Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Na bandau ir as.

I - pusryciams blynai. pietums - perliniu kruopu sriuba. Sultinys is sonkauliuku, mama turejo uzsipirkus tai panaudojom. Vakarienei pica - ne namine, uzsisakem, buvo drauge uzsukus tai per puse emem.
II - pusryciams varsketukai (pusryciai pas mus velyvi, ir tai, valgo tik vaikas ir mano mama, na ir as kartais jei ne nuo ryto dirbu biggrin.gif ). Pietums vakarykste sriuba, desreles su bulviu kose (parukytos, labai skanios, pirktos su didele akcija). Vakarienei - kauliukai. Turejo buti pakepti, bet sukirtom saltus su krienais ir duonyte.
III - kiausiniene su vakarykstem keliom desrelem. Pietums buvo vakaryksciai varsketukai pakepti, taip pat silke su duona (varsketukai is kameros, kadaise daryti). Vakarienei - kotletai su makaronais ir agurku - pomidoru salotos.
IV - pusryciams - like kotletukai su duona. pietums uzteko sumustinuku tik, nes turejom sveciu, nebuvom namie. vakarienei vaikai valge desreliu, mes - pirktine kepta vista. taip pat arbuzas, tortukas (atsiveze sveciai)
V - Gustavo blyniukai pusryciams. Pietums - pries gera savaite daryti kepsniukai, kurie nebetilpo i blekute ir buvo uzsaldyti ateiciai. Vakarienei - keptos bulves su kefyru. Vyrai susirgo, tai ne itin valgus.
VI - pusrytukams kiausiniene. Pietums - makaronai "paflocki", na zodziu su pakeptu farsu, si syki jautienos (akcija rimi). daugiau nieko rimto ir netaisyta, uzsikando kas ka rado saldytuve (desros galas, surio..)
VII - pusryciams - ryziu sriubyte. Pietums - guliasas su bulvem ir pirktines misraines ax.gif kopustu salotos, morkos su cesnakais ir burokeliai blush2.gif

va toks meniu. tuoj suskaiciuosim kiek isleista mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, uzradau temele jusu nebloga smile.gif , bandysiu ir as sia savaite pasiskaiciuot, nes iki siol tai bendra menesio seimos islaidu balansa vedu. O dabar kaip tik saldytuvas tuscias, ryt vaziuoju apsipirkt ir ziuresim, kaip cia pavyks susisukti, nors 200 lt savaitei vargu, ar pakankamai man bus, nes dvi mazos pupos yra, kurioms perku geresni maista, nei sau, maziau sintetikos, daugiau vaisiu ir tt.
Na, paziuresim, sekmadieni prisiduosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif
Tikiuosi, priimsit ir mane į kompaniją ax.gif Mūsų šeima - aš, vyras ir vaikis, kuris šiaip eina į darželį, ten ir pavalgo. Tik šią savaitę namuose maitinomės visi trys, nes nuo antradienio mažius sirgo ax.gif Mažiaus valgį išskirsiu tik tada, kai jis skirsis nuo mano vyriškio smile.gif

Valgome per dieną 4 kartus: pusryčiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė.

Priduodu praėjusios savaitės meniu. pabraukti - šią savaitę gaminti patiekalai (sumuštiniai ir kepti kiaušiniai - nesiskaito ax.gif ).

Pirmadienis:
I. aš - obuoliai (naminiai) ; vyras - sausi pusryčiai su jogurtu
II. aš - nuo savaitgalio likusios makaronų-tuno salotos, vyras - nuo savaitgalio likę balandėliai su bulvių koše ir raugintais agurkais (naminiais).
III. sumuštiniai su varškės sūriu (sūris iš šaldiklio)
IV. Virti šonkauliukai (iš šaldiklio) su troškintais kopūstais ir bulvėmis.

Antradienis:
I. aš-obuolys ir kriaušė; vyras - kepti kiaušiniai su duona ir raugintais agurkais
II. aš-paskutinės tuno-makaronų salotos; vyras-vakarykščiai šonkauliukai su bulvėm ir kopūstais; vaikis - tas pats, tik dešrelės vietoj šonkauliukų.
III. sumuštiniai su sūdyta lašiša (iš šaldiklio, atvežta lauktuvių) ir citrina, vaikis - sūreliai.
IV. aš ir vaikis- kopūstų sriuba (virta pirmadienį sultinyje nuo šonkauliukų), vyras - grybai su spirgučiais ir bulvėmis.

Trečiadienis:
I. aš - obuoliai, vyras - avižinė košė, vaikis - sumuštinis su fermentiniu sūriu ir kakava
II. aš-burokėlių mišrainė su duona, vyras - vakarykščiai grybai su bulvėm, vaikis - burokėlių sriuba (virta antradienį vakare) ir sumuštinis su fermentiniu sūriu
III.aš-sumuštiniai su varškės sūriu, vyrija - sūreliai
IV. šernienos kepsniukai (iš šaldiklio, uošvis-medžiotojas) su bulvėm ir pekino salotom, burokėlių sriuba, vaikis - dešrelė su sriuba

Ketvirtadienis:
I. aš - obuoliai, vyras - sumuštiniai su lašiša ir keptos mėsos likučiais, vaikis - avižų košė.
II. aš- antradienio grybų likučiai su duona, vakarykščių salotų likučiai; vyras - vakarykščiai kepsniukai su bulvėm, agurkais ir pomidorais; vaikis - dešrelės su bulvėm
III. sumuštiniai su fermentiniu ir varškės sūriu, vaikis - dar ir sūrelis
IV. aš - likusi burokėlių sriuba, vyras - kepsniukai su bulvėm + akcijinis arbūzas iš Maximos visiems

Penktadienis (aš buvau išvažiavusi, tai valgiau svečiuose):
I. aš-obuolys ir kriaušė, vyrija - kepti kiaušiniai su raugintais agurkais
II. vyrija - likę kepsniukai ir dešrelės su bulvėm, agurkais ir pomidorais
III. vyras - sumuštiniai su lašiša, vaikis - sūreliai
IV. kepti kiaušiniai su duona ir raugintais agurkais

Šeštadienis:
I (labai vėlyvi pusryčiai). aš- paskutiniai lašišos sumuštiniai, vyras ir vaikis - bandelės su kakava
II. (vėlyvi pietūs) bulvienė su ryžiais ir pomidorais, orkaitėje bulvėm ir cukinijom užkepta mėsa (iš šaldiklio)
III. (vakarienė) aš ir vyras - bandelės su kakava, vaikis - koldūnai su grietine

Sekmadienis:
I. aš-obuoliai, vyrai - badavo ir laukė kugelio, nes atsikėlė labai vėlai.
II (ankstyvi pietūs). kugelis su grietine
III. obuolių pyragas, aš - likusi bulvių-ryžių sriuba
IV. vyrams - avižinė košė, aš - tik obuoliai, nes buvau dar soti nuo kugelio ax.gif

Šią savaitę išleista tik 41lt, bet taip yra todėl, kad mėsą, lašišą ir varškės sūrį ėmiau iš šaldiklio, o vaisių ir kai kokių daržovių buvau gavusi iš kaimo. smile.gif

Pirkau: 0.5kg dešrelių, 4l pieno, 2 batonai, kepalas duonos, 13 sūrelių (nepriekaištaukit - man sergančiam vaikui tenka duoti tokį maistą cool.gif ), gabaliukas fermentinio sūrio, sviesto pakelis, 4 virti burokėliai, 2 kg bulvių, pekino kopūstas, 2citrinos, arbūzas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 28 rugsėjo 2009 - 14:45
QUOTE(SilRa @ 2009 09 28, 14:40)
13 sūrelių (nepriekaištaukit ...

ir aš nemažai sūrelių perku, būna pabosta, tai neperku ir vėl perku......bet vaikų be saldumynų neišlaikysi, tai manau po košės ir sumuštinio geriau varškės sūrelis, nei saldainis blush2.gif , tai dar tuo pačiu ir pavalgo daugiau prieš mokyklą... ax.gif
Ir mes be saldumynų neužaugom bigsmile.gif
Žiūriu, sumuštinių nemažai suvalgot, kaip ir mes ax.gif , aš vis stengiuosi rytais košes išvirti, bet amžinai to laiko pritrūksta rytais doh.gif
Atsakyti
o as nebesusiskaiciuoju nieko nes nusimete kazkur cekiukai doh.gif tai bandau mazdaug primesti kiek cia isleidom - pirmadieniui - 10 litu picai, antradieniui - desreles 8 litai, treciadieniui silke - 3 litai, farsas 10 litu, diena su sveciais isleidom 25 litus, penktadieni kefyras 2 litai, savaitgali - puskilis jautienos farso apie 5 litus, kiaulienos gabaliukas guliasui apie 14 litu, misraines - 7 litai. tai isviso mazdaug maistui isleista 84 litus. nemazai. bandysiu kita savaitele neismetyt cekiu. sia tiksliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 09 28, 15:55)
1.geriau varškės sūrelis, nei saldainis blush2.gif ,
2.Žiūriu, sumuštinių nemažai suvalgot, kaip ir mes ax.gif , aš vis stengiuosi rytais košes išvirti, bet amžinai to laiko pritrūksta rytais doh.gif

1. drinks_cheers.gif
2.na,pas mus vaikis labai mėgsta sumuštinius,kartais tai yra geriau, negu visai nieko ax.gif ojeinetepsi sumuštiniosu sūriu -valgys sausą duoną doh.gif
ir šiaip sumuštiniai -pagrindinis pavakarių valgis, nes nevalgius visai -sunku sulaukti vakarienės ir grįžusi iš darbo puolu kaip žvėris tada šaldytuvo naikinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 09 28, 16:12)
na,pas mus vaikis labai mėgsta sumuštinius,kartais tai yra geriau, negu visai nieko ax.gif ojeinetepsi sumuštiniosu sūriu -valgys sausą duoną doh.gif

maniškėm, o ypač mazgei, tas pats, nespėsi valgyt įdėt, gali ant karto batoną visą sutvarkyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 09 28, 15:40)


O pati dietos laikaisi, kad ryte tik obuoliai, o vakare dažnai sriuba blush2.gif , man obuoliai klaikiai apetitą sukelia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2009 09 29, 16:45)
O pati dietos laikaisi, kad ryte tik obuoliai, o vakare dažnai sriuba  blush2.gif , man obuoliai klaikiai apetitą sukelia  doh.gif

biški padėtis mano tokia nestuke.gif kad ryte nelabai ką valgau ir vakarais nelabai norisi, nes šiek tiek pykina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 09 29, 16:50)
biški padėtis mano tokia nestuke.gif kad ryte nelabai ką valgau ir vakarais nelabai norisi, nes šiek tiek pykina  blush2.gif


bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 09 29, 15:50)
biški padėtis mano tokia nestuke.gif kad ryte nelabai ką valgau ir vakarais nelabai norisi, nes šiek tiek pykina  blush2.gif

Ogo, sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2009 09 30, 10:50)

QUOTE(bjaurybe @ 2009 09 30, 10:56)
Ogo, sveikinu mirksiukas.gif

aciuks.gif dar tik šią savaitę visiems pasisakiau blush2.gif
Atsakyti