Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

QUOTE(persikiuks @ 2009 09 10, 08:38)
ne ne visos  mirksiukas.gif  as vis dar cia.

tai prašom ten mirksiukas.gif . Ar nepatinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 09 10, 11:06)
tai prašom ten mirksiukas.gif . Ar nepatinka? g.gif

ne visos taip greit aklimatizuojasi lotuliukas.gif ten reikia su tempais spėti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2009 09 10, 10:20)
ne visos taip greit aklimatizuojasi  lotuliukas.gif  ten reikia su tempais spėti  tongue.gif

tai kaip minėjau, jei pageidausite darysime ir vėl taip pat. Ten bus pokalbiai apie maisto taupymą, receptai ir pan., o čia skelbsime meniu ax.gif . Taigi prašome reikšti savo nuomonę garsiai mirksiukas.gif
Atsakyti
as sia tema isivedus i favorites ir nelabai randu laiko ieskot kitu. be to, mane domina tik meniu, o cia jis konkreciai ir pateiktas. as mokausi butent meniu numatyti visai savaitei, taupau kaip kada iseina. na, cia man taip, kaip kitom nezinau, bet butu baisiai gaila, jei temyte isnyktu.
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2009 09 10, 13:54)
as sia tema isivedus i favorites ir nelabai randu laiko ieskot kitu. be to, mane domina tik meniu, o cia jis konkreciai ir pateiktas. as mokausi butent meniu numatyti visai savaitei, taupau kaip kada iseina. na, cia man taip, kaip kitom nezinau, bet butu baisiai gaila, jei temyte isnyktu.

tai neleiskim išnykti thumbup.gif tai dėkit savo savaitės meniu mirksiukas.gif
Atsakyti
jei bus ir daugiau norinčių, tai sugryšime čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2009 09 10, 12:54)
as sia tema isivedus i favorites ir nelabai randu laiko ieskot kitu.


O kas neleidzia ir tos anos temos isideti i favorites? g.gif Tuomet nieko ieskoti nereiktu 4u.gif

Man sita tema is tiesu zymiai jaukesne ax.gif Anoje tiek daug plepalu, kad sunku besuspeti viska perskaityti, be to ir naudinga informacija issimeto per daugybe puslapiu. Bet kaip bus nuspresta, taip ir darysiu bigsmile.gif
Atsakyti
cia info koncetruota, o ten siaip naudinga. Kas turi laiko manau persiskaitys ir 2 temukes, o cia galim det tik meniu 4u.gif Bent jau man taip patogiau butu blush2.gif
Atsakyti
Pritariu - dėl koncentruotos temos. Nieko prieš aną neturiu, tačiau palandžiojau savaitę, tikėdamasi rasti meniu ir... radau tik vieną.
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 09 10, 13:34)
Anoje tiek daug plepalu, kad sunku besuspeti viska perskaityti, be to ir naudinga informacija issimeto per daugybe puslapiu. Bet kaip bus nuspresta, taip ir darysiu  bigsmile.gif

na, taip, ten tema universali biggrin.gif
tai dedam meniu čia, o bendraujam taupydamos maistui ten, ok?
kas už? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 09 10, 14:54)
na, taip, ten tema universali biggrin.gif
tai dedam meniu čia, o bendraujam taupydamos maistui ten, ok?
kas už? g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Šita žymiai tema konkretesnė, ir , manau, savo vietoje 4u.gif
Atsakyti
As uz smile.gif
Atsakyti