokoladiniu kremu, aš javinuką dar suvalgiau. Pietums vaikams liko truputis makaronų, likutis troškinio (kažkuri nesuvalgė iš vakaro savo davinio), silkės, dar blynus kepėsi. Gryžus kepiau vaikams daržovių blynelius, nes reikėjo cukiniją sunaudoti. Vyrui buvo antras dublis, tai valgyt nereikėjo biggrin.gif .

6. pusryčiai ryžių košė, vaikams dar po sūrelį, vyrui dar apetito nebuvo schmoll.gif . Pietums marinuoti acte vištienos sparneliai su ryžiais ir svogūnais ir pupų sriuba (sunaudojau nuo sparnelių nupjaustytus galiukus, vistiek jie lieka nesuvalgyti). Vakarienei obuolių pyragas, suvalgė visą skardą iškart doh.gif .

7. pusryčiai dribsnių košė, pietums kugelis, tuo pačiu iškepiau vėl obuolių pyragą, tai pataupiau dujas blush2.gif . Vakarienei likučiai iš šaldytuvo ir dar padariau baltos mišrainės, kas norėjo su duona valgė. Nakčiai išviriau sriubos iš pokelio ax.gif
ir dabar padarau dar žele su braškėmis iš šaldiklio, bus rydienai vaikams mirksiukas.gif

Galiu pasakyt, kad žiauriai sunki mamos dalia doh.gif

Šią savaitę kepiau kelis kart pyrago su obuoliais, dariau desertinį varškės sūrį, baltą mišrainę padariau, silkės padaryta buvo. Planavau dar vištienos vyniotinį daryti, bet nepavyko su mėsa schmoll.gif , tai sumaliau į faršą, bus kitai savaitei.

Buvo pirkta:
batonas 1,99 lt, kiaušiniai 7 lt, duona 3 lt, sūreliai 4,64, grietinė 1,50 lt, sultys 7,28lt, pienas 5 lt, grietinė 2 lt javainiai vaikams į mokyklą 3,50 lt, mineralinis į darbą 1,99 lt, varškė 1,69 lt, pomidorai, bananai, vynuogės 15,50 lt, silkė 6 lt, saldainiai 3,64 lt, kava 9 lt, kalafioras, paprikos, pekino salota 8 lt, vištienos sparneliai 7 lt, kavinė 12 lt (buvom pasivaikščioti po senamiestį ir užėjom į cukrainę arbatos ir pyragėlių)
Viso: 100,73
Atsakyti
Tikiuos nesupyksit jei įkišiu trigrašį savo? biggrin.gif
esu šios temos gerbėja,tylioji gerbėja biggrin.gif
ir labai man maga paklaust smile.gif
jus apsiperkate savaitei,bet apačioje kur rašote pirktus produktus daug produktų nėra kuriuos naudojote gamindami(ypač mėsos).Ar tiek daug atlieka iš praėjusios savaitės,ar mėsos iš kažkur gaunate?ar užsiperkate mėnesiui?
nes man savaitės gale nelieka nieko ir kitai savaitei viską perku ir niekaip neišsitenku į tokias sumas kaip 88lt ar 100lt.(išsitenku į 150lt,bet labai norėčiau į 100lt išsitekt,pamokinkit mane mirksiukas.gif )man labai įdomu,nes aš iš jūsų mokausi smile.gif
Atsakyti
Antrinu Paslaptingajai. Nes man irgi panašiai gaunas.
Na, kas PL apsiperka, tai suprantu.
SilRa, o tu dar gyva nuo obuolių? Man reikia ant tokios dietos... blush2.gif
Atsakyti
Na pas mane tai vis kameroje kažkie ir mėsos ir žuvies yra. Kai būna kokia akcija tai daugiau užsiperku tongue.gif vat jei pirkt, tai kokias 4 krūtinėles tongue.gif vis dar vieną turiu. Bus šiai savaitei mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes apsiperkam kas tris mėn. lenkuose, tai užtat ir neatsispindi realiai išleidžiamos pajamos. Esu ne kartą tai paminėjus ax.gif . Tai man gaunasi maistui išlaidos, kai apsiperkam tą mėn. žymiai daugiau, o likusius mažiau. Kitas dalykas, kai būna periodas kada nevažiuojma, tada apsipirkinėjam mėnesiui bazėse. Paprastai po atlyginimo užsiperkam makaronų, aliejaus, miltų, kruopų, žuvies, mėsos, tuno ir pan., tada lieka dasipirkti tik greitai gendančius produktus, pieną ir pan. reikalas tame, kad mūsų kaime nėra jokio prekybos centro, apart zabiegalavkiu tokiu, tai esame pripratę, taip apsipirkinėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 04, 19:55)
1. kaip darai košę g.gif .
2. Man biškį parūpo dėl tų šašlykų g.gif . Mano panos mėgsta, tai aš joms sparnelių dažnai pamarinuoju ir pakepa mama kasdien, ale orkaitėje, Vis turiu tokią mintį, kad gal keptuvėje pavyktų iškepti ax.gif

1. Išverdu paprastą grikių košę (ant vandens, o ne pieno), tada sutarkuoju sūrį ir jį įmaišau, bet dar skaniau gaunasi, kai įmaišai lydytą sūrelį - tada tų ištirpusio sūrio "siūlų" nesijaučia. Labai skanu thumbup.gif
2. Aš keptuvėje iškepu ir sparnelius ir net vištos ketvirčius - paprasčiausiai dedu į pakaitintą keptuvę tai, ką reikia kepti, tada uždengiu sandariai dangčiu ir ant šiek tiek mažesnės kaitros kepu. kai jau suminkštėja, tada nuimu dangtį, nupilu, jei yra, mėsos sultis ir dar paskrudinu ax.gif Skanu mums ax.gif Mėsos sultis vėliau sunaudoju kokiai sriubai vietoj sultinio smile.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 04, 20:11)
1. Vyrui buvo antras dublis, tai valgyt nereikėjo biggrin.gif .
2. (sunaudojau nuo sparnelių nupjaustytus galiukus, vistiek jie lieka nesuvalgyti).

1. irgi taupymo būdas biggrin.gif
2. pas mus tai tų galiukų nelieka - vyras pirmiausiai juos nugraužia, nes jam tai skaniausia vištos sparnelių dalis doh.gif
QUOTE(Paslaptingoji @ 2009 10 04, 22:24)
Ar tiek daug atlieka iš praėjusios savaitės,ar mėsos iš kažkur gaunate?ar užsiperkate mėnesiui?

esu minėjusi, kad nemažai ką gaunu iš medžiotojo uošvio (mėsa) ir savo tėvų (kaimiškos daržovės), todėl mano išlaidos realiai neatspindi galimybės prasimaitinti už tą sumą ax.gif Taip jau yra, kad pas mus tokia situacija ax.gif mėsos beveik neperku - o tai mums pagrindinis taupymo būdas rolleyes.gif
QUOTE(kaleda @ 2009 10 04, 22:44)
SilRa, o tu dar gyva nuo obuolių? Man reikia ant tokios dietos... blush2.gif

hihihi.gif čia ne dieta, tiesiog rytais nelabai pavyksta ką daugiau suvalgyt nestuke.gif bet sutinku - mano pusryčių meniu atrodo juokingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 10 05, 08:15)
*Išverdu paprastą grikių košę (ant vandens, o ne pieno), tada sutarkuoju sūrį ir jį įmaišau, bet dar skaniau gaunasi, kai įmaišai lydytą sūrelį - tada tų ištirpusio sūrio "siūlų" nesijaučia. Labai skanu thumbup.gif
** Aš keptuvėje iškepu ir sparnelius ir net vištos ketvirčius - yra, mėsos sultis ir dar paskrudinu ax.gif Skanu mums ax.gif
***Mėsos sultis vėliau sunaudoju kokiai sriubai vietoj sultinio smile.gif

* gera mintis, kaip kartas iš lenkų turiu minkšto sūrio atsivežus mirksiukas.gif
**o aliejaus nereikia, nei pabaigoje? g.gif
***aš į ryžius supilu, tada turi tokį skonį ryžiai wub.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už paaiškinimus mirksiukas.gif nors tikrai pamenu,kad buvot jau tą minėjusios,bet pasitikslinau smile.gif na pagalvojus tai 150lt savaitei pas mane reiškias yra pakankamai taupu,gal tadu jau ir nebesvaigti apie 100lt savaitei doh.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos. Apie Bjaurybę prisimenu, kad ji PL apsipirkinėja.
SilRa, vakar šią temą skaitė MB, o rytą jis darė pusryčius. Gavau pusę sumuštinio (o man mažai po naktinio mažiaus mamos pieno valgymo), sakau - tik tiek?, gaunu atsakymą - matei, merginai obolio užtenka. Va taip lotuliukas.gif Atsiprašau, užmiršau, kad tu laukiesi blush2.gif
Atsakyti