Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Laba vakara,

Nusprendziau pabandyti surasyti savaites meniu ir as, tikiuosi priimsit. 4u.gif

1. Pusryciai: blynai su ouoliais man ir vaikams, MB valge virta liezuvi su majonezu (pirkau Lenkijoj, tai gavosi pigus pirkinys)
Pietus: Suvalgem likusius obuolinius blynus.
Vakariene: Kepiau cenakus is kiaulienos su obuoliais, valge visa seimyna. As valgiau burokeliu barscius. Naktipieciams buvo pienas su batonu ir ka tik isvirta slyvu uogiene.

2. Pusryciai: Man ir vaikams ryziu kose su razinom, vyras vel valge liezuvi su majonezu
Pietus: man burokeliu sriuba, vaikams vakaryksciai cenakai.
Vakariene: Vyrui vis tie patys cenakai, vaikams silke su morkomis ir salierais, man lezuvis su majonezu ir keli saukstai silkes.

3. Pusryciai: vyrui sumustiniai su kumpiu, likusiai seimynos daliai aviziniu drbsniu kose su bananais
Pietus: as pabaigiau burokeliu sriuba, vaikai valge sumustinius su kumpiu.
Vakariene: troskinau grybus su grietinele, valgem su virtom bulvem, naktipieciams vyras dar pabaige silke su salierais.

4. Pusryciai: vyras pabaige liezuvi su majonezu, sau su vaikais viriau perliniu kruopu kose su darzovem.
Pietus: as suvalgiau paskutinius cenakus, vaikai pabaige su grietine troskintus grybus.
Vakariene: Vaikai ir vyras valge silke su ananasais, vyras dar pridejo ir trintos salieru sriubos, mano meniu buvo tik salieru sriuba. Naktipieciams visi gerem piena su bandelemis su dzemu.

5. Pusryciai: manu kose
Pietus: man trinta salieru sriuba ir silkes su ananasais likuciai, vaikams virtos desreles su pomidoru salotom.
Vakariene: zuvies \ cukiniju troskinys su moliugu seklom ir virtomis bulvemis

6. Pusryciai: sumustiniai su kumpiu.
Pietus: farsu idaryta cukinija, pomidoru salotos, virtos bulves
Vakariene: Slyvu pyragas, kam neuzteko dar buvo likusiu idarytu cukiniju.

7. Pusryciai: silkes salotos su virtom bulvem ir zaliom darzovem.
Pietus: Bulviu\morku troskinys su farso frikadelemis
Vakariene kam sumustiniai su kumpiu, kam tik slyvu pyrago uzteko, vyras dar issitrauke is saldytuvo varskes pakeli su grietine ir cukrum.

Per savaite buvo nemazai silkes, nes nusipirkau akcijini 1kg. pakeli, tai reikejo suvalgyti. blush2.gif
Visas islaidas, jeigu domins galesiu suskaiciuoti rytoj.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2009 09 20, 16:57)
Bjaurybe, varškę pati darei?

ne, pirktinė ax.gif
Atsakyti
Sveikos! Labai aktuali tema, tad norėčiau pasidalinti savo patirtimi. Jau prieš gerus metus pradėjau planuoti išlaidas.
Aš visuomet sekmadienį darausi savaitės meniu:) nusiperku tik tai ko reikia, ir visa savaitę laikausi meniu ( aišku, keičiu vietomis dažnai smile.gif ), bet ši mano sistema labai pasiteisino, ir nuo ,kas savaitę išleidžiamų, 200Lt mano išlaidos sumažėjo daugiau nei per puse.
Praktiškai viską darausi pati, nors ankščiau mėgdavau pasimuliuoti ir salotas pirkdavau paruoštas:)
Nebereikia dabar kas dieną makaluotis parduotuvėje, nebereikai paskutinę minutę mąstyti,ką daryti pietums thumbup.gif
Atsakyti
I . Bulvių košė, kepti grybai su svogūnais ir grietine, karbonadai, raugti agurkėliai
II. Bulvių košė, vištienos kepsniukai, vakarykščiai karbonadai, kaimiškas rugpienis, obuolių pyragas, obuolių-aronijų kompotas
III. keptos šparagines, bulvės, pieniškos dešrelės
IV kepti grybai su svogūnais pomidorų padaže su virtomis bulvėmis ir buljonas su makaronias, morkomis, bulvytėmis, šviežių kopūstų salotos, kepta duona
V. kepta duona su lydytu sūreliu, vakarykščiai likučiai.
VI. troškintos kepenėlės su virtomis bulvėmis
VII. sumuštiniai su šlapianka, saltiena,
Atsakyti
jau ir pas mane kaba lapas virtuvej, rasau kada ka valgem biggrin.gif sekmadieni prisiduosiu biggrin.gif
Atsakyti
As tai daznai dar temukeje KA VAKAR VALGEME IR KA SIANDIEN parasineju, tai jau kai pamirstu, tai perverciu ir randu savo savaites meniu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas taupuolės 4u.gif
Atėjau pirma biggrin.gif

Taigis prisiduodam:

1. pusryčiai vaikams sumuštiniai su sūriu, man jogurtas, vyras varškės sūrį su obuoliene valgė. Pietūs vaikams liko daržovių kugelio (nuo sekmadienio), aš dėjausi kepenėlių kotletus su bulvių koše (nuo šeštdaienio likę), vyras irgi to paties. Gryžus kepiau daržovių blynelius.

2. pusryčiai vienai sumuštiniai su sūriu, kitai virtas kiaušinis su majonezu, aš valgiau bananą ir persiką, vyras varškės sūrį su obuoliene. Pietums mes su vyru susidėjom paskutinius kepenų kotletus. Vaikams pietums vištienos kepsniai. Gryžus pabaigėm abu su vyru daržovių blynelius ir pomidorienę (savaitgalį virta). Vėliau dariau makaronus su tunu, dar įdariau po lavašą vaikams.

3. pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir šokoladiniu kremu, aš valgiau jogurtą ir bananą, pietums vaikams kepsniai vištienos krūtinėlės, mes dėjomės makaronus su tunu. Gryžus iškepiau pangasijos file, valgėm su ryžiais. Pieniška sriuba nakčiai.

4. pusryčiai ryžių košė ir po sūrelį vaikams, aš valgiau košę ir bananą. Pietums vaikams kotletai ( iš vakaro vėlai iškepiau, nes užsimanė panos pietums) su bulvių koše, aš dėjausi žuvies, vyras paskutinius makaronus su tunu ir pienišką sriubą susipylė. Gryžus valgiau pomidorų su fetos sūriu salotas. Vaikams padariau paskutinius lavašus.

5. pusryčiai vaikams košė ryžių ir sūreliai, aš bananą suvalgiau. Vaikams pietums kotletai, aš žuvies dėjausi. Gryžus kepiau miltinius blynus su cukinija.

6. pusryčiai grikių košė. Pietums balandėliai ( išėjo 30 balandėlių, pusė užšaldžiau) . Vakarienei pieniška kopūstų sriuba (likusį nuo balandžių kopūstą sunaudojau, pusė dar liko, tai užšaldžiau supjaustytus kopūstus) ir paprastų sausainių pyragas su sūriu ir žele.

7. pusryčiams vėl verda grikių košė biggrin.gif . Pietums bus vištienos ketvirčiai su morkų salotomis. Vakarienei pasišildysim vakarykštę pienišką sriubą, dar kepsiu obuolių pyragą. Žodžiu, šiandien naminė diena tokia, viskas pagal planą biggrin.gif

Šią savaitę vaikams pamarinavau kepsnių vištienos, tai valgė kelias dienas, dar žuvies buvo nemažai iškepta, tai turėjo užkąsti šaltam, sumuštiniams keptiems buvo produktų. Kepiau obuolių pyragą savaitgalį, tai gavosi nemažai, užteko iki trečiadienio, dar dariau žele pyragą, vakare vėl kepsiu obuolių pyragą, tai turės vaikai kelioms dienoms.
Pirkau:
bandelė į darbą prie kavos 0,90 lt, vaisiai 13 lt (vynuogės, bananai, persikai, nektarinai, pekino salota), sultys vaikams 1.58 lt, sausi batonėliai 3,20 lt, šlapia dešra 6,69 lt, grietinė 2,39 lt, pomidorai 1,59 lt, lavašas 3 lt (akcija buvo), bananai 3 lt, tunas 1,75 lt, faršas 0,6 kg - 6,50 lt (vaikai užsimanė kotletų kitai dienai, nupirkau gatavo, nes namie kameroje sudėta), sūreliai 1,98 lt (akcija buvo po 0,33 lt), sultys 1,98 lt, sausainiai 0,5 kg - 3 lt, pomidorai, agurkai, bananai, vynuogės apie 10 lt (pamiršau blush2.gif ), batonas ir duona 4 lt, kopūstas 3,20 lt, pienas 7,50 lt, bandelė į darbą 1,15 lt, pomidorai ir agurkai, vynuogės 7,50 lt . Surašyta čia nekaip rolleyes.gif , bet tiesiog verčiu lapą ir rašau, tai produktai kai kurie kartojasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 09 27, 09:30)
Labas rytas taupuolės 4u.gif
Surašyta čia nekaip rolleyes.gif , bet tiesiog verčiu lapą ir rašau, tai produktai kai kurie kartojasi blush2.gif


tai galėtum pabaigoje bendrą sumą suskaičiuot ir užrašyt. O tai čia nei pačioms skaičiuotis nei čia kas aišku g.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 09 27, 08:30)
5. pusryčiai vaikams košė ryžių ir sūreliai, aš bananą suvalgiau. Vaikams pietums kotletai, aš žuvies dėjausi. Gryžus kepiau miltinius blynus su cukinija.


vyras badavo? bigsmile.gif

Ir pyragas su suriu bei zele domina. Galima placiau? ax.gif
Atsakyti
Na bandau ir aš susikaičiuot, nes ką tik grįžau iš turgelio apsipirkus mirksiukas.gif

Pirmiausiai meniu :

I. Pietums į darbą nešėmės šaltienos su majonezu ir raugintais agurkėliais, vakarienei iš kaimo parvežtos mėsytės kepti karbonadai su virtomis bulvėmis ir agurkais
II. Pietums vakarykščiais karbonadai, vakarienei man šaltiena, vyrams kepti grybai su spirgučiais ir grietine
III. Pietums į darbą vėl šaltiena, vakarienei kugelis su vištiena
IV. Pietums vakarykštis kugelis, vakarienei patroškinta šlapiankė su morkomis grietinės padaže su spagečiais ,morkų-obuolių salotos su majonezu, pyragas su uogiene
V. likučiai, vakarienei kepta cukinija su virtomis bulvėmis
VI. viena namie tik valgau, tai nieko nedarau ir damušinėju sėkmingai toliau likučius, vakarienei varškė su obuoliene.
VII. Orkaitėje kepta kiauliena su bulvėmis, garnyrui taip pat orkaitėje keptos morkos ir cukinijos. Dar padariau juodų ridikų salotų su majonezu, obuolių -svarainių kompotas , vakarienei vėl varškė su kokia nors uogiene ax.gif

Na atrodo viskas. visą savaitę šaldytuvę buvo šaltienos, šlapiankos, tai kam ko trūko, tas galėjo ko atsipjauti. Pyrago dar ir sekmadieniui liko mirksiukas.gif vakar vėl parvežė didžiausią maišą obuolių. mėsas kol kas iš kameros traukiu ax.gif

O pirkta :

Duona - 2,99; vištienos rinkinys sriubai (kugeliui) - 5,00; grietinė - 1,38; kiaušiniai 3,00 ; pienas- 1,09 ; aliejus 3,25; varškė 3 x 0,99 -2,97; batonas - 1,10 ; Duona -2,10; majonezas - 3,50; kiaušiniai - 3,30; grietinė - 1,38, saldainiai 9,89x 0342 - 3,38; arbata - 3,54. Viso 37,98 Lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 27 rugsėjo 2009 - 11:06
QUOTE(mickute7 @ 2009 09 27, 08:34)
tai galėtum pabaigoje bendrą sumą suskaičiuot ir užrašyt. O tai čia nei pačioms skaičiuotis nei čia kas aišku  g.gif

aga pamiršau blush2.gif
Šiaip visada suskaičiuoju ax.gif . Einu, pažiūrėsiu, gal dar leis redaguoti g.gif
Papildyta:
QUOTE(KibirVibir @ 2009 09 27, 09:56)
*vyras badavo?  bigsmile.gif
**Ir pyragas su suriu bei zele domina. Galima placiau?  ax.gif

panašiai mirksiukas.gif , jam būna periodas, kad dieną kitą nevalgo, ar labai mažai ax.gif
O pyrago pagrindas paprasti sausainiai sutrupinti ir sumaišyti si išlydytu sviestu, sviesto darau iš akies, tada išmaišau ir supilu į formą sausainiu, su kočėlu taip gerai išlyginu, kur didesni gabaliukai, tai dar susismulkina tuo pačiu. Tada, kai atvėsta, darau vieną sluoksnį sūrio, kitą sluoksnį žele. Sūrio sluoksnis, tai gali būt varškės ar jogurto, svarbu su želatina padaryti, kad sustingtų.
Papildyta:
Atrodo va taip
user posted image
čia likutis nuo vaikų apvalgytas biggrin.gif
Papildyta:
nežinau kodėl taip neryškiai gavosi, kažkas matyt su aparatu bus nureguliuota vaikų
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 09 27, 10:56)
vyras badavo?  bigsmile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti