Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(SilRa @ 2009 09 30, 18:10)
aciuks.gif dar tik šią savaitę visiems pasisakiau blush2.gif

kaip šaunu wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
paskaičiavau, kad rugsėjo mėn. maistui išėjo 720 lt ax.gif . Čia su lenkais, bet varškės produktus jau pabaigėm, dar liko šiam mėnėsiui sūrio ir nemažai bakalėjos prekių (sausų pusryčių, kruopų, šokoladinio kremo dar sočiai, miltų, aliejaus, žele,makaronų, cukraus, mėsos dar pusė liko). Žodžiu dar dviem mėn. pilnai užteks šitų produktų, o toliau nebežinau ar važiuosim g.gif , gal bandysim čia nusipirkti paršiuką ax.gif
Atsakyti
aš savo sumos turbūt nerašysiu, kad nepiktinčiau žmonių - daržovių didžioji dalis iš kaimo, mėsos neperkam, dažnai ir kitokių gėrybių iš tėvų gaunam... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 09 27, 14:33)
O pyrago pagrindas...


gera ideja is taves pasiskolinau, bjaurybe, imk baliona 4u.gif Pagrinda dariau toki kaip tu, idara kitoki, bet buvo labai skanus pyragas. Deja, buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 10 01, 21:09)
gera ideja is taves pasiskolinau, bjaurybe, imk baliona  4u.gif Pagrinda dariau toki kaip tu, idara kitoki, bet buvo labai skanus pyragas. Deja, buvo  biggrin.gif

Į sveikatą 4u.gif
Aš pati jį iš SM nusikopinau ax.gif
Atsakyti
Tai kaip su tais delano ryziais niekur nerandu kaip juos gaminat blush2.gif
Atsakyti
Per rugseji maistui isleidom 571 lt. keturiems asmenims. Cia neprideti tik vyro pietus darbe, kuriems susidarytu dar simtukas. Bet kokiu atveju manau neblogai.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 10 01, 19:39)
Sveikos 4u.gif
paskaičiavau, kad rugsėjo mėn. maistui išėjo 720 lt ax.gif . Čia su lenkais, bet varškės produktus jau pabaigėm, dar liko šiam mėnėsiui sūrio ir nemažai bakalėjos prekių (sausų pusryčių, kruopų, šokoladinio kremo dar sočiai, miltų, aliejaus, žele,makaronų, cukraus, mėsos dar pusė liko). Žodžiu dar dviem mėn. pilnai užteks šitų produktų, o toliau nebežinau ar važiuosim g.gif , gal bandysim čia nusipirkti paršiuką ax.gif


Na sveikute, stai kur Jus plepaliojate.
Musu rugsejo men. islaidos isejo 550 lt. su lenkai kartu. Butu daugiau, jei nebutume isvare atostogu.
Sakai, jau neapsimokes iki lenku maut? g.gif
Papildyta:
[quote=SilRa,2009 09 28, 15:40]
Sveikos hi.gif
Tikiuosi, priimsit ir mane į kompaniją ax.gif Mūsų šeima - aš, vyras ir vaikis, kuris šiaip eina į darželį, ten ir pavalgo. Tik šią savaitę namuose maitinomės visi trys, nes nuo antradienio mažius sirgo ax.gif Mažiaus valgį išskirsiu tik tada, kai jis skirsis nuo mano vyriškio smile.gif

Tavasis meniu thumbup.gif . Beje, sveikinu nestuke.gif, kap savijautele?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 10 02, 14:22)
Tavasis meniu  thumbup.gif . Beje, sveikinu  nestuke.gif, kap savijautele?

nepatingėk, pateik ir savąjį mirksiukas.gif kaip sakė bjaurybė - kuo įvairiau, tuo geriau smile.gif

aciuks.gif už sveikinimus. O savijauta jau gera - nebepykina, tai tuom ir mėgaujuosi bigsmile.gif pasirodo, kiek nedaug žmogui reikia iki pilnos laimės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 10 02, 15:20)
nepatingėk, pateik ir savąjį mirksiukas.gif kaip sakė bjaurybė - kuo įvairiau, tuo geriau smile.gif

aciuks.gif už sveikinimus. O savijauta jau gera - nebepykina, tai tuom ir mėgaujuosi  bigsmile.gif pasirodo, kiek nedaug žmogui reikia iki pilnos laimės biggrin.gif


SilRa neturi ka pateikt, as tik po atostogu, negaliu dar suprasti, kad esu LT verysad.gif ir cia sitaip salta. doh.gif
Vakar valgeme likucius is saldytuvo: isviriau koldunu, sian kepsiu bulves. Zadu nuo pirmadienio susikaupti ir stoti i vezes.

Na ir puiku, koks grazus dabar tau metas....to mazo stebuklo laukimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 10 02, 13:22)
Na sveikute, stai kur Jus plepaliojate.

aga, kažkaip merginos nusprendė, kad čia patogiau dėti tik meniu, būtų konkreti info...bet matau, kad įsivarėm biggrin.gif poster_offtopic.gif. Pasitaisysim pioneer.gif
Atsakyti
Fukse, tyliai tau ačiū dar kartą 4u.gif ir ša, bo gausim į kuprą už plepalus ax.gif čia gi tik meniu skelbiami ir aptariami mirksiukas.gif
Atsakyti